Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Sada lepo treba Čović da izađe i da kaže sve, da razotkrije kriminalce i lopove, da demontira tu sektu koja hara srpskim sportom, da on kaže ili neko iz MUP-a ko je obrkneževiću pretio smrću, koji je to mulj zbog kojeg Belošević neće da kalja obraz, šta je to zbog čega grobarima i svinji niko ne sme ništa, sada treba da opljune po bagri i naredne godine na svakoj konferenciji da ih opljune i pomene, to je izgleda jedini lek.
da se dekriminalizuje sport nećemo gledati, da se na terenu zarađuje titula, ni to nećemo sskoro gledati, pa prema tome Čoviću opleti bagru, oni samo taj rečnik razumeju, jebeš gospodu, gospoda na kraju idu pocepanog tura a slječine se seire ko neke "gazde", fer plej, šta to beše? Ko je video išta od njih što fer plej nalaže, samo provokacije, samo bes i psovke, samo foliranje.
Čestitam Admiralu na UFC potezu, i tako sa stokom treba.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by garnett »

lucky#13 wrote:Belosevic je sam trazio da vise ne sudi. Kaze covek da nece da ucestvuje u ovom mulju i rusi svoj autoritet!

Vojinovic je stari lopov, tako se i obogatio. Sasa Maricic slavi titulu u sudijskoj svlacionici i sa igracima partizana.

A Covic je taj koji je trazio da sude sudije iz sesira po tri kategorije. Pa tako najbolje sudije ne mogu da se nadju zajedno na terenu.
i sto se onda ovo ne razglasava?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

KK''Sledeća sezona'' nastavio tradiciju poraza, ništa novo, Čović stukao 2 budžeta u ništa, a da jeste pokazao Anđusu da se ne može zajebavati sa njim. Uprava smiješna, dramoser poslao brata u klub da se eto mali bavi nečim, presmiješno, doduše i brat je završio DRŽAAAVNI fakultet. :skola: Trener bušan kurton vidjelo se još jesenas da on to ne može iznijeti, ovako tragično loše vođenje ekipe kao on ove sezone nisam u životu vidio, ni u amaterskim ligama, na sve se nadovezao strah od Vujoševića, koji nije uspio sakriti ni pred igračima, doduše osvojio je šal, kapiten nad kojim je obavljena vazektomija, na tribinama KUD ''Narikače'' (nadam se da će istrajati u bojkotu ABA lige bar), tako da ovo nije ni moglo drugačije završiti. Kad sve saberem igrači prepušteni sami sebi u kakvom okruženju rade, dobro su i odigrali. Sve najbolje želim u karijeri i privatno našem Admiralu i pravom kapitenu, te naravno Jaki Blažiču, ali on dečko uz ovakav rad može samo nazadovati u karijeri.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by garnett »

da su dali meni klupu i 1,5m budzeta, prepisao bi i ovu a pogotovo aba ligu, ali jok, niko neverue starom mudroseru :koka:
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by maluk »

KSS treba usloviti sa promenom pravila, a odnosi se na samovoljno napuštanje terena,
i obavezno angažovanje stranih sudija za finalnu seriju. Ovako više ne može da se igra,
nema nikakvog smisla ni veze sa sportom. U suprotnom, nek nastave sami da se valjaju u
kaljuzi koju su napravili od lige i košarke u ovoj zemlji.

Ovo je prava slika trenutnog stanja ...
Image
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by naka »

Crazy objasnio

Ponosan sam na sebe sto sam poslusao razum sinoc i nisam gledao a tek sad saznao ishod valjanja. Lako je bilo doneti odluku jer je predsednik tu sa braniteljima (glasacima) da odbrani klub...a sad ce da opletu svima po spisku i zavrsice naravno sa domacim izdajnicima...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »



''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:KK''Sledeća sezona'' nastavio tradiciju poraza, ništa novo, Čović stukao 2 budžeta u ništa, a da jeste pokazao Anđusu da se ne može zajebavati sa njim. Uprava smiješna, dramoser poslao brata u klub da se eto mali bavi nečim, presmiješno, doduše i brat je završio DRŽAAAVNI fakultet. :skola: Trener bušan kurton vidjelo se još jesenas da on to ne može iznijeti, ovako tragično loše vođenje ekipe kao on ove sezone nisam u životu vidio, ni u amaterskim ligama, na sve se nadovezao strah od Vujoševića, koji nije uspio sakriti ni pred igračima, doduše osvojio je šal, kapiten nad kojim je obavljena vazektomija, na tribinama KUD ''Narikače'' (nadam se da će istrajati u bojkotu ABA lige bar), tako da ovo nije ni moglo drugačije završiti. Kad sve saberem igrači prepušteni sami sebi u kakvom okruženju rade, dobro su i odigrali. Sve najbolje želim u karijeri i privatno našem Admiralu i pravom kapitenu, te naravno Jaki Blažiču, ali on dečko uz ovakav rad može samo nazadovati u karijeri.
Опааа... :mrgreen: :dedica:

Иначе, слажем се са овим постом осим са оним да се надаш да ћемо наставити да бојкотујемо АБА-у, поготово ако Лисац излобира ЕЛ за нас. Набијем на *** КЛС и "српску кошарку", и институцију и смрдљиву опортунистичку властелу! Шта имамо ми од тога што су они као Срби (а неки и "велики звездаши" :povraca2: ) кад су то говна невиђена и издајници по позиву?! Да неко страда због нечије болесне амбиције и комплекса и нечијег политикантског калкулисања и шибицарења због којега се толерише и гаји ЗЛО?! Ма дај... А репрезентацију за коју ће да играју ББ и слични ментоли...навијам одсада увијек против ње и апелујем на све звездаше да исто чине!
naka wrote:Crazy objasnio
Ponosan sam na sebe sto sam poslusao razum sinoc i nisam gledao a tek sad saznao ishod valjanja. Lako je bilo doneti odluku jer je predsednik tu sa braniteljima (glasacima) da odbrani klub...a sad ce da opletu svima po spisku i zavrsice naravno sa domacim izdajnicima...
Не разумијем зашто се секираш када је сезона одавно завршена?

Да те питам нешто: да ли ти мислиш да ће Звезди кренути набоље без Човића и "бранитеља" (дивна хрватска ријеч) и да су они заиста главни кривци за све ово што се дешава са КК са нагласком на "главни"?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Nije to nikakvo opa, problem je što se ti fokusiraš samo na jednu stranu, a da malo pažljivije čitaš tuđe postove vidio bi da tu itekako ima kritike za sve, ali ti vidiš samo kako se tvoj favorit Čović kritikuje, a koji je najodgovorniji za još jednu promašenu sezonu i odmah rezon, mora da su za Vesića/Vučić/Vujoševića/Eu/Ulkrajinu :mrgreen: .
Drugo, ja se nadam da će grupa nastaviti da bojkotuje ABA, jer je bolje i da bojkotuju nego da navijaju kao juče i nije to samo juče, gdje od 1. sekunda kreće žalopojka kako je teško, kako je loše, ali naša pesma je tu, ma i kamen bi zaplako, evo opet mi idu suze, cijelo vrijeme neki koncert, nikakvog pritiska, ničega, mjesto da grmi Pionir ''Lopovi!, Lopovi!'' kad su nas krali ona 3 mamlaza, da gori nebo i zemlja kad oni napadaju, da je impuls sa tribine mnog veći, mi imamo veče šlagera oni i dalje pjevaju pjesme od 9 strofa, nije bitno šta se dešava na terenu. sad bar ima tih šouova pa braćo mila prijavite se i opletite, vjerujem da bi Joksimović, Kiki, Brunclik ili Šaban bili dirnuti tom melankolijom, tugom i sjetom, tom tužnom, a iskrenom emocijom koja izbija iz svakog stiha. Ma mrš! svi više. Pa onda još i onaj idiotizam sa Simonovićem i peharom :povraca2:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Nije to nikakvo opa, problem je što se ti fokusiraš samo na jednu stranu, a da malo pažljivije čitaš tuđe postove vidio bi da tu itekako ima kritike za sve, ali ti vidiš samo kako se tvoj favorit Čović kritikuje, a koji je najodgovorniji za još jednu promašenu sezonu i odmah rezon, mora da su za Vesića/Vučić/Vujoševića/Eu/Ulkrajinu :mrgreen: .
Drugo, ja se nadam da će grupa nastaviti da bojkotuje ABA, jer je bolje i da bojkotuju nego da navijaju kao juče i nije to samo juče, gdje od 1. sekunda kreće žalopojka kako je teško, kako je loše, ali naša pesma je tu, ma i kamen bi zaplako, evo opet mi idu suze, cijelo vrijeme neki koncert, nikakvog pritiska, ničega, mjesto da grmi Pionir ''Lopovi!, Lopovi!'' kad su nas krali ona 3 mamlaza, da gori nebo i zemlja kad oni napadaju, da je impuls sa tribine mnog veći, mi imamo veče šlagera oni i dalje pjevaju pjesme od 9 strofa, nije bitno šta se dešava na terenu. sad bar ima tih šouova pa braćo mila prijavite se i opletite, vjerujem da bi Joksimović, Kiki, Brunclik ili Šaban bili dirnuti tom melankolijom, tugom i sjetom, tom tužnom, a iskrenom emocijom koja izbija iz svakog stiha. Ma mrš! svi više. Pa onda još i onaj idiotizam sa Simonovićem i peharom :povraca2:
Ja sam u jednom trenutku u izlivu svoje nemoći, zajaukao, "Pa zašto nas toliko kradete,ajde da nas kraduckate, ali ovako otvoreno..."
Međutim, niko me nije podržao na A tribini, a ni razumeo očito.
Takvu krađu ja nisam video, od prvog do zadnjeg minuta, i sada kad pomislim na suđenje pritisak mi skače.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Nije to nikakvo opa, problem je što se ti fokusiraš samo na jednu stranu, a da malo pažljivije čitaš tuđe postove vidio bi da tu itekako ima kritike za sve, ali ti vidiš samo kako se tvoj favorit Čović kritikuje, a koji je najodgovorniji za još jednu promašenu sezonu i odmah rezon, mora da su za Vesića/Vučić/Vujoševića/Eu/Ulkrajinu :mrgreen: .
:
Мора да се зајебаваш?! Или не радиш оно што мени препоручујеш а то је пажљиво читање постова?

