20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by Константин »

Значи овога пута је крива репрезентативна пауза!? :valjanje:
Ахахахахахахахахаха
Врста која изумире
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by CzvNikola »

Raspadali smo se tokom cele utakmice. Bunarili smo kao petoligasi, iznenadila nas visoka igra Napretka. Linije tima daleko, nije se prilazilo i grdaila se igra, vec se bunarilo. Rajko nas je spasao, Rile i stoperi danas odigrali solidno, ostatak ekipe ocajan. Bosancic je malo stao na loptu kad je usao, a trebao je da udje omah na poluvremenu, jer se Stojanovic raspadao kao i 90% nasih igraca.

Parer je na Vi sa loptom, tehnicki skroz neobucen igrac. Ima neke kvalitete ali golgeter nije. Rajinog puena necu da kmentarise, igrac za Moravac iz Mrstana, isti igrac kao Vasington da Silva koji je igrao kod komsija. Sljivotresac.

Nasi igraci, tj vecina njih danas je prikazla veliku fudbalsku neinteligenciju.
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by redneck »

Odlicna utakmica,
dominacija prvo poluvreme i ok drugo.
Jedina greska neUspela ofsajd zamka.
Trebali smo im dati 2-3 gola,
Rajko,Parker i Andjelkovic najbolji,Caki ok,
Ristic Luka i Katai neprimetni,
Lazovic se raspadao al mu hvala na golu,
desni bek je najlosiji pojedinac ovog tima.
Napredak bunar i trkaci-nista,al nam je pas igra bila losa
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by Константин »

redneck wrote:Odlicna utakmica,
dominacija prvo poluvreme i ok drugo.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qC5o_MnN3Vg[/youtube]
:)
Врста која изумире
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by Nolle »

Rajković - 7 / Hvala Rajkoviću što nismo kiksnuli.
Cvetković - 5 / Najgori bek koji je ikada igrao za Crvenu zvezdu. Konkurencija mu nije mala.
Pavićević - 6 / Na iskustvo igra ove utakmice
Lazić - 6 / Loše postavljanje u nekoliko navrata
Anđelković - 6 / Kum igra standardno. Ništa epohalno, ali odigra.
Ristić - 5,5 / Ne može svaka utakmica vrhunski
Lazović - 6 / Zbog gola malo veća ocena.
Stojanović - 5,5 / Loš, sem par lopti, baš loš
Katai - 5,5 / Nije mu bio dan.
Jović - 5,5 / Da mu je Parker dodao, nastavio bi seriju.
Parker - 5,5 / Mnogo je sebičan.

Kovačević - 5,5 / Drastičan pad u njegovoj igri.
Bosančić - 5,5 / Fin slobodnjak. Morao je ranije umesto Cakija.
Orlandić - 5,5 / Ušao u šansu. Pomogao kod bunkera.

Tri boda. Ovo da se zaboravi. Guraj dalje.
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by CzvNikola »

Samo da napomenem da mi je drago sto niko nece reci da je utakmica namestena. Da je bilo 3-0, svi bivec znali da je namesteno. Ovako i dalje ne znaju.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by Markoss »

Gledam utakmicu i sve čekam da se nešto desi. Dosta slaba utakmica, dugo se nisam ovako smorio. Za sledeću utakmicu očekujem Gruju na terenu, a Stojanovića na klupi. Najvažnije je da Rile igra na svojoj poziciji, a ne da ga guraju nazad zbog Stojanovića.

Rajković- 7,5, apsolutni igrač utakmice, kapiten i lider ovog tima. Driblanje da se ne ponavlja više.

Cvetković- 5,5, nazad dobar, napred očajan, klasičan defanzivni bek. Ja se ne sećam jednog njegovog centaršuta za sve ove utakmice? Par kila da skine za početak.

Pavićević- 5,5, komplikuje nekad i previše, igra malo na staru slavu što se kaže i ne čini mi se da je koncentrisan kao prošle godine, više otaljava.

Lazić- 6, dečko igra sasvim pristojno, nadam se da će mu forumaši oprostiti nekad. Limitiran jeste, ali dečko igra na jednom nivou i ne podbacuje.

Anđelković- 6, za njegov nivo je bila prva pristojna partija, ali centaršut živi užas, isti igrač je bio i pre deset godina kad smo jedva čekali da ode.

Ristić- 5,5, slabo je odigrao, nije zadnji vezni, ipak veoma smiren, siguran sa loptom u nogama, ali duvala je promaja, kasnio je sa startovima dosta.

Stojanović- 5, čovek igra baš prosečno i ne zaslužuje da počinje utakmice. Vidim da drugima upada u oči da je spor, ali meni više upada da nije neki vizionar, da će da izmisli gol nekim pasom, a baš to sam očekivao od njega.

Katai- 5, debelo podbacio, ne znam šta je u pitanju.

Lazović- 5,5, ovih 0.5 je dobio zbog gola, inače ubedljivo najgori na terenu, ne pamtim da me je ikad više iznervirao nego juče. Nema to veze sa sistemom trenera, već sa tim da on nije bio u stanju pas da odigra prvom do sebe.

Parker- 5,5, trudi se on, ali mnogo je bre bezobrazan i ne poštuje saigrače, i ne bi me čudilo da nas njegova sebičnost košta nekih važnih bodova. Treba mu zapretiti klupom jer ako mene iznervira deset puta u toku meča, kako li je tek ovima na terenu, al dobar je, nije da nije.

Jović- 6, džabe što on ima osećaj za prostor, kad ne dobija loptu u isti, a da je Parker bio malo manje bezobrazan, verovatno bi ga dao.

Kovačević- 5,5, nema kvalitet za prvih 11, i igra samo zbog prodaje.

Bosančić- 6, fino je odigrao, iako je omašio ono s 2 metra, hvala bogu pa je bio ofsajd.

Orlandić- 5,5, jel moguće da on toliko ne zna da da gol, kad ga gledaš onako krupnog, nagruvanog, pomislio bi sad će da zakuca pod prečku, a on svaki put šutne ko baba.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by crazynorth75 »

Vidim i Lalatović i još neki forumaši pominju sebičnost Parkera i neupošljavanje Jovića, ja nikako da skontam o kojoj je situaciji riječ? Ako je ona prva kad je sam sebi stvorio poziciju, a golman odbranio, tu nije bilo šanse da mu doda, jer je 1 igrač Napretka bio ispred, a 1 nadolazeći, tako da bi sigurno pokupili loptu. Ako je neka druga situacija u pitanju, ja je se ne sjećam.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Vidim i Lalatović i još neki forumaši pominju sebičnost Parkera i neupošljavanje Jovića, ja nikako da skontam o kojoj je situaciji riječ? Ako je ona prva kad je sam sebi stvorio poziciju, a golman odbranio, tu nije bilo šanse da mu doda, jer je 1 igrač Napretka bio ispred, a 1 nadolazeći, tako da bi sigurno pokupili loptu. Ako je neka druga situacija u pitanju, ja je se ne sjećam.
Акција пре тога кад је неког несретника изломио, шутирао је, лопта отишла у корнер. И на почетку другог полувремена исто је могао да дотури Луки.

Доста је глупав и опет немамо праву деветку.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by crazynorth75 »

Pa o toj akciji i ja govorim, pogledaj sažetak pažljivo, nema šanse da bi mu mogao doturiti loptu. Ja ga nekako gotivim, volim te blentave likove, mislim da bi se uz dobru sredinu, mogao groblju usrati u život na Marakani.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by redneck »

crazynorth75 wrote:Pa o toj akciji i ja govorim, pogledaj sažetak pažljivo, nema šanse da bi mu mogao doturiti loptu. Ja ga nekako gotivim, volim te blentave likove, mislim da bi se uz dobru sredinu, mogao groblju usrati u život na Marakani.
Ma to su fudbalski nepismeni novinari lose preneli,
nije Nenci pizdeo na Parkera zbog sebicnosti vec sto u 46 minutu 1 na 1 masi ceo fudbal sa 5 metara.
I on i rajin pulen su imali 1 na 1 da zatvore mec.
Jos je Parker pasom izbacio rajinog orlanda i ovaj opet plasira u suprotni ko protiv spartaka a golman u padu brani nogom.
Pa zakuj je pod precku ,majku joj,nije bomba.
Niko ne radi sa napadacima,sad bi ovu pauzu trebalo iskoristiti za objasniti Parkeru ofsajd,
sa rajinim pulenom raditi na sutu i gradjenju lopte ,
da vise koristi telo a ne ruke
a nasim srednjacima da ne carine loptu vec da je Parkeru daju na prvu.
Inace nedostaje kapiten Miki da stane na loptu ili da precizan pas kad je protivnik agresivan ko miskov napredak.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by Najdoski dr. Ilija »

Са Рајиним пуленом би прво требало да се ради колут у напред, колут у назад итд...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by tsva »

nije budala da se zaglavi na pola koluta

nije svako drvo savitljivo
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 20. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by redneck »

ja bi od rajinog vola napravio centarfora da bi ga ovaj lilu ili dinamo moskvi zavaljao za 8 meleona.
3 puta je izasao sam ispred golmana,ima nekog smisla prati igru,
glavom zna i ima sirovu cg snagu.
Prvo tvorza da nazove raja i da mu kaje da ovaj tvoj nema pojma i da mora da 8 sati dnevno uci osnove fudbala.
Onda rajo svom balvanu da to utuvi u glavu ,
kafana cave i splavovi ne postoji vec arbeit macht frei.
Pa onda sa njim da se radi na postavljanju i zavezati mu ruke iza ledja,da koristi telo i ramena kod osvajanja prostora protiv stopera a ne ruke.
Drugo kad izadje sam 1 na 1,za pocetak nema plasiranja lopte,
to ni messi vise ne koristi,a srpski toleligaski golmani iako nisu bufoni nisu somovi da ih varkom tela izbacis.
Trece stajna noga sa loptom paralelno,orlandinjo iskosa 1 na 1 punom gadja donji suprotni sa zabicom.
I tako jedno milion puta,sledece godine 20 golova i lil,ako je mogo balvan skuntelar moze i ovaj.

Imaš svoje mišljenje koje je suprotno od drugih i to nije problem. Ali pazi kako se drugima obraćaš. Može to i drugačije. Dacha
Locked