15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Ганац »

Upravo mi ta misao pade gledajući još jednu "briljantnu" igru našeg tima, uspeo je neko takvu veičinu kao što je Jankosan da dostigne, strašno.
Ono što me je na ovoj utakmici razočaralo jeste to da naši igrači ne znaju da organizuju kontra naad ili polu kontru, da se ne znaju kretnje igrača i da vrlo često pas ode u protivnikove noge, ili u suprotnu stranu od kretnje igrača kome je lopta upućena.
Naša zadnja linija je velika rupa i Mijailović je daleko lošiji od Antića i fizički a i igrački, Jovanović je mlad i kiksa, za sad, mislim da je u 10' prvog poluvremena on izleteo u prazno i ostavio našu levu stranu praznu (gde je Mijailović bio to sam bog zna), desna strana je bila malo bolja ali Kovačević tragičan, Lazović pokušava, ali kao da nije jeo tri dana, slabašni i šutevi i pasovi i centaršutevi.
Koliko god kudili gavrić uz Pečnika je najviše pokazao, pogotovo u prvom poluvremenu.
Naša najslabija karika u ovom timu je definitivno Lalatović, ja vidim samo nazadovanje igrača i igre. Ne mogu da se pokajem dovoljno što sam pomislio da je on taj koji može da donese nešto bolje u igri Zvezde od Stojanovića, koji nije sjajan, ali je bar sklopio tim i igru prema rosteru i unapredio igru iz prekida, a zadnju liniju doveo do nivoa da smo mogli da kažemo da je odlična za nivo JSL.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by tsva »

Uzeti bod na uvek neugodnoj njivi u Lucanima je uspeh za ovu grubu neznalica zalutalih u vremenu i prostoru. Shodno tome treba biti jako zadovoljan ostvarenim.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Терзићу, Кокеза, Лалатовићу, говна лоповска распала!!!!!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by carapan »

Bruka i sramota !!!! Bruka i sramota !!!

Kakva je igra ove jeseni, takvo nam je i stanje u klubu !! Bruka i sramota sta smo docekali, i uvek kada covek pomisli da ne moze nize, nasi strucnjaci iz uprave i nasi manekeni na terenu, nam pokazu da itekako moze.

Nemam reci da opisem, kako svakog vikenda prozivljavam ovo sto nam ovaj olos u klubu radi !! Sram vas bre bilo !!! Bagro lopovska i oloska !!! Mrs !!!!!

Pet puta nereseno... I sa kojim klubovima.. Radnicki Kragujevac, Lucani... Bando..

Milion puta se pitam, sta ce bre meni sve ovo u zivotu ?!!! Da me za nos vuku Kokeza, Basanovic, Terzic i Toncev? I to samo jer navijam za Crvenu Zvezdu, a vodi je bagra i olos !!!

Sto vam m... j....
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Markoss »

Rajkovic- 5,5, sem one jedne intervencije u prvom poluvremenu nije imao nikakvog posla, i onda pred kraj izlece bez potrebe i prima gol.

Planic- 5,5, nazad solidan, napred nista, ne moze igrac takvog profila kod nas da igra beka, al ako vec mora da igra, bolje nek igra beka nego stopera.

Pavicevic- 6, nije imao puno posla, al opet nervozan.

Jovanovic- 6,5, momak je sjajan, bice nekih njegovi sitnih gresaka, ali on ima perspektivu da postane reprezentativac jednog dana i igrac za Premier Ligu. Uz to je i veoma pozitivan, redovno je prvi da se raduje kad se da gol i slicno, bravo Vule.

Mijailovic- 6, i on nervozan, al na drugaciji nacin od Pavicevica, iskreno mislim da Antic nepravedno sedi na klupi.

Kovacevic- 5, uzasan, kapa njemu dole za trcanje, ali on toliko nema osecaj za fudbal da je to neverovatno, njegova prejaka dodavanja su postala vec trademark nase igre kad on ima sansu da izbaci igraca po strani, a on je nabije ko zna gde.

Bosancic- 5, picka, sisa, bezmudas. Kome smo mi oprastali ruznu proslost, nemam reci. Mozda ce on na prolece bolje igrati, nije da ne zna fudbal, ali njegov mentalitet nije za sampionsku ekipu.

Lazovic- 7, da je imao podrsku u vidu normalnog desnog beka, on bi danas resio ovu utakmicu, ovako je redovno napadao na dva igraca Mladosti i opet bio bolji od njih. Unistio je menadzerskog isprdka Nenadica i jos jednom pokazao ko je sve nosio Zvezdin dres.

Pecnik- 6,5, i on se setio da pred kraj sezone pruzi dve najbolje partije, sad ce u januaru da ode i da odigra fenomenalno u drugom delu sezone za taj neki klub, dok smo ga mi ozivljavali ove polusezone.

Gavric- 6, on se decko bori, trudi, kontam da je i njemu krivo zbog svega, al on ne zna, nema kvalitet, ali ima moje postovanje, nije on kriv sto je tu gde jeste.

Despotovic- 5, ne znam dal je pipnuo loptu za 90. minuta, onaj tip igraca koji nema nijednu vrlinu, sve mu je prosecno.

Gogic je korisniji igrac od Kovacevica u ovakvoj Zvezdi jer zna da stane na loptu, odigra neki pas i bar zatvori prostor ka golu, uopste nije posteno sto je on gurnut u drugi plan, i nije on nikakav menadzerski igrac, on je solidan timski igrac ala Mikic koji nece napraviti neku karijeru, ali ce u svakom klubu da bude koristan i nece biti oteran.

Katai i Gruja su prekasno usli, iako imaju kvalitet za startere.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by carapan »

MI bre celu jesen igramo bez spica i to samo zato, jer je Rakic Kokezin igrac.. Ynaci, ja imam igraca, i prece je da on igra, nego da se dovede neko normalan koji ce na ovim livadama da umulja gol !! MI imamo Despotovica, jer je eto Zvezdas, i nista vise..Pa dovedite i mene onda i dajte mi platu kao sto on ima, i imacu isti ucinak kao i on.. I ja sam Zvezdas...

Mi nemamo TIM, vec skup igraca, koji igraju, kako hoce, a ne onako kako treba.. Mi nemamo TRENERA, vec nabedjenog lika, koji glumi trenera...

MI nemamo UPRAVU, vec skup olosa, kojima je bitan samo svoj procenat, samo svoj interes, samo svoj igrac (Despotovic, Planic, Gavric, Rakic....)

Ovoj bagri treba sutra da dodje 100.000 Zvezdasa i da im ga nabije mile majke za sve ovo sto nam rade.. Ovoj bagri, NIKO ne treba da izadje na jbne izbore, pa neka se glasaju sami i ko ih jbe..

Oni bre misle da je Zvezda seljacki klub, da moze jedan Kokeza da vrslja po njemu?! Stoko jedna !!! Svasta bih vam rekao u lice picka vam materina !! Nije bre Zvezda Kokeza, Zvezda smo mi !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

После толико приче и саморекламирања немогу да верујем колико је Босанчић безмуд!
Зна са лоптом, зна фудбал али у ситуацији када ти је све опроштено ако поштено огулиш буљу на терену, онако ноншалантно, незаунтересовано...?
На крају исплива и та фрка са капитеном, ко зна шта је ту све у питању! :pop:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Nije Rajko kriv za gol kriva je rupa iz Mijailovića koja je cijelo vrijeme duvala na njegovoj strani, a koju je krpio Vule. Čovjek izašao po sredini 1 na 1 i jebiga. Alio nije ni to problem, problem su mafiozi u upravi i mafioz na klupi.

Rajković - 6,5
Planić - 6
Pavićević 6
Jovanović - 7
Mijailović 5,5
Kovačević 5,5
Lazović 6,5
Bosančić 5,5
Pečnik - 7
Gavrić - 5
Despotović - 5

Gogić i Katai neocijenjeni. Trener niže od nule. I ljudski i stručno.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Ovaj Lalatović je takvo primitivno đubre, da je to neverovatno. Pročitah sada na Mocartu njegovu izjavu nakon meča. Nije mogao da ne pomene realizaciju i Luku Jovića. Svaka čast Lalatoviću, uspeo si da mi se zgadiš više od onog nesrećnika Jankosana, a to nije mala stvar!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Ганац »

Rešenje nije da navijači šamaraju i dele lekcije, rešenje je dovesti pravog trenera, oterati ove lopove koji već upropaštenoj Zvezdi udaraju tačku na njeno postojanje, i da ne bi bilo opela moraju da odu. Kada bi svi oni udarili "moratorijum" na svoje procente ii krađe u narednih 5 godina, verujem da bi imalo spasa za Zvezdu, ovako oni će da izvuku i poslednji "zlatan zub" jer to su lešinari.
Takvim lešinarima i odgovara ovakav trener (koliko se kajem što sam verovao da on zna nešto).
Da je Stojanović ostao ove godine sa ovim igračima naša igra bi daleko bolje izgledala, imala bi i glavu i rep, golove ne bi davali naši "centarforovi", već polušpicevi, centralni bekovi i krila.
Naši prekidi bi bili pola gola, kao što i jesu bili prošle sezone, a sada smo bezidejni, bezopasni i ružni, naši prekidi su smešni, naša postavljanja, kako u odbrani, tako i u napadu su potpuno pogreešni, nema ideje, vica, sve je mrak i glupost.
Rešenje za ovaj naš jad jeste teranje lopova i trenera marionete i neznalice.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Решење је да им се јасно стави до знања да их навијачи нежеле у Звезди.
Када смо тако нешто чули на утакмици?
Пошто је зимска пауза, бар с те стране су мирни пар месеци мада чисто сумњам да би и на пролеће било другачије!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Il genio »

MLADOST – CRVENA ZVEZDA 1:1(0:1) (VIDEO)

Predosetio sam sta ce se dogoditi, pa nisam ni gledao. Ipak sad dok sam pakovao ovaj izvestaj odgledah skraceni snimak i videh cudo nevidjeno. Vodimo 1:0, cuvamo rezultat, uvodimo zadnjeg veznog i primamo gol iz kontre. Glupost epskih razmera i dokaz da ne znamo gde udaramo. Ipak nije lose sto smo kiksnulo, bar se Koki i Terza nece loziti na osvajanje titulu i mozda gurnuti klince da igraju na prolece.
Spoiler: show
kad bi se gadjali tramvajima
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by Константин »

Утисак дана је Толе лопове :magare:
Сада иде џин пауза од 3 мјесеца, а њих све заједно заједно са љигом на клупи нема ко и не жели отјерати.
Утакмица сада већ очекивана када је Алибилатовић на клупи с тим што смо један дио ПП чак и добро изгледали али реализација стандардна (18 голова за полусезону је давао Панчев сам у оној лиги). Онда физичка спрема одради своје а печат удари тренер незнањем и кукавичлуком у никада горој лиги (Сејо је када уведе Гогића барем затварао меч). Наравно након утакмице иде ишчуђавање са судбином клетом и неки алиби, вечерас је ладно поменуо одсуство Луке Јовића. :povraca:
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by lucky#13 »

Lalatovic je picketina, koja nakon losih rezultata ne sme da izadje pred TV kamere. Nakon utakmice opet je isao da se izdrkava nad mladim igracima.
U kragujevcu je malom Luki psovao majku i oca i onda mu drzao lekciju zasto nije pao u kaznenom nego je gledao da izdrzi duel. Sedeo sam odmah iza nase klupe sve se culo i videlo jer nije bilo navijanja!
Ja na nase utakmice vise ne idem. Dok god klub vode propali politicari, njihovi isprdci i igraju drvne gradje tipa gavric,despotovic i kompanija!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 15. коло ЈСЛ: Младост - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked