Еврокуп

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Еврокуп

Post by dacha od bosne »

KOliko sam ja vidio na svim stranicam za lajv strim, niko ne prenosi tu utakmicu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

izgleda da nema prenosa nigde..
ima samo pbp http://live.euroleague.net/gamesjsuleb. ... 108.33.171" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Еврокуп

Post by dacha od bosne »

Izgleda je i Bilbao prava domaćinska ekipa. Nema nam druge nego pobjediti večeras i sljedeću (Nižnji), i onda samo ne izgubiti sa više od 14 kod Baskijaca. Ma šta izgubiti??? I ja lupam, sve do kraja odvaliti i ćao đaci.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

uvalise nam i jedni i drugi.. morace se juriti i +12 protiv rusa..
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Еврокуп

Post by dacha od bosne »

Pa, da...to i ja mislim...redom :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Еврокуп

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мислим да ми дефинитивно имамо квалитет да добијемо и вечерас и у Билбау, све остало је ствар психе.
Надам се да смо и ту прележали дечије болести и да је искуство стечено играњем у Европи довољно да се пласирамо у следећу рунду!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

jbte ovi indijanci iz evrokupa, ladno nisu stavili sve meceve u isto vreme, jos su i napravili razmake od po sat, dva izmedju onih koji "odlucuju" :koka:
lm, put 1 i put 2, mi smo grupa L, a koliko vidim a dobro vidim, cini mi se da bi laksi put do 1/2 bio ako bi bili drugoplasirani, pogoto ako bi jos valensija dobila unix sa +7, posto bi se onda unix i himki poklali u 1/8, a mi bi isli u 1/2 na valensiju(koja je ipak nesto slabija od ova dva rusa, a i spanci nam nekako leze ).. :twisted:
Image
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Еврокуп

Post by МоСа ВерСе »

Колико сам видео, врло лако може Лијетвус да нам падне или Сарагоса у 1/8 финала Еврокупа. Мада Сарагоса мора да добије Бешикташ што бих лично волео.

Са Литванцима смо већ играли, Турке не познајем, а Сарагосу сам гледао на завршници купа краља где су добили Уникаху. Нису никако за потценити, имају скуп добрих појединаца и доброг тренера.

Неће бити лагано, али контам да ћемо бити фаворити ко год да нам буде противник.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Еврокуп

Post by lucky#13 »

Saragosa je za mene truba od kluba. Ritas ne bih voleo nikako da dobijemo. Mi moramo da dobijemo Njizni i da obezbedimo revanse u pioniru.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

ne bi ja voleo zaragozu, al ne bi ni ritas.. besiktas bi nam zato legao ko budali samar :dedica:
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Еврокуп

Post by МоСа ВерСе »

А што не Ритас? како ће да зауставе Марјановића?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

МоСа ВерСе wrote:А што не Ритас? како ће да зауставе Марјановића?
pazi ne kazem da ne bi i njih prosli, al ni izbliza to ne bi bilo lako kao u one dve utakmcie..
posto smo obe dobili na fazon silb-bobi ;)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Еврокуп

Post by dacha od bosne »

Ritas je za nas možda i najbolja opcija. Razlog? Aca Petrović :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Еврокуп

Post by Ганац »

U ovoj fazi takmičenja, iako smo tanki na trojci, sklon sam verovanju da nam je sve jedno ko treba da nam izađe na crtu, ko god bio najebao je.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Еврокуп

Post by МоСа ВерСе »

Гарнет, нисам гледао другу утакмицу у Литванији, али прву нисмо добили на акције Шилб - Марјановић, већ на тимску игру.

Што се тиче мог фаворита, ја сам увек за западњаке. Зашто? Кад дођу у Београд да вичем Јасмину Репеши као и прошли пут: Џасмине, Џасмине, дир'о ме Хакал. :lol:

Стварно, ко год да нам буде противник, није битно јер он о нама треба да размишља. Можда најбоље јесте неко најмање цимање за гостовање где би опет наше комшије били идеални. :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked