Komentari na blogove

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Komentari na blogove

Post by dacha od bosne »

Da, da...bravo laki...zaista odličan blog o Jaki. Bio sam na putu pa sam propustio d te pohvalim :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Komentari na blogove

Post by Либурнија »

Овај накин блог је заправо један његов старији пост? Углавном, 90% добро али онда оних 10%...хммм претенциозно непотпуно јербо се оквир пропасти скоро и не назире а узрочниции непрецизно па и нетачно лоцирају.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Komentari na blogove

Post by Najdoski dr. Ilija »

Нака као и увек сурово болан!
На крају крајева тако је у животу, кад је нешто толико болно скоро сигурно је и тачно!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Komentari na blogove

Post by crazynorth75 »

Lijepo prisjećanje Mosa, :thumbup: , samo imam ispravak netačnog navoda. Taj neki Stojković što si ga naveo, nije naše dijete :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Komentari na blogove

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Lijepo prisjećanje Mosa, :thumbup: , samo imam ispravak netačnog navoda. Taj neki Stojković što si ga naveo, nije naše dijete :mrgreen:
Ма знам да је дете Лознице, али је и тад навијао за Звезду. Брзо смо га ми довели и тако то.

Е да, и Косино је дете. :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Komentari na blogove

Post by crazynorth75 »

Ja znam da je Vladan Stojković, Kosin stariji sin, naše dijete, za ovog mlađeg ne znam. Čuo samo da su mnogi u Loznici prekorili Kosu zbog tog drugog, čak i javno :jumping1: Elem da se ne bavim nebitnim ljudima, fino je bilo prisjetiti se utakmice kada je Zvezda ličila na onu staru.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Komentari na blogove

Post by Najdoski dr. Ilija »

crazynorth75 wrote:Lijepo prisjećanje Mosa, :thumbup: , samo imam ispravak netačnog navoda. Taj neki Stojković što si ga naveo, nije naše dijete :mrgreen:
Neznam šta se podrazumeva pod "naše dete" ali je ta persona prošla našu OŠ!
Na žalost :twak:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Komentari na blogove

Post by crazynorth75 »

To znam,kao i brat mu stariji, kajem samo da nije naš. Ružna prošlost ovo-ono :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Komentari na blogove

Post by Il genio »

Loznica dala dvojicu najvecih Mustafa, Stojkovica i Vujanica... Kako li brat Kuler to objasnjava? :)
Post Reply