16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Il genio »

redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by redneck »

Presing od 1 minute,njihova zadnja linija je smesna,samo ih naterati na greske.
Glodari su ga popusili i pobedom im disemo za vratom.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Il genio »

redneck wrote:Presing od 1 minute,njihova zadnja linija je smesna,samo ih naterati na greske.
Glodari su ga popusili i pobedom im disemo za vratom.
+1

Tim presingom smo ih razbili u prvom kolu, a Radnicki mi je ostao u secanju kao jedna od najgorih ekipa koje sam gledao na Marakani. Zadnja linija im je skoro skroz izmenjena, ali to uopste nije bitno, sve je u nasim rukama, kako u ovoj utakmici, tako i do kraja prvenstva. Uopste ne sumnjam da ce se ovi raspradati i dalje, samo je pitanje koliko mi mozemo.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Stenly »

Nema ovde mesta za mrsenje mudima. +3 kako znaju i ćao đaci srećna nova godina... :dancing1:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Ганац »

Stenly wrote:Nema ovde mesta za mrsenje mudima. +3 kako znaju i ćao đaci srećna nova godina... :dancing1:
Ovim je sve rrečeno, ništa ja tu ne bih menjao.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Nas klub je postao simbol spinovanja i lopovluka. Ovo sto radi grobarski zet na nasoj klupi je tri puta gore od Jankosana, kome se ovim putem izvinjavam jer je Lalatovic definitivno ajvece zlo na nasoj klupi. A tek izjave poslije utakmice, ajde ti kod svog Milije pa se sa njim zajebavaj.
Odlika kakav smo klub najbolje pokazuju igraci iz naseg podmlatka Savicevic i Lazic dva toliko nepismena fudbalera nisam odavno vidio. A ostale je budalas na klupi totalno unistio. Komsije se raspadaju i opet daju tri komada a mi sa Gavricima jedan go na tri utakmice. Dakle definitivno je bolje krenuti od beton lige pa se bar rijesiti dugova.
Ako ovu budalu veceras ne smijene to je znak da smo leglo lopovluka i lazi.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Stenly wrote:Nema ovde mesta za mrsenje mudima. +3 kako znaju i ćao đaci srećna nova godina... :dancing1:
Ali, kako sijes, tako zanjes. Upravo je ucinjena prava stvar danas da se izgube bodovi, znaci mrsenje mudima. Od fudbala ni F, cist hrkljus, idealna taktika za Radnicki.Da je ovo sad neki klub, sjevno bi otkaz ovom jadniku jos veceras pa se ti sine uci negdje drugdje. Nije on kriv sto ne zna i sto je tu gdje je, vec sarlatan koji ga je doveo da bi pored njega lakse gurao kombinacije i dilove. Vrlo vjerovatno je postignut i dil da grobari ove sezone uzmu titulu. U duhu bratstva i jedinstva sveopstih olosa. Uostalom, grobari nam sjede u upravi...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
djenaro
Новајлија
Posts: 11
Joined: Sat Apr 13, 2013 3:22 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by djenaro »

Pozdrav svima,nisam bas novi na forumu citam vas skoro dvije godine zahvaljujuci mom sarajliji Daci....nisam bas nesto literarno obdaren pa uglavnom uzivam citajuci komentare vecine forumasa...medjutim,ova tekma,iako je tek prvo kolo,me je natjerala da barem ovde iskazem sazaljenje,jad,tugu,cemer i sv ostala prirodna i neprirodna negativna osjecanja....naravno Lalat je sve to zacinio na kraju onog pacenja sa svojim "los teren","ultra ofanzivnom taktikom,2 spica 3 beka" izjavama,samo je nedostajalo da pomene Skali i Moldera,zaledjene povrsine na Jupiteru.....ako su nam na pripremama najbolji igraci bili Katai i Gavra,a gledajuci ih danas,onda mi je jasno zasto ovako "igramo" tj vise bih iskoristio izraz trcimo za loptom....ima Jagodina da nas ponizi ako budemo izgledali kao danas...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by carapan »

Pravednik wrote:Nas klub je postao simbol spinovanja i lopovluka. Ovo sto radi grobarski zet na nasoj klupi je tri puta gore od Jankosana, kome se ovim putem izvinjavam jer je Lalatovic definitivno ajvece zlo na nasoj klupi. A tek izjave poslije utakmice, ajde ti kod svog Milije pa se sa njim zajebavaj.
Odlika kakav smo klub najbolje pokazuju igraci iz naseg podmlatka Savicevic i Lazic dva toliko nepismena fudbalera nisam odavno vidio. A ostale je budalas na klupi totalno unistio. Komsije se raspadaju i opet daju tri komada a mi sa Gavricima jedan go na tri utakmice. Dakle definitivno je bolje krenuti od beton lige pa se bar rijesiti dugova.
Ako ovu budalu veceras ne smijene to je znak da smo leglo lopovluka i lazi.
+ 1000

Lalatovicu mars u tri lepe picke materine od Zvezde !!!! Mars !!!

Bruka i sramota smo postali..Ovo vise nije vredno ni gledanja ni nerviranja...Ovo je bruka !!! Jos bestidnik pominje teren na kraju, kao sta je ovo gde mi igramo..Koji si *** ocekivao? Crveni tepih da ti prostru bitango.. Unistice nas jedna Jagodina, videcete..Daj Boze da budemo i treci sa ovim kretenom..

Jbo bi mu sve po spisku u lice da mogu..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Ђенаро, добродошао ти нама и слободно очепи и пиши.

Нека нама Ристић седи на клупи, Грујиц, Јовановић... Они да укењају, опростио бих им све. Али би изгинули на терену. Овако, нама креативац Стојановић и Вукан који, по ко зна који пут доказује да нема он главу за овакав притисак. Можда је добро дете, али то не значи ништа. Битно да је нама почео Гаврић, а Катаи, какав год да је, седи на клупи. Шта сте га онда узимали који клинац... И као што сам написао, бојкот овој говнарији од управе.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Markoss »

Šta može da se diskutuje o igri kad nama danas nisu izašli na teren najboljih 11? Lalatović je nula, zero, ništa, uz to je i bezobrazan i ne postoji mogućnost da osetim neku empatiju kad dobije otkaz posle Jagodine. A dobiće ga.

Rajković- 6, par loših, par odličnih intervencija, ipak je on kapiten i ne sme više da greši u procenama lopte, a nezgodne lopte treba da boksuje u korner, a ne na par metara ispred sebe.

Cvetković- 5, katastrofa od igrača. Ali ko je iznenađen ovim? Niko od forumaša, jedino bi Lalatović mogao da se iznenadi, pošto ga je doveo. Običnom forumašu je posle 45 minuta gledanja dotičnog u dresu Napretka, JASNO DA NEMA KVALITET ZA ZVEZDU. Treneru sa licencom koji ga je trenirao 6 meseci, NIJE JASNO. Fino je par puta izbacio Lazovića, sve ostalo je katastrofa, od procene leta lopte do osećaja za utrčavanje, pa čovek nije centrirao za 90. minuta.

Pavićević- 5, on je izgleda došao pijan na utakmicu, čovek je smrdeo na kiks 90. minuta.

Lazić- 7, jedini koji je danas bio i iznad svog nivoa, siguran, bez komplikovanja, jasan. Samo ga forumaši ne vole baš, ko ni Spajića svojevremeno, ne bih znao zbog čega, al mu se onda izmišljaju razne mane kako bi se odbranila njihova teorija da je drvo, dečko napreduje.

Anđelković- 5, nikad nije ni znao da igra fudbal. Slabiji od Mijailovića, što će se i osetiti u narednom periodu, al tražili ste- gledajte.

Kovačević- 5, da nije nagruvan ko bik, ne bi u životu bio fudbaler, što dovoljno govori o njemu. Šlepao se prošle godine, ali ove je pokazao koliko on može. Solidan igrač kada se u ekipi zna ko šta radi, ipak se kod nas od njega očekuje malo više od trčanja, s pravom.

Stojanović- 6, deluje da ima štofa, ali teško je igrati sa Tenkom i Vukanom u veznom.

Lazović- 5,5, sve dobro uradi i onda završni potez bude u rangu FK Donje Borine. To bi se moglo progutati da se radi o klincu i da se misli da mu fali rutine, al on je jedan od najiskusnijih ovde i nije dovoljno da pređe igrača samo, nego i da centrira kako treba.

Savićević- 5, sisica najobičnija. I on je vala dobio i previše šansi, nema herca da igra u Zvezdi

Gavrić- 5, isto što sam rekao za Cvetkovića, i dodao bih da su obojica bezobrazni i nevaspitani, pgotovo Gavrić koji svaku priliku koristi da potkači protivnika, gurne, ali i to se videlo kad je Napredak gostovao na Marakani. Užasan igrač.

Parker- 6,5, ima štofa, ali bi bilo najbolje da može da samom sebi ubaci u prostor i zakuca gol. Čovek nije jednu loptu dobio kako treba, iako se stalno otvarao. Mogao bi s njim da se ponovi scenario kao sa Daudom.

Katai- 5, sramota. Sramota je da mi takvog igrača trpimo, a da je taj igrač na pozajmici.

Ristić i Jović su prekasno ušli za neku ocenu, ali činjenica je da je ovaj prvi izmislio fudbal za Vukana i da bi ovaj drugi morao od sad ranije da ulazi, a ne zadnjih 10 minuta.

O razlici između Ristića i Vukana sam pisao i prošle godine na temi o OŠ, jer ovaj prvi neće da bira utakmice i da bude nevidljiv kad god je teško, nego će da uklizava, grize i kida, na ovog drugog svaki mogući faktor može da utiče, dune vetar- izgubi se, vidi beskućnika na ulici- skenja se i odigra loše, devojka mu se ne javi pola sata- celu utakmicu misli o tome.

Od bekovskog tandema Mijailović i Petković koji je bio jedan moderni tandem gde se oni neprestano ubacuju i centriraju, uz to su tehnički potkovani, mi smo spali na ovu dvojicu koji su klasični JSL bekovi. U prevodu, na poziciju beka su stavljeni jer su bili najgori tamo gde su trenirali.

Lalatović gubi bodove i u Jagodini i to je to od njega. I previše je trajalo ovo mučenje s njim.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Константин »

Реално све очекивано са овом незналицом Лапрдалатовићем. Али оно човјек погледа да види хоће ли нешто да те изненади, 1. коло након припрема ово оно. Укратко игра не постоји, очајно припремљени ни "п" од пресинга, шансе не стварамо и то је отприлике ниво просјечног толе суперлигаша. Мада вјерујем да би и ови просјечни суперлигаши боље припремили меч на лошем терену и против међеда из одбране Радничког. У духу приказаног на терену је све фино испраћено са трибина са оном најдосаднијом "Оооо ми теби певамо" и оном најбесмисленијом "Ако Бог да среће да се врате славни дани".
На крају сам се мало и насмијао, када је Лапрдалатовић на крају дао изјаву "први меч је увек тешко", "терен је никакав" и "ултраофанзивна тактика". :lol:
Врста која изумире
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

To što ste ovako malo pisali o utakmici je ujedno i najbolja ocjena. Radnički drugoligaška ekipa, opet im nismo bili posebno težak rival. Izgledali smo kao u onoj fazi priprema kad počinje uigravanje. Parker djeluje brz i školovan, u odnosu na ove naše, ali zaista ništa posebno kao igrač. Najboljeg izvođača prekida smo držali na klupi sat vremena, na ovakvom terenu... mislim, ako je već do terena. Ova sprdnja sa klubom prelazi svaku granicu, stvarno će skršiti i najimunije...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Ганац »

djenaro wrote:Pozdrav svima,nisam bas novi na forumu citam vas skoro dvije godine zahvaljujuci mom sarajliji Daci....nisam bas nesto literarno obdaren pa uglavnom uzivam citajuci komentare vecine forumasa...medjutim,ova tekma,iako je tek prvo kolo,me je natjerala da barem ovde iskazem sazaljenje,jad,tugu,cemer i sv ostala prirodna i neprirodna negativna osjecanja....naravno Lalat je sve to zacinio na kraju onog pacenja sa svojim "los teren","ultra ofanzivnom taktikom,2 spica 3 beka" izjavama,samo je nedostajalo da pomene Skali i Moldera,zaledjene povrsine na Jupiteru.....ako su nam na pripremama najbolji igraci bili Katai i Gavra,a gledajuci ih danas,onda mi je jasno zasto ovako "igramo" tj vise bih iskoristio izraz trcimo za loptom....ima Jagodina da nas ponizi ako budemo izgledali kao danas...
Dobro došao druže I samo ti piši, ne moraš biti Ivo Andrić da bi video da nas vodi magarac I da nam je zbog razno raznih kombinacija tako kako jeste.
Uživaj u forumu, ovaj "laprdalatović" je uspeo da nam ogadi samo FK.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 16. коло ЈСЛ: Раднички - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Pripremao sam se psihički za ovakvu igru i ovaj scenario, ali sam se ipak iznervirao. Ovo je takva sprdnja od kluba, da ja nemam reči. Kao što napisah na temi namenjenoj komentarisanju u toku utakmice, sve smo ovo zaslužili. Godinama se problemi guraju pod tepih, godinama oni koji nešto da promene ćute kao zaliveni, tolerišu razno razne ispade i gluposti kriminalcima koji rukovode ovim nesrećnim klubom. Zato nam i jeste ovako. O utakmici ste rekli sve. Mada tu i nema mnogo toga za komentarisanje i diskusiju. Vidim da većina priželjkuje Lalatovićevu smenu. Jeste on primitivna seljačina, tačno je i to da nema pojma, ali njegov odlazak neće apsolutno ništa promeniti. Naprotiv, doći će neko drugi, mi ćemo možda i dobiti neku utakmicu, malo podići nivo igre i većina zvezdaške javnosti će vrlo brzo zaboraviti na probleme.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked