18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by dacha od bosne »

Da li će nas i fudbaleri obradovati za rođendan kao i košarkaši i odbojkaši? Ima li naš trener petlje da ubaci najbolje igrače u prvih 11 i da se ne daj Bože neuspjeha ne poziva na kvalitet terena i sl.? Ili će pobjedu ponovno posvetiti samo jednoj grupi navijača i tako opet dijeliti zvezdaše? Hoće li Cigani napuniti Marakanu tj. stadio Rajka Mitića, ili će se desiti scenario Arene?
Mnogo pitanja, a odgovor ćemo vidjeti na terenu, ali i van njega.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by Markoss »

Lepa prilika da Vanja, Pankov, Nastić, Luković i kapiten Gaćinović ostvare svoj san i zaigraju na našem najvećem stadionu, doduše ne u dresu Zvezde, ali biće prilike i za to jednog dana.

Rajković- Pavićević, Jovanović, Lazić, Anđelković- Grujić, Ristić, Katai, Lazović, Parker- Jović.

Sa klupe Mbođ, Avram i Vukan. To je nešto što bih voleo da vidim.
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by CzvNikola »

Imamo bolji tim od Vose bez sumnje, igramo kuci, bodovi su nam neophodni, ocekujem pobedu, sta drugo. Ima i Vosa svojoh aduta, ima nekoliko igraca koje izuzetno cenim, ali mi imamo bolji tim i favoriti smo.

Ocekujem male izmene u odnosu na Jagodinu, Pavicevic umesto Jovanovica i Jovic umesto Orlandica i to bi bilo to. Najvise ocekujem od Parkera, vreme je da dobru igru iz Jagodine i sa priprema krunise golom, a i teren ce mu odgovarati, ocekujem da bude neuhvatljiv. Sansu sa klupe da dobije Avram obavezno, ostali po potrebi, koje nadam se nece biti.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by Константин »

dacha od bosne wrote:Hoće li Cigani napuniti Marakanu tj. stadio Rajka Mitića, ili će se desiti scenario Arene?
Mnogo pitanja, a odgovor ćemo vidjeti na terenu, ali i van njega.
Биће изненађење ако се деси сценарио Арене од прекјуче па да буде и 27.000 гледалаца. Једна од ствари коју цијеним код групе је та нека хијерархија и дисциплина. Међутим то није довољно за једну Црвену Звезду, "ајмо сада сада је битно да покажемо ко смо" и тако сваки викенд. Звездина већинска публика мора да буду љубитељи и познаваоци Фудбала, а они су ишчезли због недостатка повјерења и било каквих резултата вриједних помена. Видљив план и нормални људи који се труде да га спроведу.
Просто се људима све ово згадило...
Врста која изумире
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by naka »

Godinama se poziva na "bitan trenutak", godinama se ne pozivaju hostapleri da poloze racune..tako da do daljnjeg..sporadicno. Za vracanje zvezdasa potrebna je ideja i jasna vizija i plan "kako dalje". Rezultat i nije bitan. Dosadasnje okupljanje oko "planova i ideja uprave sa tribina i loze" dalo je rezultat. Dobar po njih, za zvezdu DNO.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by Либурнија »

naka wrote: Dosadasnje okupljanje oko "planova i ideja uprave sa tribina i loze" dalo je rezultat. Dobar po njih, za zvezdu DNO.
:angry27:

Шта имаш да кажеш о најавама у вези "контроверзних бизнисмена" и њихове намјере да помогну клубу? Чисто да би се бавили суштином и оним што хоћемо а не непрестано с оним што нећемо.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by МоСа ВерСе »

Наша најбоља утакмица од како је Лалатовић тренер. На време начели, били убојити из контри и полуконтри и резултат није изостао.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by dacha od bosne »

Meni se i dalje igra nije svidjela i pored ubjedljive pobjede. Elem, u prvom poluvremenu Vojvodina je imala više od igre.
Mora to još bolje što se tiče same igre. Ima tu rupa koje jači protivnik može lako da iskoristi, a vidjeli smo koliko smo nekonkurentni bili u Nišu, a ni sa Jagodinom nismo bili ništa bolji uprkos pobjedi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by crazynorth75 »

Solidna utakmica za naše uslove, Katai pokazao da je najveći majstor u ligi. Mnogo m i je drago što je Luka konačno postigao gol, na fantastičan asist Kataia, kome je blentavi Parker :dope: ukrao prvi gol. Mislim i da je Grujić morao ući mnogo ranije.

Rajković - 7
Cvetković 6,5
Jovanović 7
Lazić 7
Anđelković 7
Ristić 7,5
Lazović 7,5
Stojanović 7
Katai 8
Parker 7
Jović 7

Kovačević 6,5
Bosančić 7
Grujić - neocijenjen
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by Najdoski dr. Ilija »

Солидна игра и лепа победа наших.
За срећан рођендан.
Највећи бенефит је што су клинци све бољи и бољи а Лаза и Катаи онакви какве их и прижељкукемо.
Наравно сви они могу још и боље.
Цаки је исто био добар а Паркер ме мало нервира себичлуком!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Meni se i dalje igra nije svidjela i pored ubjedljive pobjede. Elem, u prvom poluvremenu Vojvodina je imala više od igre.
Mora to još bolje što se tiče same igre. Ima tu rupa koje jači protivnik može lako da iskoristi, a vidjeli smo koliko smo nekonkurentni bili u Nišu, a ni sa Jagodinom nismo bili ništa bolji uprkos pobjedi.
Meni se i dalje igra nije svidjela i pored ubjedljive pobjede. Elem, u prvom poluvremenu Vojvodina je imala više od igre.
Parkera moraju naučiti da ne bude sebičan, oko prvog gola će biti dosta priče, a to nam nije trebalo, Katai je imao čitav go pred sobom.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by Markoss »

Vojvodina nije imala više od igre ni u jednom trenutku, imali su veći posed, ali oni danas nisu šansu napravili. Užasan vezni red i užasan trener Vojvodine su kumovali tome. Anđelković veze nema. Moram da priznam da nikad veću dilemu oko ocena nisam imao.

Rajković- 7, nije imao posla, ali ulivao je sigurnost, bodrio ekipu i sve u svemu, ja zadovoljan.

Cvetković- 7, danas je bio dobar, nadam se da će nastaviti tako, igrao flaster na Mijata. Fino kapira igru, ali ga fizikalije sprečavaju da ima važniju ulogu, mogao bi definitivno par kila da skine.

Jovanović- 7, fino par puta izneo, ali imao grešku pred kraj.

Lazić- 7, rutinski, Pavićević je višak.

Anđelković- 5,5, najgori igrač na terenu ubedljivo, a najstariji. Ja bih se zapitao na njegovom mestu.

Ristić- 8, stalno ga udvajali, a on i u tim momentima uspevao da nađe najbolje rešenje. Ovo je utakmica u kojoj je on pokazao da trener nikad više ne sme da ga stavi na klupu i da mora da bude starter do kraja.

Stojanović- 6, carini loptu, pa vrati nazad, i tako u krug. Ristić je radio njegov posao u prvom poluvremenu, a i svoj.

Katai- 7,5, majstor fudbala, opravdava moje poverenje.

Lazović- 7, nikad neće naučiti završni pas, ipak, razbio Nastića.

Parker- 7, dao dva gola, a mogao da da još dva, ipak sviđa mi se kao igrač i zadovoljan sam njegovom igrom.

Jović- 7, odličan danas, i dobio bi veću ocenu da je duže igrao, pokupio mnogo lopti, lepo se ubacivao, razbio maler, poljubio grb, to je naše dete.

Kovačević- 6, nejasna izmena, odnosno trebao je Gruja da uđe. Fin šut iz daljine, ostalo neprimetno.

Bosančić- 6, ne mogu da provalim i dalje dal je bolji od Stojanovića.

Grujić- bez ocene, ali oću da istaknem da mi je žao što nije ranije ušao, a mogao je i Mbođ dobiti priliku.

Lalatoviću svaka čast za sastav, a on bi bio savršen da je Caki ostao na klupi, a Gruja počeo. Anđelković pojma nema.

Luka Luković bi mogao i kod nas igrati u rotaciji, ali na svojoj poziciji zadnjeg veznog, tu je najbolji. Ono što mi se kod klinaca Voše ne sviđa to je mentalitet i oni sigurno neće otkinuti bodove Partizanu, previše su uplašeni, a vezni red im je komedija. Rogač i Tumbasević su slabi igrači, i ne možeš njih staviti u vezni red zajedno nikako. Mijat se previše valja, namešta frizuru i ostalo, al opet se vidi razlika kod njega.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 18. kolo JSL: Crvena zvezda - Vojvodina

Post by redneck »

Parkeru neko mora da objasni ofsajd.
Da je Ziva u klubu da ga nauci.
Locked