Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by garnett »

o ovome na temi o igračima...nema veze sa utakmicom. Dacha
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Sjajan pas potpuno samom Nelsonu u ćošak koji ovaj nije ulovio jer je napravio korak ulijevo, zhatop što nije očekivao taj pas..
Ma Šilb je kriv naravno, samo nek je veliki gazda Čova uvijek u pravu, na čelu sa svojim pajacima koje postavlja za trenere...
Š'a je bilo? Jes' to ti ljut na mene što kritikujem Šilbonju? :mrgreen:
Aman, ne kažem ja da je Čović u pravu, ali Šilbova igra je baš loša...kako večeras, tako i u periodu od utakmice sa Pao-om u Atini.
Večeras primi loptu i stoji...niti da je doda, niti da je povede. Onda trojica oko njega i on je gubi.
Đenka prelomio meč zajedno sa Raškom. Dobro je da smo ovo dobili jer smo se vratili iz mrtvih. Vjerovatno smo mislili da će ići lakše nego se očekivalo, i to nam se obilo o glavu, mada su ovi igrali cijelo vrijeme napaljeni kao mali magarci. Samo kada vidim Mutu kako reaguje na ovoj utakmici i uporedim to sa njegovom reakcijom protiv svinjogojstva, sve mi je jasno. Naš skalp vrijedi više nego svo bogatstvo ovoga svijeta, za neke.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by trotter »

@ ganac
Umorio se Lešić i mi pobedismo.
Jeste ali ih je realno marinović ubio u napadu kada je počeo da carini loptu. Imali su odličan protok i odjednom je ovaj ludak krenuo da solira. Nit je brži nit je jači od čuvara i to je unapred izgubljen dvoboj. Kako ga je samo nelson uništio u beogradu kada je veći deo utakmice igrao na ovaj način.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:
crazynorth75 wrote:Sjajan pas potpuno samom Nelsonu u ćošak koji ovaj nije ulovio jer je napravio korak ulijevo, zhatop što nije očekivao taj pas..
Ma Šilb je kriv naravno, samo nek je veliki gazda Čova uvijek u pravu, na čelu sa svojim pajacima koje postavlja za trenere...
Š'a je bilo? Jes' to ti ljut na mene što kritikujem Šilbonju? :mrgreen:
Aman, ne kažem ja da je Čović u pravu, ali Šilbova igra je baš loša...kako večeras, tako i u periodu od utakmice sa Pao-om u Atini.
Večeras primi loptu i stoji...niti da je doda, niti da je povede. Onda trojica oko njega i on je gubi.
Đenka prelomio meč zajedno sa Raškom. Dobro je da smo ovo dobili jer smo se vratili iz mrtvih. Vjerovatno smo mislili da će ići lakše nego se očekivalo, i to nam se obilo o glavu, mada su ovi igrali cijelo vrijeme napaljeni kao mali magarci. Samo kada vidim Mutu kako reaguje na ovoj utakmici i uporedim to sa njegovom reakcijom protiv svinjogojstva, sve mi je jasno. Naš skalp vrijedi više nego svo bogatstvo ovoga svijeta, za neke.
Naravno da jesam, da citiram velike profine misli - izađi na crtu ako smiješ! :plazise: :srbinosm:
Reagovao sam ovako, zato što ja to tako nisam vidio, u to malo vremena nije tačno da je bio statičan. Mislim stavi se u poziciju, da te onaj na klupi drka samo zato što nećeš da raskineš ugovor na štetu kluba, jer je genijalac potpisao trogodišnji ugovor, a sad bi da ga se kotariše, jer mu se učinilo da je preskup. Neozbiljno, Čović da vrati Radovanovića i da se ne miješa više u struku, jerbo to nije za njega. Nek odobri budžet za pojačanja, pa ako je Šilb preskup, fino ne potpisuješ ugovor, a ne ovaj malograđanski cirkus.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by lucky#13 »

Utakmicu su obelezili Covic i Radonjic.
A svi ste imali priliku da vidite kako nam izgleda igra bez Schilba!
KOliko je ovaj drugi lose vodio utakmicu pokazuje podatak da na 16s do kraja lopta ide Radenovicu za koga se zna da s bacanjima lose stoji! Da ne pricam o pravljenju one face kad je Jenkins krenuo na ulaz i kad je fauliran od DJ.

Usli smo s njima u trcanje, a to je jedina stvar koja ne sme da se radi s njima. Muta je odrzao cas i pokazao nam kako ce Partizan da nas gusi u svakoj utakmici.

Pohvale za KAtica, tj samo za igru u napadu. Radenovic je jos jednom pokazao da je doktor odbrane, a Jenkins da je igrac kome trebaju malo odresene ruke i vise suteva sto ocigledno kod Radonjica tesko da ce da dobije,osim kad igramo ovako lose pa nema drugog izlaza.
I protiv Bilbaa i protiv Radnickog , Dragicevic u odbrani katastrofa, pogotovo veceras gde su nam nadskakali s njim u igri! Neka prodje neko vreme,pa cu onda da sudim!


@dacha
Igra Schilba je nesto sto ne moze da se vidi kroz statistiku! Kako izgleda bez njega video si danas!
Jednostavno kad Shilb igra oni skupe odbranu, udvoje ga, on pravi visak.
Dok Simonovic nije igrac koji ce biti glavna SF. Zasto? Zato sto coskari i ceka suteve. Tu mi nemamo visak i njihova odbrana se pomera na druge igrace!

@najdovski
Radnicki nije raspad, Muta je doktor ove igre. Veceras nam je pokazao sve slabosti. Nismo mi igrali lose zbog nas vec nas je radnicki naterao na to. Ona kombinovana odbrana nas je ubila!
Njemu je problem duzina klupe
Last edited by lucky#13 on Sat Jan 11, 2014 10:09 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by Najdoski dr. Ilija »

Раднички је распад али смо сви знали да ће ово бити тешко гостовање.
Добро је када се победи и када се игра лоше као што је то био случај са нама вечерас.
Да би могли да кажемо да растемо као екипа, мора више утакмица у низу да одиграмо без већих осцилација.
Ми једну, две одиграмо добро , па једну катастрофа!
По тој вероватноћи, следећу у ЕК ћемо да покидамо! :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

@ crazynorth75: Na crtu će ti izađem, nego šta :srbinosm:

Ja ću ovdje napisati, a ostatak rasprave o Šilbu možete nastaviti na temi o igračima. Ja imam info da ga niko ne tjera da raskine ugovor, nego da postoji dogovor da mu se nađe drugi klub koji će preuzeti njegovu platu. Da li će do toga da dođe, ili ne, niko ne može sa sigurnošću da kaže. Zato ne postoji razloga da ga ovaj drži na klupi, ali meni je to sasvim normalno jer mi se Šilbove igre u posljednje vrijeme nikako ne sviđaju. To nema veze da li ću ga u svakoj utakmici podržati (zviždao mu ne bih nikada), ali imam pravo da iznesem svoje mišljenje, baš kao i vi za Radonju :plazise:

A sad na temu o utakmici. Svaki ostali upis oko igrača će biti brisan, pa vi pišite ponovno na temi gdje treba :dedica:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by garnett »

garnett wrote: o ovome na temi o igračima...nema veze sa utakmicom. Dacha
sto nisi prebacio na temu igraci? sad sam zabroavio sta sam napisao! podseti me, pa da napisem tamo :mrgreen: eto koliko su me izludeli :evil:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

garnett wrote:
garnett wrote: o ovome na temi o igračima...nema veze sa utakmicom. Dacha
sto nisi prebacio na temu igraci? sad sam zabroavio sta sam napisao! podseti me, pa da napisem tamo :mrgreen: eto koliko su me izludeli :evil:
Neću da te podsjećam...mlađi si od mene...pamti :plazise: :mrgreen:

@lucky: ako neko ne gleda statistiku, onda sam ja jedan od njih.

Radonjić o Šilbu: "U prethodnom periodu nije igrao na nivou kojim bi ja bio zadovoljan, s toga mala minutaža večeras."
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by garnett »

dacha od bosne wrote:
garnett wrote:
garnett wrote: o ovome na temi o igračima...nema veze sa utakmicom. Dacha
sto nisi prebacio na temu igraci? sad sam zabroavio sta sam napisao! podseti me, pa da napisem tamo :mrgreen: eto koliko su me izludeli :evil:
Neću da te podsjećam...mlađi si od mene...pamti :plazise: :mrgreen:

@lucky: ako neko ne gleda statistiku, onda sam ja jedan od njih.

Radonjić o Šilbu: "U prethodnom periodu nije igrao na nivou kojim bi ja bio zadovoljan, s toga mala minutaža večeras."
Bez ovoga, molim. Ničim Radonja i Simon ovo nisu zaslužili. Dacha
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by trotter »

Aj nemojte samo simonovića da pominjete u negativnom kontekstu. Niti da ga vređate. Nije on kriv zbog ove situacije sa Šilbom. Momak čak igra odlično. (u okviru svojih mogućnosti)
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:
garnett wrote:
garnett wrote: o ovome na temi o igračima...nema veze sa utakmicom. Dacha
sto nisi prebacio na temu igraci? sad sam zabroavio sta sam napisao! podseti me, pa da napisem tamo :mrgreen: eto koliko su me izludeli :evil:
Neću da te podsjećam...mlađi si od mene...pamti :plazise: :mrgreen:

@lucky: ako neko ne gleda statistiku, onda sam ja jedan od njih.

Radonjić o Šilbu: "U prethodnom periodu nije igrao na nivou kojim bi ja bio zadovoljan, s toga mala minutaža večeras."
Bitno je da ga mezimac zadovoljava. Ne znam kako ima obraza da ovo izjavljuje, fuj.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by Трапа »

Коначно и ми да добијемо једну неизвесну завршницу. Лоше смо одиграли, ал победа против крагујевачких малограђана је увек слатка.

Јака изаш'о из канала.

Мала минутажа Шилбу сигурно није Радоњићева одлука. Прво је играо по 35 минута, а сад не може ни 5, хау јес ноу. Нпр, Радоњић Катића није вадио из лоше форме држањем на клупи, већ максималним форсирањем. Играмо се, не треба нам ово шабанисање, играч квалитета Шилба потребан нам је у борби за трофеје, па на крају сезоне нека траже клуб који ће преузети његов уговор. Не могу нам Симон и Лазић бити ударне нападачке опције...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

Hočete li da vam ja brišem postovi? :mrgreen: Teme se drž'te.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda / 16. kolo ABA liga

Post by МоСа ВерСе »

Људи, добили смо ми данас. Уместо неко да напише да је евролигашко искуство добро дошло данас, ви (неки од вас) као да чекате сваку прилику да Радоњићу објасните неке ствари. Није он мој миљенк, али тајм аут 3.5 минута (или кад пред крај на оних -8) и смирује екипу бодрећи их да има још времена и да од нас зависи. Дозволили смо да уђемо у контра ритам и оно што је данас фалило јесу асистенције. Доста индивидуалних решења уз опет катастрофалан шут са линије пенала. Сва срећа, па је и Лешић почео да маша пред крај плус онај један слободњак Мариновића. Још нешто на чему треба да се поради јесте наш напад на комбиновану одбрану противника, 1-3-1 и 2-3 зоне, хаос нам праве. И дефинитивно имамо проблем са 'врућим' гостовањима. Колико год да сам рекао да је Марко џентлменски препустио улогу фаворита домаћину, толико се сада види колико је опасно да један капитан тако прича. Нема лажне скромности.

Оно што вреди данас похвалити јесте Рашко Катић, дабл дабл учинак уз хладну главу пред крај кад није нигде погрешио, Ђенкину луцидност и храброст код преузимања важних шутева уз солидне Нелсона и Блажича. Најбоље од свега што уз 60% игре као против Билбаа, ми данас добисмо Раднички. Добијамо те егал завршнице што је добро због самопоуздања.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked