17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јоооој мајко моја мила.
Па јел постоји још неко сем мене ко се сећа како су својевремено навијачи овог кловна шамарали где год су га срели?
Зато што се курчио и мангупирао, сплаварио...
Кад прочитам како је он легенда клуба и бивши капитен дође ми да скочим са терасе.
Па он је као капитен већа срамота за клуб од Аџе Знања.
Па и птице на грани знају да је траку добио због Воје "Киса"!
Али се то тада на Северу знало и никако се са тиме није мирило!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Либурнија »

@Илија

+1

А ево Лалатовићу, ја мислим да си ти гузичар и билмез и то ти онако северашки поручујем. И сматрам да појма немаш и да треба што прије да летиш као и они који су те довели.

Ови који су прогутлаи Лалатовићеву удицу, било гдје да су и којој групацији да припадају, па и на овом форуму гдје се спиновање овог билмеза у циљу остајања у фотељи, одмах користи за просипање отрова према другим навијачима дијеле се у двије групе - на свјесне просипаче отрова и на оне добронамјерне али наивне.
carapan wrote: onima koji imaju deset, ma sta deset sto puta vise para od nas bednika..
Аман аман!! Брате, ајд изброји до 10 или још боље до 20, па добро размисли шта си заправо написао.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Markoss »

Ne znam stvarno odakle ideja nekom da su na severu bogatiji od ostalih i da imaju više para od nas bednika i to deset puta. Jel znate vi nekog ko ide na sever uopšte? A mogli ste i da vidite da ovi što su ljubili Lalatovića ispod tribine, imaju od 15-25 godina, dakle kakvi crni bogataši.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Да, а гузичар је отишао да се увлачи код клинаца знајући да је њих најлакше привући на ударање у звездашке груди, баш као ономад љигави Јанкосан па и дан данас осјећамо посљедице тог његовог (само)маркетинга у смислу "па немој брате, ипак је он велики циган" итд... Старије Делије су требале да га отјерају одатле али он је тачно знао КАДА треба тамо да одтрчи, ђе да га напушаваш и тјераш послије побједе. У стара добра времена, за такво шабанисање се шамарало.
Markoss wrote: Jel znate vi nekog ko ide na sever uopšte
Да, углавном крај с крајем састављају, чак ни то... Углавном, живот достојан "предсједника" ФКЦЗ...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Il genio »

Uzimati Nesine izjave za ozbiljno je isto kao Andjusove. Ulaziti u neku raspravu zbog njih je tek suludo. Jos od Barda nismo imali ovakvog komicara na klupi, pobogu, uzivajte u vrhunskoj komediji. :film:
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by carapan »

Либурнија wrote:@Илија

+1

А ево Лалатовићу, ја мислим да си ти гузичар и билмез и то ти онако северашки поручујем. И сматрам да појма немаш и да треба што прије да летиш као и они који су те довели.

Ови који су прогутлаи Лалатовићеву удицу, било гдје да су и којој групацији да припадају, па и на овом форуму гдје се спиновање овог билмеза у циљу остајања у фотељи, одмах користи за просипање отрова према другим навијачима дијеле се у двије групе - на свјесне просипаче отрова и на оне добронамјерне али наивне.
carapan wrote: onima koji imaju deset, ma sta deset sto puta vise para od nas bednika..
Аман аман!! Брате, ајд изброји до 10 или још боље до 20, па добро размисли шта си заправо написао.
Itekako znam sta sam dobro napisao, i koje sam apostofirao, nisam dete neko.. Nemoj da mesas babe i zabe, i da me vuces da pisem nesto o cemu svi dobro znamo..Sve sto imas mozemo na pp..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

Dobra utakmica, dobar izbor veznjaka, pun pogodak. Osim par kikseva na pocetku Vuleta i Laziceve greske kod prvog gola Jagodine, sve je bilo dosta dobro. Bekovi odlicni, Andjelko bukvalno bez greske u oba pravca. Parker dobar, treba mu vise prostora,pokazace to brzo na Marakani.
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

Lalatovic je istakao navijace sa severa kao prave navijace, zato sto su mu zvizdali i psovali ga navijaci sa zapada. Samo zato.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

CzvNikola wrote:Lalatovic je istakao navijace sa severa kao prave navijace, zato sto su mu zvizdali i psovali ga navijaci sa zapada. Samo zato.
Kada on psuje kako svoje, tako i igrače protivnika, pa i navijače drugog kluba, onda je to u redu. Međutim, kada ljudi sasvim opravdano polude zbog njegove demagogije, primitivizma i neznanja i izliju svoj bes prozivajući njega, onda je to problem. Znači, to što su ga psovali i što su mu zviždali opravdava po tebi tu izjavu?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Константин »

CzvNikola wrote:Lalatovic je istakao navijace sa severa kao prave navijace, zato sto su mu zvizdali i psovali ga navijaci sa zapada. Samo zato.
Е ако је тако онда добро. :ziga:
Врста која изумире
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

Константин wrote:
CzvNikola wrote:Lalatovic je istakao navijace sa severa kao prave navijace, zato sto su mu zvizdali i psovali ga navijaci sa zapada. Samo zato.
Е ако је тако онда добро. :ziga:
Nije tesko zakljuciti, znam sta se desavalo na utakmici.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Либурнија »

CzvNikola wrote:Lalatovic je istakao navijace sa severa kao prave navijace, zato sto su mu zvizdali i psovali ga navijaci sa zapada. Samo zato.
Ма кајгод?! Ево му још један северашки поздрав и порука да је лајавац без покрића и немач појма о тренерском послу. То што је зет и шурак још би му и прогледали кроз прсте а овако...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

CzvNikola wrote: Nije tesko zakljuciti, znam sta se desavalo na utakmici.
Можеш ли и нас да упутиш?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

Либурнија wrote:
CzvNikola wrote:Lalatovic je istakao navijace sa severa kao prave navijace, zato sto su mu zvizdali i psovali ga navijaci sa zapada. Samo zato.
Ма кајгод?! Ево му још један северашки поздрав и порука да је лајавац без покрића и немач појма о тренерском послу. То што је зет и шурак још би му и прогледали кроз прсте а овако...
Ma to je druga stvar. Ja samo kazem zbog cega je rekao to sto je rekao,nista vise.
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

МоСа ВерСе wrote:
CzvNikola wrote: Nije tesko zakljuciti, znam sta se desavalo na utakmici.
Можеш ли и нас да упутиш?
Sta te zanima?
Locked