Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Liburnija, a ko je z nas trener na duže staze? Ko će da nam stvara sistem? Ja imam uvjerenja od nekih veoma ozbiljnih ljudi da je ovo prvi put da jedan trener kod Čovića ima ovoliku autonomiju i slobodu u radu. Pa ne možemo preko noći sve da stvorimo.

Не знам ко би био тај тренер. Увалин?! :mrgreen: Он би бар знао да их наложи а ни знањем није много тањи од Радоње. Можда је то ствар мог личног укуса пошто ја волим тренере који пичкарају типа њега или Пешића. Ја бих сад ставио руку у ватру да би ушли наложенији у одлучујуће текме са јсд са Увалином на клупи но са Радоњом. Не знам, мени почесто дјелује млако и некако погубљено. Е сад, рекох, то су моји неки утисци који су можда и погрешни.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by Nolle »

Dejo je zvao tajm, verovatno da smiri ekipu, jer su im sudije dali 2 lopte, pa nervoza počela malo.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by dacha od bosne »

@lucky#13: Sad ne valja autonomija trenera, a poslje ne valja kada Čova kontorliše. Nama nikada udovoljiti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by trotter »

Spoiler: show
Ja sam gledao dosta uvalinovu ekipu ove sezone u EL.Neću da im procenjujem snagu ekipe ali mi se sviđa kakav tip igrača imaju na određenim pozicijama. Vidi se tu neka dobra ideja.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by lucky#13 »

dacha od bosne wrote:@lucky#13: Sad ne valja autonomija trenera, a poslje ne valja kada Čova kontorliše. Nama nikada udovoljiti.
NIsam na to mislio,vec da nije za pohvalu da je sada PRVI put trener dobio autonomiju.

A iz onoga sto sam par puta video u pioniru,dok je Covic sedeo na terenu, DR sigurno nema 100% autonomiju,ali sigurno ima vise nego neki prethodnici.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by dacha od bosne »

ok...pogrešno sam shvatio.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by Либурнија »

Аутономан тренер је био Пешић. Зато то и није могло да опстане. Усудио бих се устврдити да ниједан тренер који има изграђено кошаркашко име не би могао дуго да функционише у пару са Човићем. Јесте Радоњић аутономан само што му је Човић одредио и границе аутономије. То је ипак само ограничена аутономија.

Прихватили смо Човића због пара и немања боље алтернативе. Прихватили смо га зато што мислимо да има петље и залеђине да одигра прљаво у судару са гробарском мафијом. Али, сада морамо да живимо и са његовим манама од којих је једна и сујета. Јбг, не може и јаре и паре.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by carapan »

Imas igrace, koje si TI licno hteo.. Gde ti je igra Radonjicu na pola sezone?! Ovako se skautira protivnik, jel? Veceras odbrana sijala kada nema Shilba?

Tesko nama samima...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by Ганац »

Sjebali su mi dan.
Loše:Lazić, Simonović,Tadija.
Lazić što reče lucky#13 može biti zamena i to nekih 10-ak minuta maksimum, to isto važi i za kapitena, a Tadija nije uznapredovao po pitanju odbrane ni milimetar i ovakvim pristupom i igrom nije neko pojačanje.
Nisam mogao da verujem da priprema utakmice bude takva da mi imamo opciju 1.dodati loptu na postu centru i on finišira, i to je išlo čitavo prvo poluvreme, u drugom pismeni trener NN-a reši da udvaja naše visoke igrače i tog trenutka nastaje potop,šut nas ne služi unutrašnje igre nema= neminovan poraz.Opcija br. 2 ne postoji.
Dobra stvar:Đenka,Admiral,Rale.
Daleko više slobode je dobio Đenka i to će se vratiti, ubeđen sam u to, Admiral kada igra, on igra i Rale u napadu sve bolji samo da počne u odbrani da kida.
Dobra stvar kod ovog poraza je i to što sada verujem da niko od ovih "pametnih" i odgovornih neće smeti ovaj roster ostaviti bez pojačanja na poz.tri i normalno ne čakarevićem i sličnim da ih ne nabrajam već neko nadam se bolje rešenje nego što je bio Šilb. Rekao sam bio Šilb pošto verujem da je on prošlost.
Ovim porazom smo dobili jedan dobar šamar- opomenu i nadam se da će u klubu to shvatiti pravilno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by lucky#13 »

@ganac

Kako je moguce da si zaboravio da stavis Radenovica koji je uz Nelsona bio najbolji igrac!

Ja bih na primer katica stavio u grupu -OK- Posto nas je u odbrani covek ubio :D
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by Pravednik »

Sve je jasno svlacionica je u totalnom haosu. Radonjic vise ne zna sta da radi a zna sta ga ceka u naredna tri mjeseca. Toliko se plasi debele svinje da trazi Cakarevica kako bi mu rekao akcije. Samo je pitanje kada ce da krene na Blazica jer se vidi da ga opasno maltretira. A kako odigra kapiten , mislim nemam nista protiv covjeka ali kao 8-9igraca sve ostalo je demagogija. Marjanovic bez Silba ce otici u kanal. Zao mi je Daco sto onako iz srca pises jer volis ali na zslost ovo ne valja i ko zna sta nas jos ceka.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by Ганац »

lucky#13 wrote:@ganac

Kako je moguce da si zaboravio da stavis Radenovica koji je uz Nelsona bio najbolji igrac!

Ja bih na primer katica stavio u grupu -OK- Posto nas je u odbrani covek ubio :D
Radenović je već postao konstanta kada su bitne utakmice, pa slobodnim bacanjima nas je jedno vreme održavao da ne puknemo žešće a i u odbrani je bio dobar i na Ba(e)bitu i kada je igrao na poziciji 5, ja sam hteo da apostrofiram ono što smatram lošim i dobrim, Rale u odbrani je čudo, ali od matorog konja ni ne očekujem bolje u odbrani.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by carapan »

Shilba oterao..Bobija vec drugu zakucava na klupu...Lazic bi igrao dok ne padne, da ne pravi licne...

Igras egal sa najjboljima, a onda te demolira Niznji.. Kako su Dejo i Cova razjebali tim, ni Dule debeli ne bi mogao bolje..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by МоСа ВерСе »

carapan wrote:Shilba oterao..Bobija vec drugu zakucava na klupu...Lazic bi igrao dok ne padne, da ne pravi licne...

Igras egal sa najjboljima, a onda te demolira Niznji.. Kako su Dejo i Cova razjebali tim, ni Dule debeli ne bi mogao bolje..
Боби није могао да испрати у одбрани њихове центре, много су агилнији и бржи. У нападу није искоришћен никако. У једном тренутку, Радоњић не зна шта ће у одбрани са Бобијем, поставља зону, неко пролеће за бурек и ћао здраво.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Nizhny Novogorod-Crvena zvezda/2. kolo LAST 32, Euro Cup

Post by dacha od bosne »

carapan wrote:Shilba oterao..Bobija vec drugu zakucava na klupu...Lazic bi igrao dok ne padne, da ne pravi licne...

Igras egal sa najjboljima, a onda te demolira Niznji.. Kako su Dejo i Cova razjebali tim, ni Dule debeli ne bi mogao bolje..
Pretjeruješ. Ja ne mogu da shvatim koliki animozitet imate prema Radonjiću...pa to je za ne povjerovati. Manite se više tog Šilba..pa jel' on BOG SVEMOGUĆI???? Aman, zaman...ne valja vam ni kada pobjedimo i oderemo nekoga, ni kada izgubimo. Stvarno pretjerujete.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked