1. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban

User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by ajkula »

Rajko wrote:
crazynorth75 wrote:Ono što meni nikad nije jasno je nemogućnost prihvatanja drugačijeg stava. Ja se npr. sa Baneksom xy puta nisam složio, pa šta? ja tebe Rajko stvarno cijenim kao i tvoje djelovanje na ovom forumu, ali ne mora se odmah duriti i dizati nos, mislim, meni nikad neće biti jasne takve reakcije, odgovori mu bez vrijeđanja, odbrani svoje stavove, isto tako i on tebi i u čemu je onda problem? Dešava se da pojedinci napuštaju forum jer im se ne sviđa pisanje nekog drugog...Ala brate...
Чисто да рашчистимо неке ствари.

Након утакмице са Широким:
Druže sve si u pravu, ja se nadam da će posle poraza od Igokee i Lokomotive (koji su neminovni ako ovako budemo igrali, TO JEST AKO RADONJIĆ OVAKO BUDE VODIO UTAKMICE) dotični odjebati sa Zvezdine klupe i da ćemo dovesti konačno normalnog i iskusnog trenera !
Mi na četvorci NE POSTOJIMO ! A i na petici smo blagi užas. Tu će nas uništavati, urnisati, mlatiti, ponižavati u Evroligi, a i u ABA nećemo mnogo bolje proći. I to čak ni nema mnogo veze sa činjenicom da nam je trener pogubljen na kvadrat !

I DA, to se može zaključiti već na osnovu ove jedne utakmice !!
Meni ti "pomoćnici" deluju smešno, kao i Radonjić uostalom. Ovaj jedan prevodi na engleski što Radonjić kaže, jer ovaj očigledno ne zna ni da bekne :twak: a ostali ni toliko...samo aplaudiraju na zagrevanju pred utakmicu i dodaju lopte.
Ti si zakazao pogubljeni treneru ! Samo brblja o nekom velikom radu, a na parketu deluju kao da APSOLUTNO NIŠTA ne rade na treninzima ! :x
То су Банексови постови након утакмице. Шта се даље дешава? Добијамо Игокеу у гостима 20 разлике, добијамо Раднички у Пиониру 40 разлике. Банекса нема, нема нити један коментар његов на тим темама (има један након утакмице са игокеом, али невезан за игру). Притајио се и чека своју шансу. Е онда изгубимо од једне распале Локомотиве у Арени, и то чак са три разлике! Изгубимо од тима који не вреди ни 50 милиона евра, и који уопште није далеко најјачи у групи. Еј, од њих изгубимо 3 разлике! Добро, јесмо се борили, јесмо могли да добијемо, јесу момци оставили срце на терену, ал јбт, од њих да изгубиш!

Наравно, Банекс се поново појавио са својих 10 коментара након утакмице, сваки други је његов где он исказује своје вансеријско познавање кошаркашке игре.

И оно што највише боли у целој причи је да он није једини. Свако може да прелети по тим темама и да види колико је таквих људи овде, међу Звездашима, на овако малом форуму и са тако мало људи. А знате који је то тип људи? То је тип људи који седе у управи фудбалског клуба. Њима је важно да су они у праву по сваку цену, па ће се тако и радовати нашем поразу само да би доказали неке своје небулозе. Ето, то овде највише боли, што таквих има и међу нама, и не знам с којим правом кукамо онда на управу у ФК. И не, ја немам живаца ни њих да слушам (а морам), а камоли ово овде на форуму. И зато се ја повлачим одавде, исто као што сам отишао и са РСБ-а. Крејзи, против тебе немам ништа, као ни против било кога ко своје мишљење може да изрази аргументовано, кроз један или два поста, а не да га набија свима под нос у сваком другом посту. Јуче је био дан за славље, дан када је Звезда заиграла Евролигу после 15 година, када је арена била пуна и када је у Европу отишла слика оне праве Звезде. Тај дан нико неће моћи да ми уништи, иако се труде са свих страна.

Поздрав, и све најбоље.
slozio bih se sa tobom do zadnjeg slova osim oko toga da ima veliki broj pljuvaca. mislim da ih je potpuno neznatan broj. ima par slucajeva i par ljudi koji poslovicno vide lose i gdje ga nema a to nema veze sa zvezdom vec sa njihovim karakterima. mene bas raduje sto je ogroman broj zvezdasa zadovoljno vidjenim.
kome nije jasno koliki smo mi korak napravili juce van terena i na terenu tesko da ce dobro vidjet i ako osvojimo svetsko prvenstvo.
igra dobra,ozbiljna uz greske koje su satavni dio igre. kako igracke tako trenerske( ko ih nema).
organizacija odlicna.
pzblika fenomenalna. neverovatno koliko sam iznenadjen publikom i navijanjem. zato svaka cast svima na tribinama.
i tim i publika su pokazali karakter.
blazic,radenovic,dzenkins,silb. ocigledno sva cetvorica imaju ono sto je nedostajalo prosle godine. svi znamo sta.
mi smo jebote u mecu protiv jedne od najboljih evropskih ekipa djelovali jako ozbiljno i kompetetivno,a samo prije par mjeseci smo se raspadali protiv mege.
stvarno ne vidim kako neko moze bit nezadovoljan.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by gazda »

Ovako, pre nego sto nastavite sa diskusijom, podsetio bih vas da cu biti prisutnij na forumu nego inace.
To znaci da cu brisati/editovati poruke, i banovati ljude.

Hvala na razumevanju.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Nolle »

Očekivati da nešto sudije sviraju za nas, kada se lomi, čak i na domaćem terenu nije realno. Mi moramo da "čisto" budemo bolji na terenu, inače gubimo. Uvek će protivnik dobiti te 2-3 lopte po utakmici. Te 2-3 lopte Partizan je čekao dobrih 6-7 godina.

Ne treba pljuvati, ne treba vređati. Ovo je trenutni naš makismum u Evroligi, nadam se da će do poslednje utakmice u Litvaniji naš makismum biti mnogo veći.

Falili su koševi Simonovića noćas.
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by gazda »

Znam ja to Nolle, moja filozofija u tom slucaju je APP, dakle, ako prodje - prodje. Nista nas (navijace pre svega) ne kosta da pokusamo da vrsimo pritisak... ovde pod pritiskom ne podrazumevam lasere, novcice, i slicno... klupa naravno treba da bude oprezna, zbog tehnickih, ali verujem da ljudi u strucnom stabu znaju kako (i kada) se to radi... nas problem je i strpljenje, tj. da li ce javnost i publika pre svega imati strpljenja da sacekaju da tim "poraste" ili ne.
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by amiga500 »

Na linku https://mega.co.nz/#!NshzGZTQ!NIgSqCFej ... BCM5ciKGlQ" onclick="window.open(this.href);return false; moze se preuzeti utakmica CRVENA ZVEZDA - Lokomotiv Kuban u HD rezoluciji, fajl velicine 2.36 GB
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Nolle »

1. Sudije nisu ništa krive. Utakmicu smo izgubili mi. Te dve lopte koje su nam "uzete" vraćene su "kroz" polaganje Blažiča i otvorenu trojku Simonovića.

2. U utakmicu ne sme da se ulazi uplašeno. Pogotovo u utakmicama u kojima NISMO favoriti. Mi u 9 utakmica nismo favoriti. Samo jesmo u jednoj protiv Ritasa kod kuće.

3. Šilb je naš najbolji igrač. Ko kaže drugačije 3 veze sa košarkom nema, uz svo dužno poštovanje njegovom imenu, prezimenu i poznavanju košarke.

4. Ne fali nama u reketu ništa, fali nam da Radonjić malo istrpi Mitrovića.
* On ga posle jedne greške baca na klupu. Iskustvo mora da kupi u ABA igrajući 20 minuta! U EL on već sad mora biti spreman za 10. To neće moći ako ga posle greške stavi na klupu. Jedan igrač MOŽE i MORA da se trpi na EL nivou. NA ABA nivou, ovakav roster može da trpi jače minutaže 3-4 igrača. Kao što smo videli i protiv Radničkog. Kad kažem 3-4 igrača, ne kažem da su NEZNALICE, nego kažem da su slabiji za rotaciju za EL, ali i da i tu mogu da se koriste.
* Još jedan primer. Bekovi su nam bili u faulovima, on nijednom nije pomislio da ubaci Cveleta, ali je zato trpeo Lazića koji je srljao iz greške u grešku. On je naš Bane Đekić. Otvori utakmicu trojkom (Široki, Lokomotiva), ali eto...

5. Dženkins i dalje igra američki, pogotovo u odbrani, tu će morati da padne bar do 10 utakmica. Ako se dođe do TOP 16 faze biće on pravi! Za sigurni Euro Cup se ne brinem.

6. Pojačanje nije potrebno. Potrebno je samo da naši visoki ulaze sa mnogo više samopouzdanja u utakmice. Kada se to desi, doći će i pobede na EL nivou. Samo Radonjić unutra mora mnogo bolje da rotira igrače. Znači Mitrović mora više minuta, kao i Raško kada se oporavi. Nadam se već da će za Izrael biti na 100%, valjalo bi da ga u Ljubljani odmeni još tu utakmicu Ristić tih 10ak minuta.

7. Imali smo 6 dvocifrenih igrača, to dovoljno govori o našem napadačkom potencijalu. Rezerve su još u Simonoviću i Katiću. U predovu mi imamo 8 igrača koji su sposobni i na ovom nivou da daju 10 poena. To nije mala stvar! Cvetković, Lazić, Mitrović i Ristić još nisu taj nivo. A dvojica od ove četvorice mogu da budu, gle čuda... to su visoki igrači odnosno Mitrović i Ristić koji su u centarskoj liniji koju dosta ljudi osporava.

OFF:
Sutra u toku prepodneva, najava utakmice sa Olimpijom.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by ajkula »

i u vezi zamene savovic-radenovic.
sinoc smo nadskakali kuban. mozda ta razlika nije toliko realna jer su oni promasili gomilu slobodnih, ali nismo bili nadaskakani.
trojke smo gadjali odlicno.
radenovic je par poena napravio igrom ledjima.
nije se krio po terenu.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by garnett »

ne mogu reci da sam zadovoljan posto smo izgubili al ne mogu reci ni da nisam.. u sustini vise mi je nekako krivo sto nismo bili doveli ono sto svi izgleda sem radonjica vidimo i zbog cega necemo proci ovu grupu... ne znaci da bi sa tom jos jednom 4/5 prosli, al bi bar znali da smo pokusali sa svim snagama...
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by trotter »

U sledećim utakmicama u EL dati veću minutažu mitroviću, cvele da igra, ristić da ima neki minut. Od blažića napraviti lidera... Mi moramo da istrpimo neke igrače. Da nećemo možda da osvojimo evroligu pa nam je to luksuz? Veća korist je da neki momci steknu ovo neophodno iskustvo nego da se krljamo sa objektivno jačim ekipama bez ikakve dugoročne koristi. Uz izuzetak klinaca i blažića ostali su već formirani igrači bez prostora za neki veći napredak.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Banex »

Nemam trenutno vremena, odgovoriću večeras...
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Либурнија »

trotter wrote:U sledećim utakmicama u EL dati veću minutažu mitroviću, cvele da igra, ristić da ima neki minut. Od blažića napraviti lidera... Mi moramo da istrpimo neke igrače. Da nećemo možda da osvojimo evroligu pa nam je to luksuz? Veća korist je da neki momci steknu ovo neophodno iskustvo nego da se krljamo sa objektivno jačim ekipama bez ikakve dugoročne koristi. Uz izuzetak klinaca i blažića ostali su već formirani igrači bez prostora za neki veći napredak.
+1.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Nolle »

garnett wrote:ne mogu reci da sam zadovoljan posto smo izgubili al ne mogu reci ni da nisam.. u sustini vise mi je nekako krivo sto nismo bili doveli ono sto svi izgleda sem radonjica vidimo i zbog cega necemo proci ovu grupu... ne znaci da bi sa tom jos jednom 4/5 prosli, al bi bar znali da smo pokusali sa svim snagama...
Može da se prođe i sa ovom centarskom linijom u TOP16.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by crazynorth75 »

Može da se prođe, ali mislim da moramo malo odmoriti Raška, koji faktički nema odmor od prošlog ljeta, ipak je riječ o igraču u zrelim godinama. Slažem se da bi se evro liga trebala iskoristiti za testiranje ovih mlađih pogotovo Luke Mitrovića, juče je Radenović odlično odigrao na 4, ali ipak je Luka mogao uzeti još koji minut.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Dennis Rodman »

Što se mene tiče, neka "klinci" (nisu Cvele i Mitrović više ni klinci) pokažu u ABA ligi da zaslužuju minutažu u EL. Meni je tek sinoć postalo kristalno jasno, na našem primjeru, kolika je razlika u ta dva nivoa takmičenja. Neka dobiju minutažu u ABA, pa tu neka se istaknu protiv ABA lokalaca, ako su stvarno neki potencijali, a ako to ne uspiju, nema šta da pričamo o EL i o talentima. Oni treba da odgrizu svaki svoj minut, a ne da ih neko odgaja kao ukrasne biljke.
Slažem se da možemo i sa ovom centarskom linijom da mirišemo top 16, eto juče Bobi odigrao totalno stegnuto, a Rale na 10% mogućnosti. Sad kad je prvi probio led, a drugi malo uhvati ritam, biće to dosta bolje.
Ono što smo dobili rokadom Radenović - Savović mi je pojačalo povjerenje u stručni štab, koje doduše nikad nisam ni gubio. Naizgled čudan potez zamjene jednog od oslonaca nekim prosječnim igračem, ali mislim da smo kao tim profitirali. Uopšte nije bilo lako napraviti poteze kao što su rastanak sa prije svega Igorom, a onda i Savovićem, ali koliko smo podigli nivo igre, ispostavlja se da je to na mjestu. Jeste da smo se i pojačali, ali sve to još uvijek tek treba da legne.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Banex »

Evo ovako, prvo da kažem još ponešto o jučerašnjem meču posle prespavane noći...Mislim da je generalni utisak pozitivan. Mnogi su to već rekli, s obzirom da nam je prvi meč u evroligi i protiv kakve ekipe smo ga igrali ipak možemo biti zadovoljni. Grešaka je doduše bilo previše i one su nas sigurno koštale poraza. A stvarno je velika šteta što nismo pobedili jer smo imali VELIKU šansu da dobijemo utakmicu i zaista sjajno uđemo u ovu sezonu evrolige. Daj Bože da bude još koja takva šansa ove jeseni protiv evropskih velikana, ali vrlo lako može da se desi da je i ne bude. Ipak smo, realno, u najtežoj grupi. Ostaje nam da se nadamo da će se sve greške juče ispoljene u dogledno vreme ispraviti...

E sad...
Rajko wrote:
crazynorth75 wrote:Ono što meni nikad nije jasno je nemogućnost prihvatanja drugačijeg stava. Ja se npr. sa Baneksom xy puta nisam složio, pa šta? ja tebe Rajko stvarno cijenim kao i tvoje djelovanje na ovom forumu, ali ne mora se odmah duriti i dizati nos, mislim, meni nikad neće biti jasne takve reakcije, odgovori mu bez vrijeđanja, odbrani svoje stavove, isto tako i on tebi i u čemu je onda problem? Dešava se da pojedinci napuštaju forum jer im se ne sviđa pisanje nekog drugog...Ala brate...
Чисто да рашчистимо неке ствари.

Након утакмице са Широким:
Druže sve si u pravu, ja se nadam da će posle poraza od Igokee i Lokomotive (koji su neminovni ako ovako budemo igrali, TO JEST AKO RADONJIĆ OVAKO BUDE VODIO UTAKMICE) dotični odjebati sa Zvezdine klupe i da ćemo dovesti konačno normalnog i iskusnog trenera !
Mi na četvorci NE POSTOJIMO ! A i na petici smo blagi užas. Tu će nas uništavati, urnisati, mlatiti, ponižavati u Evroligi, a i u ABA nećemo mnogo bolje proći. I to čak ni nema mnogo veze sa činjenicom da nam je trener pogubljen na kvadrat !

I DA, to se može zaključiti već na osnovu ove jedne utakmice !!
Meni ti "pomoćnici" deluju smešno, kao i Radonjić uostalom. Ovaj jedan prevodi na engleski što Radonjić kaže, jer ovaj očigledno ne zna ni da bekne :twak: a ostali ni toliko...samo aplaudiraju na zagrevanju pred utakmicu i dodaju lopte.
Ti si zakazao pogubljeni treneru ! Samo brblja o nekom velikom radu, a na parketu deluju kao da APSOLUTNO NIŠTA ne rade na treninzima ! :x
То су Банексови постови након утакмице. Шта се даље дешава? Добијамо Игокеу у гостима 20 разлике, добијамо Раднички у Пиониру 40 разлике. Банекса нема, нема нити један коментар његов на тим темама (има један након утакмице са игокеом, али невезан за игру). Притајио се и чека своју шансу. Е онда изгубимо од једне распале Локомотиве у Арени, и то чак са три разлике! Изгубимо од тима који не вреди ни 50 милиона евра, и који уопште није далеко најјачи у групи. Еј, од њих изгубимо 3 разлике! Добро, јесмо се борили, јесмо могли да добијемо, јесу момци оставили срце на терену, ал јбт, од њих да изгубиш!

Наравно, Банекс се поново појавио са својих 10 коментара након утакмице, сваки други је његов где он исказује своје вансеријско познавање кошаркашке игре.

И оно што највише боли у целој причи је да он није једини. Свако може да прелети по тим темама и да види колико је таквих људи овде, међу Звездашима, на овако малом форуму и са тако мало људи. А знате који је то тип људи? То је тип људи који седе у управи фудбалског клуба. Њима је важно да су они у праву по сваку цену, па ће се тако и радовати нашем поразу само да би доказали неке своје небулозе. Ето, то овде највише боли, што таквих има и међу нама, и не знам с којим правом кукамо онда на управу у ФК. И не, ја немам живаца ни њих да слушам (а морам), а камоли ово овде на форуму. И зато се ја повлачим одавде, исто као што сам отишао и са РСБ-а. Крејзи, против тебе немам ништа, као ни против било кога ко своје мишљење може да изрази аргументовано, кроз један или два поста, а не да га набија свима под нос у сваком другом посту. Јуче је био дан за славље, дан када је Звезда заиграла Евролигу после 15 година, када је арена била пуна и када је у Европу отишла слика оне праве Звезде. Тај дан нико неће моћи да ми уништи, иако се труде са свих страна.

Поздрав, и све најбоље.
Iako je čovek izjavio da je otišao sa foruma ipak ću mu se obraćati direktno jer je i on mene direktno prvi prozvao (bez nekog velikog razloga) i pri tom izneo niz neistina i nekih stvarno paranoičnih izjava. Tipa da sam se ja "pritajio i da čekam svoju šansu".. :lol: Mislim, šta čovek da kaže kad pročita ovo ? Tu nemam komentar, ostao sam zabezeknut.
Koje su to neistine koje si izneo Rajko ?
Prvo, potpuna neistina je da ja nisam komentarisao mečeve protiv Igokee i Radničkog (i pre, i posle i za vreme utakmice). Pogledaj malo bolje te teme, nešto ti je tu promaklo. Pa ja sam jedan od najaktivnijih forumaša na košarkaškom delu foruma, ja sam kada se saberu sve teme o te dve utakmice + live tema napisao stvarno dosta komentara, možda je samo par forumaša napisalo više od mene. Pri tom, još jednom ponavljam, NIKAD mi nije bila namera bilo kakvo pljuvanje već čisto iznošenje objektivnih utisaka i ličnih zapažanja sa utakmica. To što ti to nazivaš paušalno "pljuvanjem" ne znači i da jeste. Pa čak i ako se ajkula složi sa tobom.
Drugo, koliko sam primetio iz ovih citata a i ne samo odatle, tvoja osnovna zamerka meni je što kritikujem Radonjića. I ovo ponavljam po 1638 put: posle poraza od Širokog 90 % ljudi ovde (i ne samo ovde) se složilo da je osnovni krivac za poraz upravo Radonjić. Ja sam ga možda na ovom manjem forumu najstrožije iskritikovao, ali veruj mi ako sam nisi video, da je mnogo gore iskritikovan posle tog poraza na većim i posećenijim forumima i sajtovima! I dalje ga kritikuju (po meni opravdano) zbog nekih grešaka uprkos ove dve pobede, NEĆEŠ VEROVATI !
Tvoje otvorene uvrede neću ni komentarisati kao što ni pre nisam komentarisao, već su samo izignorisati, eventualno se malo našaliti. ;)
Što se tiče tih citata, mogu i njih malo više da pojasnim kome nije jasno, nije mi teško.
Citat 1: Napisao sam ga posle poraza od Širokog, u kojem je Radonjić realno više nego loše vodio ekipu. Ja sam rekao da ako tako bude vodio i protiv Igokee i Lokomotive mi ćemo te dve utakmice takođe izgubiti i da bi u tom slučaju trebalo reagovati njegovom smenom. Na sreću, nije tako loše vodio ni jednu ni drugu utakmicu, ni protiv Radničkog koga sam zaboravio. I došle su dve pobede i poraz..Ok, nije tako loše, određeni napredak se vidi, idemo dalje.
Citat 2: Takođe napisan posle poraza od Širokog, u kome je zaista Radonjić delovao pogubljeno. Dalje, nama su i dalje pozicije 4 i 5 izrazito i vrlo primetno deficitarne i mi ćemo tu imati ogromnih problema u daljem toku sezone (pogotovo u evroligi) ako ne dovedemo neko pojačanje koje nam je više nego očigledno potrebno !
Citat 3: Ja sam više puta sedeo na par metara od naše klupe a i preko TV-a izrazito obraćam pažnju na detalje i mislim da mogu sa pravom da kažem da Radonjićevi pomoćnici zaista deluju smešno, odnosno bolje rečeno beskorisno. Taj jedan prevodi na engleski (tu priznajem da sam pogrešio, Radonjić ipak zna malo engleskog) i non stop nešto urla Radonjiću na uvo na šta ovaj ne retko samo odmahuje. Ostali manje-više samo sede. Ali ajde dobro, to je samo moje lično zapažanje.
Citat 4: Nastao posle moje izrevoltiranosti Radonjićem kada posle tog poraza nije preuzeo ni trunku odgovornosti na sebe ! Sve je prebacio na igrače, tj. na lošu odbranu, loš "ulazak" u utakmicu, bla bla...i kao moraće mnogo da se radi na treninzima, a već ima iza sebe više od dva meseca rada na pripremama. I zaista ekipa je delovala na toj utakmici kao da ništa nije radila na treninzima ta dva meseca ! I to je činjenica koju samo slepac nije mogao videti.
Ponavljam, svi ovi postovi su se odnosili samo na tu utakmicu koju smo izgubili od Širokog i odigrali OČAJNO !

Eto, ja zaista nemam nikakav problem da kulturno diskutujem sa svakim koji se iz nekog razloga ne slaže sa mnom, pa čak i ako se on ponaša krajnje nekulturno i uvek sam otvoren za svaku vrstu različitog mišljenja i kritike. Naravno, i ja imam neke svoje granice. Kada se pretera i ja ću adekvatno reagovati.
"Mladenović vara Liveranija !"
Locked