3. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos

User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Alan Ford »

Lepo rece Rajko, ako je Radonjic izgubio +15, ko je doveo do istih tih +15?

Nama za celu sezonu Nelson treba vise nego bilo ko i sasvim je normalno da se provocira da krene da igra...i kao sto rece Dacha, mora neko da odmeni Djenku...pored toga, 16min. za igraca koji nam je prosle sezone igrao celih 38 je pokazatelj da nije bas silovano sa njim...ipak, kao sto rekoh, on nama treba upravo kakav je bio, a to necemo dobiti ako se zalepi za klupu....jos teze ako se otera, pa trazi neko drugi, cetvrti, sedmi...mi Nelsona znamo i on je svakako i zasluzan i za dobar osecaj Djenke i Silba, pa mislim da zasluzuje 120% podrske...

Svi kritikuju minute, a niko da pomene da smo sinoc imali Luku sa vremenom vise od jedne cetvrine....to cenu nema, pa makar ni u tri poraza...

Ja mislim da ni vecina cigana, ne zna da pobedjuje...jos na prve koseve u drugom poluvremenu je 88% ljudi imalo komentar, "znao sam, nema sanse da dobijemo." ... I to se stice, i to je iskustvo... Ako vam je lakse razumeti kad se uporedi sa grobljancima, nije fora samo Svinja, niti trpeti velike poraze....fora je i nauciti da mozes da dobijes i velike... Oni su tu krv osetili i zato nema tog gubitnickog stava...

Dajte, jednom u zivotu strpljenje ustvari STRPLJENJE...ito ne za gume, blazice nego za prosto pravi kvalitet kome nedostaje dovoljno iskustva...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by dacha od bosne »

Amin, Alane...svaka ti na mjestu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Rajko »

carapan wrote:E ovako..

Ja nisam od onih, sto se moze proveriti, koji posle prvog poraza, pljuju po nekima,a posle pobeda velicaju.. Ali, ono sinoc, i ono sa Lokomotivom je ISKLJUCIVO krivica naseg trenera.. Njemu nije posao da se uci ovde, vec da ekipu dovede do pobede, a u oba susreta smo je imali, dok je nije ON upropastio svojim glupostima..

1. Zasto Jaka na klupi drugo poluvreme? Decko, koji igra srcem, koga je krenulo sve, ti ga hladis kao nekog klinca?
2. Zasto Bobiju klupa celo drugo poluvreme?
3. Zasto Nelson, ubedljivo najgori sinoc, da ulazi u igru kada mu ne ide, i tada pao stize prednost, koja je napominjem u 4/4 bila 10 razlike !!! prokockao je 3 kljucna napada, i pojma nije imao?
4. Zasto zona u produzetku?
5. Koju odbranu mi igramo, ako protivnik iz kornera suta trojke vezane i pogadja?
Опет си написао имали смо +15, а тренеровом кривицом изгубили предност. Аман људи, нисмо почели утакмицу са 15:0. Прегазили смо их на старту сјајном игром коју је припремио тренер. Не знам како вас није срамота.

1. Добио је 3 личне још на почетку друге четвртине. Држати га уморног у игри и ризиковати рани четврти фаул, при онаквом судијском критеријуму, је самоубиство. Лазић је био ту да одигра чврсто, да му се свирају неки фаулови који ће терати судије да пусте грубљу игру, што ће опет касније олакшати Јаки да одигра бољу одбрану, а да му се не свира фаул.

2. Боби је добио четврти фаул већ на старту треће четвртине. Пре тога га је Батист разбио, а уништавали су га и продорима. Много боље смо на терену изгледали без њега, и није ми јасно како неко може то да не види.

3. Јесте, Нелсон је у каналу, али је једини начин да одатле изађе, да осети подршку, пре свега тренера, а онда и саиграча и навијача. Залепити га на клупу је најгора ствар коју можеш да урадиш. Опет, нама је синоћ највише минута на плеју одиграо Џенкинс, што се није десило ни једном ове сезоне. И то ти ваљда говори колико смо мало користили Нелсона у односу на претходне утакмице.

4. Зато што смо зоном дошли на +15 у првом полувремену. Успевали смо да не примимо кош и по 4-5 минута са том одбраном, и здрава је логика да покушаш поново са тим на крају када се ломи утакмица. Јбг, они имају играче какве би свака екипа пожелела. Они ће да промаше и 100 пута, али онда када се ломи, када је најбитније, погодиће. Без обзира да ли су сами, да ли је то преко руке, да ли ми играмо зону, или човека. То је тако. Дијамантидис је решио својим шутевима више утакмица него Џордан. Иначе, ако мислиш да је Радоњић глуп, или шта год да мислиш...рећи ћу ти само да је Скариоло у утакмици против њих, играо зону свих 40 минута. Мислим, по мени, Скариоло није неки тренер, ал верујем да га ти више цениш него Радоњића.

5. И сваки пут ћете исто питање да постављате када примимо тројку? Људи, играли смо против најбоље европске екипе у последњих 20 и кусур година. Разумете ваљда да такав тим, који је годинама на окупу, има припремљене акције за овакве ситуације. Акције које се не показују на свакој утакмици, и на које је тешко да се припремиш. Не треба да ти објашњавам да је Пао екипа која игра можда и најбољу одбрану у Европи. Сигурно су у топ5 по томе. А ми смо им дали 8 тројки, и имали још једно 10 отворених шутева. Шта мислиш, хоће ли њихови навијачи да се понашају тако као ти, и да говоре да је тренер незналица или шта ти ја знам? То је кошарка, некад неко мора да остане сам, не може да се игра савршена одбрана целу утакмицу. Они су нама убацили једно 5 тројки у последњим секундама напада. То некад уђе, некад не. Синоћ су ушле све. Ти последњи секунди су тренуци када долази до удвајања, и где би 99% екипа у свету изгубило лопту. Али Пао је толико искусне екипа да су у свакој ситуацији знали да казне и удвајања, и испадања у одбрани, и да имају отворен шут из корнера.

Одгледао сам снимак синоћ, и иако је очекивано да се осећам још горе након тога, заправо ми је било много боље. Невероватно је колико овај тим, заједно са тренером и навијачима, напредује из утакмице у утакмицу. Стварно је невероватно. Још није све изгубљено, ако направимо сензацију, и добијемо у Виторији следећу утакмицу, ми пролазимо у топ16.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by dacha od bosne »

Izgleda nam je Nolle-a poraz toliko smorio da nema snage da piše kao prije :D Glavu gore, glavu gore...biće bolje ;)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Nolle »

Izvinjavam se zaista. I dalje sam nov, i nemam iskustva da pišem i pored ovakvog poraza malo poduže. Kao što i igrači uče, tako i ja.

Sinoć nisam zaspao do 4, samo sam vrteo utakmicu u glavi... šta, gde i kako. :(
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by crazynorth75 »

Pa najgore je kad je nešto veliko na dohvat ruke, a onda izduvaš, tako i naš dobri Nolle. elem, što bi reko moj omiljeni filozof Kari - ''Glava gore!'' Odigrali smo jako dobar meč u kom smo imali šansu da trijumfujemo protiv jedne od top evropskih ekipe, propustili smo je nešto zahvaljujući njihovom ogromno kvalitetu i iskustvu, nešto zahvaljujući sopstvenim propustima i greškama.

Moram prvo da kažem (čisto da ne budem shvaćen pogrešno) da sam protiv bilo kakve ideje o smjeni Radonjića, jer bi to u ovom trenutku bilo jako neozbiljno i ne pravi se tako klub, igra,tim. E sad, na račun tog istog Radonjića imam dosta zamjerki, koje ste više ili manje svi pomenuli. To što je Blažič imao 3 faula, nema veze, jer ako vidiš da te protivnik lomi i hvata u svoj ritam, kako su oni uhvatili nas odmah na početku 3/4, onda brzo poduzimaš nešto da odbiješ taj napad. Dženkins mu je isto tada bio na klupi, o odmoru za njega nije bilo ni riječi jer je to početak poluvremena, a on je krajem 2/4 još izašao iz igre + poluvrijeme, znači nekih 20ak minuta odmora. Moja zamjerka mu je da nema osjećaj za ritam nekog igrača, ako vidiš da su Jaka i Đenka, kako bi se to po naški reklo - ''in the zone'', pa nemoj ih drkati sa uđi-izađi šablonima. Đenka je morao završiti prvo poluvrijeme na parketu i zadnja dva napada su morala ići preko njega, ne preko Nelsona (koji jeste bio očajan juče, ali on je pokazao da ima kvalitet i forma mora doći, znači samo rad i rad).

Sad ta famozna zona u produžetku, tačno je da smo je solidno igrali u nekim segmentima utakmice, ali je tačno i da su Bramos i Dijamantidis promašili i neke otvorene šuteve na tu zonu, što je za njih u domenu promašaja zicera nekog centra. Zona bi trebalo da služi kao neko iznenađenje u određenom dijelu utakmice, pa tad vidiš kako protivnik reaguje, pucati im zonu u produžetku, kad su se već adaptirali je naivno, dok je stavljanje Luke na Batista čak i glupo, to je svako živ mogao da skonta da će ili ovaj poentirati ili će biti faul. Ekipa kakva je Pao to surovo kažnjava. Ja se nadam i vjerujem da Radonjić podrobno analizira sve i da izvlači pouke iz tih grešaka. O Simonovićevoj prevelikoj minutaži sam već pisao, volio bih da je probao Cveleta na Dijamantidisu.

Za kraj moram da pomenem nešto što me je posebno iznerviralo, to je reakcija Mitrovića (koji je inače odigrao pristojno) i sakrivanje kad je trebalo da izvede ona zadnja bacanja. Mrzim taj zečiji mentalitet, trener mora pod hitno da obavi razgovor, kakvo sakrivanje dijete drago.. I da, svidža mi se partija Radenovića, vidi se izražena košarkaška inteligencija i to mi se uvijek sviđa kod igrača. Da sad i ja dalje ne pišem, pošto je već sve rečeno o sjajnoj partiji Dženkinsa, Šilba, Jake i Katića.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by dacha od bosne »

Nolle wrote:Izvinjavam se zaista. I dalje sam nov, i nemam iskustva da pišem i pored ovakvog poraza malo poduže. Kao što i igrači uče, tako i ja.

Sinoć nisam zaspao do 4, samo sam vrteo utakmicu u glavi... šta, gde i kako. :(
Ma, niko ti ne zamjera. Malo sam se šalio jer je vidljivo da te je poraz debelo dotukao. Ali to je i normalno. Polako...iskustvo se stiče da se napiše i veći izvještaj i kada se ovako gubi...ne može to sve odjednom ;)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Ганац »

Svaki poraz boli,bitno je da se posle ovog nokdauna dignemo još jači i spremniji, samim tim vreme je da razmišljamo o Đetićima i kako njih savladati, kako da igrači ovaj poraz prebole (najbolje je demoliranje Budućnosti) ali nama za mir igrača i za njihovo samopouzdanje je preko potrebna EL pobeda a mislim da će ona uslediti već na sledećoj utakmici (ako ne grešim protiv Kuce Laboral u gostima).
Nolle ako je nama teško palo i ako smo sjebani i dan posle utakmice, pomisli kako je Jaki,Đenki i ostalim igračima.Verujem da i oni čitaju ove forume, pa na pojedinim forumima ih pljuju pogotovo Luku a dečko jesinoć odigrao odlično, kako li se oni osećaju i zato igračima i treneru uvek puna podrška.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by carapan »

Rajko wrote:
carapan wrote:E ovako..

Ja nisam od onih, sto se moze proveriti, koji posle prvog poraza, pljuju po nekima,a posle pobeda velicaju.. Ali, ono sinoc, i ono sa Lokomotivom je ISKLJUCIVO krivica naseg trenera.. Njemu nije posao da se uci ovde, vec da ekipu dovede do pobede, a u oba susreta smo je imali, dok je nije ON upropastio svojim glupostima..

1. Zasto Jaka na klupi drugo poluvreme? Decko, koji igra srcem, koga je krenulo sve, ti ga hladis kao nekog klinca?
2. Zasto Bobiju klupa celo drugo poluvreme?
3. Zasto Nelson, ubedljivo najgori sinoc, da ulazi u igru kada mu ne ide, i tada pao stize prednost, koja je napominjem u 4/4 bila 10 razlike !!! prokockao je 3 kljucna napada, i pojma nije imao?
4. Zasto zona u produzetku?
5. Koju odbranu mi igramo, ako protivnik iz kornera suta trojke vezane i pogadja?
Опет си написао имали смо +15, а тренеровом кривицом изгубили предност. Аман људи, нисмо почели утакмицу са 15:0. Прегазили смо их на старту сјајном игром коју је припремио тренер. Не знам како вас није срамота.

1. Добио је 3 личне још на почетку друге четвртине. Држати га уморног у игри и ризиковати рани четврти фаул, при онаквом судијском критеријуму, је самоубиство. Лазић је био ту да одигра чврсто, да му се свирају неки фаулови који ће терати судије да пусте грубљу игру, што ће опет касније олакшати Јаки да одигра бољу одбрану, а да му се не свира фаул.

2. Боби је добио четврти фаул већ на старту треће четвртине. Пре тога га је Батист разбио, а уништавали су га и продорима. Много боље смо на терену изгледали без њега, и није ми јасно како неко може то да не види.

3. Јесте, Нелсон је у каналу, али је једини начин да одатле изађе, да осети подршку, пре свега тренера, а онда и саиграча и навијача. Залепити га на клупу је најгора ствар коју можеш да урадиш. Опет, нама је синоћ највише минута на плеју одиграо Џенкинс, што се није десило ни једном ове сезоне. И то ти ваљда говори колико смо мало користили Нелсона у односу на претходне утакмице.

4. Зато што смо зоном дошли на +15 у првом полувремену. Успевали смо да не примимо кош и по 4-5 минута са том одбраном, и здрава је логика да покушаш поново са тим на крају када се ломи утакмица. Јбг, они имају играче какве би свака екипа пожелела. Они ће да промаше и 100 пута, али онда када се ломи, када је најбитније, погодиће. Без обзира да ли су сами, да ли је то преко руке, да ли ми играмо зону, или човека. То је тако. Дијамантидис је решио својим шутевима више утакмица него Џордан. Иначе, ако мислиш да је Радоњић глуп, или шта год да мислиш...рећи ћу ти само да је Скариоло у утакмици против њих, играо зону свих 40 минута. Мислим, по мени, Скариоло није неки тренер, ал верујем да га ти више цениш него Радоњића.

5. И сваки пут ћете исто питање да постављате када примимо тројку? Људи, играли смо против најбоље европске екипе у последњих 20 и кусур година. Разумете ваљда да такав тим, који је годинама на окупу, има припремљене акције за овакве ситуације. Акције које се не показују на свакој утакмици, и на које је тешко да се припремиш. Не треба да ти објашњавам да је Пао екипа која игра можда и најбољу одбрану у Европи. Сигурно су у топ5 по томе. А ми смо им дали 8 тројки, и имали још једно 10 отворених шутева. Шта мислиш, хоће ли њихови навијачи да се понашају тако као ти, и да говоре да је тренер незналица или шта ти ја знам? То је кошарка, некад неко мора да остане сам, не може да се игра савршена одбрана целу утакмицу. Они су нама убацили једно 5 тројки у последњим секундама напада. То некад уђе, некад не. Синоћ су ушле све. Ти последњи секунди су тренуци када долази до удвајања, и где би 99% екипа у свету изгубило лопту. Али Пао је толико искусне екипа да су у свакој ситуацији знали да казне и удвајања, и испадања у одбрани, и да имају отворен шут из корнера.

Одгледао сам снимак синоћ, и иако је очекивано да се осећам још горе након тога, заправо ми је било много боље. Невероватно је колико овај тим, заједно са тренером и навијачима, напредује из утакмице у утакмицу. Стварно је невероватно. Још није све изгубљено, ако направимо сензацију, и добијемо у Виторији следећу утакмицу, ми пролазимо у топ16.

Ako samo prema meni moze bez ovog boldovanog !! Nema zasto da me bude sramota, cak naprotiv..

Razigravanje Nelsona, na ovakvoj utakmici? O cemu mi pricamo? No neka bude, odavno sam shvatio da forum ne sluzi da se iznose misljenja, vec da bude onako kako neko misli, a svako ko misli drugacije treba da ga bude sramota !!

Radonjicu, sam cepaj..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Nolle »

Radonjić mora da nauči na greškama ove sezone u Evropi, ako hoćemo trenera na duže staze, a ide se na to. Ovo može da bude samo bolje. Verujte! Jer eto, ko je verovao do pre 3 godine da ćemo biti tu gde smo sad, u produžetku protiv institucije Evropske košarke!
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Alan Ford »

Carpane, pa nije razigravanje Dangubica nego Nelsona...secas se ovog sjajnog momka od prosle sezone? Uostalom, taj decko (koga su mnogi, ne bez razloga, zeleli za kapitena), nije nista ni odsilovao...promasio nesto jeste, ali ima jednu izgubljenu loptu, a na to i 4 asistencije...

Da zavrsim o njemu - on kad se pokrene, mi cemo dobiti sve...kao sto bi dobili i Lokomotivu i juce Pao...

O zoni u produzetku ima i lepi deo intervjua trenera protivnika, gde kaze kako nismo imali snage za coveka u odbrani...dakle, sve ima svoje...
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by Alan Ford »

I da se razumemo - ne mislim ja da treba prihvatiti poraz kao normalnu stvar...nikako i ni blizu tome, ali treba znati sta znaci podrska nekome ko je dao 110% od sebe i zeleo tu pobedu vise nego bilo ko od nas...ukljucujuci i Simonovica i Lazica, pa i Cvetkovica koji nije igrao....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by carapan »

Ja takodje ne mislim nista lose o Nelsonu, cak naprotiv.. Decko mi je bas onako ok za Zvezdu, ali ove sezone mu ne ide nikako, i nije to samo juce na utakmici da mu nije islo.. Setimo se recimo protiv Sirokog, pa i na jos nekim utakmicama ove sezone.. On kao stranac starosedeoc, ove sezone treba da bude primer ostalim strancima, a ne da mu Dzenkinson objasnjava neke stvari a o Jaki Blazicu da ne pricam... Na nekim primerima necemo da zivimo od proslosti, dok se neki put na proslost pozivamo..Ja samo kazem da u ovakvoj utakmici, gde su izmene letece, sto bi se reklo, nije imalo mesta za indisponiranog Nelsona, jer kada god je usao nista uradio nije..Zaboravljate da je u prvom poluvremenu, u poslednja dva napada licno ON imao dve izgubljena napda po nas, gde bi razlika bila mozda i veca od 15 poena, gde se recimo zakucao u poslednjim sekundama utakmice u protivnickog igraca i dobio bananu, umesto da loptu spusti na Bobija i da ovaj zakuca..

Nas je malo delilo od pobede protiv Panatinaikosa, velikana, ali sta treba da kaze Nanter kada je krenuo Barseloni na megdan? Da skinu gace na pocetku, ili da igraju kosarku i da ih dobiju, sto su i uradili, a samo nedelju dana ranije ovde u Beogradu usli u -30? Nije nama Evroliga data kao Vozdovcu Prva liga, pa da nismo imali vremena da se spremimo.. Svi mi vidimo sta nama fali, da igramo atomsku kosarku, pa se zato i ljutim jer mi je dosta vise u zivotu zivenja od istorije gde smo bili i kakvi smo bili..Zelim da stvaramo istoriju svakoga dana ako je to moguce, a juce je bio taj dan.. To mi je najjzalije..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by crazynorth75 »

Ovu sezonu u evro ligi ja sam shvatio kao sezonu učenja i stvaranja još jače Zvezde, ovakve utakmice su sjajan pokazatelj gdje smo, u čemu griješimo i to svi, uprava, stručni štab, igrači, navijači. Znači sjajna prilika da vršimo nadgradnju, a prioritet svih prioriteta treba da bude ABA i srpska liga. To jednostavno moramo uzeti i odjebati onog bombaša. Naravno da ovakvi porazi teško padaju, ali ako smo sada vidjeli gdje se sve griješi, a gdje se radi dobro, primjeniš to npr. već protiv Budućnosti u Podgorici i opet smo u plusu. Svi mi volimo kad Zvezda pobjeđuje, a teško nam padaju porazi, ali kao što Alan Ford reče - strpljenje je najbitnije. Ja se nadam da Čović shvata gdje je debelo pogriješio (ostanak Karija onomad je bio uslov svih uslova) i da će u budućnosti ipak imati sistemski plan našeg rasta i razvoja. Znači ove sezone, pokušavamo naravno biti što bolji u evro-ligi, uzimamo oba gore navedena trofeja, i iduće sezone se onda dižemo stepenicu više i u evro ligi.

Što se tiče Nelsona, ubijeđen sam da će se vrlo brzo vratiti u staru formu, juče je bio jako loš, ali njemu se pristup utakmici ipak nikad ne može zamjeriti. Možda je sa ove tačke gledišta bolje da smo uzeli Dilejnija (ako smo bili u prilici da ga uzmemo) koji sada briljira u Bajernu, ali obzirom da je Admiral prošle godine bio naš najbolji igrač uz Raška, adaptirao se, odličan i za uklapanje drugih Amerikanaca, logičan je i njegov ostanak ove sezone. Ja sam ubijeđen da će se vratiti u staru formu vrlo brzo. Možda smo juče trebali forsirati u 2. poluvremenu tranziciju po svaku cijenu, jer se vidjelo da nam pozicionu sve zatvaraju. Treba i učiti kako odbranu u određenim fazama utakmice igraju vrhunske ekipe poput Makabija i Panatinaikosa.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 3. kolo Evrolige

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked