1. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by crazynorth75 »

Admiralova banana ušla u top ten 1. kola evro lige, tačnije na 9. mjesto.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XM1BB3XCUU[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Banex »

Pa kad je stvarno bio vrhunski potez, dostojan i NBA-a. :D
"Mladenović vara Liveranija !"
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Nolle »

garnett wrote:
Nolle wrote:
garnett wrote:ne mogu reci da sam zadovoljan posto smo izgubili al ne mogu reci ni da nisam.. u sustini vise mi je nekako krivo sto nismo bili doveli ono sto svi izgleda sem radonjica vidimo i zbog cega necemo proci ovu grupu... ne znaci da bi sa tom jos jednom 4/5 prosli, al bi bar znali da smo pokusali sa svim snagama...
Može da se prođe i sa ovom centarskom linijom u TOP16.
u ovakvoj grupi nema sanse u nekoj drugoj verovatno da, ali u ovoj bas nema nikakv sanse...

Raško nije trenutno ni na svojih 80%, Mitrović će još da napreduje kroz same utakmice. I naša unutrašnja linija ima rezervu. Mora i tako da se gleda. Dolaskom nove četvorke mi bi izgubili Mitrovića koji sledeće sezone MORA da bude igrač koji će moći da igra 30 minuta ABA ligu i bar 20 minuta EL. Isto se radi i od Jake, da sledeće godine bude lider. Zato i ima toliku slobodu u napadu. I on će uvek imati "prednost" u odnosu na Đenku, ma koliko Đenka u ovom trenutku bio kvalitetniji. Ako niste primetili, svaki bitan šut na kraju uzima Blažič. Razlog je višegodišnji ugovor pre svega. Isto tako i Mitrović.

Zvezdu sledeće sezone verovatno gledamo bez Đenke, Lazića, Cvetkovića, Simonovića, Radenovića, Katića, i mi jednostavno u igračima koji ostaju: Nelson, Blažič, Šilb, Mitrović, Bobi + Rebić, Tejić, Ristić moramo da tražimo igrače koji će moći da odgovore zadatcima, pritiscima, itd...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by garnett »

Nolle wrote: 1.Raško nije trenutno ni na svojih 80%, 2. Mitrović će još da napreduje kroz same utakmice. I naša unutrašnja linija ima rezervu. Mora i tako da se gleda. Dolaskom nove četvorke mi bi izgubili Mitrovića koji sledeće sezone MORA da bude igrač koji će moći da igra 30 minuta ABA ligu i bar 20 minuta EL. Isto se radi i od Jake, da sledeće godine bude lider. Zato i ima toliku slobodu u napadu. I on će uvek imati "prednost" u odnosu na Đenku, ma koliko Đenka u ovom trenutku bio kvalitetniji. Ako niste primetili, svaki bitan šut na kraju uzima Blažič. Razlog je višegodišnji ugovor pre svega. Isto tako i Mitrović.

3.Zvezdu sledeće sezone verovatno gledamo bez Đenke, Lazića, Cvetkovića, Simonovića, Radenovića, Katića, i mi jednostavno u igračima koji ostaju: Nelson, Blažič, Šilb, Mitrović, Bobi + Rebić, Tejić, Ristić moramo da tražimo igrače koji će moći da odgovore zadatcima, pritiscima, itd...
1.mozda ofanzivno, defanzivno nikad nije ni postojao..
2.oce, strasno ce napredovati u tih 2 minuta po utakamici sto igra..
3.to nema veze sa vezom sto si napisao, igraju najbolji a ne onaj ko ima duzi ugovor... da je tako ko sto kazes, sto onda odma nismo opustili te sa jednogodisnjim ugovorima da ne mucimo ni njih ni sebe...
slaba produktivnos jenkinsa je posledica toga sto radonjic ne zna da ga iskoristi a ne sto prednost imaju igraci sa duzim ugovorom...

sve u svemu unutrasnja linija nam je ocajna za uslove el... rasko moze da ubaci 10-ak poena al onda u odbrani primi bar 15, isti slucaj i sa bobijem.. radenovic se tu pokazo kao daleko najproduktivniji... a ocigledno je da radonjic bas i ne racuna na luku u el, pa se onda postavlja pitanje zasto tu nije dovedeno pojacnje a ne da cedi 3 igraca na pozicijama 4 i 5...
kao, prica kako ima poverenje u mlade, a onda niko od njih ni ne igra...
il ih forsiraj po cenu poraza ili dovededi pojacanja, ustvari to je odavno trebao vec da prelomi a ne da prica jedno a na utkamicama radi drugo...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Nolle »

Mitrović nije džabe starter. Ti imaš svoje mišljenje, ja svoje i to je ok.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by garnett »

sta znaci biti starter? ne znaci nista... nekako se provalci misljenje da je starter uvek ona bolja opcije od 2 moguce, sto nema veze...
nije bitno dal je neko starter ili ulazi sa klupe, bitno je kakvu ulogu ima...
luka u 3 utakmice aba lige ima 11 minuta a u el 2 minuta, dok radenovic koji je recimo "rezerva" u aba ima prosecno 17 minuta i u el 30 minuta..
a radenovic ima ugovor na jednu godinu, tako da ona prica o blazicu i jenkinsu ne pije vodu, vec kao sto rekoh, radonjic ne zna da nadje pravu ulogu jenkinsu i da ga maximalno exploatise..
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda Telekom - Lokomotiva kuban 1. kolo Evrolig

Post by Ганац »

garnett wrote:sta znaci biti starter? ne znaci nista... nekako se provalci misljenje da je starter uvek ona bolja opcije od 2 moguce, sto nema veze...
nije bitno dal je neko starter ili ulazi sa klupe, bitno je kakvu ulogu ima...
luka u 3 utakmice aba lige ima 11 minuta a u el 2 minuta, dok radenovic koji je recimo "rezerva" u aba ima prosecno 17 minuta i u el 30 minuta..
a radenovic ima ugovor na jednu godinu, tako da ona prica o blazicu i jenkinsu ne pije vodu, vec kao sto rekoh, radonjic ne zna da nadje pravu ulogu jenkinsu i da ga maximalno exploatise..
Za ovaj deo si potpuno u pravu, međutim sezona je duga i svi će imati prilike da se pokažu i dokažu,Mitroviću je ova sezona kao i Zvezdi vrlo važna na planu razvoja i napredovanja i očekujem da će ipak uspeti da se izbori za svoje parče slave.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked