16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

djenaro wrote:Pozdrav svima,nisam bas novi na forumu citam vas skoro dvije godine zahvaljujuci mom sarajliji Daci....nisam bas nesto literarno obdaren pa uglavnom uzivam citajuci komentare vecine forumasa...medjutim,ova tekma,iako je tek prvo kolo,me je natjerala da barem ovde iskazem sazaljenje,jad,tugu,cemer i sv ostala prirodna i neprirodna negativna osjecanja....naravno Lalat je sve to zacinio na kraju onog pacenja sa svojim "los teren","ultra ofanzivnom taktikom,2 spica 3 beka" izjavama,samo je nedostajalo da pomene Skali i Moldera,zaledjene povrsine na Jupiteru.....ako su nam na pripremama najbolji igraci bili Katai i Gavra,a gledajuci ih danas,onda mi je jasno zasto ovako "igramo" tj vise bih iskoristio izraz trcimo za loptom....ima Jagodina da nas ponizi ako budemo izgledali kao danas...
Dobrodošao, što se pisanja tiče, brate!!!

A ovog Lalata i upravu nemam živaca da komentarišem.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by DEZ »

Prvo nek Lalat aka "pa dobro " nauci da 'pa' nije dobro. jer sve sto pocinje na pa ne moze biti dobro nego lose!
Kad bi on znao sta je pravo Zvezdastvo, usadio bi u igrace pobednicki mentalitet, terao ih da svaki dan mantraju Zvezda pobeda titula, dresirao bi ih kao nekakve zombi ratnike.

Al nije lalat samo kriv sto ne zna da uigra napadacke akcije. sto se igraci setkaju maanekenisu. kad vidim loptu na krilu znam da ni sh od shanse nece biti,
vec svi imaju svoj deo krivice..
uprava terza ne zna koga gde dovodi, vidi se da se igraci se ne kapiraju jos kao jesenas.
Titula mora da je obaveza i zakon! price o parama dugovima ovo ono ,sve je lazirano. Nekome od vlastodrzaca smeta mocna Zvezda.
Teren jeste bio los.
tole lopov i dalje sedi u savezu.dokle?? sumnjivih nekoliko odluka. nama delegiraju fifa mazica
a stoci sudi neki koji im je poklonio izjednacenje.

sta znam. mozda ako bi neko smaknuo vola, dobili bi neki polet......
makar namestali sve do kraja.... rat za titulu je bez kodeksa.
ne zaboravmo sest godina kradja i bescasca, mracne strane brda. a i jesenjh kradja.
ne budimo naivni i posteni. namestajmo.
a sad kao neko pravicno sudjenje i nema filijala.
Vucic nam je duzan sest godina revansizma, i u fudbalu i kosarci. najmanje sest !!!
ako ni za sta drugo... onda za Jagodu, Velju..

Videli smo prekjuce kako su glodari na basketu podsetili zastavom nekog lika, na onu false flag cia\kostunicinu akciju gde je navodno stradao z.vujovic u ambasadi Sad.
Delije su podrzale to, stavjajuci mu lik na sajt. sliku ispred smrdljive juzne tribine na sajtu Delija.
tadasnje vlasti ministar policije kao i ovi zuti potom u saradnji sa americkom ambasadom su iskoristili taj fingirani dogadjaj, paljenja ambasade. da pored spina okok Kosova
da nastave antizvezdasku histeriju pocetu od hapsenja Dzaje,
potom srpskih ratnih vojskovodja.... udaraju na narodni ponos , a veceg ponosa od Zvezde nema.. makabizacija,iuzas, ja u to vreme jedini svetlo sa svojim blogom na kraju tunela. Pozivao smana odmazde ka neprijateljskim istaknutim likovima, jer to sve utice na kolektivni egregor, snagu i volju za pobedama i trofejima.
No, hapsene su brojne vodje Severa, dok zene u crnom sa juga su menadzerisali i namestali, prethodno saradjujuci zalili se americkoj ambasadi i zapdanjackim okupatorima zbog izgorleog lika koji nije stradao u navijackom obracunu i nikakve veze sa sportom ne bi smeo da ima... ali oni su ga predtsavili kao navijacku zrtvu,... Bia je tada imala zaista bolesne ljude na celu, sumnjam da je izrezirana ta pogibija, i zahvaljujuci tom spinu tadasnje vlasti i ambasade SAD obecale su im namestane 6 titula u fudbalu i kosarci, ako odustanu od borbe za Kosmet, i kretnje u rat koji samo sto nije poceo!
Delije su same nastavile svoju patriotsku pricu oko Kosmeta, i protiv svih placenih rezima, do pre neku godinu.. kad suse ostali setili davole vise svoj narod od tudjeg.

Sad kad je dosla nova vlast ,na talasu Zvezdaskog nezadovoljstva namestanjima... umesto revansizma, i pomoci ruske ambasade ili bilo kojeg centra moci, u namestanju Zvezdi titula. trenutno je 1:1 u titulalma, i -6 bodova...
a tole i dalje tu. jer nekim vlastodrscima su bitniji politicki polozaji pare, od navijacke pravde i casti.
medjutim. ceo sistem i svet ne bi funkiconsio da nema zrtava.
mucki je ubijen Jagoda, a i Velja. stradali su, a ubice jos nisu uhvacene?!
Zvezdaski narod je besan, i zeli rat turcima, zeli osvetu svim legalizovanim kriminalcimam zeli osvetu i onome ko je pucao na Gagu, itd. Nametane hriscanske milosrdne dogme vise ne prolaze, ateizam i razum vladaju svetom.
Stoga, najmanje u ovom trenutko sto trenutne vlasti u saradnji sa americkom amabsadom un, nato, triaterlanom komisijom i ostalim masonima i centima moci, moze da uradi je da namesti Zvezdi bar šest titula.
inace bice nereda i problema... stoga ako mi ne mozemo da regularno pobedjuemo, - namestanjem moramo!

I svi ce da cute i trpe i da se prave blesavi, kao proteklih deceniju kad su svi ti stranacki rezimki policisjki sluzbenici botovi preko medija 6 godina zataskavali grobarske kradje.... sto to ne bi i sad proslo u nasu korist.

Vucicu dakle brate ako citas ovo ili tvoji neki agenti.... namestaj nam slobodno titule. gazi lomi.
i mnoge osvete sporvodi. period pravicnosti radi imidza u javnosti ti istice. (kojoj javnosti?!)
Bia je valjda pod nasom kontorlom sad? ili ima jos tu cia i franjinih agenata?
hemitragovi, hemijska sredstva, otrovana hrana voda, mnoge stvari mogu da deluju na rezultat utakmica..
blizi se dakle rat sa islamistima, turcima. bratske krstaske templarske zemlje ce nam pomoci.
ipak ako bankarske elite zele mir u svetu, i regionu... moraju da nam nameste titule da ne bi bilo rata na balkanu. Amerika mozda zeli destabilizaciju Evrope, ali evropski mocnici moraju biti uz nasu stvar,
Zvezda sampion je garant mira u regionu.
titule Zvezdine su smisao postojanja. i za politicare, i sve navijace. Deca nek se radjaju. Necemo ratove. ako imamo trofeje.
i svi mi moramo zato biti ponosni na namestanje titule, krimi sudjenje i sklanjanje protivnika. kao i premiranje protivnika jsd prdizanusa.
Dakle hocemo titulu sampiona Srrbije u fudbalu i kosarci. 1.FKCZ KKCZ
Hocemo da se uklone Sostar iz vaterpola i dase VKCZ varti u El kao i da ojs se dodeli bazen. ako terena jsd terati u zagreb i dati nam njihov.
Olimpijski komitet raterati, curkvic, divac ostali lopovi.
Svinjisevic da se ukloni iz uticaja na bilo sta u kosarci. EL ormao osvojiti zbog jagode. Osvetiti se turcima, izelenim zecevima.
Rukometasi takodje da se varte na stare staze uspeha. Sudije su nas pokraleu derbiju. i u VK takodje.
RK savez da se ocisti od glodara.
U odbojci su nasi ljudi, ali pustaju jsdp da se siri?! sps stoj iza toga?
Hokej, hocemo i taj sprt pod kontrolu. Svuda u svetu taj sport je znacajan,a samo ovde propada.

Titule, za Jagodu, Velju. a i za Sevu , Zelju i mnoge koji sa neba gledaju , ili nasilje tek sledi.
niko nema zivaca da gleda ovaj truli fudbal vise. jednostavnije pogledam vesti i vidim Zvezda pobedila , prva je. i nije me briga jel bilo pet penala ili gol rukom
uefa sigurno nece se mesati koiko god se oni zalili. jer nije pre, a i nije joj u interesu evrope rat.

Njima su namestili tako, tole lopov, udbaski masonski agent, ne zaboravimo dakle sve kradje i namestanja nikad. Budi pnosan sto si zvezdas ,
puno vise nas je i moze nam se da krademo i namestamo....
bar dok ne poravnamo dugove.... posle nek bude pravicno sudjenje itd.
sudije neka se pritegnu... mediji da cute. i to pretnjama ili ucenma. a ne parama da ih kupujemo. jer para nema.

Lalatovic bi trebao ovakve govore da drzi igracima. a ne da pravi fenseraj.
tako da kad igraci izadju na terene da imaju ludacke poglede. a ne da spavaju, disu na skrge.
ni b od borbenosti se nije videlo u prvom poluvremenu. kad se setim kosarke...
. mada i tamo smo u drugom poluvremenu poceli sa agresivnom napaljenom igrom. ali bili sm umorni od derbija.
celu zimu su imali da se pripreme. :dope:
Svi u napad
Igrate za Zvezdu. znajte ciji dres nosite. pobeda gol titula. i sabotaza neprijatelja.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Golman Rajković i pored nekih nesigurnosti spasio bod, a igra ko i sve u ovom klubu, u skladu sa današnjim rezultatom - jedna velika nula. idiot na klupi još ima obraza da pominje loš teren, kao očekivao je da će istrčati na Park prinčeva pa da njegov vispreni Gavra izdominira. Sramota je čak i za ovaj usrani klub da djeca poput Grujića, Jovanovića, Ristića, Jovića, Avramovskoh sjede na klupi na uštrb kombinacija. Al' zato se čiča Gliša na čelu kluba bavi napušavanjem juniora koji je prešao u Čukarički :isuse:
Rajković - 7
Cvetković - 5,5
Pavićević - 6,
Lazić - 6,
Anđelković - 5,5
Kovačević - 5
Savićević - 5,5
Stojanović - 5,5
Lazović - 6,
Gavrić - 5,
Parker - 6

Ristić -7
Katai - 6,
Jović - neocijenjen
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Stenly »

Sto se rodih jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...nuleeeeeeeeeeeeeee jedne nuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Ma BRUKA nema komentara!


djenaro dobrodosao!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Туга, чемер, јад...
Пропратих мало портале с надом да ћу негде прочитати да је оно говно са клупе бивши али изгледа нисмо те среће...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Stenly »

Laprdatovic ima po mom mišljenju mnogo, mnogo jaka leđa, tast, ovaj terzić i boranija...teško će da odleti...Avramovski na klupi, Grujic...bruka, Jovic...nzm stvarno šta čovek da napiše... igra s jednim špicem, hvala lepo, molim lepo X!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

Ocigledano je da ne igra najbolji sastav i da Lalatovicu neko drugi (Terzic) sastavlja tim. U Nisu su igrala 4 igraca koja su prosto morala da igraju, jer Terza tako hoce, neke hoce da isforsira(Lazic,Tenk,Vukan) i proda po svaku cenu, pa i cenu rezultata, zato nas Lalatovic laze da ipak Ristic ,Avram i Gruja nisu iskusni za JSL, a Ristic prosle sezone ubedljivo najbolji igrac. Gavric igra zato sto Kataija necemo da otkupimo, i doktor nece da razigrava tudje igrace, i Lazovic bi bio na klupi samo da imamo bilo kakvo desno krilo.

Dakle dok se ne otera lopovcina Terzic iz Zvezde, igrace oni koje on hoce da vidi na terenu, cak i da Lalatovic podnese ostavku doccice drugi poslusnik i tako u krug.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

CzvNikola wrote:Ocigledano je da ne igra najbolji sastav i da Lalatovicu neko drugi (Terzic) sastavlja tim. U Nisu su igrala 4 igraca koja su prosto morala da igraju, jer Terza tako hoce, neke hoce da isforsira(Lazic,Tenk,Vukan) i proda po svaku cenu, pa i cenu rezultata, zato nas Lalatovic laze da ipak Ristic ,Avram i Gruja nisu iskusni za JSL, a Ristic prosle sezone ubedljivo najbolji igrac. Gavric igra zato sto Kataija necemo da otkupimo, i doktor nece da razigrava tudje igrace, i Lazovic bi bio na klupi samo da imamo bilo kakvo desno krilo.

Dakle dok se ne otera lopovcina Terzic iz Zvezde, igrace oni koje on hoce da vidi na terenu, cak i da Lalatovic podnese ostavku doccice drugi poslusnik i tako u krug.
Apsolutno tačno. I dobrodošao Nikola (Mijailoviću :jumping1: )
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

dacha od bosne wrote:
CzvNikola wrote:Ocigledano je da ne igra najbolji sastav i da Lalatovicu neko drugi (Terzic) sastavlja tim. U Nisu su igrala 4 igraca koja su prosto morala da igraju, jer Terza tako hoce, neke hoce da isforsira(Lazic,Tenk,Vukan) i proda po svaku cenu, pa i cenu rezultata, zato nas Lalatovic laze da ipak Ristic ,Avram i Gruja nisu iskusni za JSL, a Ristic prosle sezone ubedljivo najbolji igrac. Gavric igra zato sto Kataija necemo da otkupimo, i doktor nece da razigrava tudje igrace, i Lazovic bi bio na klupi samo da imamo bilo kakvo desno krilo.

Dakle dok se ne otera lopovcina Terzic iz Zvezde, igrace oni koje on hoce da vidi na terenu, cak i da Lalatovic podnese ostavku doccice drugi poslusnik i tako u krug.
Apsolutno tačno. I dobrodošao Nikola (Mijailoviću :jumping1: )
Hvala, dolazim po drugi put, prvi put sam imao problem sa nalogom,pa sam napravio drugi. Dzoni jesam, ali Mijailovic nisam. (Moram da se krijem od Terze i sinva). :izazida:
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

CzvNikola wrote:
dacha od bosne wrote:
CzvNikola wrote:Ocigledano je da ne igra najbolji sastav i da Lalatovicu neko drugi (Terzic) sastavlja tim. U Nisu su igrala 4 igraca koja su prosto morala da igraju, jer Terza tako hoce, neke hoce da isforsira(Lazic,Tenk,Vukan) i proda po svaku cenu, pa i cenu rezultata, zato nas Lalatovic laze da ipak Ristic ,Avram i Gruja nisu iskusni za JSL, a Ristic prosle sezone ubedljivo najbolji igrac. Gavric igra zato sto Kataija necemo da otkupimo, i doktor nece da razigrava tudje igrace, i Lazovic bi bio na klupi samo da imamo bilo kakvo desno krilo.

Dakle dok se ne otera lopovcina Terzic iz Zvezde, igrace oni koje on hoce da vidi na terenu, cak i da Lalatovic podnese ostavku doccice drugi poslusnik i tako u krug.
Apsolutno tačno. I dobrodošao Nikola (Mijailoviću :jumping1: )
Hvala, dolazim po drugi put, prvi put sam imao problema sa nalogom,pa sam napravio drugi. Dzoni jesam, ali Mijailovic nisam. (Moram da se krijem od Terze i sinova). :izazida:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

CzvNikola wrote: Hvala, dolazim po drugi put, prvi put sam imao problema sa nalogom,pa sam napravio drugi. Dzoni jesam, ali Mijailovic nisam. (Moram da se krijem od Terze i sinova). :izazida:
[/quote]
Mojne sad raju zavlačit :mrgreen: Nego, predpostavljao sam da si isti onaj Nidža...ako hoćeš, možemo provjeriti što se nisi mogao logovati sa tim nikom. Javi mi se na pp ako hoćeš da to vidimo.
I zipa se Terze :dancing1:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

dacha od bosne wrote:
CzvNikola wrote: Hvala, dolazim po drugi put, prvi put sam imao problema sa nalogom,pa sam napravio drugi. Dzoni jesam, ali Mijailovic nisam. (Moram da se krijem od Terze i sinova). :izazida:
Mojne sad raju zavlačit :mrgreen: Nego, predpostavljao sam da si isti onaj Nidža...ako hoćeš, možemo provjeriti što se nisi mogao logovati sa tim nikom. Javi mi se na pp ako hoćeš da to vidimo.
I zipa se Terze :dancing1:[/quote]
Ma jok brate, nema veze, nema potrebe da se cimas. Nema problema dok je ovaj nalog u redu. :) :thumbsup:
Locked