5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Ноле тебра, мсм, стварно, одбићемо ти од плате ако до ујутро не напишеш остатак ростера! :pcelica: :mrgreen: МОЛИМ ТЕ, немој да се зезаш већ се сконцентриши на факултет а ако стигнеш добро је и до четвртка а ако не, ником ништа. Опуштено брате, ово нису новине, и фала Богу да нису, ово је дружење и размјена мисли свеколиких Звездаша.. :ziveli:
Ako jednu utakmicu ostanemo bez analize rostera ili analize utakmice, ništa strašno, što reče Liburnija fakultet je važniji a i ovo je ipak druženje bez obaveza.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Nolle »

Odradio sam ja sve što imam, a evo sada i ovo vezano za Ritas.

Mišljenja sam da treba da faulovima treba da opteretimo njihovu spoljnu liniju, odnosno da Đenka i Jaka to probijaju što je više moguće od samog starta. Rotacija na 2/3 im je tanka. Tepić se još ne nalazi, a Babrauskas može da ekspolodira na nekim utakmicama, ali ako se pravilno kanališe, neće on biti problem.

Takođe očekujem da protiv Ritasa nemamo taj problem građenja defanzivnog skoka.
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Alan Ford »

Ja bih Noleta banovao zbog ovih kasnjenja!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Dafi »

Ja vjerujem u pobjedu i necu zamjeriti i ako bude drugacije a izgine se na parketu.
Ponavljam,plase me prazni hodovi. U EL nije dozvoljeno da ne postignes poen 6 minuta,i 2 je mnogo. Nije dozvoljeno da das 6 poena za cetvrtinu. Za te minute kad nista neide treba da se koristi Dzenkins i njegov ulaz gdje je covijek fantastican a ne da se sutiraju trojke ili gura lopta centrima u nedogled.
Brine me forma nasih centara gdje rasko lose igra od pocetka sezone a Bobi polako pada u formi. Nadam se ipak da je to samo prolazno kod Bobije i da ce to brzo prevazici,mozda je i umor u pitanju.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by lucky#13 »

Nolle wrote:Odradio sam ja sve što imam, a evo sada i ovo vezano za Ritas.

Mišljenja sam da treba da faulovima treba da opteretimo njihovu spoljnu liniju, odnosno da Đenka i Jaka to probijaju što je više moguće od samog starta. Rotacija na 2/3 im je tanka. Tepić se još ne nalazi, a Babrauskas može da ekspolodira na nekim utakmicama, ali ako se pravilno kanališe, neće on biti problem.

Takođe očekujem da protiv Ritasa nemamo taj problem građenja defanzivnog skoka.
Uz sve ovo da dodam...

Treba da s Nelsonom opteretimo Kuka na postu! Bukvalno da ga postuje prvih x napada!
Nikako da ne postavljamo zonu 2-3 jer cemo im otvoriti sut za 3p,a onda smo jebali jeza u ledja
Odmah na pocetku da ih sateramo u minus. Uzasno otvaraju utakmice. Znaci kao protiv Laborala. S najjacom petorkom.
Maksimalno eksploatisati Bobija jer nema ko da ga cuva. Cim skupe, povratne lopteeeeeee,valjda cemo nauciti to! :)
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by trotter »

Nadam se da će brat Nelson silovati (košarkaški) musavog. Bez toga ne priznajem pobedu. :D
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Dennis Rodman »

Najbolja šansa za prvu domaću pobjedu!
Kako god da završi, znam jedno - biću ponosan na ove momke.
Ne znam šta bih više rekao, uostalom šta pričati kad je tu Nole :tekila: , lopta je okrugla :kosarkas: , idemo da igramo, gledamo, uživamo :psihodelija: :urra:
Zvezdaš. Robista.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by garnett »

treba biti krajnje oprezan, tek sada vidim da smo mi od poslednjih 6 domacinstava u evropi, cak 5 izgubili...
dobili samo unix a izgubili od kajasola, galate, ulma, kubana i pao-a..
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by amiga500 »

Utakmica koja nam moze donijeti mnogo toga. I sama izjava DR "Nemam informaciju da smo favoriti protiv Ritasa...", mi govori da ne zeli stvoriti atmosferu, ili ti pritisak, da se MORAJU dobiti litvanci.
Ne sumnjam u nase momke da ce pruziti maksimum i zabiljeziti prvu evroligasku pobjedu pred svojim navijacima. Pred Laboral sam prozvao Admirala, sutra ocekujem veci doprinos igri Jake i Bobija.
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by garnett »

ne znam sto apeluju sa onim ne ubacvinjem, kad ce se opet ubacivati.. staviti mrezu i cao zdravo...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Либурнија »

Imam neki osjecaj da sutra dobijamo uvjerljivo i pravimo spektakl. :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Константин »

Само ме интересује да видимо апгрејд у ономе што смо пропуштали, нпр. од почетка морамо у кост са најјачом петорком а не са неким ексеприментима у виду Лазића и Митровића и да намо да зсачувамо велику разлику. Ако будемо добро бранили спољни шут имамо шансе.
И да, да видимо и апгрејд у хали без оне кукумавке "године пролазе моје" када се још ломи резултат и да се осјети када притиснути само са звиждуцима.
Врста која изумире
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Rajko »

Константин wrote:Само ме интересује да видимо апгрејд у ономе што смо пропуштали, нпр. од почетка морамо у кост са најјачом петорком а не са неким ексеприментима у виду Лазића и Митровића и да намо да зсачувамо велику разлику. Ако будемо добро бранили спољни шут имамо шансе.
Митровић је тренутно члан наше најјаче петорке. Узимајући у обзир форму Раденовића.

А Лазић има своју улогу у стартној петорци, и тешко да ће се то мењати. Мислим да је он ту највише да би мало "подесио" судијски критеријум. Њему на почетку свирају пар фаулова и како се утакмица не би претварала у фестивал слободних бацања, судије морају да пусте мало грубљу игру након тога. Што много више одговара нашој агресивној одбрани. Сигуран сам да је то један од разлога зашто Лазић почиње. Вероватно их има још неколико. Судије свој критеријум успостављају у првих пар минута утакмице, и углавном се тога држе до краја.

Друго, сви пљују Лазића и вређају га зато што прави "глупе фаулове", као што је вређан и Цвеле прошле сезоне. Али опет, сасвим сам сигуран да они те фаулове праве свесно, и са разлогом. Наравно, не све фаулове, дешава се и да Радоњић попизди на неке од њих, али углавном је то са разлогом.

Што се тиче сутрашње утакмице, очекујем сигурну победу, али ми се некако не свиђају изјаве наших играча и тренера пред утакмицу. Гледао сам и конференцију, и некако ми изгледају превише самоуверено. Надам се да им пакао у Пиониру неће дозволити никакво опуштање.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked