Еврокуп

Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Еврокуп

Post by Najdoski dr. Ilija »

Управо због тога и питам.
Ипак смо ми на једну лопту играли и против ПАО и Макабија који су у врху ЕЛ.
Предпостављам да су у ЕК ипак нешто слабије екипе!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Еврокуп

Post by dacha od bosne »

Jesu, ali baš zbog toga se ne smijemo opuštati. Posebno jer one ekipe koje igraju u španskoj i VTB (valjda se tako zove) ligi, nisu naivne ipremazane su sa 100 masti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

Najdoski dr. Ilija wrote:Момци, ви које познајете ову материју, какав је квалитет екипа у евро-купу?
Да ли је реално да ми стигнемо до завршног турнира, на пример?
unix, himki i valensija su daleko najozbiljniji timovi, da ne kazem za klasu jaci od ostalih al ima tu jos nekoliko ozbiljnih timova...
olaksavajauca okolnost, je sto ce se vec u 1/8 ispasti jedna od ove tri ekipe, posto se ukrstaju...

lm, prvo treba proci nasu grupu, koja nimalo nije laka.. vec sam pricao da nas kvalitet nije sporan, al nam ni "psiholoska" strana nije bila jaca, tako da ce danasnja utkamica biti prava provera, i nakon nje mozemo da pricamo i analiziramo... u suprotnom ako ne mozemo da pobedimo bilbao kuci(koja doduse ni nije naivna ekipa), o kakvom onda zavrsnom turniru mi pricamo, zar ne?
lm, u slucaju prolaska ove grupe, u 1/8 bi isli na zaragozu, ritas ili cedevitu... tako da ono, nisu "bauk" kao onaj gore pomenuti trio favoritia, al nisu ni neki lelemudi...
pod predpostvakom da prodjemo u 1/4, tamo bi nasili na neku od sledecih ekipa banvit/budivelnik/hapoel/cantu/pinar/ulm.. missim tesko je jelte reci iz ovog ugla tacno ko od njih, al poenta je da bi tamo od najjacih moguvih timova koje bi mogli da dobijemo, bio banvit..
a sto se tice 1/2, tamo bi nas vec cekao neko od ona 3 top favorita(unix, himki, valensija), tj 2 posto ce u 1/8 ispasti jedan od njih...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Еврокуп

Post by Najdoski dr. Ilija »

Хвала, то ме је занимало.
Значи има добрих екипа али није нереално ни да прођемо бар до1/2!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

Najdoski dr. Ilija wrote:Хвала, то ме је занимало.
Значи има добрих екипа али није нереално ни да прођемо бар до1/2!
nema na cemu :mrgreen:
pa ima, kako nema.. opet kazem unix, himki i valnesija se izdvajaju, i onda ima nekih 6-7 ekipa iz senke, medju kojima smo i mi naravno..
opet kazem, nece biti lako doci do 1/2, al ako vec prodjes grupu za bilbaom i niznjim, pa posle 1/8 zaragozu, ritas ili cedevitu, pa u 1/4 banvit, onda naravno da imas sta da trazis u 1/2 i protiv nekog ona oda 3 top favortia.. al opet treba doci do 1/2, pa cemo posle lako :mrgreen:
inace eliminacioni deo evrokupa od 1/8 do finale(ukljucujuci i finale) se igra na razliku(jedna utkamica kuci, jedna u gostima)
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Еврокуп

Post by Либурнија »

Фантастично, сад сам израчунао да се евентуално четвртфинале против Улма игра 18. и 26. марта. Да знам да планирам због посла. :srbinosm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Еврокуп

Post by lucky#13 »

Od svih ekipa koje si izdvojio pretnja su nam samo Uniks,Himki i Valensija.
Ovi ostali su boranija za ovakvu nasu igru sa nekim drugim planovima. Pogotovo saragosa, a vala i ritas s Acom tricom.
Moje misljenje naravno, bazirano na pracenju 90% utakmica EC ove sezone :)
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Еврокуп

Post by Banex »

lucky#13 wrote:Od svih ekipa koje si izdvojio pretnja su nam samo Uniks,Himki i Valensija.
Ovi ostali su boranija za ovakvu nasu igru sa nekim drugim planovima. Pogotovo saragosa, a vala i ritas s Acom tricom.
Moje misljenje naravno, bazirano na pracenju 90% utakmica EC ove sezone :)
Ja bih tu ipak dodao i Banvit, prvoplasirani tim Turske ! Uopšte nije za potcenjivanje.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Еврокуп

Post by carapan »

Najjvise me iznenadila juce Cedevita... Prave odlican tim, koji sa Repesom, izgleda juri EL kroz ABA... Skoro im doslo, extra neko pojacanje iz Amerike..Imaju sada spoljnu liniju bas dobru...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Еврокуп

Post by crazynorth75 »

Inače, MVP ove runde evro kupa je naš bivši član Omar Thomas, koji nastupa za talijanski Dinamo Sasari i koji je u pobjedi nad Ankarom 103-67, za 30 minuta zabilježio 20 poena (7/9 za 2, 1/3 za 3, 3/4 za 1) 3 skoka, 2 asista, 2 ul, 6 iznuđenih faulova za indeks = 30. Bravo za brata Omara.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

nema brezeca ni danas protiv kaleva, mada ne znaci da nece igrati protiv nas..
mada u drugu ruku, nakon ovog sranja sa silbom, dal je uopste vise i bitno, tesko da cemo u ek ici dalje od 1/8 finala, ako i dotle dodjemo...
edit: zavrseno 99-49 za niznji
http://www.vtb-league.com/en/game/2010. ... -400$t&0=1" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
union 99
Новајлија
Posts: 91
Joined: Mon May 06, 2013 9:46 pm

Re: Еврокуп

Post by union 99 »

ispucase se rusi za vikend... u sredu im stize kaznena ekspedicija :kolo:
User avatar
ШЕРИФ
Новајлија
Posts: 96
Joined: Tue Jan 28, 2014 9:38 pm

Re: Еврокуп

Post by ШЕРИФ »

Изгледа да она карикатура Бебит није више члан Нижњег Новгорода...
Иначе пораз од те полуекипе ме је највише изнервирао од свих пораза од почетка сезоне...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

chu karikatura(ako izuzmemo ovaj pederski potez), pa gotovo da nema kluba, gde ni bi bio starter..
User avatar
union 99
Новајлија
Posts: 91
Joined: Mon May 06, 2013 9:46 pm

Re: Еврокуп

Post by union 99 »

grupu cemo proci i sa 4-2, a cak je moguce i sa 3-3... Oslabljeni Njizni ide u Pioniru na -30 ako treba... to znaci pobedom Bilbaa danas mi smo sa 3-3 95% dalje cak i da izgubimo danas i u Bilbauu... ko god da nam dodje u 1/8, lagano idemo dalje... cilj za ovu sezonu - ispunjen...sto se Evrope tice... korak vise nego proslih godina...
Locked