3. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by garnett »

trotter wrote:Neka priča ko šta hoće ali ovakve utakmice se dobijaju bez obzira koliki si autsajder. Sredinom drogog poluvremena sam baš razmišljao kako nećemo iskoristiti katastrofalno veče njihovog vođe. I bio je izuzetno destruktivan 39 minuta. Jebiga, kada ne iskoristiš onda naravno sledi kazna i pravi igrač proradi. Takođe onaj ofanzivni skok u produžetku za +4 preko Marjanovića koji je izgledao kao usporeni snimak je za nepoverovati... :shock:


Veoma konfuzna atmosfera u Pioniru (valjda sme da se kaže) i elementarno nepoznavanje košarke i situacije na terenu. Zbog onog ponovljenog bacanja (opravdano) pojedince treba obesiti za muda za primer.
i tu se sva prica zavrsava.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by dacha od bosne »

Ništa, mi treba da osvojimo EL.

Shvatam ja vaše nezadovoljstvo ovim porazom, ali povucite malo ručnu momci. Malo uživajte da naša Zvezda napokon igra sa ovakvim protivnicima i na ovakvom nivou.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Banex »

Ajde da dam neki završni komentar pa da idem da se obesim kako sam se iznervirao...Prvo ovo je naš definitivan kraj nada za plasman u top 16, u to nemojte imati sumnje. Drugo, ovaj poraz se vrlo lako može pretvoriti i u tri (i više) jer nam slede dva vrlo teška gostovanja u Podgorici i Kahi Laboral. Treće, nešto najneverovatnije na ovoj kugli zemaljskoj što sam je ikada video je ovaj naš pad u drugom poluvremenu sa +15 na -4 ! TO ZASLUŽUJE da uđe u sve svetske vesti večeras a ne koga je Amerika špijunirala i k**ci palci...Četvrto, Radonjić upravo izjavljuje da je zadovoljan igrom ekipe u drugom poluvremenu ! I SAD VI MENI RECITE KAKO REAGOVATI NA TAKO NEŠTO ???
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by dacha od bosne »

Poslušaj Trifunovića. Glavu gore i idemo dalje. Zar mislite da je strašno što nećemo ući u Top 16??? Pa šta? Prva sezona i mi bi da razbijamo. Ma, ajte, molim vas. Imamo poslje utakmice u EK i idemo polako to da osvajamo ;)
A sljedeća je Podgorica. Tu će momci da pokažu karakter.

Baj d vej, podrška Radonjiću!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Ганац »

Ljudi mi u EL ima da slavimo svaku pobedu, ali na proleće ćemo da deremo redom.Ova ekipa je sklopljena da se prikupe iskustva igranja u EL i da se ponovo obezbedi ista.
Ja sam zadovoljan pristupom igrača i nadam se da će tih rupa(praznog hoda) biti sve manje kako odmiče sezona.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by trotter »

Ovo je sport, jedna utakmica... Kada bi kvalitetniji, bolji uvek dobijali onda ne bi bilo nikakve svrhe u igranju utakmica u bilo kom sportu. Smeta zadovoljavanje porazima pogotovo ovakvim porazima. Ovde ne govorim o popularnom preterivanju u teranju igrača, trenera, uprave već o utakmici koja je glavni događaj nekog sportiste gde on iskazuje svoje veštine. Mi smo danas izgubili a bili smo u poziciji da ubedljivo tučemo renomiranog protivnika.

Jedna od najpopularnijih izjava jednog američkog trenera (Herm Edwards) (ovo se odnosi na igrače ali u našem sllučaju je primenljiva na navijače) : This is what the greatest thing about sports is: You play to win the game. Hello? You play. To WIN. The GAME. You don't play to just play it... I don't care if you don't have any wins, you go play to win. When you start telling me it doesn't matter, then retire, get out, because it matters... One thing I know, I don't quit. That will not happen.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Rajko »

Изашао сам из Пионира пре 15 минута. Нико није остао после мене. Не знам да ли сам се икад осећао горе у животу.


Али, оно што свака будала може да види је да ова екипа расте, сваким даном, сваким тренингом и утакмицом. Ово је пут који се мора прећи. Овакав меч се губи једном у животу. Подршка тренеру и играчима, не смем ни да помислим како се они осећају.


И да, судијама јебем све живо и мртво, говна! 15 чистих ситуација су нам украли, преломили су утакмицу.

ПС, Тротеру, и сви ови пре њега. Гробље је прошле године изгубило утакмицу у Пиониру након што су водили 15 разлике на полувремену. Против нас. На крају су освојили све живо. Ајде да не идемо из крајности у крајност. Испали смо из Евролиге вероватно. Ето шансе да одиграмо растерећеније, да млађи добију још већу шансу. Можда и да направимо сензацију, што да не. У Аба лиги иде сасвим солидно, и то је оно што је најбитније.

Тренер је крив што смо испустили 15 разлике. Ко је крив што смо дошли до толике предности? Претпостављам играчи сами од себе.


И још само једна ствар. Не могу да не приметим да се противник, по ко зна који пут ове сезоне, у игру вратио док се певало неком сррдљивом кримосу Дуњићу и Чеди говнару. Срамота. Иначе, атмосфера каква се доживљава једном у 5 година.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Nolle »

Izveštaj ću napisati sutra ujutru. Zaista nemam snage ni slovo da napišem.

Izvinjenje svima. :(
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by trotter »

Image

Jebeni car i pobednik! Ima sve predispozicije da bude strašan igrač. (glava i talenat)
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Ганац »

trotter wrote:Image

Jebeni car i pobednik! Ima sve predispozicije da bude strašan igrač. (glava i talenat)
Od prve utakmice(zvanične) u našem dresu me je kupio borbenošću i igrom na 100% obrtaja,uvek igra bez kalkulacija,moj omiljeni igrač i igrač koji će verujem biti nosioc igre iduće godine.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by carapan »

E ovako..

Ja nisam od onih, sto se moze proveriti, koji posle prvog poraza, pljuju po nekima,a posle pobeda velicaju.. Ali, ono sinoc, i ono sa Lokomotivom je ISKLJUCIVO krivica naseg trenera.. Njemu nije posao da se uci ovde, vec da ekipu dovede do pobede, a u oba susreta smo je imali, dok je nije ON upropastio svojim glupostima..

1. Zasto Jaka na klupi drugo poluvreme? Decko, koji igra srcem, koga je krenulo sve, ti ga hladis kao nekog klinca?
2. Zasto Bobiju klupa celo drugo poluvreme?
3. Zasto Nelson, ubedljivo najgori sinoc, da ulazi u igru kada mu ne ide, i tada pao stize prednost, koja je napominjem u 4/4 bila 10 razlike !!! prokockao je 3 kljucna napada, i pojma nije imao?
4. Zasto zona u produzetku?
5. Koju odbranu mi igramo, ako protivnik iz kornera suta trojke vezane i pogadja?

Ljudi, mene licno ne zanima samo ucestvovati..Mene licno zanima da ekipa koja igra ovo takmicenje, mora da dobije ovu utakmicu..Dokle mi imamo trenere koji treba da se uce nad nama u kosarci? Mi smo znali sta igramo ove sezone, i znali smo poodavno koji su nam protivnici, pa neka Radonjic objasni zasto licno nije hteo neke igrace u timu (Milicic recimo)..

Ovo je poraz trenerov, i to se sme reci valjda, jer mi smo imali +15, i onda njegovom krivicom dosli na - neki..Pa zasto ne stavis centra i sve preko njega jbga? Mi smo u 4/4 primili 26 poena...MI smo u 3/4 dali samo 8..

Znam ja dobro protiv koga smo igrali, i jos mi je zalije, sto smo mogli da ih presecemo, kao govno biciklom, ali smo sami sebi rezirali poraz.. To me najjvise boli jbga, i valjda imam prava da kazem da Radonjic nije za ovakve utakmice, i neka se uci na nekim drugim klubom..Nista licno, vec samo moje misljenje...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by dacha od bosne »

carapan wrote:E ovako..

Ja nisam od onih, sto se moze proveriti, koji posle prvog poraza, pljuju po nekima,a posle pobeda velicaju.. Ali, ono sinoc, i ono sa Lokomotivom je ISKLJUCIVO krivica naseg trenera.. Njemu nije posao da se uci ovde, vec da ekipu dovede do pobede, a u oba susreta smo je imali, dok je nije ON upropastio svojim glupostima..

1. Zasto Jaka na klupi drugo poluvreme? Decko, koji igra srcem, koga je krenulo sve, ti ga hladis kao nekog klinca?
2. Zasto Bobiju klupa celo drugo poluvreme?
3. Zasto Nelson, ubedljivo najgori sinoc, da ulazi u igru kada mu ne ide, i tada pao stize prednost, koja je napominjem u 4/4 bila 10 razlike !!! prokockao je 3 kljucna napada, i pojma nije imao?
4. Zasto zona u produzetku?
5. Koju odbranu mi igramo, ako protivnik iz kornera suta trojke vezane i pogadja?


Ljudi, mene licno ne zanima samo ucestvovati..Mene licno zanima da ekipa koja igra ovo takmicenje, mora da dobije ovu utakmicu..Dokle mi imamo trenere koji treba da se uce nad nama u kosarci? Mi smo znali sta igramo ove sezone, i znali smo poodavno koji su nam protivnici, pa neka Radonjic objasni zasto licno nije hteo neke igrace u timu (Milicic recimo)..

Ovo je poraz trenerov, i to se sme reci valjda, jer mi smo imali +15, i onda njegovom krivicom dosli na - neki..Pa zasto ne stavis centra i sve preko njega jbga? Mi smo u 4/4 primili 26 poena...MI smo u 3/4 dali samo 8..

Znam ja dobro protiv koga smo igrali, i jos mi je zalije, sto smo mogli da ih presecemo, kao govno biciklom, ali smo sami sebi rezirali poraz.. To me najjvise boli jbga, i valjda imam prava da kazem da Radonjic nije za ovakve utakmice, i neka se uci na nekim drugim klubom..Nista licno, vec samo moje misljenje...
1. Zbog 3 lične (koliko mi se čini)
2. Bio prespor za njihovu igru
3. Nelson je u kanalu, ali koga na njegovu poziciju kada moraš odmarati Đenku?
4. Zato što smo morali isprovocirati njihov šut jer su ovi imali finih promašaja na šutu, u jednom dijelu utakmice.
5. NIje Pao samo nas pobjedio na takav način. Ispadale su u odbrani i iskusnije ekipe.

Naravno da se smiju uputiti zamjerke na Radonjićev račun, ali tražiti ostavku ili ga tjerati, to je već pretjerano. Ponavljam, ovo je Deji prva sezona u EL, i ako hoćemo da pravimo sistem i da igramo EL svake godine (i da kasnije pravimo zapažene rezultate), onda moramo istrajati sa jednim trenerom na duže staze. Ja mislim da je Dejo pravi čovjek za to.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by naka »

težak poraz za koji snose krivicu svi po malo (trener, većina igrača, navijači i uprava). Naravno jaka, Đenka i delimično ŠIlb su izuzeti.

Kad sam pitao crnogorce šta misle o radonjiću rekli su odličan trener sa odličnom filozofijom ali ne zna da vodi zadnju četvrtinu ako je gusto. Ne razumem se mnogo u košarku ali mi je neverovatno da 7min pre kraja imaš deset razlike, jedan faul a oni izašli iz bonusa i ti rutinski izgubiš. Pa zar nije tad moglo ono što je nezamenjljivi kapiten radio u produžetku. Ne zna šta će, usere napad, pa uruči Šilbu u ruke i to na dva igrača. Isto fake napad, krene dijamantidis, centar krene svi se povuku a čovek sam u uglu za tri poena. Pa jebem ti skauting. Nije isključivi krivac ali jeste delimični. Rutinski poraz (produžetak je slučajnost) na 7 i plus 10 gde su oni u bonusu. Jbga.

Igrači su dali sve od sebe. samo bi posebno pozdravio struku sa sve svinjom na čelu koja nije za sve ove godine izbacila bar jednog igrača koji bi ličio na malog slovenca. Zajebe slučajno dve, ali ima muda i šutne treću i onda rapsodija uz pakao od odbrane. Mislim i da se preforsirao. kad sam bio protiv ostavljanja Nelsona bio sam zbog toga što mislim da plej treba da bude asuistent ili košgeter ili jedno od ta dva. Kao Đenka. A oni koji su hvalili raspon ruku nek se jebu sa njim sada. Jebem ti raspon i tvoju poziciju 1-2 kad ti brane odbranu na četri metra. Užas.

Simonovića i Lazića ne mogu da komentarišem više.

Navijanje fantastično do 3-4 minuta pred kraj regularnog dela. Kad je trebalo izvršiti najveći pritisak krenuo je čeda-velja blok a poslednji minuti i produžetak su proparćeni pozorišno.

Inače privilegija je gledati Dijamantidisovu igru. Kod svakog poena učestvuje.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мучени Боби може да га да само ако закуца иначе неко полагање, хорог или тако нешто слично?
Нема шансе!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by carapan »

dacha od bosne wrote:
carapan wrote:E ovako..

Ja nisam od onih, sto se moze proveriti, koji posle prvog poraza, pljuju po nekima,a posle pobeda velicaju.. Ali, ono sinoc, i ono sa Lokomotivom je ISKLJUCIVO krivica naseg trenera.. Njemu nije posao da se uci ovde, vec da ekipu dovede do pobede, a u oba susreta smo je imali, dok je nije ON upropastio svojim glupostima..

1. Zasto Jaka na klupi drugo poluvreme? Decko, koji igra srcem, koga je krenulo sve, ti ga hladis kao nekog klinca?
2. Zasto Bobiju klupa celo drugo poluvreme?
3. Zasto Nelson, ubedljivo najgori sinoc, da ulazi u igru kada mu ne ide, i tada pao stize prednost, koja je napominjem u 4/4 bila 10 razlike !!! prokockao je 3 kljucna napada, i pojma nije imao?
4. Zasto zona u produzetku?
5. Koju odbranu mi igramo, ako protivnik iz kornera suta trojke vezane i pogadja?


Ljudi, mene licno ne zanima samo ucestvovati..Mene licno zanima da ekipa koja igra ovo takmicenje, mora da dobije ovu utakmicu..Dokle mi imamo trenere koji treba da se uce nad nama u kosarci? Mi smo znali sta igramo ove sezone, i znali smo poodavno koji su nam protivnici, pa neka Radonjic objasni zasto licno nije hteo neke igrace u timu (Milicic recimo)..

Ovo je poraz trenerov, i to se sme reci valjda, jer mi smo imali +15, i onda njegovom krivicom dosli na - neki..Pa zasto ne stavis centra i sve preko njega jbga? Mi smo u 4/4 primili 26 poena...MI smo u 3/4 dali samo 8..

Znam ja dobro protiv koga smo igrali, i jos mi je zalije, sto smo mogli da ih presecemo, kao govno biciklom, ali smo sami sebi rezirali poraz.. To me najjvise boli jbga, i valjda imam prava da kazem da Radonjic nije za ovakve utakmice, i neka se uci na nekim drugim klubom..Nista licno, vec samo moje misljenje...
1. Zbog 3 lične (koliko mi se čini)
2. Bio prespor za njihovu igru
3. Nelson je u kanalu, ali koga na njegovu poziciju kada moraš odmarati Đenku?
4. Zato što smo morali isprovocirati njihov šut jer su ovi imali finih promašaja na šutu, u jednom dijelu utakmice.
5. NIje Pao samo nas pobjedio na takav način. Ispadale su u odbrani i iskusnije ekipe.

Naravno da se smiju uputiti zamjerke na Radonjićev račun, ali tražiti ostavku ili ga tjerati, to je već pretjerano. Ponavljam, ovo je Deji prva sezona u EL, i ako hoćemo da pravimo sistem i da igramo EL svake godine (i da kasnije pravimo zapažene rezultate), onda moramo istrajati sa jednim trenerom na duže staze. Ja mislim da je Dejo pravi čovjek za to.
Sve je meni jasno, ali meni Radonjic licno, ne deluje kao trener koji ce ako sotane, naredne godine da bude bolji no sto jeste sada.. Ili imas, ili nemas jbga.. Mnogo straha i mnogo neznanja sam kod njega sinoc video, jer je dozvolio da se vrati PAO u igru, i to na sedam minuta do kraja na +10 za nas..

No, Buducnost nam je sada sledeci test..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked