2. kolo ABA lige: Igokea - Crvena zvezda

daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: 2. kolo Igokea - Crvena zvezda

Post by daba »

evo ovako mlo utisaka sa gostovanja iz Laktasa.
Prvo da se zahvalim nasim domacinima zvezdasima nasim drugarima iz Banja Luke Saletu Brigate,Ljubisi,Bojan don Stancevicu :D ,osoblji i gazdi iz Sangrie kao jos mnogim drugim nasim zvezdasima kojima nisam popamtio imena nadam se da mi nece zameriti.jos jedno nezaboravno gostovanje zacinjeno na kraju i pobedom mase zvezde.Kao sto sam pisoa i ranije iskljucivi krivac za poraz od sirokog je DR I kraj, sinoc je nadam se izvukao pouke svojih gresaka,
Citao sam letimice sta ste pisali vama ni pobeda ne valja,protivnik igra koliko mu ti dozvolis tako je sinoc igrala Igokea koliko joj je zvezda dozvolila.
Jeste igokea slabijau odnosu na proslu sezonu ali ima iskusne igrace da se ne lazemo a i mi smojaci nego prosle sezone.
Sinoc smo igrali kao sto smo vecinu meceva na pripremama i to ce ici samo napred iskreno se nadam,samo da udjemo u seriju pobeda i ekipa ce se dizati.
pored pobede mi je drago i ti\o sto Radenovic sto pokazuje da ce biti ozbiljno pojacanje.
u hali je bilo oko 80% zvezdasa i bogami je bilo dobro navijanje,
sve ostalo je sve ispisali i rekli idemo u subotu da dobijemo radnicki i udjemo u pobednicku seriju,
jedna nagedota mala za kraj sedeli smo pre utakmice u zvezdinom kaficu sangrija gde se izmedju ostalog i zvezdine pesme pustaju,veteran je trazio sifru za wi fi
kad mu gazda mrtav ladan kaze tole lopove, veteran misli da se zajebava a gazda mu ponovi tole lopove ,veteran ukuca kad stvarno ta sifra ,tako da eto malo da podelimo sa vama neke anegdote sa nasih gostovanja.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. kolo Igokea - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Javio se Daba :jelenko: Osvajamo EL :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo Igokea - Crvena zvezda

Post by Banex »

Pozdrav Dabo ! A i mi jednom tu Igokeu da smo dobili a ? :D
Šifra za wi fi je fenomenalna :lol: vidiš ti dokle se sve to proteže.
Super su slike i nadam se da ćeš češće pisati na ovom forumu, zajebi onaj "popularniji". :mrgreen:

p.s. Jedno moje zapažanje sa utakmice u Igokei koje sam propustio da napišem. Najbolja Simonovićeva partija za Zvezdu od kad je došao. Bar je moj takav utisak. Zna se moje mišljenje o njemu, koje se nije promenilo, ali u ovoj utakmici je stvarno solidno odigrao, tj. nije napravio ni jedan debilni potez koji su tako karakteristični za njega. Samo kad bi mogao da odigra tako (ili bar slično tome) većinu utakmica još bi bio i koristan za ekipu, ali koristan u pravom smislu reči što znači da ima mnogo više koristi od njega a da šteta bude minimalna.
"Mladenović vara Liveranija !"
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: 2. kolo Igokea - Crvena zvezda

Post by daba »

Banex wrote:Pozdrav Dabo ! A i mi jednom tu Igokeu da smo dobili a ? :D
Šifra za wi fi je fenomenalna :lol: vidiš ti dokle se sve to proteže.
Super su slike i nadam se da ćeš češće pisati na ovom forumu, zajebi onaj "popularniji". :mrgreen:

p.s. Jedno moje zapažanje sa utakmice u Igokei koje sam propustio da napišem. Najbolja Simonovićeva partija za Zvezdu od kad je došao. Bar je moj takav utisak. Zna se moje mišljenje o njemu, koje se nije promenilo, ali u ovoj utakmici je stvarno solidno odigrao, tj. nije napravio ni jedan debilni potez koji su tako karakteristični za njega. Samo kad bi mogao da odigra tako (ili bar slično tome) većinu utakmica još bi bio i koristan za ekipu, ali koristan u pravom smislu reči što znači da ima mnogo više koristi od njega a da šteta bude minimalna.
mislim da gresis oko simonovica, ima stvari koje ni mi ne znamo pa ih mozda tek kasnije saznamo ili nikada ne saznamo.Eto oko simonovica prvih par meseci decko bukvalno niti je mogao da jede niti da spava ogroman je bio pritisak na njega kada se oslobodio i adaptirao video si i sam sipao je trojke,ne bih se slozio da mu je ovo najbolja ali da je traka kapitenska ucinila svoje jeste.
Sto se tice popularnijeg foruma kako ti kazes ja retko retko tamo pisem osim ako me neko ne citira tamo moj izvorni forumje onaj na koji pisem vec godinama mada i tamo redje p[isem,ne mogu da citam sta sve ljudi mogu da pisu ali dobro drago mi je da ima vise ljudi koji se zainteresuju za basket pa ce i njihovo kosarkasko obrazovanje se poboljsati vremenom.


Za kraj zao mi je sto moj brat Daca nije bio puno nam nedostajao ali je on izabrao da peca sa Darkom ne bi li ga nagovorio da dodje,Daco drugi put ni Darko ti nece pomoci da se izvuces za nedolazak sada imas zuti karton :D
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. kolo Igokea - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

daba wrote: Za kraj zao mi je sto moj brat Daca nije bio puno nam nedostajao ali je on izabrao da peca sa Darkom ne bi li ga nagovorio da dodje,Daco drugi put ni Darko ti nece pomoci da se izvuces za nedolazak sada imas zuti karton :D
Dabo, brate, ne otkrivaj me na tajnom zadatku...propašće posao :mrgreen:

Žao je i meni što nisam mogao doći ali sam pretrpan obavezama. Biće prilike da se vidimo ;)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
САША БРИГАТЕ БЛ
Новајлија
Posts: 56
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:21 pm
Location: Bucureşti, România / Бања Лука, Република Српска
Contact:

Re: 2. kolo Igokea - Crvena zvezda

Post by САША БРИГАТЕ БЛ »

Где ове године, ту и догогодине. :ziveli:
Дан је био за 10+ !!! :zastavaGRB:

.оле лопове :utata:
Зашто више волим Звезду од Бања Луке ? - зато што је моје срце изабрало Звезду а где ћу да се родим то нисам могао да бирам !

НИКО КАО МИ БРИГАТЕ !
nix
Новајлија
Posts: 1
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:04 pm

Re: 2. kolo Igokea - Crvena zvezda

Post by nix »

Јављам се само да поздравим екипу из популарне кафане, гдје је атмосфера била супер, права звездашка, а шифра за интернет, па то је прави хит.
О утакмици сте већ све рекли, одлични џенкинс, нелсон и боби.
Locked