1. kolo ABA lige: Široki - Crvena zvezda

User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Константин »

Већ прелази у традицију почетак против најслабије екипе АБА лиге.
Ово је вееелики залогај за Радоњића и најбоље би било да се чеше на некој другој клупи. А газда Чова да још који пут уговори Арену.
Фујјј
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Ганац »

Poraz je nastao usled niza Radonjićevih grešaka u vođenju utakmice tj u preterivanju kontrole rezultata tako nakon početnog vođstva on menja igrače na poziciji 2,3 i 4, Lazića i Mitrovića koji su sasvim korektno odigrali i uvodi Radenovića i mislim Simonovića Blažiča ako se ne varam. u tim trenutcima pozicije tri i četiri kao da ne postoje u našem timu a Njihovi Barać i Bošnjak kreću da se proslavljaju i pitanje je da li će ikada više da ponove(kao i Mimica) takvu partiju.
Dženkinsa drži na klupi skoro celo prvo poluvreme(jedino ako nije prehlađen),osim toga naših je dosta lopti iscurelo iz obruča a njihove neke su ulazile na jebem li ga koji način.
Sve u svemu ovaj poraz ne znači kraj, tek je početak lige ali pokazuje sve naše slabosti,namerno nisam hteo da pišem da pik i dalje neznamo da branimo i da je Šilb jako loše igrao u odbrani, više me je nerviralo što su naše četvorke silovane.
Hajde da se nadam da će protiv Aleksandrovčana to bolje izgledati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by crazynorth75 »

Meni i dalje nije jasno zašto se dovodi Amerikanac da igra 17 minuta. Što je još gore on za tih 17 minuta ima šut 4/4 i skupi indeks 13, pri tome ne vidjeh ni jednu akciju za bekove. Iritantno je i toliko forsiranje da se ne igra zona, pa Kari je igrao zonu, a Radonjić ni da pomisli, pogotovo što Široki i nema neke šta ti ja znam kakve šutere. Treba sačekati utakmicu u Laktašima, vidjećemo dal' će se trgnuti...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by trotter »

Da dodam da je Šilb dalovao kao neki matorac koji izađe na rekreativni basket da podeli klincima par fora bez da se nešto posebno oznoji. Koliko god da je dobar u napadu sa loptom u rukama toliko je i destruktivan u odbrani.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by dacha od bosne »

Na žalost, sa ovim moram da se složim. Nema ga nigdje u odbrani. Stav mu je 0.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Ганац »

Polako ljudi,sačekajmo da se odigra par utakmica pa onda da pljujemo ako treba, što bi rekli stari "prvi mačići se u vodu bacaju", imaće popravni već u Laktašima koja je daleko ozbiljnija ekipa od Širokog, mi evidentno imamo problema na poziciji 4 ali valjda će i to bplje izgledati u sledećoj utakmici.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by dacha od bosne »

Ma ne treba pljuvati, slažem se, ali ne smiju brate da igraju onako opušteno i sebi dozvoljavaju ovakav luksuz. Sa ovakvim pristupom ćemo biti izbušeni kao švajcarski sir u EL. Mora se ozbiljno igrati. Ja ne mogu da shvatim da su sebi ovo dozvolili (a baš sam se toga i pribojavao).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by lucky#13 »

trotter wrote:Da dodam da je Šilb dalovao kao neki matorac koji izađe na rekreativni basket da podeli klincima par fora bez da se nešto posebno oznoji. Koliko god da je dobar u napadu sa loptom u rukama toliko je i destruktivan u odbrani.
a na primer jedini je imao ukradenu loptu u odbrani. Ispao je par puta na piku,ali je igrao dobru odbranu!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Константин »

Ганац wrote:Polako ljudi,sačekajmo da se odigra par utakmica pa onda da pljujemo ako treba, što bi rekli stari "prvi mačići se u vodu bacaju", imaće popravni već u Laktašima koja je daleko ozbiljnija ekipa od Širokog, mi evidentno imamo problema na poziciji 4 ali valjda će i to bplje izgledati u sledećoj utakmici.
Дуга је сезона и биће успона и падова, то је тачно. Али прва утакмица са оваквим ростером, против најслабијег лигаша (као и прошле године) се мора добити и тачка. Прича се о 12-0 у припремним утакмицама (и причао сам да би ваљало да нас је неко отресао момачки), газда Чова прича о Аренама а не може се припремити 40 озбиљних минута против оних аматера у сезони у којој играмо и ЕЛ паралелно...
Ја бих волио да погријешим али након оног понижења на 4. утакмици финала плеј оф-а, чини ми се да Радоња нема знање и харизму да окрене меч у своју корист неким баш тренерским потезом и изненађењем. И онај џиновски стручни штаб све неки научници а не може да се објасни Лазићу да не прави фул на 8м када морамо да се одбранимо или да се Раденовић не кесари кретенски када је усрао оно на крају. Па хебо те, Ђенка и Словенац са малом минутажом опет су нешто и направили у нападу али овај измишља топлу воду против зоне Широког коју узгред никада неће да игра.
Брука и срамота...
Врста која изумире
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Banex »

Mi na četvorci NE POSTOJIMO ! A i na petici smo blagi užas. Tu će nas uništavati, urnisati, mlatiti, ponižavati u Evroligi, a i u ABA nećemo mnogo bolje proći. I to čak ni nema mnogo veze sa činjenicom da nam je trener pogubljen na kvadrat !

I DA, to se može zaključiti već na osnovu ove jedne utakmice !!
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Ганац »

Константин wrote:
Ганац wrote:Polako ljudi,sačekajmo da se odigra par utakmica pa onda da pljujemo ako treba, što bi rekli stari "prvi mačići se u vodu bacaju", imaće popravni već u Laktašima koja je daleko ozbiljnija ekipa od Širokog, mi evidentno imamo problema na poziciji 4 ali valjda će i to bplje izgledati u sledećoj utakmici.
Дуга је сезона и биће успона и падова, то је тачно. Али прва утакмица са оваквим ростером, против најслабијег лигаша (као и прошле године) се мора добити и тачка. Прича се о 12-0 у припремним утакмицама (и причао сам да би ваљало да нас је неко отресао момачки), газда Чова прича о Аренама а не може се припремити 40 озбиљних минута против оних аматера у сезони у којој играмо и ЕЛ паралелно...
Ја бих волио да погријешим али након оног понижења на 4. утакмици финала плеј оф-а, чини ми се да Радоња нема знање и харизму да окрене меч у своју корист неким баш тренерским потезом и изненађењем. И онај џиновски стручни штаб све неки научници а не може да се објасни Лазићу да не прави фул на 8м када морамо да се одбранимо или да се Раденовић не кесари кретенски када је усрао оно на крају. Па хебо те, Ђенка и Словенац са малом минутажом опет су нешто и направили у нападу али овај измишља топлу воду против зоне Широког коју узгред никада неће да игра.
Брука и срамота...
Tada je i mene iznervirao Radenović, nisam mogao da verujem da on igra bez emocija,sramota.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Либурнија »

Волио бих да се варам али чини ми се да се једна ствар опет није промијенила у односу на прошлу сезону - немамо муда, малодушни смо. То ме чак и више брине него Боби и Раденовић или Шилбова одбрана.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by Najdoski dr. Ilija »

Велика брука!
Изгледа да је Вучићевићева и Каријева Звезда остала појам за све ово у ближој прошлости!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 1. kolo: Široki - Crvena zvezda 05.10.2013 u 17 časova

Post by trotter »

lucky#13 wrote:
trotter wrote:Da dodam da je Šilb dalovao kao neki matorac koji izađe na rekreativni basket da podeli klincima par fora bez da se nešto posebno oznoji. Koliko god da je dobar u napadu sa loptom u rukama toliko je i destruktivan u odbrani.
a na primer jedini je imao ukradenu loptu u odbrani. Ispao je par puta na piku,ali je igrao dobru odbranu!
Ono je meni bilo užasno i nije ispao samo par puta. Ovo je bila odbrana Morison style uz zaslepljujuću statistiku.
Locked