Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by garnett »

sve je bilo gotovo savrseno, osim onoga sa silbom, a sto nam dugorocno gledano, nece doneti nista dobro, dapache...
i sad se vidi jos vise koliko nam je trebao prolazak u top16, posto je ova ekipa to imala, pogotovo sto bi nam top16 bio tri puta laksi za igranje, nego sto ce nam biti u evrokupu..
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

Odličan meč, odlično raspoređena minutaža, sjajan procenat šuta za 3.

Ovo što se dešava sa Šilbom bi moglo da ga malo prodrma (nadam se), i ipak gajim nadu da neće napraviti neku glupost s njim. Nemojte previše da primate k srcu to što se desilo večeras, jer mora da se zna ko je "gazda", a ko "sluga" :mrgreen:
Tadiju neću ni hvaliti ni kuditi dok ne budem vidio utakmicu sa Bilbaoom. Mislim da bi tu i Šilb mogao da se trgne.

A što se navijanja tiče, nama očito trebaju neke ekcesne situacije tako da je predlažem igračima da ih naprave na samom početku...biće bolja atmosfera :lol:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

Galerija slika sa utakmice OVDJE.

Utakmica odlična, Čović nam je pokazao da je Radonja trener po njegovom ukusu. Pogotovo karakterno.

Drago mi je za Tejića, ponovo dobre minute, Đenku je ''stručnjak'' mogao ostaviti do kraja, fin povratak Tadije. protivnik baš loš, drago mi je što smo ih naguzili 34 razlike.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Dennis Rodman »

Nisam provalio, šta je bilo sa Šilbom?! Par puta sam prekinuo gledanje pa sam izgleda propustio.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Dennis Rodman »

Jeste živi :) Šta bi to sa Šilbom, sunce mu?
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Najdoski dr. Ilija »

Конкретно на утакмици ништа већ на конто оне приче да га Радоња игнорише јер није задовољан њиме, висок уговор, хоће га се отарасе итд,,,
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Либурнија »

Добро, не треба сад дизати драму око Шилба већу него што је потребно. Има неких сметњи на везама али видјећемо. Билбао је ипак сада много озбиљнија прича него Игокеа и ту неће моћи опуштено да се игра на крају са Тејићем и Ребићем (или хоће?! :travka: ). Значи, ту ће морати да користи Шилба више а ако не, онда је јасно да ствари не штимају. Ипак, озбиљни клубови, а у такав ваљда полако израстамо, у стању су то да ријеше без лома и помпе. Треба и код нас увести ОМЕРТУ (како у КК тако и у ФК) а кртице које роваре против клуба или у интересу неке групе унутар клуба, проказати и прогнати говњивом мотком.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Dennis Rodman »

Ja reko' mrtve glave padale... Pa dobro, imali su svi starteri redukovanu minutažu. Doduše, on najmanje od svih :mrgreen:
Zvezdaš. Robista.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by nyc »

Da li su ovi toliko loši, ili smo mi surovo dominantni? Naravno, kad ne igramo kao preko one stvari.

P.S: Bishop, u pravu si. Tj. ja nisam bio u pravu jer je ispalo kao da sam kritikovao samo jednu grupu. U stvari, još više mi smeta što nema ovih "porodičnih"! Ne znam gde se zagubiše. Nekad je postojao kult basketa kod nas cigana i išlo se i da se navija i da se uživa u lepoj igri. A danas ne možemo da skupimo 2000 u ovolikom gradu?

Glede Schilba, mislite li da su to samo tračevi ili se tu zaista nešto kuva?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

Priča se da se nešto kuva :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Il genio »

Manja minutaza Silba je verovatno i zbog odlicne forme Simonovica u poslednje vreme. U ovom slucaju potpuno podrzavam trenera, najbolji i treba da igraju. Drago mi je i zbog solidne partije Jake Blazica, bio je u kanalu na nekoliko poslednjih utakmica. Cini mi se i da je Bobi izuzetno napredovao u odbrani protiv niskog igraca, to sam primetio na nekoliko utakmica, a i veceras je jednom odlicno ispratio Gordica i lepo ga poklopio. Generalno svi su ostavili pozitivan utisak.

Sve pohvale za Radonjica, zao mi je sto su prve utakmice u EL dosle prerano, iz sadasnje perspektive imali bi bar dve pobede vise. Nekako imam utisak da su mnoge stvari legle, mnogo bolje igramo odbranu, ne primamo mnogo trojki kao onda... Veliki plus je forsiranje mladih igraca koje polako ulaze u sistem i uskoro ocekujem njihov pun doprinos.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Banex »

My bad ! :lol:
Zaista nisam očekivao ovako veliku razliku, jer mi se činilo da je Igokea bolji tim od Širokog, a protiv Širokog smo se mnogo mučili. Međutim, em smo mi odigrali jedno 5 puta bolje nego prošlu (pre svega šuterski), em je Igokea po meni odigrala dosta loše u odnosu na njihov prosek. No, sve je to manje bitno, bitno je da smo mi POKIDALI pred meč sa Bilbaom i ja sam 90 % siguran da mi i njih dobijamo bez većih problema !
Što se tiče večerašnje utakmice, pre svega mi je drago što je Dragićević tako lepo dočekan od publike u Pioniru i odigrao solidno...Drugi utisak je mali Rebić koji je već sad na nekom nivou na kojem je Cvetković rekao bih, što više govori o ovom drugom naravno. I Tejić je bio dosta dobar, ali po meni malo previše kampuje na liniji 6,25. Jeste da ima dobar šut za 3, ali trebalo bi ga malo više gurnuti ka reketu, da se uči i u tom segmentu igre.
Ne znam šta ste se toliko uhvatili tog Šilba, danas je ipak odigrao solidno možda je i to neki znak boljih njegovih partija. Treba imati strpljenja, znamo za šta je sposoban. Simonović je imao svoje šutersko veče (jeste da samo to i zna u napadu, ali danas zaslužuje pohvale), pa je i manja minutaža Šilba od strane Radonjića prilično rezonska.

3 od 3 kod kuće, ništa manje se nije ni očekivalo ! :D Idemo dalje na 4 od 4 !!
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by Либурнија »

nyc wrote:.

P.S: Bishop, u pravu si. Tj. ja nisam bio u pravu jer je ispalo kao da sam kritikovao samo jednu grupu. U stvari, još više mi smeta što nema ovih "porodičnih"! Ne znam gde se zagubiše. Nekad je postojao kult basketa kod nas cigana i išlo se i da se navija i da se uživa u lepoj igri. A danas ne možemo da skupimo 2000 u ovolikom gradu?
Генерално се слажем с тобом у погледу праћења баскета. Профо, то ти је овако :mrgreen: ;) - прво људи немају новаца. Друго, клинци имају сада сокоћала и што да иду у Пионир када то више није фазон?! :roll: Треће - дуг период таворења чини своје. Четврто - не иде група због бојкота. У одбрану групе мора се рећи да иде редовно и на рукомет, ватерполо, одбојку женску и мушку. А и на баскет на "небитну" утакмицу ЕЛ када је Арена била полупразна. Није све баш тако црно. :D
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by daba »

Image
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Igokea 15. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked