19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Il genio »

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Izgleda da Laza neće igrati u Subotici, tu je zato ljuti pulen aka Gavra, da na svojoj poziciji pokaže svu veličinu svoga talenta.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

SPARTAK (4 -1-3-2): Mirković, Farkaš, Jakovljević, Antonić, Milošević – Maksimović, Ljubenović, Plavšić, Ilić – Georgijević, Ivanović.

CRVENA ZVEZDA (4-3-3): Rajković – Cvetković, Pavićević, Lazić, Anđelković – Ristić, Katai, Stojanović – Parker, Jović, Orlanidć.

Klupa: Kahriman, Avramovski, Bosančić, Savićević, Jovanović, Gavrić, Kovačević.

Grujić ni na klupi :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Лаза и Анђелко :faceplam:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Il genio »

Mene Cvetkovic izludjuje sa ispucavanjem lopte pri svakom kontaktu sa njom.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

mene ne izluđuje tim ispucavanjima, mene izluđuje samom svojom pojavom, čovjek blage veze nema.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by redneck »

Konacno rutinski resavamo suboticki teatar snova,
dok su neki drugi kvazi treneri sa neuporedivo jacim timovima tamo pili po tri komada.
Cvetkovic skandalozan,Andjelko dobar Katai najbolji.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by musemic »

Kakav osecaj dunstera Lalatovica za pojacanja-Gavric Nesa Galija i ovaj desni bek@_@.
Ne znam kakva je sema sa vremesnim gospodinom bez kose koji, iako zna fudbala, ne treba Zvezdi koja je puno duzna. Katai potvrdjuje zasto mi je bio omiljeni igrac. Da nismo ogrezli u kriminal ovih nekoliko talentovanih klinaca je moglo sanirati pola duga...milina ih je gledati.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

musemic wrote:Kakav osecaj dunstera Lalatovica za pojacanja-Gavric Nesa Galija i ovaj desni bek@_@.
Ne znam kakva je sema sa vremesnim gospodinom bez kose koji, iako zna fudbala, ne treba Zvezdi koja je puno duzna. Katai potvrdjuje zasto mi je bio omiljeni igrac. Da nismo ogrezli u kriminal ovih nekoliko talentovanih klinaca je moglo sanirati pola duga...milina ih je gledati.
Ја само да потпишем!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Markoss »

Nema potrebe da se sad kenja po Lalatoviću kad igramo i više nego dobro.

Naš najveći problem je dvojac na bekovima, mnogo su limitirani u napadu, a ni u odbrani baš ne briljiraju. Ovaj tim bi bio mnogo jači da su po bokovima Petković i Mijailović ili Antić.

Anđelkovića mi je muka kad vidim na terenu, i poželim da Lukovićevog kuma zameni Lalatov kum Đoša.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Катаи је Иниеста за ову лигу. Наш свакако најквалитетнији играч, одмах иза њега Ристић. Да није недисциплинован и лијен, био би један од главних и у Олимпијакосу и то без по муке. Ако и јесмо сакати на лијевој страни, ништа ја ту не бих диро по питању Катаиа и оставио га да игра ово што игра, ту је потребнији и може више да да екипи. Откада он и Ристић диригују личимо на нешто. Мали Јовић налази себе и то је врло битно. Све остало тешки просјек а неки и испод њега., тркачи, водоноше... Још један доказ колико је данас мало потребно да се узме ова распала лига. 2 крштена играча у маневру и колико толико-крштен нападач. Плус један штопер 30 плус (Саво, Братић, Пекарић). Аврамовски је исто добар али су му "кадровске комбинације" изгледа скењале самопоуздање. Грујића нема, он грува склекове по посебном третману и набацује масу. Јовановић се опоравља од модрица од удараца "кост у кост" у задње 2 "сениорске" :faceplam: текме. Али добро, можда нам је кењање по форума и услишено, бар гледамо редовно Ристића и Јовића а и Јовановића смо колико-толико дочекали. Тренеру је изгледа дошло из дупета у главу кад се заљуљала столица па је одустао од зајебанција са сином Драганом те Вуканом, Цакијем и Тенком као "креативцима". И то се одмах враћа.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Slažem se, Katai i danas najbolji, Savo je ladno mogao u ovoj smiješnoj ligi na desnog beka, a Vule u 11, a ne da gledamo bravure na desnom beku pulena numeru duo, koji kao i kolega mu pojma nema. Na Cakiju se vidi da zna lopte, ali je jasno i da je ovih 15ak utakmica moglo proći sa nekim drugim na toj poziciji, tu su i Avram i Gruja.

Rajković - neocijenjen
Cvetković 5,5
Pavićević 6
Lazić 6,5
Anđelković 6
Ristić 7
Stojanović 6
Katai 7,5
Parker 6
Jović 7,
Orlandić 5,5

Kovačević 6
Avramovski 6,5
Gavrić -
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by musemic »

Markoss wrote:Nema potrebe da se sad kenja po Lalatoviću kad igramo i više nego dobro.

Naš najveći problem je dvojac na bekovima, mnogo su limitirani u napadu, a ni u odbrani baš ne briljiraju. Ovaj tim bi bio mnogo jači da su po bokovima Petković i Mijailović ili Antić.

Anđelkovića mi je muka kad vidim na terenu, i poželim da Lukovićevog kuma zameni Lalatov kum Đoša.
Taj dvojac i dedu Popaja smo doveli ti i ja ili...? Lalatovic veye sa zivotom nema i tim mu sastavljaju Terza i navijacka javnost, kombinovano.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked