22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Najdoski dr. Ilija »

Груја је играч "злог" Стојадина.
Пошто се он предходних дана оглашавао по медијима логичан расплет је тужба због неисплаћене лове и онда паљба на "трули" запад!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Либурнија »

Pa eto, nisam to cak ni znao a dijagnoza je bila tacna. A i koji ce nam moj Grujic, nek ide u Udineze, za bolje i nije! :frust: Ionako imamo tu “Tenka“ koji ima mnogo gotivniju frizuru od Grujica... :ovca:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Markoss »

Nema veze to što je Grujić igrač Stojadinovića, odnosno nije to razlog neigranja, tako i sam Gruja kaže, pa ajde da mu verujemo.

Ne treba praviti frku na onu psovku Gavrića, jer se to dešava na svakoj utakmici, samo su njega snimili. Orlandić i nije toliko drvo, baš sam ga dočekao na nož nekako i malo mi je i žao zbog toga, voleo bih da dobije šansu, pogotovo jer Parker slabo igra.

Jović pokazao kritičarima da ne da mu je mesto u prvom timu, nego da je najbolji napadač u ekipi. Kakav potez kod drugog gola.

Jovanović je nadam se iskoristio svoju šansu i daj bože da ga Lalatović više ne vraća na klupu, danas je bio prilično dobar.

P.S. Menjam Cakija i Bosketa za Krunića.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Najdoski dr. Ilija »

Разлог што Груја неигра је тетреб на клупи а не то што је 101 играч.
Ја само кажем какав ће вероватно бити епилог његовог неиграња! ;)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Markoss »

Za mene je ovo bila sasvim dobra utakmica, rutiniranje protivnika što se kaže uz dosta lepih poteza. Ništa lepše nego ovaj termin od 17 časova uz proleće i sunčano vreme.

Rajković- 7, u ovakvim utakmicama je nezgodno oceniti golmana koji nije imao puno posla, ali ulivao je sigurnost i fino je intervenisao u prvom poluvremenu.

Cvetković- 6, podseća na Mikića, biće od njega ovakvih "solidnih" partija tokom čitave sezone, ne verujem da će da kiksira, ali ni da će napred da ima neki doprinos.

Jovanović- 7, volim da ga gledam na terenu, ima neku gracioznost, iako igra štopera i nema puno prostora za neke lepe poteze.

Pavićević- 6,5, u prvom poluvremenu je grešio u pasovima najjednostavnijim, ali sem toga, prilično dobar.

Anđelković- 6, stelt, ali kazniće to neka ekipa koja bude imala fino desno krilo, bojim se da će to biti Partizan. Teranje Antića i vraćanje Anđelka je velika greška.

Kovačević- 5,5, čovek je zaslužio da dobije crveni na poluvremenu. Milion faulova i to nepotrebno grubih gde nakon prekršaja odgurne ili potkači protivnika, nepotrebno.

Bosančić- 6, šteta za njega što u glavi nema ništa, psihički kanal, neke jednostavne stvari ne može da uradi, a opet se vidi da zna da igra fudbal.

Stojanović- 6,5, i on zna fudbal, al sve je to u mestu, nekonkretno i sporo. Idealan igrač za Radnički iz Niša, za nas eventualno da ulazi s klupe.

Lazović- 6, očajan u prvom poluvremenu, dao gol iz penala i dobio ovacije, zasluženo, njemu bar ništa ne mogu da zamerim.

Parker- 5,5, nije mu se baš igralo, najgori na terenu.

Jović- 8, šta reći za potez kod drugog gola, puno mi je srce zbog njega. Na kraju se malo povredio pa je morao da izađe, a ubeđen sam da bi dao još jedan do kraja.


Gavrić- 5,5, jedna situacija u drugom poluvremenu kada razmenjuju pasove i lopta dolazi do njega i on je naravno gubi, nepismen fudbaler.

Avramovski- 6, kako je ušao i krenuo, imao sam utisak da će da pocepa, al nije se to desilo.

Orlandić- 6, dobio jako jako jako nezgodan udarac u koleno i skupio snagu i vratio se, bravo.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by tsva »

Lakse se igra kad nemas balvanske kikseve na poziciji stopera pa moras da juris rezultat. Luka majstorski kod drugog gola. Nije bio neki fudbal al dovoljno dobar za 3 bobe.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Pravednik »

crazynorth75 wrote:Pravednik motivisao Jovića :jumping1: Neiskusno Jovanović pravi faul za žuti ali Tenk nije nizašta, otrese ga ovaj ko slinu.
Sto bi se reklo imao sam danas veci uticaj od vrlog nam trenera :thumbup:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by crazynorth75 »

Gavrić ona najgora vrsta, tupadžija, najgori, a bahat i bezobrazan, a prije toga imao nekoliko sebi svojstvenih bisera. Savo loš danas, kod gola je morao i on bolje reagovati.

Rajković - 7
Cvetković - 6
Pavićević - 5,5
Jovanović - 7
Anđelković - 6
Kovačević - 5,5
Lazović - 7
Bosančić - 5,5
Stojanović - 6,5
Parker - 7,
Jović - 7,5

Gavrić - 0 (nula)
Avramovski 6,5
Orlandić - neocijenjen
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Тони »

Ај кад се већ дају те оцене

Рајковић - 6.5

Цветковић - 6
Анђелковић - 6
Павићевић - 5.5
Јовановић - 6.5

Ковачевић - 5

Лазовић - 6
Босанчић - минус бесконачно
Стојановић - 7
Паркер - 6

Јовић - 7.5

Гаврић - 6
Орландић - 5.5
Аврамовски - 6
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by МоСа ВерСе »

Прво полувреме, нисам ништа видео од барјака, друго, нисам видео јер сам возио ка Пиониру. Чуо, 3:1 на крају, идеално. :) :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
CzvNikola
Новајлија
Posts: 31
Joined: Wed Feb 25, 2015 1:09 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by CzvNikola »

Bravo za kompletnu ekipu a posebno za Luku Jovica, to dete je fenomenalno. Nadam se da je nekima bar malo neprijatno.

Odbrana je bila nesigurna, u pojedinim trenucima nije ulivala sigurnost. Jovanovic je bas nezreo, dosta je napaljen, a to nije dobro, mora mnogo mirnije da igra, neretko ispuca loptu bzv napred, plasi se od greske, ali dobro mlad je. Hitno mora da nauci da igra kad mu je lopta u nogama, postavku i kretnju ima i bice to sve ok.

Vezni red je odlicno odradio posao, Boske i Caki su odigrali odlicno,narocito ovaj drugi, covek je jednostavno odlican igrac i najvece zimsko pojacanje. Kovacevic je napravio dosta pametnih faulova, i tako nemerljivo pomogao Vuletu i Savu. Imao je i nekoliko losih dugih lopti.

Parkera nisu dzaba stavljali na desnom beku, covek trci, bori se, gradi se, ali je posvadjan sa loptom, po meni bi bio mnogo korisniji na krilu, ali dobro.

Najvaznija je pobeda i da smo prisli na 2 boda od komsija.

Ova ekipa ce uvek imati moju podrsku. Bravo Zvezdo.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by Константин »

Шта сте Ви гледали ја не знам, да смо још који гол дали оно фудбала видјело није. НИкаква игра, никакав концепт, на средини катастрофа играмо позиционо неку зону могуће и да смо јако неспремни. Сва срећа играо Лука Јовић.

Рајковић - 6, не знам, није ми више онако капитенски на терену
Цветковић - 5, смијешно, добро загази на противничку половину па се некада двоуми да ли да исрати Лазу или не
Анђелковић - 5, мува без главе
Павићевић - 5.5, пензија, прилично жалосно изгледа када без ометања пошаље пас на страну у аут
Јовановић - 6, не баш бриљантна партија али борбен, поузданији од лазића сигурно, у ових неколико већ мечева што је одиграо
Ковачевић - 5, трагично, напријед ништа позада сељачки и рукама и ногама без фудбала
Лазовић - 6, ништа специјално превише шеретских покушаја. Скандирање са трибине је ваљда јер је опростио дугове, значи када будемо доводили неко појачање треба му рећи да ће добити следеће скандирање ако не добије оно што је договорио. :dancing1:
Босанчић - 5, плач, са правом су истрпили притисак навијача око ангажмана, па се чекао да уђе у форму, па је кмечао да треба више да игра и на крају опет једно велико ништа. Врло вјероватно проблем са главом и ношењем са притиском, дијабола.
Стојановић - 5.5, мислим да је на малом фудбалу одличан, али ово је велики фудбал и први услов је да будеш спреман
Паркер - 5.5, ништа без обзира што се овде врло ријетко улази у шансе из кретања и акције
Јовић - 8.5, сјајно, дао 2Х, борио се играо у оба смјера, шта више од клинца који је у децембру напунио 17.
Орландо МеЂик и Гавро Марадона по обичају запалили масу.
Тралала 5, тактика, измјене, игра, понашање на мечу и изјава-не одступа.
И лига је још гора у играчком смислу и мислим да поготово млађе не заваравају резултати, гдје ми као дајемо неком више голова. Ово је аматерски ниво и најгора лига у историји српског фудбала, без конкуренције! Ја сам видио на Маракани толико не фудбалских потеза, али не због неког пресинга, него тениским ријечником да се изразим не изнуђених грешака и то је оно најтужније...
Врста која изумире
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Борац

Post by naka »

Odgledao poslednjih pola sata i shvatio da mi je jedan od boljih zdravstvenih poteza apstinencija od FKa. Dovoljno mi je da pogledam ono na klupi i da pritisak skoci. Na kombinacije koje asociraju na olose iz uprave da ne govorim. Jednostavno, njih treba aktivno bojkotovati. Ne igrace, nego klub. Atmosfera u timu je uzasna. Igraci dolaze kao na klanje. Jednostavno, ovoj "upravi" i "treneru" da se da gaspromov budzet za Zenit, uz dovodjenje Mesija i ronalda, ne bi nista uradili. Osim pljacke, i uzimanja "titule" za patkometriju u skolskom dvoristu.

Igru nisam video, ali to i ne cudi. Video sam ocaj u defanzivi cim nas napadnu vise od 5 igraca. Ne zna se ko gde stoji, a zajednicko da su daleko od igraca.jos je utisak momak koji se vidi da ZnA i da ce moci (avramovski) i ona frustrirana imitacija od igraca supergavra.

Supertrener koji je pobedio "sjajnu. I odlicnu ekipu borca i gde je video samo pozitivne stvari, nije ni za komentar.
Locked