17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

CzvNikola wrote:
МоСа ВерСе wrote:
CzvNikola wrote: Nije tesko zakljuciti, znam sta se desavalo na utakmici.
Можеш ли и нас да упутиш?
Sta te zanima?
Што је посветио победу само Северу? Шта су му други урадили?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Либурнија »

@CzvNikola

Немаш бриге, све сам добро схватио. :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

Sta te zanima?[/quote]
Што је посветио победу само Северу? Шта су му други урадили?[/quote]
Psovali su ga sa zapada, iza klupe, konstantno. Kada je menjao Ristica dobio je uvrede od 80% navijaca sa zapadne tribine.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Хвала Никола, нисам знао шта је тачно, па сам те због тога питао.

Колико год не одобравам тај балкански примитивизам вређања на такав начин, ти људи имају право да вичу шта им је ћеф. А он је тренер и професионалац који мора да је изнад тога. Међутим, милион пута је потврдио да је исти као и они што га вређају кад изводи Рилета из игре. И као што Либурнија рече, и ја да се придружим: напасеш се још једном момку са Севера као зец келерабе.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Ja sam uvijek zato da se stvari nazovu pravim imenom, pa tako da odobravam opservacije na račun dotičnog ''idemdasešlihtampredtribinu'' od strane gospode iza klupe.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Либурнија »

CzvNikola wrote: Psovali su ga sa zapada, iza klupe, konstantno. Kada je menjao Ristica dobio je uvrede od 80% navijaca sa zapadne tribine.
Сасвим оправдано пошто је Стојановићу била душа у носу а Катаи није малтене више могао ни да хода а камоли трчи, а овај није имао кохонес да их замјени већ јајарски дрка клинца (по наредби) који је једини од њих трчао и имао снаге. Знам ја да у Србији нема тренера да сам саставља тим али овај је зајебао и Јанкосана (кога би иначе требало, онако звездашки и цигански, приупитати око процената за Пантића и Мудринског).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Константин »

МоСа ВерСе wrote:
Колико год не одобравам тај балкански примитивизам вређања на такав начин, ти људи имају право да вичу шта им је ћеф. А он је тренер и професионалац који мора да је изнад тога. Међутим, милион пута је потврдио да је исти као и они што га вређају кад изводи Рилета из игре. И као што Либурнија рече, и ја да се придружим: напасеш се још једном момку са Севера као зец келерабе.
Иако не знам ко је и шта су ми рекли морам да питам, откуд знаш какви су ови што га вријеђају? Ево једно једноставно питање, врло вјероватно да су ти момци били и прије пар година када је Роби био тренер, ако су такви какви јесу зашто нису никада, али никада вријеђали Робија(а било је лоших мечева и заостатака на табелама)?
Мислим да знаш и ти, осјети раја то, наравно ова која прати терен и понашање тренера.
Тралалатовић је невиђена љига. А опет савршено се уклапа у Звезду данас...
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Константин wrote: Иако не знам ко је и шта су ми рекли морам да питам, откуд знаш какви су ови што га вријеђају? Ево једно једноставно питање, врло вјероватно да су ти момци били и прије пар година када је Роби био тренер, ако су такви какви јесу зашто нису никада, али никада вријеђали Робија(а било је лоших мечева и заостатака на табелама)?
Мислим да знаш и ти, осјети раја то, наравно ова која прати терен и понашање тренера.
Тралалатовић је невиђена љига. А опет савршено се уклапа у Звезду данас...
Не занима мене какви су они, него начин на који се вређа човек јер ту често буду упућене псовке које би законом требали забранит (типа спомињање деце, Бога и слично...). И не буди сигуран кад пишеш да Робију нико није звиждао. Увек има стручњака са запада који крену да урлају да не ваља од десетог минута јер смо некад, кад смо били прваци света играли боље.

ПС - Кад сам споменуо запад, нисам генерализовао целу ту трибину, него 'шипкаше' само. :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by CzvNikola »

Либурнија wrote:
CzvNikola wrote: Psovali su ga sa zapada, iza klupe, konstantno. Kada je menjao Ristica dobio je uvrede od 80% navijaca sa zapadne tribine.
Сасвим оправдано пошто је Стојановићу била душа у носу а Катаи није малтене више могао ни да хода а камоли трчи, а овај није имао кохонес да их замјени већ јајарски дрка клинца (по наредби) који је једини од њих трчао и имао снаге. Знам ја да у Србији нема тренера да сам саставља тим али овај је зајебао и Јанкосана (кога би иначе требало, онако звездашки и цигански, приупитати око процената за Пантића и Мудринског).
Slazem se da je Rile bio dosta dobar, da je ubacio Savicevica, bio bih siguran da je po naredjnju. Na kraju je ispalo dobro, Boske dobro odigrao do kraja. Ne znam samo kako Gavrica nije ubacio u igru, nije mi jasno. :D
Locked