4. kolo ABA lige: Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by Dennis Rodman »

Još smo mi zeleni, mislim da nas je psihofizički izduvao onako jak evroligaški susret. Pozitivno je što je ekipa ponovo pokazala karakter, o negativnom ne bih još neko vrijeme, dok ne vidim kako će se razvijati situacija. Mislim da će to ipak izaći na dobro, ali već pomalo brinem za rotaciju tj. odsustvo Mitrovića i Cvetkovića, naročito ovog prvog.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by dacha od bosne »

Ja sam se iznervirao za sve pare, ali... Mislim da je dobro da smo jednu ovakvu utakmicu pobjedili, posebno nakon evroligaške utakmice u kojoj smo izduvali i fizički i psihički. Odlično je da nam se nije ponovio Široki, ali ima dosta toga što se mora ispraviti. Mislim da previše promašujemo ulaze i polaganja. U nekim trenutcima umjesto da idu na lagana polaganja, Šilb i Nelson moraj to da kucaju kao Jaka. Ali ja sam ubjeđen da će sve to doći na svoje mjesto.

Baj d vej, pozdrav Dabi i Veteranu koji su bili u Ljubljani :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by Banex »

Dabo kako je tebi delovala Zvezda onako sa tribina ?
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by garnett »

Dennis Rodman wrote:Još smo mi zeleni, mislim da nas je psihofizički izduvao onako jak evroligaški susret. Pozitivno je što je ekipa ponovo pokazala karakter, o negativnom ne bih još neko vrijeme, dok ne vidim kako će se razvijati situacija. Mislim da će to ipak izaći na dobro, ali već pomalo brinem za rotaciju tj. odsustvo Mitrovića i Cvetkovića, naročito ovog prvog.
nismo mi, nego radonjic...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by Dafi »

Jeste Radonjic zelen ali i ekipa nije bas zrela sto se dalo vidjeti iz ove utakmice.
Mene brine jedna druga stvar a to je impotentnost Simonovica u napadu,mala ili nikakva minutaza za neke igrace,Raskova forma itd.
Nemoze Shilb da igra 36-37 minuta svaku utakmicu a one se redjaju kao na traci,duga putovanja...
Radonjic mora da pocne da vjeruje Mitrovicu i Cvetkovicu ako sezonu hoce da izgura do kraja inace treba da se zahvali Cveletu koji vec tri godine mase peskirom s klupe.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by Nolle »

Radonjiću jedino što zameram jeste to da ne rotira baš dobro. Pogotovo na poziciji 1 i 4, tu se malo izgubi. Jednostavno njemu treba 20 poena da bi se on oslobodio i rotirao onako kako treba. I podelio minutažu.

+ Sutra predveče najava za Makabi.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by musemic »

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... _id=767906" onclick="window.open(this.href);return false;
Tebe, momče, velika karijera ne može omanuti...
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 4. kolo, Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom

Post by amiga500 »

Il' sto bi Dacha rekao "Ostali samo dugmici" :kolce:
http://www.sportske.net/vest/kosarka/dz ... 50524.html
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
Locked