3. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Radnički Kg

Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Nolle »

carapan wrote:Posle ove utakmice, samo da pitam: Kako bre mi izgubismo od Sirokog?!
Ušli smo lagano, dozvolili im da se razigraju. Posle je teško vratiti se, pogotovo na gostovanjima. Pecara je vruć teren, i nema veze što su oni slabi. Kada im dođe velik tim, oni ostavljaju po 200% da bi pobedili.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by Трапа »

Радоња :kosarkas:

Обожавам овакву кошарку где из јаке одбране само севају контранапади и нема превише шаблонских акција већ се даје слобода мајсторима ове игре. А тек је трећи меч, страх ме да помислим како ће све изгледати кад одмакне сезона :urra:

Кад са ћалетом гледам баскет (обично репрезентацију) и неко промаши отворен шут са дистанце, његов коментар је обавезно - Кића је ово могао да гађа 3 дана узастопно и да не промаши. Добисмо и ми "Кићу", Ђенка бог. Одавно лепши скок-шут (и то прави) нисам гледала, дође до врха капице па наскок-шут-кош и тако до прексутра, ма рутина.

Шилб мајстор, све види, разиграва, дели асистенције, погађа, преузима одговорност кад је потребно. Као да се води оном Кукочевом флоскулом - кош усрећује само једног човека, а асистенција двојицу :pehar:

Посебно ме одушевио Цвеле. Кад смо сви већ помислили да од његовог талента нема ништа у сениорској кошарци, показао је да заслужује шансу и да мора да игра да би постао играч, не може се напредовати само на тренинзима и кроз два минута по мечу. У почетку је био мало стегнут, иако је погодио једну тројку, а кад се опустио кренули су и слаломи, асистенције без гледања итд, оно што сваки плеј мора да ради. Не прави више ни глупе фаулове на центру.

Бобиша доброћудни џин, изгледа да је Пионир добио новог идола. Асистенција у трепавицу једном руком преко целог терена :hail:
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by ajkula »

Image

sudija nemoj bre da zezas... :D
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. kolo Crvena zvezda - Radnički

Post by crazynorth75 »

Meni je drago, da gledano ovako sa strane, imamo sjajnu hemiju u timu. Svi bodre jedni druge, Ameri se uklopili sjajno (tu je Admiral vjerujem odigrao veliku ulogu), momenat kad je Mitrović ostao da leži, a odmah mu pritrčaše Jaka i Đenka, dosta toga govori. Dobra stvar je i što su Ristić i Tejić dobili minute, njima je svaki sekund u igri na ovom nivou zlata vrijedan. Na Ristiću se vidi da je još ''svilen'', pogotovo u odbrani, što je i normalno obzirom na njegovu mladost. Raduje i dobra partija Cveleta, 5 asista, dvije trojke...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked