Komentari na blogove

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Komentari na blogove

Post by Ганац »

Lep članak, stvarno je prijalo pročitati ga.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Komentari na blogove

Post by Nickcooler »

Хвала људи. Ајл трај ту кип ит ап вид гуд вркинг.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Komentari na blogove

Post by crazynorth75 »

tek sad pročitah ovaj zadnji članaka, jer nisam htio na brzinu da preletim, već da na miru čitam i guštam, kao i uvijek kad čitam omiljene pisce, blogere, kolumniste, novinare...I nisam pogriješio Nitsche cooleru :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Komentari na blogove

Post by dacha od bosne »

Svaka čast, Genio! :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Komentari na blogove

Post by Dennis Rodman »

Ljudi, odlično pišete, svaka čast! :) Pročitah ovaj zadnji, pa me podstakao da pohvalim sve
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Komentari na blogove

Post by dacha od bosne »

Dennis Rodman wrote:Ljudi, odlično pišete, svaka čast! :) Pročitah ovaj zadnji, pa me podstakao da pohvalim sve
Drago nam je da ti se sviđa. Nadamo se da će se i forum malo probuditi. Još ako odemo u Top 16...gdje će nam kraj biti. Tek onda mogu da zamislim kako će Cooler da piše...a Nolle sa najavama ima da ode na CNN i BBC :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Komentari na blogove

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:
Dennis Rodman wrote:Ljudi, odlično pišete, svaka čast! :) Pročitah ovaj zadnji, pa me podstakao da pohvalim sve
Drago nam je da ti se sviđa. Nadamo se da će se i forum malo probuditi. Još ako odemo u Top 16...gdje će nam kraj biti. Tek onda mogu da zamislim kako će Cooler da piše...a Nolle sa najavama ima da ode na CNN i BBC :mrgreen:
To se u košarci kaže ESPN :film:

Stvarno je zadovoljstvo (naročito u današnjem internet okruženju :twak: ) čitati ovakve stvari.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Komentari na blogove

Post by Nickcooler »

Мене овако нико није хвалио још од учитељице у основној. Хвала момци. :ziveli: А Нолета ће нам отети ЕСПН ако овако настави. :mrgreen:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Komentari na blogove

Post by Либурнија »

Цијеним те Кулеру Ниче и сматрам одличним блогером. Ипак, сматрам да си задњим блогом фулао бар пола фудбала. Нажалост, иако ти је намјера добра, он може потенцијално да остави и лоше посљедице на односе нас и братског нам клуба и навијача. И да продуби ионако постојећи јаз а не дијалог међу звездашким гупацијама будући да су сметње на везама већ ионако дуже времена присутне или чак и прекинуте. Сам наслов ти је претенциозан а онда напишеш и ово:
"Neću da ulazim u stavove navijačke grupe. Neću da ulazim u to koliko je to politički ili novčano motivisano. Jednostavno, neću da merim bilo čiju ljubav prema Zvezdi, da li ona bila iskrena ili lažna..."
Врло контрадикторно. Нећеш да "улазиш" а онда ипак улазиш алудирајући на "политичку" и што је још јаче "новчану" мотивацију. А онда опет "нећеш да мериш љубав" па онда ипак мало мјериш у наставку "да ли она била искрена или лажна". Или напиши свој став јасно и гласно - да, то су плаћени навијачи (при пуној свјести) или шта год већ да јесу, или онда да су то заблудјела дјеца. Не може и једно и друго у исто вријеме.
Nije moje ni da se smejem jer me sve podsetilo na SFRJ i brastvo i jedinstvo.
Уз дужно поштовање, чињеница је да ниси живио у то вријеме. Паралела не држи воду - социјалистичко "братство и јединство" је био државни пројекат и идеологија "одозго". Наравно да је било људи који су га искрено живјели и доживљавали без обзира на raison d'etat, но постојао је и онај "живот иза кулиса" гдје је у затвореном кругу сународника бујало незадовољство и отпор, иначе не би било лочично што је првом приликом опет дошло до кланице..."Ко нас бре завади?" је значи тотално цинично и депласирано питање. Олимпијакос и његови навијачи је дошао да игра утакмицу у Београд под санкцијама свјесно их кршећи а то им у животу ама баш никакву материјалну предност није доносило (и зашто не рећи - АЕК је, праћен навијачима, дошао код комшија да одигра меч под НАТО-бомбама!). Све су то чињенице, елем, никаква тлапња или наклапање. Могао бих да ти наведем још много примјера или случајева али ми то за поенту није нужно. Братство и разумијевање са Олијевим народом је дошло из народа а не одозго. То је кључна разлика.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Komentari na blogove

Post by Велики Делија »

Blog o utakmici sa Olijem kao da je osmisljen na b92 forumu.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Komentari na blogove

Post by Ганац »

Blog je odličan, bravo za autora.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Komentari na blogove

Post by Велики Делија »

Tekst je odlican za vas iz b92 foruma, gde pricate kako su Grobari institucija za Delije i razne druge nebuloze. Zvezdaski, nema sta.

Ali vazno jeste, da ste vi jedini pravi zvezdasi.

Onda naravno govorite da je Zvezda iznad svega, pa onda u istom momentu se vi stavljate iznad Zvezde i odredjujete, ko je manji i ko veci zvezdas.

I to je za mene neprihvaltljivo.

Ako je doslo do definitivne podele izmedju zvezdasa, ja cu naravno biti na "navijackoj" strani barikade.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Komentari na blogove

Post by Il genio »

Ovo sto se sinoc desavalo u Areni me podsetilo na naseg premijera kada se izvinio Putinu jer ce govoriti na srpskom u sred Beograda, pritom to niko, narocito ne Putin, nije ocekivao od njega. Tako smo i mi preterali u zelji da sto bolje docekamo nase drage goste, iako se od nas to nije ocekivalo. Sinoc smo svi zajedno pali ispit, sipkasi, navijaci, simpatizeri, ispit iz ljubavi prema klubu. Nik kao jedine krivce vidi navijacku grupu i to je mozda najproblematicniji deo bloga, jer po mom misljenju i ostali su krivi, naravno u mnogo manjoj meri. Ipak ovaj blog veoma dobar jer nas podstice da jos jednom razmislimo na temu da li nam je Zvezda zaista iznad svega?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Komentari na blogove

Post by Ганац »

Nikada mi neće biti jasno, igra neki klub protiv Zvezde i navijač Zvezde navija za taj klub ili ne navija svim žarom za Zvezdu da ne bi povredio "prijatelje" i "braću".
Ja mogu samo da navijam za Zvezdu i ni jedan klub mi nije ispred nje. Oni na B92 koji veličaju "košarkašku" publiku grobarra su u manjni i za njih me baš zab....
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Komentari na blogove

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Nikada mi neće biti jasno, igra neki klub protiv Zvezde i navijač Zvezde navija za taj klub ili ne navija svim žarom za Zvezdu da ne bi povredio "prijatelje" i "braću".
.
Па нисмо ми ти Звездаши, нама је ипак Оли важнији. Оно, навијамо ми и за Звезду али тек "успут, као да сањамо". А Србија нам је ето, онако фенси-бренд, тек да профилишемо криминогено подземље чија смо филијала и да се правимо мало важни пред другарима с трибине...а вамо Елада нам у срцу. Злонамјерни би рекли да смо ми квислинзи и марионете Хелена, је ли...Зато ми и рушимо оно право и искрено АБА- братство/јединство, све за рачун Грка и Руса који нас помало и плаћају све у циљу да нам поткопају и Звезду и Србију и направе од нас губерније, јевтину радну снагу, заправо робове, филијалу Олија...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Post Reply