23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Субота 18.04. у 16 часова, стадион на Врачару

Након паузе, фудбалери настављају првенство утакмицом против Вождовца на стадиону на Врачару. У нашој екипи последњих дана искрсли су проблеми око Паркера, који је имао смртни случај у породици, па хоће га пустити, неће, како то већ бива у неозбољним клубовима, тако да је његов наступ неизвјестан. Меч ће пропустити и повријеђени Лука Јовић, тако да се очекује наступ Орланидћа од прве минуте.

Екипу Вождовца са клупе предводи наш Жиле, који такођер има доста проблема око повријеђених и кажњених играча. Пренос утакмице на каналу Аренаспорт 1
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Koji mi anti fudbal igramo, kao da su se ovih 11 skupili na Auto komandi jutros i krenuli na utakmicu, kao rakova deca.
Kovačević :faceplam: , šta on igra? niti jedan pas nije uputio, a grub je da se uplašim da će nekom polomiti noge.
Stojanović jednako loš, ne znam da li je uputio jedan tačan pas.
Igra očaj, e moj tralalatoviću....
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

Овај мали Јокић је за Тенка Инијеста лично!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

Видим ја ови наши младићи борови запели да ми се прописно начеститају рођендана. :dope: :mrgreen:

Што се тиче Јокића њега смо шутнули пошто је Стојадинов ваљда иако је на вријеме говорено да треба за љубав Звезде гурнути Грујића и њега у ватру...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Il genio »

Na 90% utakmica u ovoj ligi, Zvezdi ne treba zadnji vezni. Taman sam pomislio da je Lalatovic to ukapirao posle nekoliko utakmica sa Risticem, Stojanovicem i Kataiem u vezi, kad on opet vraca Kovacevica.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Il genio »

Bravo Luka doktore! :zastavaGRB:
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јој што искења овај Лалатовић после утакмице, желудац ми се преврће... :faceplam:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by musemic »

Jovic je najbolji spic u srba, steta sto sparta uz aut liniju, ako bude igrao u 16 dace dva gola grobarima
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Jbg Liburnija, nisu uspeli uprkos velikom trudu da ti rođendan pokvare :dancing1: .
Ono što ja primećujem, možda i grešim, ali nama je stub odbrane prošle godine bio Kelhar, uz njega su i Pavićević i Mijailović izgledali kao Vidić i Patris Evra. Pavićević deluje vrlo često pogubljeno i pogrešno "ceni" loptu, prošle godine je sve te stvari korigovao Kelhar, sada nema ko.
Tanka nam je igra, rekoh kao da su se prvi put skupili pred utakmicu, retko koji pas da bude dobar, a da se uputi u napred, e to je raritet.
Posle vodećeg gola, mi mudro branimo protiv pretposlednje ekipe prednost od jednog gola, i tralalatović uvodi još jednog zadnjeg veznog, šampion gluposti. :foot (10):
Ja nisam stručnjak neki za fudbal (vidi se) ali meni Jović ne uliva neko poverenje kao kada vidim Ristića.
U svakom slučaju jedino vredno danas su tri boda.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Markoss »

Užasna utakmica, ali užasna, ne bih puno o njom, jer stvarno nije bilo šta da se vidi. Lalatovića izgleda ne dotiče to što igramo ko pičke i što smo dobili utakmicu na potez, pošto šansi i nije bilo mnogo.

Rajković- nemam na osnovu čega da ga ocenim.

Cvetković- 5,5, nazad ok, napred ništa, klasika.

Jovanović- 7,5, odlična partija, svaka lopta odmerena, ništa napamet, u korist mu je išlo i to što Voždovac nije hteo da napada, pa i nije imao posla nazad, ali je bio igrač više u napadu.

Pavićević- 6,5, previše se oslanja na iskustvo, ima i problem sa fizičkom spremom.

Anđelković- 6,5, bolji nego inače, ali centaršut katastrofa.

Kovačević- 5, nakon dva MMA starta zaslužio da dobije crveni, na kraju prošao bez žutog, napred ne zna ništa, nazad nije ni bio potreban, veliki fail Lalatovića je stavljanje njega u prvih 11 i uopšteno, al na ovoj utakmici pogotovo.

Stojanović- 5, svaki napad u prvom poluvremenu je išao na njega, a čovek sem borbenosti, nema ništa. Sve više sumnjam u to da je on igrač za nas.

Katai- 7,5, odličan, ubedljivo najbolji u veznom redu, on je igrač koji bi mogao da reši derbi.

Lazović- 5, užasan i više od toga, ima sreće što ne dajem ispod 5.

Jović- 8, sjajna partija krunisana golom, rešio je utakmicu i zbog toga je igrač utakmice, nema puno filozofije, dečko postaje ozbiljan špic.

Orlandić- 6, dečko se borio, al konstantno su dva igrača bila na njemu, ništa mu ne zameram.


Bosančić- 5,5, automatska izmena zvana Caki out, Boske in. Bezobrazno je šutirao oba puta iz slobodnjaka, iako su bile nezgodne pozicije i pokazao nepoštovanje prema saigračima ala Milijaš.

Ristić- 6,5, ušao i podsetio da nam fali kao hleb nasušni, jedini igrač uz Kataia koji ume da povuče loptu, da promeni stranu, da stane na loptu, s tim da je Rile daleko odgovorniji.

Grujić- ušao pred kraj.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Ove naše utakmice idealne su za najmlađi uzrast. Da je sreće pa da u marketingu ima neko pametan pa snimiti ovo na dvd pod poznatim naslovom - ''Uspavanka za male Zvezdaše''. Imate problem, vaše dijete ne voli da ide na spavanje? Imamo rješenje - pogledajte bar jednu utakmicu Zvezde i vaš problem je riješen!

Konj na klupi se iskenja na Žileta, sve u folu za koga igra Voždovac? Šupičkumaterinu majmunčino!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by tsva »

Jovanovic >>>> Lazic

sto se znalo i od ranije
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dennis Rodman »

Propustio sam dobar dio utakmice, srećom ne i Lukin gol :thumbup: Milina je konačno gledati klasičnog "ubicu" nakon gomile raznih "8 golova u sezoni" mrsomuda koji su godinama defilovali da bi se prodali u ko zna kakve čobanske lige... Ti znaš kad njemu lopta pada u 16, da je to odmah šansa. Ono što sam gledao od igre, naravno kao i do sada, donja srednja žalost. Jovanović se sprema za derbi, ili se Lazić čuvao od kartona?
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: ВОЖДОВАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Aj da i ja ocijenim, Katai najbolji danas, ostatak veze tankosava, prelijep pogodak Jovića.

Rajković - neocijenjen,
Cvetković - 5,5
Jovanović - 7, Pavićević 6,
Anđelković 6
Kovačević 5,
Lazović 5,5,
Stojanović 5,5,
Katai 7,
Jović 7,
Orlandić 5,5

Bosančić 6
Ristić i Grujić neocijenjeni.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked