21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by tsva »

Lazic legenda :R :R :R
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Либурнија »

AlKosan urnisao Terzinog poslusnika. Terza namjestio. .. titulu grobarima.

Lazica, Orlandica..prosijediti Perunu, odlicne fizikalije, prirodni talenat za rukomet. Prevara od fudbalera I notorna kiksara Lazic kostala nas nova 3 boda, jedan od najskupljih igraca svih vremena. Andjelkovic :pop: :isuse:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by LF 1991 »

Ovaj Lalatovic je veci saban i od Pacoja. Sve i da je dobar trener, a nije, treba ga sutnuti nogom u dupe.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Čim don Terza ne zatvori utakmicu, do izražaja dolazi stručnost bijednika na klupi i kvalitet asova poput Lazića.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Ганац »

Šta reći, a ne zaplakati?
Lazić, šta taj dečko igra? Ko je njega pominjao u pozitivnom kontekstu ovde na forumu?
Jović, klinja je za omladine, nije za prvi tim, ono se ne sme promašiti. Imao je bar tri 100% šanse i ni jednu nije realizovao.
Lazović, on nije ni došao na utakmicu.
Tralalatović: igrači, uprava i navijači FK Zagrepčani moraju još danas otići u crkvu da upale sveću za zdravlje Tralalatovića i da što duže ostane trener Zvezde.
Ej šabani, naši šabani... ko sve nosi dres Zvezde, je*** ti sreću, užasni smo i zaslužili smo ovaj poraz.
Šta reći, a ne zaplakati...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Do penala smo ipak bili bolji, od penala kraj.

Laziću, sinko, probaj ti sa boksom. Fino si nabijen, a ko zna, plemenitoj vještini danas fali materijala, u krizi je. Prije ćeš uspjeti nego sa fudbalom.

Orlando Nazario danas najbolji potez od kad je u klubu - ono kad ga je napucalo u glavu iz slobodnjaka. Potencijalno je spriječio gol.

Lalat žestoki momak, trener u usponu...

Savo Pavićević se izgubio ove sezone, toliko da Lazić često izgleda bolje od njega (ne i danas, već generalno).

Jović nezreo, upropastiće ga, osim ako ga već nisu prodali pa ih je briga. Momčić nije za oslonac još uvijek, a guraju ga da bude to.

Idemo dalje... ćeraćemo se, pa dok se ne oćera uprava, ili uprava oćera klub u propast ili budzašto privatizaciju.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Najvece pojacanje za grobare je Milijin zet, gle cuda to nekima ne smeta a sve im ostalo smeta. Pa zato se oni nisu ni pojacavali znali su ko nam je na klupi. Kada je onaj pajser izjednacio na 1:1 spice kroz noge prestao sam da gledam.
Lazic, Jovic, Andjelkovic, Kovacevic, Cvetkovic fudbalski nepismeni igraci. Malog Jovica i njegovo kretanje se granice sa protivljenjem gravitaciji, ono sto je promasio je samo nastavak promasaja ali neka klub trpi da bi se on prodao za neke pare pa krece rastaljivanje. Terzicu ipak ces ti udariti zadnji ekser u kovceg.
P.S. Ako onaj izgubljeni Radonjic ne osvoji titulu kao sportsko drustvo cemo se raspasti.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by tsva »

Ova utakmica pokazuje da je mnogo pametnije ganjati i naturalizovati strance nego gurati decu koja dolaze iz fudbalske skole koja je rame uz rame Gibraltaru i San Marinu. Nasa deca = nasa propast.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Markoss »

Ovo je duplo bolja igra nego kad je Robi bio trener pre 3 godine, tad za 90 minuta nismo uspeli da prismrdimo golu, a danas smo promašili 4 STOPOSTOTNE ŠANSE. Igra je bila slaba, ali dajte bre ljudi, pa Jović je promašio 2 čiste šanse, Parker isto jednu i Katai. Golove primamo posle 2 KIKSA ŠTOPERA. Pa šta je tu tačno Lalatović kriv? OK, igra je bila sranje, ali i sa takvom igrom bi lagano dobili Novi Pazar, samo da je bilo više koncentracije u završnici i odbrani

Rajković- 6, jedini koji je zaslužio prelaznu ocenu, ali me je par puta iznervirao što odmah nije bacio loptu i napravio kontru, nego je čekao ne znam šta.

Cvetković- 5,5, samo zbog gola, u prvom poluvremenu ga je izurnisao onaj Matos.

Pavićević- 5, najgori igrač na terenu.

Lazić- 5, ne dajem ispod 5 nikad, ali on je danas direktno pogrešio kod oba gola.

Anđelković- 5, danas je bilo i gorih od njega, ali on je najgori fudbaler u ekipi, a najstariji. Koja je tačno njegova svrha u klubu treba pitati Lukovića, jebo ga kum da ga jebo.

Kovačević- 5, MRŠ IZ ZVEZDE! Samo toliko. Ne mogu više očima da ga vidim, a tome doprinosi i njegovo ponašanje koje je danas bilo sramotno na više nivoa.

Katai- 5, igra na mahove, par minuta dominira, onda ga nema pola sata.

Stojanović- 5,5, i on se borio, eto kolko su ostali jadni kad neko na borbu dobije bolju ocenu od ostatka.

Lazović- 5, šta reći i za njega više, da nema ovoliki staž u Zvezdi i da nije ljudina, odavno bih ga kritikovao.

Jović- 5, dečko iz peterca dva puta maši, razumem ja godine, ali daj bre malo koncentracije, ne treba da imaš 30 godina da bi dao gol iz peterca.

Parker- 5,5, borio se kolko je mogao.

Orlandić je trebao mnogo ranije da uđe, Bosančić me sve više podseća na Čavu Dimitrijevića, dečko je ofanzivni vezni, a ne znam dal ima gol ili asistenciju ove sezone, Avramovski ni sam verovatno nije očekivao da će ući.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by tsva »

Kazes duplo bolja igra a samo golmanu dao sesticu. Odluci se.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Либурнија »

+1 Markose, potpisujem.

Kod Robija je bilo nade da se s vremenom nacini krstena igra. Kod Lalatovica ovo je plafon. Bez Rajkovica, Kataia, Lazovica i par dobrih klinaca, mi smo TSL prosjek, cak i ispod.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Markoss »

Pa i u toj utakmici kad je Robi bio trener su jedino Krneta i Tošić mogli da dobiju 5,5, svi ostali 5.

Ja imam odlično pamćenje, i jako dobro se sećam te utakmice gde nismo narpavili ni jednu šansu za 90 minuta, i da je hajlajt naše igre bio kad je Tošiću pocepan dres posle jednog prekida. Tad smo i bili najbliže golu. A nju spominjem jer je tada bilo milion izgovora, a danas drvlje i kamenje po treneru.

Danas smo imali 4 stopostotne šanse, jedino da Lalatović uđe pa da da gol. Gol primili iz dva kiksa našeg štopera. Pa da je Murinjo bio na klupi, ne znam dal bi se ovo drugačije završilo.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by tsva »

A zasto taj stoper uopste ima priliku da igra? Ko je njega stavio?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Pa je li neko stvarno očekuje da Lalatović sa ovakvim ponašanjem nekom bude simpatičan? 3 puta je nepristojniji od (pravog) Murinja, ali onaj je napravio nešto u fudbalu pa mu se moraju klanjati. Ja sam bio u startu umjereno pozitivno okrenut prema njemu, kao našem bivšem igraču, ali debelo me razuvjerio da mu je mjesto na našoj klupi. Ponašanje na terenu i u javnosti za osudu, samo što je to ustvari slika i prilika kluba danas. I mislim da je izgubio ekipu, da se to vidi na igračima koji nemaju fokus.

Opet Robi, samo Robi, ko god da dođe, Robi... valjda i to nešto govori. Ajd kad se već spominje ta utakmica sa Novim Pazarom, mislim da nije bila bez publike već da je 10 000 fanatika to pretvorilo u vruć teren da gori zemlja, a danas trening atmosfera. Besmisleno poređenje, opet, ali ajde kad se već igramo...
Zvezdaš. Robista.
Locked