Када сам ја теби импутирао да се за Весића или Вучића? То си први ти тако искарикирао. Не бавим се ја једном страном. Бавим се свим странама али првенствено главом а то је Вучић који је пустио КК и Човића низ воду. Био би довољан један једини јебени позив, не од Вучића, већ од неког његовог ћате, да сви названи поскачу у став мирно укључујући и дебиле што су синоћ онако крали. Али не, ајде прво да компромитујемо Човића и пустимо КК у воду како би ја онда довео послушнике. У преводу - ајде да закољемо вола за килу говедине. :twak: То што је Вучић урадио са ФК и КК може само да уради највећа пичкетина без зрна савјести и образа. Да нисам можда крив што сам међу првима провалио да са њим нама среће нема?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

Јака Блажич пљунуо ка судији на крају меча (ФОТО)

22 јун, 2014
Јака Блажич увек игра са великим емоцијама против Партизана. Био је можда и најконстантнији играч црвено-белих против вечитог ривала читаве сезоне.
(ФОТО: М. Рашић)


Image


Ипак, у четвртом мечу финала плеј-офа Звездин Словенац је изгубио живце и начинио је неспортски гест. Кад је већ победник био одлучен, Блажич је пљунуо у правцу судије.
Добио је техничку грешку, а на линију слободних бацања тада је стао Давис Бертанс. А Блажича је морао да смирује тим менаџер црвено-белих Небојша Илић.

http://www.zurnal.rs/2014/06/22/jaka-bl ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:
crazynorth75 wrote:Nije to nikakvo opa, problem je što se ti fokusiraš samo na jednu stranu, a da malo pažljivije čitaš tuđe postove vidio bi da tu itekako ima kritike za sve, ali ti vidiš samo kako se tvoj favorit Čović kritikuje, a koji je najodgovorniji za još jednu promašenu sezonu i odmah rezon, mora da su za Vesića/Vučić/Vujoševića/Eu/Ulkrajinu :mrgreen: .
:
Мора да се зајебаваш?! Или не радиш оно што мени препоручујеш а то је пажљиво читање постова?

Када сам ја теби импутирао да се за Весића или Вучића? То си први ти тако искарикирао. Не бавим се ја једном страном. Бавим се свим странама али првенствено главом а то је Вучић који је пустио КК и Човића низ воду. Био би довољан један једини јебени позив, не од Вучића, већ од неког његовог ћате, да сви названи поскачу у став мирно укључујући и дебиле што су синоћ онако крали. Али не, ајде прво да компромитујемо Човића и пустимо КК у воду како би ја онда довео послушнике. У преводу - ајде да закољемо вола за килу говедине. :twak: То што је Вучић урадио са ФК и КК може само да уради највећа пичкетина без зрна савјести и образа. Да нисам можда крив што сам међу првима провалио да са њим нама среће нема?!
O ovome ti ja i pričam, gledaš jednostrano i samo iz svog ugla, moraš ipak gledato malo šire. Ja ili neko xy ako napiše da i nije tako, da Čović jeste prvi i najveći krivac, odmah će krenuti tvoje poznate ladice, da ne kažem fioke. To što bih ja volio da nam Vučić više ''ne pomaže'' ni za živu glavu, to tebe ne interesuje, a kad to napišem, ti se onda iščuđavaš i seiriš da smo i ja ili xy konačno shvatili. Sve kritike Čovića su dobrano obrazložene, sad kreće neka priča / teorija kako ga je neko pustio niz vodu. Čović o košarci nema pojma kad god se upetljao samo je usrao do balčaka i treba da se bavi onim u čemu je dobar, a ne strukom. Kad je Karija otjerao bilo je jasno da ni od ovog projekta nema ništa, jer se vidjelo da se nema vizije kako da se počnemo penjati ka vrhu. Al' neka, uvijek je neko drugi, neko iz sjenke, neko ''tamo gore visoko'' kriv, inače, da nije tako, sad bi se mi najebali milosne majke Vujoševiću, Cibonu bi razbili 35 razlike, samo da nas se pusti. Što bi se kod nas reklo, nešto nam se ne diže, a baš bi jebali.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:
Либурнија wrote:
crazynorth75 wrote:Nije to nikakvo opa, problem je što se ti fokusiraš samo na jednu stranu, a da malo pažljivije čitaš tuđe postove vidio bi da tu itekako ima kritike za sve, ali ti vidiš samo kako se tvoj favorit Čović kritikuje, a koji je najodgovorniji za još jednu promašenu sezonu i odmah rezon, mora da su za Vesića/Vučić/Vujoševića/Eu/Ulkrajinu :mrgreen: .
:
Мора да се зајебаваш?! Или не радиш оно што мени препоручујеш а то је пажљиво читање постова?

Када сам ја теби импутирао да се за Весића или Вучића? То си први ти тако искарикирао. Не бавим се ја једном страном. Бавим се свим странама али првенствено главом а то је Вучић који је пустио КК и Човића низ воду. Био би довољан један једини јебени позив, не од Вучића, већ од неког његовог ћате, да сви названи поскачу у став мирно укључујући и дебиле што су синоћ онако крали. Али не, ајде прво да компромитујемо Човића и пустимо КК у воду како би ја онда довео послушнике. У преводу - ајде да закољемо вола за килу говедине. :twak: То што је Вучић урадио са ФК и КК може само да уради највећа пичкетина без зрна савјести и образа. Да нисам можда крив што сам међу првима провалио да са њим нама среће нема?!
O ovome ti ja i pričam, gledaš jednostrano i samo iz svog ugla, moraš ipak gledato malo šire. Ja ili neko xy ako napiše da i nije tako, da Čović jeste prvi i najveći krivac, odmah će krenuti tvoje poznate ladice, da ne kažem fioke. To što bih ja volio da nam Vučić više ''ne pomaže'' ni za živu glavu, to tebe ne interesuje, a kad to napišem, ti se onda iščuđavaš i seiriš da smo i ja ili xy konačno shvatili. Sve kritike Čovića su dobrano obrazložene, sad kreće neka priča / teorija kako ga je neko pustio niz vodu. Čović o košarci nema pojma kad god se upetljao samo je usrao do balčaka i treba da se bavi onim u čemu je dobar, a ne strukom. Kad je Karija otjerao bilo je jasno da ni od ovog projekta nema ništa, jer se vidjelo da se nema vizije kako da se počnemo penjati ka vrhu. Al' neka, uvijek je neko drugi, neko iz sjenke, neko ''tamo gore visoko'' kriv, inače, da nije tako, sad bi se mi najebali milosne majke Vujoševiću, Cibonu bi razbili 35 razlike, samo da nas se pusti. Što bi se kod nas reklo, nešto nam se ne diže, a baš bi jebali.
Схвати то као умјетничку слободу, то са фиокама/ладицама, и као одговор Праведнику када је Дачу и мене стрпао у човићевце који му држе страну због познанства с њим. А да не говоримо о оптерећености и успоредби са, свима нама милима :mrgreen: нам, изборником и вајтни... :kreza:

Што се тиче Пешића, он је доказано велики тренер и ту збора нема. Под каквим условима и зашто је отишао, немам појма и зато никада нисам ни улазио у ту дискусију. Претпостављам да је било сујете доста и на Човићевој и на његовој страни. Оно што сам запамтио јесте, да је клуб био сагласан са његовом вожњом на 2 колосијека (Звезда и Њемачка) пошто сам преводио тамо тај разговор с њим, чини ми се из Шпигла Онлајн.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked