Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ако поновиш још сто пута да је пироћанац узео лепу суму новца а није урадио ништа можда и ја поверујем у то!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја сам највише волео ону Вучићевићеву.
Било би добро да нам разрешиш ту енигму колико је то пироћанац "мегаломан" пара узео за то што ништа није урадио са ведетама као што су Филип Човић, Вук Радивојевић, Бојан Суботић, Петар Поповић итд.
Па онда да видимо колико је пара узео Дејо "звездаш" да упропасти све шта се упропастити могло!
Па онда ставимо на тас и извагамо ко је више "узео"!
А и ја и ти и сви овде врло добро знамо шта је права истина у вези пироћанца!
Како је уопште та "птица селица" и нестабилна особа освојила светску титулу и све остало што је освојио и како смо га ми "паметни" провалили а глупе швабе не?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Ja znam šta je papir kazivao, a to je ugovor 2+1. Znam šta su fakti, da je držao treninge juniorima i da je govorio da je sezona selekcije za sve u klubu, od igrača do trenera, na kraju ispade da samo on nije zadovoljio, jer je većina ostala. Ta mantra o pohlepnom Piroćancu koji ide od kluba do kluba i otima pare je jako neozbiljna, da ne kažem nešto teže.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Il genio »

бишоп wrote: КК је нажалост ове године испао жртва неких других ствари, а ту је понајмање крив зли Човић "који хоће да се обогати на рачун европског кошаркашког гиганта који се зове Црвена звезда".
Jel mozes da obrazlozis boldovano? Pretpostavljam na koga ciljas, ali mi nije jasno na osnovu cega si to zakljucio.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Е видиш драги мој Бишопше ја сам само одговорио на твоје питање па макар оно било и трик.
И одговор је био која ми се више свиђала а не коју сам више подржавао.
Сећам се ја и са РСБ-а за коју Звезду се сматрало да није наша па то никада нисам злоупотребљавао.
И много ми је драго што си поменуо Недовића пошто видим да је пошто се отргао злом пироћанцу достигао неслућене висине.
На пример пироћанчеви пулени Бјелица и Кешељ му нису ни до колена!
Могао је зли пироћанац да освоји и АБУ и домаћицу и ЕЛ уз то да Недовића прода Макабију а Петра Поповића заваља у ЦСКА он је обележен и ћао здраво, нема ту Бож помози!
а ту је понајмање крив зли Човић "који хоће да се обогати на рачун европског кошаркашког гиганта који се зове Црвена звезда".
Што се овога тиче ја смем под пуном кривичном и материјалном одговорношћу да тврдим да ово нико и никада на овом форуму написао није.
Ако ти мислиш да је ово аргументовано и коректно онда ОК!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

A jel Čović ikada rekao razloge rastanka sa Karijem ili samo nagađaš da je debelo naplatio i zapalio? Komentarišem navijanje kao i sve što se dešava na utakmici, pošto sam navijač iz fotelje moram komentarisati sa te pozicije, nisam ja bio ni u Pioniru nikad, ni na stadionu, meni iz fotelje jebiga sve drugačije, nisam ja ko ovi što su uvijek tu kada teško jeeeeeee :smrc: Evo opet suza teška muška.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Il genio »

бишоп wrote: Ил Генио, закључио сам на основу својих сазнања, а то је да смо још зимус пуштени низ воду, а да су се многе "инсталиране" славине заврнуле, па тако оде Шилб, а не дође замена. Тако оде брат, а са њим и променом судијског критеријума титула. јбг ипак је он отац нације и мора да намири сву децу.
Ok, hvala na odgovoru. Ako je to istina, u velikim smo problemima, od EL nece biti nista bez para, buducnost kluba je neizvesna. Ipak i dalje se nadam da Vucic nije digao ruke od kk-a, a koliko sam cuo, neuporedivo vise je zainteresovan za kosarku nego za fudbal.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ако је истина за завртање славина чему онда шиканирање Шилба и прича о крвавим коленима, незалагању и остала срања!?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by garnett »

Najdoski dr. Ilija wrote:Ако је истина за завртање славина чему онда шиканирање Шилба и прича о крвавим коленима, незалагању и остала срања!?
ja sam o tome pisao i u decembru, dok je vecina sa ovog foruma zaista verovala da je problem nezalaganje..
kao sto sam i tada rekao, trebali su reci, nismo prosli u top16, nemamo para, i moram da se oslobodimo ugovora najskupljeg igraca...
mada kad pogledas, nakon njega su dosli tragija i lipoc qrtaz, plus je sigurno nesto malo placeno i silbu.. u svakom slucaju pukli smo istu lovu koju bi dali i da je ostao, a osakatili smo tim za 40%
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by lucky#13 »

garnett wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Ако је истина за завртање славина чему онда шиканирање Шилба и прича о крвавим коленима, незалагању и остала срања!?
ja sam o tome pisao i u decembru, dok je vecina sa ovog foruma zaista verovala da je problem nezalaganje..
kao sto sam i tada rekao, trebali su reci, nismo prosli u top16, nemamo para, i moram da se oslobodimo ugovora najskupljeg igraca...
mada kad pogledas, nakon njega su dosli tragija i lipoc qrtaz, plus je sigurno nesto malo placeno i silbu.. u svakom slucaju pukli smo istu lovu koju bi dali i da je ostao, a osakatili smo tim za 40%
ne znam sta ste svi vi pisali,ali znam da sam vam iz prve ruke preneo sta se tacno dogadjalo oko Schilba,menadzera i kluba.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Константин »

crazynorth75 wrote:Ja znam šta je papir kazivao, a to je ugovor 2+1. Znam šta su fakti, da je držao treninge juniorima i da je govorio da je sezona selekcije za sve u klubu, od igrača do trenera, na kraju ispade da samo on nije zadovoljio, jer je većina ostala. Ta mantra o pohlepnom Piroćancu koji ide od kluba do kluba i otima pare je jako neozbiljna, da ne kažem nešto teže.
Наравно. Пироћанац се доказао у сваком нормалном клубу па и овом последњем /којег смо узгред одерали на припремма 20+), чак је завршио и на фудбалском мундијалу, просто једно од највећих тренерских имена икада који је требао бити код нас просто алфа и омега. Ови преко пута узеше 21. титулу а од 1945. до 2002. узели укупно 8 и коме није било јасно да за брејк у кошарци треба прво струка, неће му никада бити јасно.
Неки су овде дефинитивно превише оптерећени политиком и даље се спортски неуспјеси покривају политичким дешавањима. Знам да је тешко признати али ево ко је код гробара од политичара у клубу? Још Гебелс лаје као никада и отворено прозива власти. Имају они наравно и конекције те врсте али су управо примјер да то није фактор бр. 1 за успјех. Једноставно имају боље одлуке на терену, годинама раде боље, много мање пута су промашили са појачањима и тимски дух и мотивацију држе максимално (друга је ствар како).
Је ли нама неко мимо клуба бранио да ако имамо 222 центра утегнемо барем малог Ребића за 7-8 минута и 2 акције са Бобијем? Неко нас је више од годину дана спутавао да се научимо напасти зону, или да је и само примјенимо када је адекватан противник? Неко нас је натјерао да доведемо Шилба који је крпио када немамо крштене акције у нападу па га послије отјерамо ко пса? Неко нас је тјерао да се доведе замјена Липа дрво поред младих играча који никако у овом клубу да узму озбиљне минуте? Како то да су млађе категорије увијек у врху евро турнира а никако да видимо неког клинца да узима озбиљну минутажу у првој постави? Политика је наредила тренеру и капитену да се редовно усеру у гаће када је притисак? Газда је рекао хватаћемо се за вратове а неко из политике је дошао у свлачионицу и забранио?
Ма дааајте више, како вам не досади ово репризирање из године у годину? Ова година је могла бити ТА без икаквих проблема и у клубу су је усрали!
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Al' meni ta teorija sa Šilbom nema logike, neko zavće slavinu pa ti izlaziš iz važećeg ugovora i to na način da šikaniraš igrača kako bi ovaj prihvatio raskid? Šta, ako mu nedaš da igra, ne moraš mu isplatiti ugovor? Pa nakon toga potpisuješ još 2 igrača na svu tu besparicu i zavrtanje slavine? Nema tu meni puno smisla baš, al' haj.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Mislim da su Novosti smeće od novina, a njihovi sportski novinari ostašćeni burek novinari i ne verujem u istinitost tog članka.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

Константин wrote: Неки су овде дефинитивно превише оптерећени политиком и даље се спортски неуспјеси покривају политичким дешавањима. Знам да је тешко признати али ево ко је код гробара од политичара у клубу?!
С друге стране, неки су исто толико оптерећени политиком, да неће и не желе да виде (СА)одговорност политике и политиканата за актуална посртања ФК и КК. Иако је политика удомила тамо своје кадрове да "помогну и уведу ред". И умјесто да су помогли, они су још и одмогли због борбе за превласт у тим клубовима а били су неформално тешкаши у управама, једнако тешки а у ФК чак и тежи од номиналних предсједника. То је цијена пристајања на одлучујући утјецај политиканата у управама којима ФК и КК ЦЗ представљају згодан терен за политмаркетинг. Сада када су послужили сврси, треба их урушити до даске да би се оправдало уваљивање клуба за 1 евро некаквим олошима под параваном приватизације а зарад одбацивања баласта из буџета пошто браћи гори под ногама јербо пара ниоткуда нити су они икада били у стању да их створе
Spoiler: show
(а и како да их створи неко који цијели живот није ништа радио осим балавио и драмосерио по посланичким клупама)
. Мене што се тиче, вјеруј и у Марсовце а вријеме ће показати ко је био на правом трагу и дати адекватне одговоре.

Гробара што се тиче, имају вјерније политичаре који ће када не могу да помогну, неће и да им одмажу зарад својих интерних сукоба. Колико примјећујем, они су увијек пазили када се код њих таласа да се не таласа толико да дође до превртања брода...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Константин »

бишоп wrote:У данашњој Србији све новине су смеће и све су у служби одређених партија и преко њих се пласирају одређене вести, а уједно и формира јавно мњење, тако да ме ништа не изненађује. Ово само потрвђује теорију да у нашој управи није све бајно и сјајно и да је некоме и одговарало да не узмемо титулу ове године како би се обележили кривци за неуспех и као такви лакши отерани из клуба.
Ајде молим те почни нешто конкретно:
Коме је одговарало именом и презименом?
Да ли је тај неко (кога ћеш именовати) "ко је намјерно саплитао" наше стручњаке могао све одрадити и раније а не чекати Ф4 и финале домаће лиге?
Како се уопште то ради, шта је тај човјек одрадио, можеш ли мало појаснити, искрено баш ме интересује?
Ако је по теби политичка подршка одлучујућа за спортски успјех, значи ли то да су све ове године доминације глодари били миљеници и ДС/ДСС/СНС власти, поготово ове последње коју Гебелс пљује више него опозиција?

И онда те молим следеће, хоћеш ли бити љубазан да се опредјелиш према претходном што сам написао а везано је некако више за терен:
Знам да је тешко признати али ево ко је код гробара од политичара у клубу? Још Гебелс лаје као никада и отворено прозива власти. Имају они наравно и конекције те врсте али су управо примјер да то није фактор бр. 1 за успјех. Једноставно имају боље одлуке на терену, годинама раде боље, много мање пута су промашили са појачањима и тимски дух и мотивацију држе максимално (друга је ствар како).
Је ли нама неко мимо клуба бранио да ако имамо 222 високог центра утегнемо барем малог Ребића за 7-8 минута и 2 акције са Бобијем? Неко нас је више од годину дана спутавао да се научимо напасти зону, или да је и само примјенимо када је адекватан противник? Неко нас је натјерао да доведемо Шилба који је крпио када немамо крштене акције у нападу па га послије отјерамо ко пса? Неко нас је тјерао да се доведе замјена Липа дрво поред младих играча који никако у овом клубу да узму озбиљне минуте? Како то да су млађе категорије увијек у врху евро турнира а никако да видимо неког клинца да узима озбиљну минутажу у првој постави? Политика је наредила тренеру и капитену да се редовно усеру у гаће када је притисак? Газда је рекао хватаћемо се за вратове а неко из политике је дошао у свлачионицу и забранио?
Ставку по ставку, хвала.
Врста која изумире
Locked