Crvena zvezda - Široki 14. kolo ABA liga

lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Široki 14. kolo ABA liga

Post by lucky#13 »

Dok god budemo gledali da li je neki igrac zvezdas i ciji je sin i na taj nacin ga budemo dovodili u tim umesto po igrackim kvalitetima, bicemo u ovim problemima u kojima smo i sada.

I zasto ova vest o Savicu na temi kosarke, tek sam sada izvalio :lol: :lol: :lol:
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Široki 14. kolo ABA liga

Post by garnett »

lucky#13 wrote:Dok god budemo gledali da li je neki igrac zvezdas i ciji je sin i na taj nacin ga budemo dovodili u tim umesto po igrackim kvalitetima, bicemo u ovim problemima u kojima smo i sada.

I zasto ova vest o Savicu na temi kosarke, tek sam sada izvalio
:lol: :lol: :lol:
to sam i ja teo da pitam, al sa obzirom da na se na ovih 3-4 strane unazad pricalo o svemu, osim o utakmici zvezda-siroki.. ko sam ja, da bi sudio o tome sta ce savic na temi zvezda-siroki :mrgreen:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Široki 14. kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

Koristite umor i zauzetost sirotih, malih hrča..., khm, ovaj moderatora da se sprdate :toljaga: :mrgreen: Savić pa Savić :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Široki 14. kolo ABA liga

Post by Najdoski dr. Ilija »

union 99 wrote:
Banex wrote:
Sto ne objavise to u subotu ili ako vec u nedelju popodne???

Ne, ne... institucija ima mec u nedelju 17.00, pa da se ne bi uneo nemir u ekipu ili ne daj Boze destabilizija kluba, objavicemo tek posle meca...
Најдоски др. Илија wrote:Па наравно, деценијама су учили од највеће институције југослевенског и српског спорта, то јест од нас.
Е сад где су НАС довели "чувари ватре", скупљачи лопти са најцрвенијим од свих крвних зрнаца на свету то је нека друга ствар!
Савића сам поменуо у контексту ове расправе као пример где је сада институција Црвене Звезде!
Зато је он поменут на пдф-у о баскету!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Široki 14. kolo ABA liga

Post by Banex »

union 99 wrote:
fulas poentu srpske kosake... ma ne..kakve kosarke!!!??? Sveukupnog srpskog sporta...

Sto ne objavise to u subotu ili ako vec u nedelju popodne???

Ne, ne... institucija ima mec u nedelju 17.00, pa da se ne bi uneo nemir u ekipu ili ne daj Boze destabilizija kluba, objavicemo tek posle meca...

ajde, nemoj da zajebavas...
Čime se vi (ti) opterećuješ to je tvoja stvar i stvarno nema razloga da se o tome razglaba i na ovom topiku o utakmici između Crvene zvezde i Širokog ! MENE SAVRŠENO ZABOLE (i mislim da govorim u ime većine) kada, gde, zašto, pod kojim okolnostima i da li u treznom ili pijanom stanju se potukao Tarens Kinzi i da li su to novinari objavili taj dan, sutra, prekosutra ili nakosutra !
Ok, ima sigurno novinara naklonjenih crno-belim bojama, kao što ima i ovih "naših" i možda su to i namenski uradili da ne bi "uneli nemir" u ekipu (samo ne znam kakav nemir, kao da su se oni ne znam kako potresli kad su čuli da se ovaj pijan negde potukao) ali ni ta činjenica nije toliko bitna za nas...Kao da mi nemamo većih problema od toga da li se neka vest o tuči pripitog košarkaša partizana objavila pre njihove utakmice sa Igokeom ili posle. I što je on skoknuo do Amerike pa zbog toga zakasnio za Laktaše... :twak: :twak: :twak:
"Mladenović vara Liveranija !"
Locked