ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by crazynorth75 »

МоСа ВерСе wrote:Крејзи, а да ли теби комп неће да учита трећу и четврту страну ове теме? Лепо сам све написао и образложио. ово за псето је у пословном смислу, мада мислим да је тебе више погодило то што волиш цуке. Волим их и ја, воле и они мене, али ето, деси се да неки и уједе свог газду ( ако схваташ метафору, а паметан си момак).

Све остало сам написао, образложио и ставио тачку. И на крају је много битније питање, шта можемо да урадимо сада за Звезду него да анализирамо по ранама прошлости и тражимо иглу у пласту сена.
Ne znam sad ko je tu kome gazda, ali metafora je baš iz tog ugla, gazdinstva dobra. Neki ujede gazdu, a neki usere kuću gdje gazda dolazi i obitava, istrga sve iz nje, ostavi samo fasadu, pa opet nije pseto. Ako je ispravno tjerati trenera na 1. mjestu sa +6, onda, ok. Osim toga Bajević je od starta dočekan na nož i ispostavilo se najveći dingospo - '' jel me tjerate? Ok, ćao levati.'' Neviđena faca što je sve odjebao, kao i Sa Pinto.

Neko napisao i da je Piksi sa Džajinim timom osvojio 2. duple krune - netačno. Zapad otjerao Džaju, netačno (jedanput skandirano i to protiv Zenita), podnio ostavku jeste, UO je nije usvojio, onda isti bio po nekim liječenjima i banjama za kičmu.Tim koji je Džaja ''ostavio'' Piksiju završio na 2. mjestu i sa Dostanićem na mjestu trenera. Piksi doveo Zengu, Mladenovića, Purovića (17 golova te sezone), Trajkovića, Stojković vražen iz Zemuna. Na zimu i Milijaša, Đokića i Anđelkovića, te Tomovića u juniore. O 2. duploj da ne govorim. Ono što jeste Džajino u tom 1.timu su lapo-lapo ugovori.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Либурнија »

naka wrote:
Либурнија wrote:Mnogi loncici su tu pobrkani i po pitanju "velikih zvezdasa" i po pitanju grobara u upravi.

To opet ne abolira zapadnjake sto ste tjeranjem bezglavim Dzaje, bez da je iole pripremljen bio teren,gurnuli klub na izvolte tajkunima i svakakvom polusvijetu. Htjeli vi to priznati ili ne, eno vam papiri. E onda kad je djavo odnio salu, ajde severe, reaguj, tjeraj, seci usi, krpi dupe...uz standardno ranjenje govnima kada se bespogovorno ne ispuni muzicka zelja. A sve lijepi pametni, posteni i sposobni stoje u redu da preuzmu klub ali im sever ne da. .. :whistle: Uh sto volem crno-bijeli svijet. :foot (10):


Izgleda da ti je radjen opasan pajtas. Mada za razliku od njega kod tebe je na prirodnoj bazi. Sam postavljas pitanja, sam dajes odgovore i izvodis zakljucke..

Dzajica nije terao samo zapad nego i sever. Doduse vodje su se svojski trudile da ucutkaju bilo je i samara. Bili smo jadni i klub je trebao dalje. Ne moze se klub bazirati na tome da ako igraci nece igovor sa gazdom 50-50, onda cemo im "objasniti". Opet, dzaja i kad je KAO otisao, vujin i kompanija su mu cuvali mesto, tako sto su punili dzep. Vidi analogiju pod lukic i terzic.

Drago mi je da danas ima 11 potanja, a pixiju je odmah postavljena LE kao cilj inace leti. Mesec dana. Dobro, imao je katadyrofalnosudbonosnu odluku po klub o narandzastim dresovima.
Супер, и видим кренуо је даље...убрзано према дну. Зрнца самокритике ниђе, наравно.

Ма Пикси је био супер, 2 дупле круне рођаци. А тек Џаја који је мегацар, колико се он трофеја само наосвајао...Какви пресмјешни аргументи. Један и други задужили клуб, додуше Џаја је бар оставио "лапо лапо" тимчину а Пикси Милијаша и Трајковића као залог за будућност. :R
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Константин »

Као Алан Форд.
Отишао Џаја под притиском Запада. Па био одсутан. Па аболиран. Уз помоћ овога што урушава клуб и испунио жељу већине. Па се вратио Џаја. Па Џаја отишао без тјерања Запада. Па се опет вратио Џаја да буде почасни. Па неки дан открио стадион са својим именом. Па, биће ваљда још епизода. :lol:

Шалу на страну, како то да нико ништа не пита Џају? Или може и овако, како то да Џаја не дигне фрку послије свега што је прошао са и у вези са Звездом? Или када ће већ да објелодани ко му је смјестио хапшење?
Или... можда се Џаја и не секира превише, шта Ви мислите?
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

Мусемићу, а и остали, предложен тренер од стране тончева је Зоран Филиповић.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by naka »

Dobro, ispunjava vrlo bitne uslove za nas. Zvezdas je i preziva se na IC.

Kakve budaletine..kod Filipovica smo igrali kao kod nese. Cak je i sever tad ga pljuvao i zajebavao. Dobro, danas smo evoluirali..

O tome sam pricao pre neki dan kad sam pominjao odgovornost. Zasto jedan od yransparenata nije "ko je predlozio lalata i kosana". Onda toj budali zabraniti da prilazi stadionu. A ovako, kao i na forumima, obicno oni koji su za budale i brane besomucno iste, su prvi da predloze novu budalu umesto da se pokriju usima.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by nyc »

Bleki je u Beogradu. Ja se ne bih ni časa časio, nit minuta razmišljao. Ovom timu i ovoj raspaloj družini je potreban neki madjioničar - ne toliko Murinjo, koliko lik koji kapira naš mentalitet, koji je i sam prošao dvanaest vatrenih krštenja. I naravno, čovek koji voli Zvezdu, ma koliko to obezvredjeno delovalo.

Izmedju Blekija i Alkosana, vi birate ovog drugog?????????

Mogul onda i ja, recimo, da budem referent za svetlo kad se ne pale reflekori? Žemo?
Locked