5. коло ЈСЛ: Напредак -Црвена Звезда

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЈСЛ: Напредак -Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 5. коло ЈСЛ: Напредак -Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Најлошија партија коју смо одиграли и једино не разумем тактику и комбинацију играча који добијају. Печник треба од следеће текме лево, Гаврић да мало греје клупу, задњи везни Ковачевић, мозак Босанчић и два шпица. Или нека убаци Луку д аигра мало иза Ракића. Одбрану не треба дирати, она функционише доста добро са млађаним Рајковићем на голу. Дечко је ма свака му част.

Што се тиче оног примитивног ала српски дела или ти суђења, понашања играча Напретка, њихове полиције и слично, све сте написали. Био сам баш на пет метара од места где је онај играч покосио Луку. Чист пенал. Био је и пенал за Напредак, ту судија није погрешио, али се баш огрешио о нас. Три исте ситуације, нигде пенала.

ПС - Посебни поздрав иде пандуру који се сво време провоцирао. Мангуп, истетовиран по целом телу, надам се да ће му остати тетоважа сад и на лицу од каиша.

ПС - Лаки, срећан рођендан са закашњењем.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 5. коло ЈСЛ: Напредак -Црвена Звезда

Post by Dennis Rodman »

Propustio sam Rajka da pohvalim :twak:

Veliko povjerenje imam u njega, samo da ga ne upropastimo. Gledam juče jedan centaršut iz slobodnjaka, pada lopta u 16, odjednom neki loš predosjećaj... i onda svatiš da je R, a ne B, i kakvo olakšanje. Izvini, Bajko, car si i dalje, ali bolji je mali :)
Zvezdaš. Robista.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 5. коло ЈСЛ: Напредак -Црвена Звезда

Post by naka »

Čudan osećaj. Imamo žustrinu, dobro trčimo, ali teško do šanse dolazimo. Posebno protiv ekipa koje dosta trče (u odbrani naravno). Penali su bili i tu nema zbora. Činjenica je da ekipa može mnogo ali je istumbana i nije mogla da se sastavi. lalatović je bio nervozan celu utakmicu i to je preneo na igrače. Bespotrebno. Odjednom su bili svesni da ne mogu do gola. Situacija u kojoj Planić vraća loptu Rajkoviću a ovaj izbacuje u aut sasvim logično jer je bila kratka a Lalatović sve po spisku njemu "što nije izbacio u polje" i gde mali širi ruke jer bi u ispucavanju možda napucao igrača, najbolje oslikava to. Dakle sviđa mi se kako trčimo, ali mi se ne sviđa način na koji to radimo. Mnogo snage trošimo i truli kompromisi i višak igrača na mnogim pozicijama će nas dosta koštati.
teško je pljuvati Toleta kad su naši ista fela. Estradni menadžeri, nanogica predsednici, bizMismeni iz surdulice. Ako se sklanja onda se sklanja. Šta znači odlazim ali...Ceo savez je pun kriminala i neznanja, a treba da ga menja isti milje, koji se prvo dogovori pa onda će da vidi pa...Sudija pored gola je MORAO da vidi faul, a debili i njihovi i naši koji uklizavaju po šesnaesetrcu su posebna priča.

Da ispunim formu i pokušam oceniti naše u utakmici sa 55 faulova, 55 prekida + "bakljada". Pa tu nema ni 20 minuta fudbala.

Rajković-8 vidim žuto svugde u 16, ne samo na golu.

petković 6- dobar je bio dok je imao snage. Zadnjih 25 minuta loše.

Planić 5,5- nepotreban

Pavićević 6- pokušava i prvi pas da da a posebno da pokrije Džonija

Mijailović-5,5 dosta slabo.

Kovačević 6 -solidno

Gavrić 5,5 nepotreban kao i Planić. Da je levo krilo pa da razumem.

Pečnik 6- dosta se vraća, menja pozicije i troši snagu.

Vukan 5- ništa

Lazović 5,5- dok ima snage on je klasa, ali čini mi se da uz lošije uslove i terene postoji jedna zadrška kod njega.

Rakić5,5- ako je sam u špicu apsolutno nema potrebe da se vraća

Bosančić- 6,5 oduzimanje lopte bez faula, pa povlačenje iste. smisleni pasovi..Baš mi se svideo.

Jović- neocenjen. Ušao je kad smo krenuli da bunarimo.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 5. коло ЈСЛ: Напредак -Црвена Звезда

Post by Stenly »

Ma kratko i jasno, Lalat je pomesao startere i krenulo je odmah lose. Cim sam cuo sastav rekoh sebi, ovo na dobro izaci nece.Samo jedan isturen, ne ide to tako!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked