17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by musemic »

Lalatovic je definitivno retardiran momak :dancing3:
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Meni je sve tu toliko slabo, skromno, da ja više ne mogu da nađem granice, i izdvojim nekog ko je najgori, je li to Lalatović, jesu li to ovi pretanki igrači, jesu li to još gori protivnici... znam samo da je uprava sigurno najgora, kao i uvijek :dancing1:

Laza matera! Još kad bi pojedini imali ikakav osjećaj stida, pa da kažem da se stide...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Da je uradio sto je trebao sada bi bilo 2 boda razlike.
imamo najlosiji par bekova u istoriji, ova dvojica su katastrofa. O nepismenosti malog Lazića ne treba vise pricati, direktan krivac za oba gola. Parker je pravi indijanac, onako penal sutnuti pa napraviti faul u zoni suta. Vidi se da igraci mogu ali bez Gavrica i njemu slicnih.
Na kraju ko god je rekao malom Jovicu da ce biti veliki fudbaler je totalna fudbalska neznalica. Mozda postane igrac ali klasa nikada.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Добра утакмица, нисмо одиграли лоше, много више од овога нико ни не очекује. Значи најбољи да играју плус клинци плус борбеност. Није било ни данас неких Бог зна како уиграних акција али је то, захваљујући и индивидуалном квалитету Ристића, Лазовића и Катаија, изгледало много боље, контрола лопте је била много боља, дјеловали смо конкретније. Што се тиче примљених голова, Лазић је оба пута каснио на играчу али ајде, није то ништа ново и непознато да је дечко просјек који се гура у Звездин излог. Али рецимо да и није можда још ни уштиман са малим Јовановићем који је већ сада класа за Лазића. То се посебно види како мали прати и предвиђа игру, посебно код пресјецања лопти. Ипак, у одбрани је сувише дувало а из разлога што Ристић а посебно Катаи и Стојановић не могу да играју у линији сви одједном а да у одбрани не дува. Значи или Катаи или Стојановић, никако оба одједном па још без класичног задњег везног који ће да крпи њихове рупе. Срећа па добисмо, иначе би врли тренер опет бомбардовао алибијима, те немамо среће, те ето ставио сам клинце и офанзивнију поставу па видите шта се догађа итд.

Саморекламирање Лалатовића на крају утакмице када је отишао да искористи гужву и увуче се Северу, мало је рећи да је бљутаво. Напросто сам алергичан на такве саморекламере и гузичаре. Осјетио дјечко да се тресе столица и искусно отишао да побере поене лупајући се у груди звездашке. Одвратно.
Pravednik wrote:Parker je pravi indijanac, onako penal sutnuti .
Пенале су машили и Нине и Евандро и Милијаш који су бољи играчи од њега па шта?! Пенал је мјерило апсолутно ничега осим можда самопоуздања.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Ганац »

Pravednik wrote:Da je uradio sto je trebao sada bi bilo 2 boda razlike.
imamo najlosiji par bekova u istoriji, ova dvojica su katastrofa. O nepismenosti malog Lazića ne treba vise pricati, direktan krivac za oba gola. Parker je pravi indijanac, onako penal sutnuti pa napraviti faul u zoni suta. Vidi se da igraci mogu ali bez Gavrica i njemu slicnih.
Na kraju ko god je rekao malom Jovicu da ce biti veliki fudbaler je totalna fudbalska neznalica. Mozda postane igrac ali klasa nikada.
Prvo moram reći da iako sam rekao da ih više neću gledati, jesam, gledao sam, to je jače od mene.
Naša odbrana, ne samo bekovi je strah božji, ja se uvek isprepadam kada su oni blizu našeg šesnesterca, pa ova Jagodina je stvorila 5-6 100% šansi za gol, Parker jeste indijanac ali mislim da se penal i šutira visoko pod prečku i u stranu i da je to neodbranjivo, ali je problem i što se promašaji dešavaju. Ovaj penal i nisu morali da sude, za Jovića se slažem sa tobom 110%, jednostavno dečko je sada ipak samo za klupu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by carapan »

Katai odlican..Stojanovic vrlo dobar..

Lazovic klasa !!

Lalatovicu odlazi !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Markoss »

Rajković- 5,5, nesiguran, uz to bez one njegove standardne enerije. Uz utakmicu protiv Voše prošlog proleća gde je bio užasan, ovo mu je još jedna gde je podbacio.

Cvetković- 5,5, on od ovog i ne može bolje. Dečko je igrač u rangu Đorđevića koji je otpisan pre samo koji mesec.

Lazić- 6, jebiga, oba gola idu na njegovu dušu, iako je stvarno bio sigurniji deo tandema celog meča, i polako počinjem da imam poverenje u njega. On je hardworker, imaće on solidnu karijeru, iako nije neki talenat.

Jovanović- 6, fali mu iskustva i rutine, slabo ceni lopte i sporo reaguje u takvim situacijama, i to bi u budućnosti moglo i bodova da nas košta. Ipak, drago mi je što je igrao danas.

Anđelković- 6, bolje od prošle nedelje, ipak slabiji igrač od Mijailovića. Ako je tačno da je on u Rusiji bio jedne sezone najbolji levi bek, onda mora da su ostali bekovi bili operisani od fudbala. Ništa on preko nije naučio, ovakav je bio uvek.

Ristić- 6, van svoje pozicije, i ok, može on da igra zadnjeg veznog, ali sa njim gubimo jednog igrača u veznom redu koji može nešto da kreira, da reši neki šutem i tako dalje.

Stojanović- 6,5, sve što sam mislio o njemu i pre dolaska, mislim i sad, iako sam se nadao da bi mogao da iznenadi. On ili Bosančić su višak, slični igrači, nećemo ih prodati nikom, i na leto jedan od njih dvojice bi mogao da ide.

Katai- 7, sjajan dok je imao snage, mnogo bolji igrač i od Cakija i od Bosketa i zaista on mora da igra u prvih 11, jer pravi razliku.

Lazović- 8, šta reći.

Parker- 7, promašio penal, mogao i da bude tragičar, ali nije. Dobar igrač i dobro pojačanje.

Orlandić- 6, nije drvo kakvo sam očekivao, ali nije ni igrač koji treba da počinje pre Jovića.

Jović- 6, a više i neće dobiti jer ga trener stalno gura na levo krilo.

Bosančić i Savićević su malo igrali, al ovaj prvi je imao par finih poteza po ulasku.

Penale treba da izvodi Ristić jer je odličan u tom segmentu.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Спречен сам био да гледам утакмицу, али сам видео најбитније ствари. Више среће него памети док им нисмо утнули гол. Друго, хајде, мењао је нешто, Катаи је играо, али Риле задњег везног да игра? Има и даље небулоза, наставили смо победнички низ у Јагодини, али ово за мене још није најава чувеног пролећа.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by naka »

Lalatovic, utisak godine. Ogledalo kluba. Kad puknemo sledeci put zbog njega bas me interesuje dal ce biti uz igrace dok ih predsednici budu napusavali kako ne znaju da cene svetinju.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by carapan »

http://www.mozzartsport.com/vesti/na-ko ... vera/98668" onclick="window.open(this.href);return false;

Budaletina jedna...Mi smo znaci go qrac od navijaca?!! Odavno mi se ovako neko nije zgadio kao deo crveno belog kolektiva..Ali ono BAS !!! Jbte, mi dajemo poslednje pare da idemo na utakmice, kupujemo jbne clanske karte, iako smo kilometrima udaljeni od utakmica, a on se slihta onima koji imaju deset, ma sta deset sto puta vise para od nas bednika..

Mrs budaletino jedna..I to neki qurac Zvezdas?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Како је ово јадно и бедно, наравно од стране Лалатовића. Уместо да се проба да се смањи разлика између севера и остатка, он само долива уље на ватру. Значи Делије знају да сте вероватно купили титулу па њима посвећујеш победу,а осталима који виде чемер и јад, њима не посвећујеш победу? Па 100 ти мајки *****.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Poklanja pobedu šipkašima? To nekako baš ide uz Lalatovića. Najobičniji primitivac koji blage veze o trenerskom poslu nema. Zabrinjavajuće bi bilo da je pobedu poklonio nama koji ne idemo na sever. U klubu vlada prava simbioza. Kriminalci rukovode klubom, neznalica sa klupe predvodi ekipu, a šipkaši su očigledno zadovoljni trenutnim stanjem u klubu pa im ne pada na pamet da odreaguju na bilo šta.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Ганац »

Može ta budaltina da trtlja šta god mu drago, on je za mene nebitan lik, nedostojan Zvezde.
On deli navijače na podobne i one koji nisu? Običan nemač pojma kome će u CV-u da stoji kao najveći trenerski uspeh da je trenirao Zvezdu.
Da i malo ima pojma o fudbalu, mi ne bi onako smešno delovali kod prekida.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

@Beara: Bez obzira koliko je Lalatoviceva izjava bezobrazna i niska, moram da ti repliciram na jednu stvar. Na severu nisu samo vodje (sipkasi) nego ima i drugog svijeta koji ide od srca da navija a ne slaze se sa politikom grupa. Zato mojne da poistovjecujes cijeli sever sa grupom ljudi lociranih po grupama, a sa druge strane stoji da je nazovi trener bezobrazan i nekulturan i da ga treba otvoreno isprozivati za ovo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked