13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Markoss wrote:
Beara_Vladimir wrote:Kad nas sudije poguraju, onda je sve kako treba. Kad je obrnuta situacija onda zakukamo da nas kradu.
Jeste sudije se ubise od poguravanja. Ako bi mogao da me podsetis kad su to sudije ostetile naseg protivnika kao nas danas i u Krusevcu?

Ovo danas nije bila kradja nego oruzana pljacka, jedino gore je moglo da bude da je dao crveni Kataiu jer ima tetovazu.

Taj tvoj stav bi bio prav da je Radnicki dao gol, a mi promasili ovo sto smo promasili, e onda moze da se kaze "ma gonite se u qrac igraci i Lalatovicu, ne mozete gol da date, i onda iz jedne sanse ga primite". Ali ovo danas je kradja, jel shvatate vi to? Da neko dodje i ukrade vam bicikl iz zgrade, jel biste rekli "E jebiga, ma ko me jebe sto ga nisam stavio u podrum, nego ga drzim u ulazu" ili bi krivac bio taj koji je ukrao nesto sto je vase i ostetio vas? Odakle jednom Danilu Grujicu pravo da on odluci koji je realan rezultat? I realan rezultat je bio 0:1 ili 0:2, da vas podsetim da smo mi pogodili dve precke, a ovi do pomenute kradje nisu prdnuli.
Evo podsetiću te, nema nikakvih problema. Pre 2 godine, Jankosan je tada bio trener, oštetili su ovaj isti Radnički. Čini mi se da je tada rezultat bio 3-0 za nas. Milijaš je dao prvi gol nakon nepostojećeg faula, zatim je Radnički dobio 2 crvena kartona, od čega je samo jedan bio opravdan. Po mom mišljenju, naravno. Kada su onomad svirali nespostojeći penal Vojvodini na JNA, svi smo se složili da Partizan nema pravo da se žali, kad ga razglave Vošina deca samo tako. Ponavljam, ne sporim da je sudija svojim odlukama danas uticao na konačan ishod utakmice. Problem je što će to Lalatoviću poslužiti kao alibi za ovaj kiks. Ne rešavamo probleme, nazadujemo, kukamo na sudije i mirna Bačka. Tako je najlakše.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Велики Делија »

Markoss wrote:
Велики Делија wrote:
Markoss wrote:Pokradeni smo, kao i u Krusevcu, i to su 4 boda. Kolko god neko bio los, nikakav Grobari Cokot nema pravo da ga pokrade, ostaje zal sto ga neko nije premlatio i njega i onog celavog pomocnika, jer oni koji kradu ne zasluzuju nista drugo do batina.

Sranje igramo, imamo sranje igrace, ali danas smo bili bolji za jedan gol.
Prica o sudjenju je potpuno deplasirana, jer mi smo cak posle te kradje nesto bolje igrali, jer je dunstercina i kiksara Planic dobio nogu u dupe.

Inace, igra nam je gora nego u Kristicevo i Dostanicevo vreme.

A tek ulicar raspali... Sale Jankovicu, ti si za ovog djilkosa trenercina i gospodin na kvadrat.
Nije deplasirana jer kad neko ima nameru da te osteti onda nije poenta dal ces ti izaci jaci iz toga, nego je poenta upravo u tome da te je ostetio. Onda mu jebes mater, ne kazes mu "hvala sto si me pokrao, jer sam ja iz svega izasao kao bolji covek".

Stvarno ne mogu da verujem da postoje ljudi koji ovo pravdaju, stvarno ne mogu, al ocigledno da je draze okriviti Lalatovica koji je danas lose vodio utakmicu, ali bismo mi da je sve bilo regularno pobedili jer bi verovatno dali gol iz tog penala koji nije dosudjen nego da se okrivi Grobari Cokot.
Nije Cokocanin kriv, sto obicne neznalice kao Rakic i Despotovic ne znaju da pogode prazan gol.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

Beara_Vladimir wrote:
Markoss wrote:
Beara_Vladimir wrote:Kad nas sudije poguraju, onda je sve kako treba. Kad je obrnuta situacija onda zakukamo da nas kradu.
Jeste sudije se ubise od poguravanja. Ako bi mogao da me podsetis kad su to sudije ostetile naseg protivnika kao nas danas i u Krusevcu?

Ovo danas nije bila kradja nego oruzana pljacka, jedino gore je moglo da bude da je dao crveni Kataiu jer ima tetovazu.

Taj tvoj stav bi bio prav da je Radnicki dao gol, a mi promasili ovo sto smo promasili, e onda moze da se kaze "ma gonite se u qrac igraci i Lalatovicu, ne mozete gol da date, i onda iz jedne sanse ga primite". Ali ovo danas je kradja, jel shvatate vi to? Da neko dodje i ukrade vam bicikl iz zgrade, jel biste rekli "E jebiga, ma ko me jebe sto ga nisam stavio u podrum, nego ga drzim u ulazu" ili bi krivac bio taj koji je ukrao nesto sto je vase i ostetio vas? Odakle jednom Danilu Grujicu pravo da on odluci koji je realan rezultat? I realan rezultat je bio 0:1 ili 0:2, da vas podsetim da smo mi pogodili dve precke, a ovi do pomenute kradje nisu prdnuli.
Evo podsetiću te, nema nikakvih problema. Pre 2 godine, Jankosan je tada bio trener, oštetili su ovaj isti Radnički. Čini mi se da je tada rezultat bio 3-0 za nas. Milijaš je dao prvi gol nakon nepostojećeg faula, zatim je Radnički dobio 2 crvena kartona, od čega je samo jedan bio opravdan. Po mom mišljenju, naravno. Kada su onomad svirali nespostojeći penal Vojvodini na JNA, svi smo se složili da Partizan nema pravo da se žali, kad ga razglave Vošina deca samo tako. Ponavljam, ne sporim da je sudija svojim odlukama danas uticao na konačan ishod utakmice. Problem je što će to Lalatoviću poslužiti kao alibi za ovaj kiks. Ne rešavamo probleme, nazadujemo, kukamo na sudije i mirna Bačka. Tako je najlakše.
Drugar, ja sam te pitao za ovu sezonu, te sezone kad su stetili nase protivnike jos vise su stetili protivnike Partizana. Ove sezone smo 2 puta ozbiljno osteceni, kad nam u Krusevcu nisu svirana 3 cista penala i kad nam u Kragujevcu nije sviran cist penal i jos smo dobili neopravdan crveni karton, to su 4 boda ljudi. A kad si vec spomenuo sezonu kod Jankovica, onda se priseti utakmice Crvena Zvezda- Jagodina 1:2.

Drugo poluvreme je bilo sjajno, mozda i najbolje od kad je Lalatovic trener i onda nema pravo nijedan Danilo Grujic da dodje i kaze "e niste zasluzili pobedu, sad cu da vam iskljucim igraca pa da bude ravnopravno". Kako je tim momcima kad izginu dole na terenu, a neko im ukrade pobedu? Kako sad moze da se oseca Predrag Rajkovic ili Mihailo Ristic? Ne sme da se razmislja da je u redu sve ovo, jer prosto nije, teren je taj koji treba da odluci, ne sudija.

Sudije su generalno opasna govna, naravno ima i postenih momaka, ali takvi ne doguraju do JSL jer se ne uvlace u bulje i sve sto ide uz to. Zaista zivim za trenutak kad ce neki igrac da hospitalizuje govno koje dodje s namerom da te pokrade kao ovo djubre sinoc, izvinjavam se na recniku, ali tako mislim. I onda kad cujem "jooj jadne sudijice, pa oni su pod pritiskom stalno", ma govna bre.

Ruku na srce, slabo igramo, al vala nismo imali ni srece ove polusezone, da je Lalat imao srece ko Jankovic svojevremeno, bili bi u plusu u odnosu na Partizan.

@Veliki Delija

Jel si ti svestan da ti pravdas kradju? Kriv je jer je dosao i napravio 2 ozbiljne greske, apsolutno je nebitno dal je ostetio Mesija ili Despotovica, kradja je kradja i isto je opljackati onog ko je znalica i ong ko je neznalica, isto.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Sve smo sami krivi, stalno nas "veliki" zvezdasi kradu i bave se lopovlukom. Ovaj Lalatovic smrad da ima obraza dao bi odmah otkaz, da onaj celavac nije kiksao bili bi i zaostatku 15 bodova. Iz ove prespektive i Jankosan je pozeljan.
mars iz kluba menadzerski isprdku.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Велики Делија »

Markoss wrote: @Veliki Delija

Jel si ti svestan da ti pravdas kradju? Kriv je jer je dosao i napravio 2 ozbiljne greske, apsolutno je nebitno dal je ostetio Mesija ili Despotovica, kradja je kradja i isto je opljackati onog ko je znalica i ong ko je neznalica, isto.
Ne opravdavam kradju lopovcina iz saveza, ali da opravdavam neznalice na terenu i strucnom stabu, e to vala necu ni pod razno.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vyku1zVRxco[/youtube]
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

Pravednik wrote:Sve smo sami krivi, stalno nas "veliki" zvezdasi kradu i bave se lopovlukom. Ovaj Lalatovic smrad da ima obraza dao bi odmah otkaz, da onaj celavac nije kiksao bili bi i zaostatku 15 bodova. Iz ove prespektive i Jankosan je pozeljan.
mars iz kluba menadzerski isprdku.
Drugo poluvreme danas je bilo veoma dobro. Ne tako dano, sa ovakvim gostovanja smo se vracali sa 70 posto poseda i 0 suteva u okvir gola, ali tad su igraci bili krivi, valjda je to selektivno, kako ko nam se vise ili manje svidi.

U klubu su sranja i to govori oduzimanje trake Mijailovicu, a ima tu jos svacega sto i nije za forum. Nadam se da cemo sve do kraja iskiksati i da ce klinci igrati na prolece, jer titulu svakako uzeti necemo dokle god imamo ovakvo sudjenje.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Markoss wrote:
Markoss wrote:
Beara_Vladimir wrote:Kad nas sudije poguraju, onda je sve kako treba. Kad je obrnuta situacija onda zakukamo da nas kradu.
Jeste sudije se ubise od poguravanja. Ako bi mogao da me podsetis kad su to sudije ostetile naseg protivnika kao nas danas i u Krusevcu?

Ovo danas nije bila kradja nego oruzana pljacka, jedino gore je moglo da bude da je dao crveni Kataiu jer ima tetovazu.

Taj tvoj stav bi bio prav da je Radnicki dao gol, a mi promasili ovo sto smo promasili, e onda moze da se kaze "ma gonite se u qrac igraci i Lalatovicu, ne mozete gol da date, i onda iz jedne sanse ga primite". Ali ovo danas je kradja, jel shvatate vi to? Da neko dodje i ukrade vam bicikl iz zgrade, jel biste rekli "E jebiga, ma ko me jebe sto ga nisam stavio u podrum, nego ga drzim u ulazu" ili bi krivac bio taj koji je ukrao nesto sto je vase i ostetio vas? Odakle jednom Danilu Grujicu pravo da on odluci koji je realan rezultat? I realan rezultat je bio 0:1 ili 0:2, da vas podsetim da smo mi pogodili dve precke, a ovi do pomenute kradje nisu prdnuli.
Evo podsetiću te, nema nikakvih problema. Pre 2 godine, Jankosan je tada bio trener, oštetili su ovaj isti Radnički. Čini mi se da je tada rezultat bio 3-0 za nas. Milijaš je dao prvi gol nakon nepostojećeg faula, zatim je Radnički dobio 2 crvena kartona, od čega je samo jedan bio opravdan. Po mom mišljenju, naravno. Kada su onomad svirali nespostojeći penal Vojvodini na JNA, svi smo se složili da Partizan nema pravo da se žali, kad ga razglave Vošina deca samo tako. Ponavljam, ne sporim da je sudija svojim odlukama danas uticao na konačan ishod utakmice. Problem je što će to Lalatoviću poslužiti kao alibi za ovaj kiks. Ne rešavamo probleme, nazadujemo, kukamo na sudije i mirna Bačka. Tako je najlakše.
Drugar, ja sam te pitao za ovu sezonu, te sezone kad su stetili nase protivnike jos vise su stetili protivnike Partizana. Ove sezone smo 2 puta ozbiljno osteceni, kad nam u Krusevcu nisu svirana 3 cista penala i kad nam u Kragujevcu nije sviran cist penal i jos smo dobili neopravdan crveni karton, to su 4 boda ljudi. A kad si vec spomenuo sezonu kod Jankovica, onda se priseti utakmice Crvena Zvezda- Jagodina 1:2.

Drugo poluvreme je bilo sjajno, mozda i najbolje od kad je Lalatovic trener i onda nema pravo nijedan Danilo Grujic da dodje i kaze "e niste zasluzili pobedu, sad cu da vam iskljucim igraca pa da bude ravnopravno". Kako je tim momcima kad izginu dole na terenu, a neko im ukrade pobedu? Kako sad moze da se oseca Predrag Rajkovic ili Mihailo Ristic? Ne sme da se razmislja da je u redu sve ovo, jer prosto nije, teren je taj koji treba da odluci, ne sudija.

Sudije su generalno opasna govna, naravno ima i postenih momaka, ali takvi ne doguraju do JSL jer se ne uvlace u bulje i sve sto ide uz to. Zaista zivim za trenutak kad ce neki igrac da hospitalizuje govno koje dodje s namerom da te pokrade kao ovo djubre sinoc, izvinjavam se na recniku, ali tako mislim. I onda kad cujem "jooj jadne sudijice, pa oni su pod pritiskom stalno", ma govna bre.

Ruku na srce, slabo igramo, al vala nismo imali ni srece ove polusezone, da je Lalat imao srece ko Jankovic svojevremeno, bili bi u plusu u odnosu na Partizan.


Zašto gledati samo ovu sezonu? Pravila igre u sprskom fudbalu stupila su na snagu davnih dana i uspešno se primenjuju. Zašto naš lobi ne smeni Toleta? Ne sećam se da su proletos kukali na Toleta i suđenje. Je l' im tada Karadžić odgovarao? Međutim, to nije uopšte bitno za ovo što ja hoću da kažem. Ne opravdavam ja krađu, nego me nervira što će se sada više o tome pričati nego o nedostacima i problemima u našoj igri. Iole ozbiljnija ekipa, čak i za naše uslove, bi Radničkom danas strpala 3 komada, sve da je sudio Tole lično.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Константин »

За Звездиног навијача би требало да је срамно да тражи алиби у судијским одлукама против аматера и након меча гдје читаво ПП одиграмо без шансе, пред крај полусезоне без икакве игре гдје се не зна ко гдје стоји са изразито лошом и неефикасном игром! Гробари Чокот је свирао пенал на дербију за који се испоставило да и није био након успореног снимка (Евандро погодио стативу). Сада се након снимка испоставило да је онај аматер био у офсајду прије него га је Планић срушио. Па шта? Имали смо против себе групу грађана која је за 13 кола дала укупно 2 (ДВА) гола. Што ово на клупи није као некадашњи командант одбране објаснио Планићу неке ствари око постављања када играш задњег?
Срамота је једино што се Лапрдалатовић трпи и један дан више на клупи и што сви ови имају прећутну сагласност да овјере да је Звезда постала просјечан лигаш једне од најгорих лига Европе...
Врста која изумире
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

Константин wrote:За Звездиног навијача би требало да је срамно да тражи алиби у судијским одлукама против аматера и након меча гдје читаво ПП одиграмо без шансе, пред крај полусезоне без икакве игре гдје се не зна ко гдје стоји са изразито лошом и неефикасном игром! Гробари Чокот је свирао пенал на дербију за који се испоставило да и није био након успореног снимка (Евандро погодио стативу). Сада се након снимка испоставило да је онај аматер био у офсајду прије него га је Планић срушио. Па шта? Имали смо против себе групу грађана која је за 13 кола дала укупно 2 (ДВА) гола. Што ово на клупи није као некадашњи командант одбране објаснио Планићу неке ствари око постављања када играш задњег?
Срамота је једино што се Лапрдалатовић трпи и један дан више на клупи и што сви ови имају прећутну сагласност да овјере да је Звезда постала просјечан лигаш једне од најгорих лига Европе...
B1: Rakic izasao na golmana i pogodio precku, ne postoji bolja sansa u fudbalu od one u kojoj izadjes na golmana.
B2: Ako je tebi trebao snimak da vidis dal je ovaj bio u ofsajdu, onda stvarno. Preko TV-a se jasno videlo, tako da nema sanse da linijski koji je stojao u liniji to nije video.

Veca je krivica Laprdaterzica, Laprdakokija i ostalih, a najveca Laprdacokota, al dobro, svojevremeno su "igraci bili krivi" jer nas taj isti Radnicki oduci od fudbala tako da ne sutnemo jednom na gol, sad je kriv trener. Lalatovicu su dani odbrojani, i ovo ne mislim ja, ovo je ono sto sam cuo, losa je atmosfera u klubu generalno i nisu stvari kakve trebaju da budu, ako nista bar ce lepsa atmosfera na forumu biti do nekog novog Laprda.

P.S. Ono sto je Bosancic danas odigrao i ono sto generalno igra je ocaj. Kome smo mi oprastali ruznu proslost, boze.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Činjenica je da škripi od uprave, preko trenera, do igrača. Tom linijom ide i odgovornost za ovo što gledamo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Sad videh da smo dali 15 golova na 13 utakmica. Čukarički, recimo, je dao 21 gol. Stvarno užasno igramo. Pametan čovek uvek polazi od sebe, što se ne može reći za Lalatovića. Uvek u drugima traži krivce, uvek traži alibi za neuspeh. Današnje istresanje na malom Joviću mi je toliko degutantno da nemam reči. Nije mu prvi put da to radi. Najviše mi kod njega smeta to prostačko, bahato ponašanje. Igre i rezulata nema, on se ponaša užasno i nikom' ništa. Kad bolje razmislim, takav trener je u savršenom skladu sa kriminalcima koji rukovode ovim nesrećnim klubom. Ništa oni nisu bolji od njega, naprotiv.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Markoss wrote:
Pravednik wrote:Sve smo sami krivi, stalno nas "veliki" zvezdasi kradu i bave se lopovlukom. Ovaj Lalatovic smrad da ima obraza dao bi odmah otkaz, da onaj celavac nije kiksao bili bi i zaostatku 15 bodova. Iz ove prespektive i Jankosan je pozeljan.
mars iz kluba menadzerski isprdku.
Drugo poluvreme danas je bilo veoma dobro. Ne tako dano, sa ovakvim gostovanja smo se vracali sa 70 posto poseda i 0 suteva u okvir gola, ali tad su igraci bili krivi, valjda je to selektivno, kako ko nam se vise ili manje svidi.

U klubu su sranja i to govori oduzimanje trake Mijailovicu, a ima tu jos svacega sto i nije za forum. Nadam se da cemo sve do kraja iskiksati i da ce klinci igrati na prolece, jer titulu svakako uzeti necemo dokle god imamo ovakvo sudjenje.
Na zalost tvoje konstatacije govore da vise razmisljas navijacke a ne racionalno ali
evo objasnicu ti kao sto sam svojevremeno objasnjavao nekima koji su sada skapirali o cemu se radi i da je sve u stvari jednostavno i pisu po forumima stvari koje samja pisao prije 4godine.
Dakle u to doba kada smo imali posjed 70% nismo imali ni jednog napadaca i par poluspiceva, koji danas ne igraju nigdje i vecina ih je nestala sa ozbiljne fudbalske mape. Cilj posjeda je bio sledeci: u nasoj ligi efektivno trajanje utakmice je 60minuta a 30 minuta su prekidi, ako drzimo loptu u svom posjedu 42 minute protivniku preostaje samo 18 minuta da stvara sanse i daje golove. Prosto zar ne, e da je veliki Zuti nastavio sa svojim projektom gdje bi nam kraj bio. Pogledaj jos jednom dvije utakmice protiv Bordoa i shvati koliko smo tada ozbiljan fudbal igrali.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by naka »

Markose, koliko znam a gledao sam te utakmice, čini mi se da su i Donji Srem i Čukarički oštećeni protiv nas.

Nisam gledao danas, jer mi je mučnina od juče još u stomaku, ali se ona povećala kad sam naleteo na izjavu ovog tralalatrenera "ne mogu da utičem na krađu, ne mogu da ja uđem i dam gol i ne razumem protivnike koji čuvaju rezultat." Sudije su lopovi, protivnici nekorektni, a moji igrači su debili. Ja sam Zvezdin trener.

Kažem, sve je besmisleno. I sa tim sam se pomirio. Ono što me nervira je da prolazi nešto što je prolazilo milion puta. Alibi trener se opravdava, deca ginu, novinari raspiruju mržnju i pune džepove naslovima tipa "turčin ubio Srbina"... i još jedan krug...
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Markoss »

@Pravednik
Pa Jankovic je vodio ekipu protiv Bordoa ili je i to Robijeva zasluga koji je samo par dana pre toga igrao 2:2 sa Radom na Marakani i to sa igracem vise 75 minuta? Robi nije napredovao kao trener, i to je samo njegova krivica, mi smo odlicno igrali njegovu prvu polusezonu, posle je to sve bilo slabo (u rangu ovog) do zadnje polusezone i onda ta blamaza protiv Rada, prosto nije dovoljno posvecen i to su mu i igraci zamerali, kao i telefoniranje u sred treninga i jos neke stvari i steta je sto nije vise posvecen jer ima potencijal, harizmu itd.

Naravno da je Robi od Jankovica bolji trener, kolko god da je ovaj posvecen, a jeste.

@Naka
Jesu osteceni, ali daleko od ovog danas, kolko se secas za po jedan ofsajd? Ovo danas je bio tezak bezobrazluk i ne moze da se kaze da je u pitanju slucajna greska.
Last edited by Markoss on Sat Nov 22, 2014 7:49 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

A prave igre,sporta i uzivanja u navedenom nigdje. Dosla neka nova vremena , losa vremena.
Locked