3. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Radnički Kg

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by garnett »

o utakmici se nema sta reci, nije to nasa kategorija.. :mrgreen:
ono sto brine je posete, ocigledno se kultura dolazenja na kosarkaske utakmice, nece tkao lako implementirati...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by dacha od bosne »

Očekujući izvještaj našeg Nolle-a...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hWs2zgpKo60[/youtube]
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Dennis Rodman »

Au... pa mi to izgleda ozbiljno mislimo sa Evroligom ove godine :D
Kakvo spuštanje na zemlju "protivnika u sjajnoj formi".
Sad se vidi da ono s Igokeom nije slučajnost, samo im nadrapaše dva crnca džaba :kreza:
"Može centrala da pogreši jednom, al' ne može dva puta!"
Zanima me kako će ekipa odreagovati nakon nekih poraza u EL, sad sam već toliko bezobrazan da me zanima njihov limit, krajnji domet. U svakom slučaju počelo je fenomenalno, a da se primijetiti da je atmosfera u timu sjajna! Prošle sezone smo imali mnogo odličnih "solo pjevača", a kiksali timski kad je bilo gusto.

Zvezda koooš :kosarkas:

Bobiša, na putu ka legendi :konjanik: Naš Vilt Čemberlen :kosarkas:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Ганац »

Evo stigoh iz Pionira bili smo moćni toliko da je Radonjić u dva navrata u drugom poluvremenu seo na klupu.
Neko je kukao zona ovo, zona ono i eto i nju smo odigrali,kažu klinci treba da igraju evo i oni odigraše, zaključali smo reket i Jaru se nije video, da se razumemo prostora za napredak ima i to je vidljivo i to i u odbrani i u napadu.Mutinjo je bio nokautiran,a što se tiče Cveletovih koraka,bilo je pogrešno vođenje lopte ali uz faul nad njim, no nema veze Bobiška je pobrao aplauze a mi smo baš dobri.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Goxy »

Где је тема за 1. коло? Не могу да је нађем, а хоћу да се подсетим ко је беше терао Радоњића са клупе.

Лепо је било у Пиониру, штета што је било само 4.000 људи, али добро. Убрзо ће да буде више, када почну да долазе и они које привлаче само победе :guca:

Не треба полетети, и даље мислим да су шансе у четвртак 50:50.
-Бивши форумаш-
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by dacha od bosne »

Goxy, tema je u arhivi za sezonu 2013/14.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by nyc »

Narode, ni ja ne bih hteo "da poletim" i tako te floskule (imam ja još, nemojte samo da me isprovocirate :guca: ) , ali mnooooogo mi se svidja ova raspodela poena! Svi gadajaju po malo - i svi ubacuju, još više!

Dačo, druže, slažem se 100% - odbrana nam je mnooogo jaka (ne Blažič, nego onako, uopšteno :D ). ALI, ne mogu da se otrgnem utisku da smo u napadu baš ono, moćni. Imaš jedan period u kojem Šilb eksplodira (ne samo poenima, nego i asistencijama, što se često zaboravlja; Šilbara je upravo tu majstor nad majstorima) , pa onda Jaka doda gas, utom Bobi krene da ubacuje svojih uobičajenih 12, pa Simon s par trojki... i onda, moj najnoviji idol - DJENKAAAA :kosarkas: . Imam utisak da se taj momak prosto zajebava (neka mi oproste admini). Lik je ono, djene, djene..., al' kad odjednom odluči da KRENE - jao si ga majci! SJAJAN igrač koji ima nekoliko ubitačnih oružja - ulaz-prodor, šut iz poluskoka, trojku, asist - lik je potpuno nepredvidljiv i to je ono što bi mu u NBA svakako bilo najveće oružje, ali bojim se da ga ovaj naš RaDOnja ne sputa, u fazonu, moraš ti, djetiću, da odigraš oVO, pa oNO, nu razuMIJEŠ li ti meNE? Nu, gledaj tablu, jado!
Ako ovoj ekipi išta može doći glave onda je to činjenica da Schilb, Jenkins i Nelson mogu da drže časove vodjenja tima našem vodji, oliti treneru! Likovi su MNOOOGO JAKI. Kako za protivnike, tako i za našega RaDOnju! Mogu misliti kako bih se ja osećao da mi naredbe izdaje lik za kojeg pouzdano znam da mi nije ni do kolena! Tj., koLJena.

Ne, nije da ja ne poštujem RaDOnju. Daleko bilo, puj, puj, puj. Samo iznosim mišljenje da su naši Ameri nekoliko svetlosnih godina ispred njega što se strategije tiče. Mislim da bi najbolje po nas bilo da se naši Ameri dogovore šta i kako, a onda da "reda radi" odslušaju Dejana. Jer, momci jednostavno ZNAJU ZNANJE!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Nolle »

Vratih se sa utakmice. Izgledali smo moćno na terenu. U narednih 30 minuta izveštaj.

Šilb je sjajan! Doktor jednostavno.

Ne sme da se leti!!! Radimo i dalje, ćutimo, nema loženja. Ko visoko leti...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Ганац »

Mislim da se Radonjić večeras iznervirao dva puta, prvi put kada je Bobi na navijačko šutiraj,šutiraj opalio dvojku sa kapice i promašio i kod tehničke, ali i tu je odradio sudijama da je sada samo jedno slobodno bacanje prilikom tehničke greške.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by trotter »

Marinović bi trebao da tuži Nelsona za zlostavljanje na sportskoj priredbi. Ono je bilo brutalno. U jednom trenutku mi ga je bilo i malo žao.

Mislim da je u jednom trenutku krenuo da igra leđima i kada je video nelsona odmah je pobegao na 10 metara od koša... :smeh:




Na jačim/važnijim utakmicama bi mogao radonjić malo da pusti Dženkinsa sa lanca.
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Nickcooler »

Изгледа да је Радоњић прочитао мој пост након Широког где сам му дао 2 - 3 утакмице форе да поправи ствари... :srbinosm: Наравно, нисам ја тако опасан, али ми... :shock: :shock: :shock: богами јесмо итекако З А Ј Е Б А Н И!

Ја не памтим да је нека екипа онако издрндала некога. Неко је лепо приметио оно Мариновићево бежање до центра од Нелсона - слика и прилика тога какву смо одбрану играли. А онда после такве одбране дође и добар напад и цапа, цапа + 37.

Од играча стварно не бих могао да издвојим никога посебно, играли смо као тим, али свакако вреди прокоментарисати појединце.

Шилб - "Е пазите сад клинци, ви станите ту, ту, ту и ту, а онда ћу ја да продам фору и бацим лопту теби и ти дај кош. Хајде сад да се зајебавамо!", рече тата. Главна покретачка снага нашег напада. Елеганција, ноншалантност, интелигенција. Мешавина Бодироге и Федерера. Своје очинско понашање потврдио кад је наместио вилицу плеју Радничког који се залетао на Цвелета - много леп призор.

Цвеле - Највише сам се обрадовао његовој доброј партији! Баш ми је било драго! Ваљда ће ово бити права инјекција самопоуздања за њега. И преломна утакмица у којој смо коначно добили Цвелета ког сви очекујемо. Одлично одиграо, упркос констанстном дркању од стране судија.

Боби - Скандирање приликом изласка из игре све рекло.

Ђенка - Коби Брајант лично за АБА- у, то се види из авиона. Може да утрпа 15+ свакој екипи.

Видим да ми понестаје речи, а и како другачије?! Немам коментар на оно што сам видео синоћ, заиста. И овај пост пишем само да себи у глави смирим еуфорију коју су ми момци створили. Да не полетим, па да не разбијем нос. Али ми некако слабо иде. Прво, јер овој екипи стварно не видим лимит. Нападачки смо много потентнији него прошле сезоне, одбрана је ОДБРАНА и мислим да нико не може да нам стане на пут.

Што се тиче тренера. Браво за Радоњића. Мути је све поручио лик у плавој мајици испред партера Б. :pehar: :pehar: :pehar:

АЈ ФИЛ ДИВОУШН!
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Либурнија »

Mnogo lijepo! Za razliku öd prosle godine, sada igramo timsku kosarku. Odlican protok lopte, nema srljanja, nema silovanja i zabijanja. Raznovrsnost u napadu, odlicna odbrana. Muslim da SE itekako vidi Radonjicev pecat sada kada je prosao SA ekipom komplet pripreme. Dzenkins IMA ludilo pracku! :slina: Odlican i u odbrani bas kao i Silb. Silb je strahovito inteligentan igrac, nevjerovatno cita igru. Jaka jos nije podesio nisan ali kad i to namjesti bice mrak igrac. Bas je ono velik potencijal, gladan je i zeljan dokazivanja tako da...Mislim da moze da izraste u vodju tima i glavnog igraca. Bobija nagrdiste, ja pomislio da smo kupili baobab kad ono, covjek bas ubija, prati igru, nevjerovatno meka ruka to CE SE pokazat jako bitnim zbog famoznih i prosle godine fatalnih slobodnih bacanja. Ono sto ipak najvise hrabri je sto konacno djelujemo kam Tim i sto sada, pored Raska, imamo jos bar 5 igraca koji imaju cohones i koji su u stanju da preuzmu stvar u svoje ruke kada SE tekme budu lomile. Nece uvijek ici ovako lako kao protiv Mutinih i tada ce se pokazat od kakvog smo materijala. Samo nek Radonja i igraci nastave rutom koju su zacrtali i nema zime. Kao sto sam vec napiso, najveca zvijezda time je Tim sam. :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by carapan »

Posle ove utakmice, samo da pitam: Kako bre mi izgubismo od Sirokog?!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Довел
Новајлија
Posts: 14
Joined: Mon Jul 15, 2013 11:26 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Довел »

Прва утакмица, гостовање, опуштен приступ због победа на припремама, лош дан, усрало Широки и онда смо гањали резултат како Радоњић рече на погрешан начин.

Ово данас је потврда да можемо много, морам признати да одавно нисам са већим уживањем гледао једну секцију СДЦЗ, и са вером у боље сутра.
Не може то тако да се гледа.
Locked