15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Il genio »

Image

U posledoj utakmici u Jelen superiligi u 2014. godini, Crvena zvezda gostuje u Lučanima, povratniku u najviši rang, ekipi Mladosti. Od rezultata ove utakmice u mnogome će zavisiti i konačna ocena Zvezdine jeseni kao i da li će fudbaleri tima sa Marakane imati na čemu da baziraju sampionske ambicije u nastavku prvenstva.

Nenad Lalatović ponovo ima ogromnih problema sa povredama igrača jer za tim neće konkurisati povređeni Rakić, Jović, Avramovski, Savićević i Petković, dok će Lazić pauzirati zbog parnih kartona. To zanči da će od napadača na raspolaganju imati samo Despotovića, koji se u prethodnom kolu protiv OFK Beograda konačno upisao u listu strelaca JSL. Tada je ušao sa klupe u drugom poluvremenu, dok je prednost dobio Nejc Pečnik. Iako se ovaj eksperiment Zvezdinog stratega pokazao kao veoma uspešan jer se Slovenac odlično snašao, u prilog tome govore i dve asistencije, sva je prilika da će se ovog puta udarna napadačka igla od početka biti Đorđe Despotović. Razlog tome su izuzrtno loši uslovi za igru jer je teren u Lučanima bio natopljen prethodnih dana, pa je procena Zvezdinog stručnog štaba da neće biti moguće razviti naročitu pas igru, pa će se pokušati sa “sidrašem”. Šta očekuje crveno-bele svestan je i mladi Grujuć, momak koje se partijama u Kolubari iz Lazarevca gde je na dvojnoj registraciji najozbiljnije nametnuo treneru Lalatoviću, pa je sva prilika da će ponovo dobiti prednost u odnosu na Konačevića:

“Očekuje nas veoma teška utakmica. Upoznati smo sa time da sve ekipe iz naše lige protiv Zvezde igraju sa 150% svojih mogućnosti. Biće izuzetno motivisani, dobra su ekipa predvođena novim trenerom. Činjenica je i da nas u Lučanima ne očekuje dobar teren. Neće tu biti mnogo lepote što se tiče fudbala, ali mi moramo osvajati “ničije” lopte, moramo biti agresivni i dobijati duele, stajati blizu igrača. Na takvom terenu, teško će biti pokazati neku našu tehničku dominaciju. Naravno, više volim da igram na dobroj podlozi, na Marakani, ali mislim da mogu da odgovorim i zadacima na tim lošijim terenima. Nadam se osvajanju tri boda, kao i na svakoj utakmici.“

Posle odrađene suspenzije u tim će se vratiti bivši kapiten Nikola Mijailović. Trener rveno-belih bi mogao da se odluči za sledeći sastav:

Rajković – Pavićević, Planić, Jovanović, Mijailović – Grujić, Ristić, Lazović, Katai, Pečnik – Despotović.

Ekipa Mladosti se nalazi na solidnoj 8. poziciji na tabeli sa 18 osvojenih bodova. Imaju izuzetno „jak” domaći teren, što potvrđuje i samo jedan poraz, i to protiv Partizana. Najveću opasnost po gol Rajkovića predstavljaće nigerijski napadač Frajdej, strelac 6 golova u Jelen superligi.

Glavni sudija će biti Robert Kiš Cepegi iz Novog Sada, a asistiraće mu Dejan i Nemanja Petrović.

Uprava kluba iz Lučana odlučila je da jedna karta za zapadnu tribinu, na kojoj će biti smešteni Zvezdini navijači, košta 500 dinara. Karte će se prodavati i u subotu u prostorijama Tiketlajna na Trgu Nikole Pašića.

Direktan prenos je na televiziji Arena Sport 1 u nedelju od 13 časova.

NAJAVA: MLADOST – CRVENA ZVEZDA

.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Prem informacijama iz štampe, Frajdej sigurno ne igra protiv Zvezde jer je povrijeđen na prošloj utakmici u Nišu, na kojoj je upravo zbog toga i izašao iz igre. Ne zna čovjek više ni šta da napiše nakon ovakve sumorne jeseni. Kad ne bih gledao Gavrića i Despotovića na terenu - ko da smo pobijedili. Vraća se u tim Kovačevića, nadam se da to ne znači i povratak Grujića na klupu, nadam se i Vuletu u 11 u tandemu sa Savom, nek Planića gurnu na beka. Volio bih vidjeti sastav - Rajković - Planić, Jovanović, Pavićević, Antić - Grujić - Lazović, Ristić, Bosančić, Katai - Pečnik. Ali znam da i od toga nema ništa.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Markoss »

Rajkovic- Pavicevic, Stojanovic, Jovanovic, Mijailovic- Grujic, Ristic, Lazovic, Katai, Pecnik- Despotovic.

Ovo gore bih voleo da vidim, mozda je prevelika kocka ubaciti klince od 17 i 18 godina na stopera, ali nisam siguran da napadaci Mladosti mogu da ugroze to, s obzirom da Frajdej ne igra. Despotovic je zasluzio sansu od pocetka, s obzirom da je dobro igrao protiv OFK Beograda i da nije dobio sansu kolko Rakic i Jovic, naravno da sansu nije zasluzio zbog ponasanja, ali ako treneru to ne smeta, onda jebiga. Realan je ovaj sastav od gore uz Planica pre Stojanovica i uz dileme Kovacevic ili Grujic i Katai ili Bosancic.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Sta reci a ne zaplakati. S druge strane ne mogu da ne pratim i da se ne nerviram, nekako najgore je da postanemo ravnodusni.
Sutra ocekujem troznak i to 0-1 golova. Sve je moguce i nista nije nemoguce.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Значи срећа, радост, усхићење које су нам приредили кошаркаши ће се умањити око 13 часова када поћиње фудбал.
Онда почиње уобичајено кидање џигерице.
Почев од Лалатовог састава па онда игра.....
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Ганац »

Najdoski dr. Ilija wrote:Значи срећа, радост, усхићење које су нам приредили кошаркаши ће се умањити око 13 часова када поћиње фудбал.
Онда почиње уобичајено кидање џигерице.
Почев од Лалатовог састава па онда игра.....
Sve si rekao, onaj anti fudbal ne želim da gledam, a opet ne mogu da ne pratim Zvezdu iako znam da ću se baš iznervirati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Нервирање је блага реч... :(
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Ne znam više stvarno šta da kažem u vezi našeg FK-a. Nadam se pobedi, kao i uvek, ali ne očekujem ništa dobro.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Danas nastupamo i bez Ristića, koji izostaje zbog jake prehlade.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Zvezda igra totalno drug'čije od drugih. :twak:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Све је у животу доношење одлука. Ето, данас последњих 15 минута, ми убацујемо још једног задњег везног да се бранимо и примамо гол. Уместо Катаија да убаци уместо Босанчића, нама против ове Младости треба још један одбрамбени. Браво за незналицу Лалатовића и играње на резултат 0-1.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Ovim putem zelim da porucim Jankosanu da vise nije na prvom mjestu, sada je tu Lalatovic najgori trener u nasoj istoriji, bezobrazan, neznalica, nekulturan, i da je ovo pravi klub letio bi vec sada i pjeske se vratio u Bg. Uvodjenje Gogica pokazuje sta je za njega fudbal, da se Zvezda brani u Lucanima. Gdje su mu sada mladi igraci s druge strane nama jedan mlad i lagan dade go. Niko nas vise nije unistio kao naši "veliki zvezdasi". Ovo je kraj i mi smo kao Notingem forest samo sto ne mozemo nigdje da ispadnemo. Kakav je ovo los covjek evo gledam on i igracima psuje m.... i siri ruke kakav propalica.
Ne zeli da se pojavi pred kamerama na kraju, au na sta smo spali.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Markoss »

Rajkovićev gol, za koji krasni se on izleće onoliko u situaciji kada naš štoper stiže ovog i kada bi dotični napadač imao situaciju iz mrtvog ugla.

Prvo poluvreme je bilo jako dobro i samo bivstvovanje na terenu tria Boske, Gavra i Despot je krivo što nismo dali, prvi je takva pizdurina od čoveka da se taj pizdarluk graniči sa onim Cavinim, drugi se bori, al veze s vezom nema, a treći samo veze s vezom nema.

Lalatović može večeras da ode što se mene tiče, bilo mi ga je žao, ali nakon ovog danas mi je tako svejedno.

Na proleće može Živa da bude trener, al ja oću na terenu Rajkovića, Lazića, Jovanovića, Antića, Grujića, Ristića, Savićevića i Jovića. Ostala trojica, ko god.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Kao i Pravednik, i kod mene je govnara na klupi uspjela nemoguće, gadi mî se više od jankosana. Kakav je pulen igrač takav je i on stručnjak - nikakav plus bezobrazluk, nekultura i karakter nula. Katai i Gruja odgledaše sa klupe asove poput pulena, Despotovića i inih. FUJ i HRAK ''nenci'!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Ovaj Lalatović mi se toliko ogadio, da nemam reči. Ovolika količina prostakluka, neznanja i idiotizma je previše čak i za naše standarde. Svašta bi sada napisao, ali time rizikujem da odem na hlađenje. Gade mi se svi zajedno u ovom nesrećnom klubu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked