1. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban

User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Трапа »

Од клуба који је пред ликвидацијом за три године смо дошли до клуба који игра евролигу (први пут после петнес година). Најбитније ми је да је посреди здрава спортска прича, да је смо у правим рукама где се тачно зна ко шта ради. Дакле, наше је само да навијамо, да колико толико помогнемо играчима да остваре победу, а да ли ће до ње и доћи не секирам се превише, спорт је па нека победи бољи.

Ко ће дочекати сутра поподне :jelenko:
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Dafi »

Euforija i treba da bude ali na forumima,tribinam,navijacima...nikako i igracima.
Lako je to reci a mnogo teze ostvariti. I mene malo plase pune tribine Arene i taj pritisak koji ce igraci osjecati ali jbg sta da se radi takvi smo mi cigani a jos EL posle tolikog posta.
Ja bih malo o nekoliko nasih igraca. DZENKINS je igrac koji me je kupio posle dvije odgledane utakmice(siroki nisam gledao a tu nije puno igrao). Kad je na parketu nasa igra ima skroz drugu dimenziju. Ulazak u pun reket je na granici bezobrazluka,bez straha,panike i ishitrenosti. Tek je dosao,skroz se podredio timu i u svakom intervjuu ne zaboravlja da spomene ekipu i trenera.
Drugi igrac koji me odusevio je Bobi. Odlicno se krece,u napadu je opasan a u zoni zatvara sve puteve prema kosu. Naravno niko nije bez mane pa tako ni njih dvojica ali ne bih sad o manama.
Treci igrac je Jaka. Nevjerovatna energija sa kojom igra i u napadu i u odbrani. Vidi se da mu nedostaje svjezine i da nije 100% spreman ali mislim da je veliki potencijal. Prica srpski bolje od mnogih Srba :kolce: .
Cetvrti igrac je naravno Shilb. Mnogi uvjeravaju da je najbolji stranac koji je ikad nosio Zvezdin dres,nisam ubijedjen u to ali se nadam da ce me svojim igrama ubijediti da je to tako.
Radenovic je igrac koji zna da igra kosarku,nacitan je,pametan...samo nisam siguran da li nam je bas takav profil igraca trebao na poziciji 4. Treba mu dati podrsku i sansu jer je tek stigao i jos se uklapa.
Naravno,pogodili ste da se radi o ovogodisnjim pojacanjima :D .
Ovo bi po meni trebala da bude startna petorka sutra,znaci bez kalkulacija i pocinjanja sa Lazicem...
Poenta mog posta je da smo konacno doveli prvu petorku u prelaznom roku...sad dal je to dovoljno pokazace nam Lokomotiva.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Nolle »

Laza počinje po meni iz jednog jedinog razloga.

Čarls i Jaka su mnogo bitniji za rotaciju od Branka. Pogotovo Čarls koji je pratično i naš back up plej. Znači mnogo je bolje da počnemo agresivno sa Lazićem i po cenu 2 njegova "mala" faula, nego da ta 2 faula napravi Čarls. Uz svo dužno poštovanje igračkih kvaliteta Branka Lazića.

Ono što sam ja mogao da vidim već nekoliko puta unazad je sjajna hemija unutar ekipe. Stranci su "kliknuli" sa ostatkom ekipe. Nelson je tu napravio veoma bitnu sponu! Svi su isti među jednakima, čak i ovi mlađi. Dovoljno je npr videti kako na terenu protiv Radničkog, Šilb brani Cvetkovića, da svima bude jasno kako to izgleda unutar same ekipe.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by musemic »

http://www.telegraf.rs/sport/855219-zve ... ligu-video" onclick="window.open(this.href);return false;
...lepo sajbaju...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ng-tMw4k ... r_embedded[/youtube]
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Dafi »

Dobro jutro dragi Zvezdasi,Cigani,Delije...kako nazivate sebe danas nije vazno. Vazno je da smo danas svi crveni i bijeli, da svi navijamo i damo bezrezervnu podrsku timu,igracima,strucnom stab i rukovodstvu kluba pa i marketingu ako treba :D . Ovaj dan smo cekali toliko dugo i mislim da treba da budemo ponosni sto smo danas tu gdje jesmo u velikoj EL. Eto posle toliko godina je osvanuo i taj dan,nesto manje od 12 sati do pocetka utakmice,ko ce to docekati :D :psihodelija:
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by carapan »

Kakav sut ima ovaj Dzenkins !! :pehar:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Dennis Rodman »

Pa ja više puta promašim sa vezanjem pertli, nego što on promaši dno mrežice! Sipa k'o iz kabla.
Ovako čisto gledajući ih kako su kul pred utakmicu, imam utisak da ovako posebnu grupu, kao grupu, nismo imali odavno. Biće mi zadovoljstvo da ih gledam, a nadam se i srce ispunjeno pobjedama.


A sad idemo po tu Evroligu, pa vajld kard za NBA :psihodelija: :zastavaGRB: :truba:
Zvezdaš. Robista.
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by daba »

Konacno je dosao i taj dan malo zrno radosti i za nas cigane.
eto posle 15 godina nadanja cekanja, strepljenja, prolazenja do pakla i nazad
konacno i nas malo sunce da ogreje.
Iako je napolju kisovito i oblacno u nasim dusama u nasim srcima je suncano i toplo.

Poruka nasim momcima koji ce veceras igrati.

Momci ostavite srce na teren,borite se za taj sveti grb i dres,nek vam kroz glavu prolete
svo oni koji su 68 godina pronosili slavu naseg voljenog kluba.
nece biti tragedija ako izgubite od boljeg ali se borite casno i posteno
dajte sve od sebe ,borite se do poslednje kapi krvi do poslednjeg atoma snage i ja cu iz arene izaci presrecan.
Dajte sve od sebe veceras ,veceras ulazite u istoriju ja verujem u vas.

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Il genio »

Nemam nista pametno da kazem, polako krecem ka prestonici da gledam evropsku Zvezdu!
Ovo sve je trebalo da se dogodi jos pre 10 godina, ali bolje ikad nego nikad.

:zastavaGRB:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m8YtC0E1Nb0[/youtube]
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Dafi »

Ima li neko pouzdanu informaciju koliko je mjesta ostalo u areni ili koliko je karata prodato?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by crazynorth75 »

Negdje u štampi pročitah da je ostalo oko 1000 karata, sad, ne znam koliko je to pouzdano...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Nolle »

Bolji? To ne priznajemo nikom.
Kvalitetniji? To pokazuje teren!

Koš, lopta, obruč, vi i mi! Zajedno kao jedan.

Danas cigani pišu novo poglavlje svoje knjige.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Dafi »

Kako li je tek igracima kad je meni ovako.
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Alan Ford »

Kartaaaaaaaa... :(

Pomagajte bilo kako...nisam trebao biti tu i sad je bas frka...

Evo i broja 063 *** ***, svakako je ovaj deo zatvoren, a mozemo i obrisati cim se nadje karta...

Ajde dobri ljudi!!!
Locked