ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођаци!

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Бајевић је отеран док је Звезда била 1. на табели зато што се код њега морао да зна сваки ред, на пиштаљку се какило, пишкило, свлачило, облачило итд.
Тако се прави систем о коме маштамо и дан данас!
Наравно то је потпуно одговарало нашим "интергалактичким звездама", слично је било и код Земанових припрема, "једним од најлакших у тренерској каријери".
Иначе мени је "посебно драго" што ће тим земљиштем које је "могуће светло на крају тунела" располагати Терза, Коки, Башке, Кнез петрол итд...
Иначе ја сам због своје "ружне прошлости" навикао да због критиковања Саленцета и Витеза будем етикетиран да у ствари подржавам Мишковића :jumping1: .
Тако да ово што сам због критиковања Човића и Деје окарактерисан као подршка Андреју за мене није ништа ново, навикао сам.
Само се ти опусти и настави са "аргументованом" расправом... :thumbsup:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote: Иначе ја сам због своје "ружне прошлости" навикао да због критиковања Саленцета и Витеза будем етикетиран да у ствари подржавам Мишковића :jumping1: .
Тако да ово што сам због критиковања Човића и Деје окарактерисан као подршка Андреју за мене није ништа ново, навикао сам.
Само се ти опусти и настави са "аргументованом" расправом... :thumbsup:
Кад си већ потегао Сокобањца, да га још мало употријебимо - ПОКАЖИ гдје сам ја то написао. :angry27:
Бајевић је отеран док је Звезда била 1. на табели зато што се код њега морао да зна сваки ред, на пиштаљку се какило, пишкило, свлачило, облачило итд.
Тако се прави систем о коме маштамо и дан данас!
Наравно то је потпуно одговарало нашим "интергалактичким звездама", слично је било и код Земанових припрема, "једним од најлакших у тренерској каријери".
Иначе, ти ћеш се зачудити, а вјероватно ти је гледе тога памћење већ нагризао зуб времена :kreza: , али у тој ствари подржавам и Бајевића а поготово Земана. Но, то што су играчи могли да вилене првенствена је заслуга опет главе односно њеног нечињења - Пиксија и Топлице (а ко их оно бјеше минирао ОДОЗГО и подбуњивао играче?!). А то свакако није систем коме тежимо.

А кад смо код Хербалајфа, позивам админе да санкционишу форумаша Најдоског др. Илију због задирања у приватну сферу форумаша В.З.! :jumping1: :dita:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Е сад, да је ово прави човјек и прави Звездаш, да је он и дјелић Вујошевића, он би са својом критиком кренуо редом, прво са гробарима на истоку због изазивања свих догађања, па онда са критиком жандармерије која је на источној трибини заказала а то је научна фантастика јер мора да мази пудлицу, па тек онда завршио са овим (а и о томе би се могло дискутовати ал ајде). У успоредби с њим, чак и свиња постане симпатичнија, бар има муда да се бори за своје.
Вучић: Ломљење столица сопственог клуба, то не могу да разумем, ти људи биће строго кажњени

27 април, 201522
Александар Вучић, премијер Србије осврнуо се и на инциденте односно нереде на трибинама који су обележили 148. вечити дерби


Image
ФОТО: Бета

– Повређени полицајци, то је страшна ствар. Ломљење столица, посебно сопственог клуба, то не могу да разумем. Ти људи биће строго кажњени – истакао је Александар Вучић.



Нема сумње да ће од следеће године уследити приватизација клубова.

– То би било најбоље решење, а надам се да ће држава смоћи снаге да крене у тај процес следеће године. У наредних годину дана покренућемо приватизацију клубова да видимо како ће то да буде – поручио је Вучић.

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super ... o-kaznjeni" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by dacha od bosne »

crvenazvezdabeograd ‏@czbtv 3m3 minutes ago
@avucic 1/2 Razumemo da želite da se kazne oni koji su lomili stolice na Marakani tj. Rajku Mitiću

crvenazvezdabeograd ‏@czbtv 3m3 minutes ago
@avucic 2/2 ali ne razumemo da ne pominjete žandarmeriju koja je pored navijača partizana, glavni krivac za izbijanje nereda.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

И то не навијача Партизана на југу, већ управо оних на истоку. Југ и Север нису уопште изазвали билокакве инциденте док није кренуо стампедо "Забрањених" по источној трибини.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Само ми објасните шта је грешка жандармерије на истоку?
Од тренутка када је туча почела реаговали су за цирка 40 секунди што може да се види на свим снимцима!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Грешка је у томе што кордоном није одјелила њихов и наш сектор на истоку а ЗНАЛИ су да "Забрањени" иду тамо. Како су могли да сјевер одијеле ефикасно од истока гдје се радило о већим масама људи, а овамо као нису могли? И све да и жандармерија није ништа крива, то не правда Вучића да ни рјечју не спомене оне које су цијело то срање и изазвали. Аман, доста више тог правдања режима, они какво год срање да ураде увијек нађу неко оправдање па чак и кад је очигледно да су засрали, увијек скрећу пажњу на нешто друго и избјегавају одговоре на питања на које заправо немају адекватног одговора...Ја могу да разумијем зашто људи којима овиси егзистенција и посао о доброј вољи режима ћуте али бар ми не морамо то да чинимо, нама хвала Богу не зависи запослење о њиховој милости. Мене они не дотичу, народу ако су добри нек их подржавају, што се мене тиче, и до, не 74, него 174 % задужења од БДП.

Али добро, сад бар знамо на коју трибину да идемо на слиједећем дербију, тим прије што смо ионако хтјели тамо. На жандармерију Неше дипломца не можемо се очигледно ослонити да ће нам заштити обични наш народ од оних дебила.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:Ја могу да разумијем зашто људи којима овиси егзистенција и посао о доброј вољи режима ћуте али бар ми не морамо то да чинимо, нама хвала Богу не зависи запослење о њиховој милости. Мене они не дотичу, народу ако су добри нек их подржавају, што се мене тиче, и до, не 74, него 174 % задужења од БДП.
Бранио сам Мишковића па заступао интересе Андреја а сад још и браним режим!!!
Браво, идемо даље! :thumbup:
Либурнија wrote:Грешка је у томе што кордоном није одјелила њихов и наш сектор на истоку а ЗНАЛИ су да "Забрањени" иду тамо. Како су могли да сјевер одијеле ефикасно од истока гдје се радило о већим масама људи, а овамо као нису могли?
Да, требали су на улазу да питају: извинте јел сте ви случајно забрањени. Јесте, е онда у бокс лево!
Либурнија wrote:Аман, доста више тог правдања режима, они какво год срање да ураде увијек нађу неко оправдање па чак и кад је очигледно да су засрали, увијек скрећу пажњу на нешто друго и избјегавају одговоре на питања на које заправо немају адекватног одговора...
Е видиш ја сам ово приметио и кад се помене Група, увек се нађе неко оправдање за срање на Северу!
Шта је адекватан одговор на питање: зашто су се навијачи сукобили са полицијом на северној трибини?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote:
Либурнија wrote:Ја могу да разумијем зашто људи којима овиси егзистенција и посао о доброј вољи режима ћуте али бар ми не морамо то да чинимо, нама хвала Богу не зависи запослење о њиховој милости. Мене они не дотичу, народу ако су добри нек их подржавају, што се мене тиче, и до, не 74, него 174 % задужења од БДП.
Бранио сам Мишковића па заступао интересе Андреја а сад још и браним режим!!!
Браво, идемо даље! :thumbup:
Али КАКО си дошао до оваквог закључка?! Мсм, ајде реци да се шалиш. Зашто ми спочитаваш нешто што нисам ни рекао а ни помислио? Говорио сам УОПШТЕНО о неким појавама и у вези Андреја и у вези режима.
Да, требали су на улазу да питају: извинте јел сте ви случајно забрањени. Јесте, е онда у бокс лево!


А "Забрањени" немају никаква обиљежја на себи или негдје при себи па макар и сакривена? Ово је први дерби гдје они иду на исток? Мурија су све мале Ђокице, никад чули за претрес на улазима и није у стању да разликује забрањеног дебила од Трапе са Звездиним трикоом, човјека са дјететом у зЗвездином дресу, брата Девилс с мајицом...па мора да се убије размишљајући да ли да их пусти према југу или према северу?! :faceplam:
Е видиш ја сам ово приметио и кад се помене Група, увек се нађе неко оправдање за срање на Северу!
Шта је адекватан одговор на питање: зашто су се навијачи сукобили са полицијом на северној трибини?
Па зашто су се сукобили, ајде ти реци? Ево, рецимо да ја признам да сам глуп и да НЕ ЗНАМ зашто су се сукобили. Очекујем сувислији одговор од оног - па зато што су крезуби намрштени дебили и дилери дроге па им се може тако и из чистог бијеса и обијести чупају столице.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Да не цитирам већ по реду:
1. вероватно зато што си на моје постове одговарао.
2. а) колико је људи било на истоку и западу са обележјима оба клуба и нису учествовали ни у каквом инциденту
б) и на ком дербију су се људи на истоку и западу одвајали према навијачким обележјима
ц) или им пише на челу ко је за тучу а ко не
3. сукобили су се зато што су желели обрачун са гробарима а жандармерија им није дала да изађу са стадиона или прескоче ограде јер би у том случају дошло до крвопролића и ја стварно ту невидим никакву грешку жандара
Или су можда требали да их пусте и да посматрају са стране па после тога да преброје мртве и рањене!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by naka »

Svi su krivi. Zandarmerija je kriva sto odmah nije grupu koja je organizovano krenula ka severoistoku isekla. Bili su na stazi i na istoku, ali su zakasnili plus imali blagu reakciju. Druga krivica je kad su usli na istok do severa da naprave blok ka istoku, mentol koji ih je vodio prsnuo je suzavac tri puta ka ljudima sa decom iako im niko nista nije pretio. Normalno da mu je verbalno jebana mater, dok su mi neke njegove kolege slagale ramena u stilu jbga budala. Trece, nisu oni hteli na sever nego je grupa sa severa htela na istok i u tom probijanju ih je par izgazila gore. Oni su pokusali da se tu zaustave ali su ovi i dalje isli. Tako tri puta i tek nakon toga se uslo na sever da se postavi blok.

U sustini svi su dostojni drzave, uprave i fudbalskih desavanja na terenu. Pravi reprezenti...
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by redneck »

O fudbalu-sa loptom se nismo sastavili dva pasa da se povezu
terzicu jebo ti lalatovic mater.
Prva pickousta diktatorska usna nek se ubije
zajedno sa nesposobnom podguznom ministarskom slinavom muvom,
gde je kavez slinava stoko,
gde se u svetu ultrasi ne odvajaju fizickom barijerom nesposobno slinavo govno,
jebali ti zabranjeni mater a i onom lopovskom direktoru naseg stadiona koji dozvoli prodaju karata ultrasima
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

До мене је сада дошла слиједећа информација:

"Дознајемо да је полиција пре дербија имала дојаву да ће навијачи Партизана да крену у обрачун на источној тривбини. Одређене структуре су хтеле прекид дербија а те структуре повезане су са министром Стефановићем а врло вераватно и још са неким високим политичким функционерима. Те структуре су и испословале да полиција уђе на север иако се знало до чега то може да доведе."

Како ми је речено, преламају се ту и неки други политички сукоби иза позорнице а повезани са скорим унутарстраначким изборима у СНС-у, а имају везе и са планираном скором приватизацијом. Ако ме лажу, лажем и ја вас. ;)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by dacha od bosne »

Mene ovo uopšte ne čudi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Тим прије ово дјелује вјероватно зато што је синдикат полиције експресно издао саопштење још прије него је текма уопште и завршена?! :matis:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked