Еврокуп

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Еврокуп

Post by Либурнија »

Има ли шансе да нас запане Улм? :srbinosm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Еврокуп

Post by Il genio »

Либурнија wrote:Има ли шансе да нас запане Улм? :srbinosm:
Ima, ako budu 2. u grupi idu u osmini finala na Hapoel, pa u cetvrtfinalu na nas... :D
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

A : Nanterre vs Budivelnik Kiev /// H : Lietuvos Rytas vs Crvena Zvezda

B : Aykon TED Ankara vs Khimik Yuzhne /// G : Unics Kazan vs CEZ Nymburk


C : Khimki Moscow vs Valencia /// F : Alba Berlin vs Sassari

D : Nizhny Novgorod Vs Besiktas /// E : Hapoel Jerusalem vs Ulm
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Еврокуп

Post by МоСа ВерСе »

Добар нам је распоред до евентуалног полуфинала.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

МоСа ВерСе wrote:Добар нам је распоред до евентуалног полуфинала.
to mozda da smo ostali sa silbom ili bar doveli neku pristojnu zamenu, ovako ce to biti samo cedjenje, a nije sigurno ni da cemo proci ritas...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Еврокуп

Post by МоСа ВерСе »

Реално, морамо да правимо пакао у Пиониру и да стварамо плусеве добре. Е онда, можеш и да изгубиш нешто ситно на страни. Немаш морање да добијаш сваку. Видећемо како ће наши одреаговати на такву игру.

Сматрам да су шансе д апрођемо Литас 65-35 на нашој страни.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

МоСа ВерСе wrote:Реално, морамо да правимо пакао у Пиониру и да стварамо плусеве добре. Е онда, можеш и да изгубиш нешто ситно на страни. Немаш морање да добијаш сваку. Видећемо како ће наши одреаговати на такву игру.

Сматрам да су шансе д апрођемо Литас 65-35 на нашој страни.
a o kakvom se to paklu prica? pa mi gotovo bolje da igramo na stani nego kuci, te utakmice u evropi.. za razliku od franjevaca, koji maximalno koriste domaci parket, nama je domaci parket vise opterecenje nego prednost...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Еврокуп

Post by МоСа ВерСе »

garnett wrote:
МоСа ВерСе wrote:Реално, морамо да правимо пакао у Пиониру и да стварамо плусеве добре. Е онда, можеш и да изгубиш нешто ситно на страни. Немаш морање да добијаш сваку. Видећемо како ће наши одреаговати на такву игру.

Сматрам да су шансе д апрођемо Литас 65-35 на нашој страни.
a o kakvom se to paklu prica? pa mi gotovo bolje da igramo na stani nego kuci, te utakmice u evropi.. za razliku od franjevaca, koji maximalno koriste domaci parket, nama je domaci parket vise opterecenje nego prednost...
За Еврокуп смо и више него добри. Није то тај калибар екипа које се неће уплашит' кад загрмимо. Ово данас не рачунам, била је кеса од навијања.

Ми смо у Пиониру изгубили, не рачунајући данас, од Макабија и ПАОа. Ове мање тимове смо добијали.

Што се тиче навијања, то је мој фах и веруј ми, у свакој утакмици у Пиониру, Звезда ће имати шестог играча.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

МоСа ВерСе wrote: За Еврокуп смо и више него добри. Није то тај калибар екипа које се неће уплашит' кад загрмимо. Ово данас не рачунам, била је кеса од навијања.

Ми смо у Пиониру изгубили, не рачунајући данас, од Макабија и ПАОа. Ове мање тимове смо добијали.


Што се тиче навијања, то је мој фах и веруј ми, у свакој утакмици у Пиониру, Звезда ће имати шестог играча.
izgubili smo i od kubana, al to je sada manje bitno, posto je taj tim koji je igrao el bio bar 30% jaci tim od ovog sa kojim sada igramo...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Еврокуп

Post by lucky#13 »

Sanse da prodjemo Ritas su 35-65 za njih, budimo realni!
Ono u EL i ovo sada ne moze da se poredi. Plus idemo tamo na revans 14og
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Еврокуп

Post by МоСа ВерСе »

garnett wrote:
МоСа ВерСе wrote: За Еврокуп смо и више него добри. Није то тај калибар екипа које се неће уплашит' кад загрмимо. Ово данас не рачунам, била је кеса од навијања.

Ми смо у Пиониру изгубили, не рачунајући данас, од Макабија и ПАОа. Ове мање тимове смо добијали.


Што се тиче навијања, то је мој фах и веруј ми, у свакој утакмици у Пиониру, Звезда ће имати шестог играча.
izgubili smo i od kubana, al to je sada manje bitno, posto je taj tim koji je igrao el bio bar 30% jaci tim od ovog sa kojim sada igramo...
Тебра, нисмо ми за Арену реално. Моса Пионир и Бог да нас види. То је талична дворана у којој су падали многи и крупнији тимови од Лијетвуса, а ми имали мање бољи тим него овај сад. Саветујем ти, обуци неки дукс (Делије Звезда, небитно) за 14 дана или дођи кежуал и уживај у паклу Пионира. ;)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Еврокуп

Post by garnett »

suci pokrali olimpiju, neki matori bas dobro zategao suca :mrgreen:
http://www.sport-tv.si/d189293/Kosarka/ ... mpije.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Еврокуп

Post by crazynorth75 »

Taj ''neki matori'' je Zoran Predin :dedica:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Еврокуп

Post by dacha od bosne »

Uh, umalo ga Predin ne patosira... :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Еврокуп

Post by musemic »

Veliki Zoran Predin totalno izgubio nerve...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N4k6SG6C3EQ[/youtube]

Inace, pio sam špricer sa gospodinom, sjajan čova...
Locked