13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Image

U okviru 13. kola JSL, Crvenu zvezdu ugostiće ekipa Radničkog iz Kragujevca. Utakmica će se odigrati u subotu 22. novembra, sa početkom u 13 časova. Biće ovo nova prilika za crveno – bele da se svojim navijačima prikažu u nešto boljem svetlu, u odnosu na prethodne mečeve.

Ne blista Crvena zvezda u poslednje vreme, najblaže rečeno. Na momente je igra crveno – belih delovala i katastrofalno. Remijem protiv ekipe Čukaričkog, Zvezda je povratila zaostatak od 4 boda u odnosu na večitog rivala. Opet je Crvena zvezda delovala potpuno bezidejno, bez plana kako postići pogodak, bez ikakvog sistema u igri. Nisu momci u crveno – belim dresovima uspeli da savladaju ekipu sa Banovog brda uprkos brojčanoj prednosti na terenu u većem delu utakmice.

Za vreme pauze Crvena zvezda odigrala je prijateljsku utakmicu sa Udinezeom. Priliku su dobili igrači koji nisu imali veliku minutažu u dosadašnjem toku sezone. Najbolji utisak ostavili su momci ponikli u Zvezdinoj omladinskoj školi, te se nadamo da će šansu za dokazivanje dobiti već na narednom meču u Kragujevcu. Na gol će, sasvim sigurno, I ovoga puta stati Predrag Rajković. U poslednjoj liniji tima stvari su manje – više poznate. Na mestima centralnih halfova trebali bi da se nađu Branko Lazić I Bogdan Planić. Treba istaći I da je mladi Vukašin Jovanović svojom partijom protiv Udinezea zaslužio da mu se ukaže šansa. Savo Pavićević je siguran na poziciji desnog beka, dok će na levoj strani bili kapiten Mijailović. Pozicija defanzivnog veznog igrača rezervisana je za Aleksandra Kočevića. Mihajlo Ristić je na pomenutoj prijateljskoj utakmici još jednom potvrdio da izrasta u odličnog igrača, te nema razloga da se ne nađe u startnih 11 protiv Radničkog. Miloš Bonsančić je svojim potezima u prethodnim mečevima nagovestio da bi u finišu polusezone mogao konačno da uhvati pravu formu I pruža partije kakve se od njega očekuju. Pored njega, na poziciji ofanzivnog veznog igrača trener Lalatović imaće I Aleksandra Kataija, koji je pokazao da I te kako može biti koristan. Darko Lazović zauzeće poziciju desnog krila, dok je na poziciji levog krila izvestan Nejc Pečnik. U samom špicu napada zaslužio je da se nađe u startnoj postavi mladi Luka Jović. Uprkos nekim promašajima, ovaj momak ima izuzetan potencijal I svojim igrama je zaslužio da bude starter u subotu. Šef stručnog štaba imaće će na raspolaganju I drugu dvojicu napadača, Đorđa Rakića I Đorđa Despotovića.

Ekipa Radničkog iz Kragujevca nalazi se na poslednjem mestu JSL sa 6 osvojenih bodova I samo 2 postignuta gola uz čak 16 primljenih. Uprkos svim problemima I nedostacima u igri Crvene zvezde, sve osim ubedljive pobede crveno - belih bilo bi zaista šokantno.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Велики Делија »

Ocekujem jos jedno mucenje i antifudbal, smrdi ovo X-em kao Cuka ali u KG cemo mozda uspeti da izvucemo pobedu 1:0.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

Ja sam i dalje pod utiskom kolko su klinci protiv Udinezea odlicno trcali, zaista je bio strasan presing i npr taj Vukan, decko pravi strasan presing, pretrci vise od Bosketa i Kataia zajedno.

Iako sam sumnjao, sad sam prilicno ubedjen da bi mi najlepsi fudbali igrali sa Rajkovic- Lazic, Jovanovic, Stojanovic, Antic- Grujic, Jokic, Savicevic, Ristic, Karaklajic- Jovic. Tesko da bi uzeli titulu, bilo bi tu kikseva, al bi bio odlican fudbal, sa mnogo trcanja, agresivnosti i svega sto ide uz to, tehnicki odlicno potkovana ekipa.

Sto se sutrasnje utakmice tice, ocekujem 0:1 i gol Lazovica. Voleo bih da vidim i neke klince, al da se ne ponavljam sad, sta je tu je.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Stenly »

Bas to Markoss, dobar sastav, zaparvo vrh sastav sa mladjarijom!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

95.Predrag Rajković, 14.Savo Pavićević, 4.Darko Lazić, 6.Bogdan Planić, 5.Nikola Mijailović, 55. Aleksandar Kovačević, 24. Mihajlo Ristić, 8.Darko Lazović, 20.Miloš Bosančić, 11.Nejc Pečnik, 7.Đorđe Rakić.

9. Luka Jović, 15.Nikola Antić, 27.Aleksandar Katai, 31.Marko Trkulja, 35.Marko Grujić, 44. Nenad Gavrić, 84.Đorđe Despotović.

Vule ni na klupi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by tsva »

sve u svemu bod ko kuca
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Muka je ovo bilo gledati. Ne znam šta više da kažem, ovo gubi svaki smisao. Naš trener me, ipak, najviše od svega iritira. Čovek uvede Jovića 15 minuta pred kraj utakmice, Luka sam sebi stvori polušansu, ne uspe da postigne pogodak i Lalatović besni na njega kraj aut linije. Još jednu stvar da napomenem vezano za suđenje. Nemamo niti jedno pravo da kukamo na suđenje, kad za 90 minuta ne uspemo ozbiljnije da ugrozimo gol Reala iz Kragujevca. Najlakše je u drugima tražiti krivca za sopstveni neuspeh.
Last edited by Beara_Vladimir on Sat Nov 22, 2014 4:09 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Očajno prvo poluvrijeme, bolje drugo, neće nas gol, a s druge strane, Rajko spasio i ovaj jedan bod. Kod crvenog čist ofsajd prethodio. Lalatović je mogao vala izvesti sastav kao protiv Udinezea, zašto to nije uradio kao ni zašto Vuleta nije bilo ni na klupi zna samo on, vjerovatno zbog jako bitne utakmice omladinaca :nene: Nije mi jasno ni majmunisanje na Jovića pred kraj utakmice.

Rajković - 7,5
Pavićević -6
Planić -5,5
Lazić - 5
Mijailović - 5,5
Kovačević - 5
Lazović - 5,5
Ristić - 7,5
Bosančić 6
Pečnik - 6
Rakić 5,5

Katai - 7
Jović, Despotović neocijenjeni
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

Pokradeni smo, kao i u Krusevcu, i to su 4 boda. Kolko god neko bio los, nikakav Grobari Cokot nema pravo da ga pokrade, ostaje zal sto ga neko nije premlatio i njega i onog celavog pomocnika, jer oni koji kradu ne zasluzuju nista drugo do batina.

Sranje igramo, imamo sranje igrace, ali danas smo bili bolji za jedan gol.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Tačno je i to, odvratno i tendeciozno suđenje Grujića i pomoćnika mu. Nepostojeći ofsajd Rakića u dva navrata, + ruka kod šuta Kataia.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Kad nas sudije poguraju, onda je sve kako treba. Kad je obrnuta situacija onda zakukamo da nas kradu. Da se razumemo, jesu sudijske odluke nas oštetile. Ne sporim ja to, ali to nikako ne sme biti opravdanje za ovaj remi. Ovoj boraniji moraš uvaliti bar jedan gol, sve da sudi Tole lično.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

Beara_Vladimir wrote:Kad nas sudije poguraju, onda je sve kako treba. Kad je obrnuta situacija onda zakukamo da nas kradu.
Jeste sudije se ubise od poguravanja. Ako bi mogao da me podsetis kad su to sudije ostetile naseg protivnika kao nas danas i u Krusevcu?

Ovo danas nije bila kradja nego oruzana pljacka, jedino gore je moglo da bude da je dao crveni Kataiu jer ima tetovazu.

Taj tvoj stav bi bio prav da je Radnicki dao gol, a mi promasili ovo sto smo promasili, e onda moze da se kaze "ma gonite se u qrac igraci i Lalatovicu, ne mozete gol da date, i onda iz jedne sanse ga primite". Ali ovo danas je kradja, jel shvatate vi to? Da neko dodje i ukrade vam bicikl iz zgrade, jel biste rekli "E jebiga, ma ko me jebe sto ga nisam stavio u podrum, nego ga drzim u ulazu" ili bi krivac bio taj koji je ukrao nesto sto je vase i ostetio vas? Odakle jednom Danilu Grujicu pravo da on odluci koji je realan rezultat? I realan rezultat je bio 0:1 ili 0:2, da vas podsetim da smo mi pogodili dve precke, a ovi do pomenute kradje nisu prdnuli.
Last edited by Markoss on Sat Nov 22, 2014 4:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Beara_Vladimir wrote:Kad nas sudije poguraju, onda je sve kako treba. Kad je obrnuta situacija onda zakukamo da nas kradu. Da se razumemo, jesu sudijske odluke nas oštetile. Ne sporim ja to, ali to nikako ne sme biti opravdanje za ovaj remi. Ovoj boraniji moraš uvaliti bar jedan gol, sve da sudi Tole lično.
Tačno je i to :mrgreen: Mada ja ne opravdavam ovaj remi suđenjem onog majmunčeta (izvinite majmunčići), one govnare, za remi smo opet sami krivi naravno.Opet činjenica je i da smo oštećeni.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Велики Делија »

Markoss wrote:Pokradeni smo, kao i u Krusevcu, i to su 4 boda. Kolko god neko bio los, nikakav Grobari Cokot nema pravo da ga pokrade, ostaje zal sto ga neko nije premlatio i njega i onog celavog pomocnika, jer oni koji kradu ne zasluzuju nista drugo do batina.

Sranje igramo, imamo sranje igrace, ali danas smo bili bolji za jedan gol.
Prica o sudjenju je potpuno deplasirana, jer mi smo cak posle te kradje nesto bolje igrali, posto je dunstercina i kiksara Planic dobio nogu u dupe.

Inace, igra nam je gora nego u Kristicevo i Dostanicevo vreme. Potpuno ocekivan rezultat.

A tek ulicar raspali... Sale Jankovicu, ti si za ovog djilkosa trenercina i gospodin na kvadrat.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

Велики Делија wrote:
Markoss wrote:Pokradeni smo, kao i u Krusevcu, i to su 4 boda. Kolko god neko bio los, nikakav Grobari Cokot nema pravo da ga pokrade, ostaje zal sto ga neko nije premlatio i njega i onog celavog pomocnika, jer oni koji kradu ne zasluzuju nista drugo do batina.

Sranje igramo, imamo sranje igrace, ali danas smo bili bolji za jedan gol.
Prica o sudjenju je potpuno deplasirana, jer mi smo cak posle te kradje nesto bolje igrali, jer je dunstercina i kiksara Planic dobio nogu u dupe.

Inace, igra nam je gora nego u Kristicevo i Dostanicevo vreme.

A tek ulicar raspali... Sale Jankovicu, ti si za ovog djilkosa trenercina i gospodin na kvadrat.
Nije deplasirana jer kad neko ima nameru da te osteti onda nije poenta dal ces ti izaci jaci iz toga, nego je poenta upravo u tome da te je ostetio. Onda mu jebes mater, ne kazes mu "hvala sto si me pokrao, jer sam ja iz svega izasao kao bolji covek".

Stvarno ne mogu da verujem da postoje ljudi koji ovo pravdaju, stvarno ne mogu, al ocigledno da je draze okriviti Lalatovica koji je danas lose vodio utakmicu, ali bismo mi da je sve bilo regularno pobedili jer bi verovatno dali gol iz tog penala koji nije dosudjen nego da se okrivi Grobari Cokot.
Last edited by Markoss on Sat Nov 22, 2014 4:30 pm, edited 2 times in total.
Locked