ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођаци!

Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Шта да се ради кад се не пази на часу... :whistle: Лоптица је већ одавно у твом пољу. :kosarkas:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by dacha od bosne »

A ja bih ipak da vi meni kažete gdje ima da se kupi jeftinih čvaraka i kavurme :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by nyc »

Константин wrote:Њуца прод'о си се Вучићу ;) :D
Volem ga ko oči svoje. :dancing3:
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by nyc »

бишоп wrote:Њуц лепо срочено али уз дужно поштовање благе везе са реалношћу нема. Дотична група је итекако позната сваком жандарму јер су их милион пута до сада спроводили, задржавали, легитимисали, међу њиховима има друкара које јављају планове кретања, акцијање и све оно што чини тај неки хул начин живота. Нико ме не убеди да нису знали да ће бити ту, да планирају акцију. Зашто није било кордона негде на истоку, а навијачи би се сами већ поделили. Никакву њихову победу и успешну акцију у овоме не видим, потрчали ка северу, сукобии се са симпатизерима, страдали невини и нормални људи, а чим се појавили керови бежте ноге без иједног размењеног ударца. Мени жао што је ушла жандармерија, требали су да дођу до севера и да онда буду растављени на комаде. Северу замерам што је дозволио да керови уопште уђу на исти.
Brate lauferu, iliti Bishope, iliti Biskupe...

Ja zaista ne mogu da sudim na osnovu "dotična grupa je poznata svakom žandarmu", a tek ne mogu da se izjašnjavam na temu "njihovih drukara".
Sve što sam napisao je bilo na osnovu snimaka koji, nažalost ili na sreću, ne mogu da se montiraju i pakuju.
I dalje smatram da panduri nisu očekivali akcijašenje po Istoku. ALI, skidam im kapu jer su u super krastkom roku uleteli na tribinu i oterali džukce nazad, prema jugu.

No, onda - opet na osdnvu snimka - dolazi do mnogo većeg problema, a to je "iskrena đečlja" nemkoliko iljada naših momaka da izađu napolje i krenu u osvetu. Jer, jebiga, ovi zabranjeni su ih malo postideli, zar ne?

Pitam ja tebe, brate, da li su se panduri MAKSIMALNO UZDRŽAVALI ada su ušli na Sever?
Da li su ipak obavili posao pošteno - pod uslovom da NISU ZNALI (a ti znaš, a vidim i Liburnija) da se sprema nekakva veličanstvena akcija Zabranjenih na Istopku?

Ako ćemo pravo, na prošlim derbijima, najveći problem za panduraciju na IStoku je bio kako sprečiti žešće sukobe izmedju Zabrabnjenih i Grobara na Jugu!!! Nikada, ali NIKADA se nije pojavljivao probloem eventualnog napada ka Severuy.

I šta, sad bih ja trebalo da verujem da su panduri "imali dojave", ali, hebga, mrzelo ih da bilo šta odrade na osnovu istih???

Okanimo se naklonosti ka ili kontra tribine, asli meni je ovo zaista suludo. Šta bi, po tvom, trebalo panduri da urade? Da udju na IStok i... ? Pa zabranjeni su bili potpuno izmešani sa "pučanstvom" ? Šta i KAKO onda?
OK, ako su imali sve unapred detaljno izdrukano, ali ja te priče ne mogu da gutam.

Na kraju, jedno uopšteno pitanje. Lepi moj, da li su, po tebi, zabranjeni, grobari, agenti ovi-oni IKADA odradili neku akciju u kojoj su nas iznenadili, da ne kažem odradili?
Ili smo samo MI ti kojima je dopušteno da "trijumfuju" u navijačkim okršajima?
Pitam čisto 'nako, radoznalosti radi.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Samo da preciziram - NE ZNAM za dojavu, tako mi je prenijeto. I da, zandari nisu morali obavezno da znaju za dojavu ako je postojala ali neko iznad njih svakako.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked