ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођаци!

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Beara_Vladimir »

Liburnija, donekle se slažem sa tobom. Mislim da je preoštro reći da nam je zabranjeno da osvojimo titulu, ali sigurno da Overlord nije mrdnuo malim prstom da pogura Zvezdu u borbi za odbranu titule. Kad god je na čelu države ili na odgovornim funkcijama u istoj bio grobar, Partizan je vezivao po 5-6 titula. Od Mirka Marijanovića, preko Dačića i Branka Ružića i ostalih. Sada, kada je predsednik Vlade RS, a ujedno i apsolutno najmoćniji čovek u državi, neko ko se bar u načelu izjašnjava kao zvezdaš, postavlja se pitanje kako to da za vreme njegovog mandata Partizan uzme dve titule? Kako to da naš FK ne može da snađe ni u jednom režimu? Da se razumemo, meni je žao što uopšte diskutujemo o ovakvim stvarima i što je sport u potpuno drugom planu, ali tako se osvajaju titule u Srbiji. To je realnost. Nadam se da će jednom doći dan kada ćemo moći da diskutujemo o sportskim, fudbalskim stvarima, kada će se situacija u državi makar malo normalizovati. Međutim, ne bih baš da taj dan dočekam sa 7 titula manje od Partizana. Svestan sam ja da titula u Srbiji ne znači mnogo, tačnije ne znači ništa, ali ipak ne bih da komšije naprave neku osetniju razliku.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Вучић је машина која гута све и интересни магнет огромне снаге за којега се лијепи све што је гузичарски настројено у земљи Србији. У ту групацију спада и гробарски лоби, Толе, Зека, Бјека, Вучела, Ружић..Коферче. Значи, због политичких поена, маркетинга и усиљеног глуматања оца нације, титуле се дјеле по кључу - једна мени, једна теби, у свету влада АВАВцарство, у њему царује другарство. :povraca2: Из истог разлога дервиш још увијек није завршио на установи затвореног типа, чак није ни макнут из кошарке иако се по новинама изасеравао по "оверлорду" и вилени већ годинама изазивајући предратно стање гдје се сви молимо Богу да не падне крв... Кокеза, Терза, Тончев, Вучела, све то вири из Вучићевог дупета и ради шта му се каже. Мислим да сад многи схватају да је тачно оно што сам прогнозирао и у погледу поретка фудбалских ствари и што се тиче намјера са клубом. Још једном - Русима дићи споменик, гигантско "Г" на Калемегдану, одмах испод Побједника! :dedica: Ја да сам тај Рус, отјерао бих нас већ одавно у мп3, и клуб и шугаве дволичне владе одане богу Јанусу.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Beara_Vladimir »

Vidiš, ja tog Vujoševića poštujem iz jednog vrlo prostog razloga. Spreman je da se svim sredstvima bori za svoj klub, i on i Danilović. Mi nemamo ciganšturu kakva je on grobarčina. Zato ga poštujem, bez obzira na to što je takav kakav je. Čim je osetio da bi Zvezda mogla postati finansijski moćnija od Partizana, on je počeo da pritiska Vučića, da ga napada preko medija i nešto je ipak uspeo da uradi za Partizan po tom pitanju. Što mi to ne radimo? Šta nas sprečava? Samo ne bih voleo da čujem sada priču o poštenju. Je l' smeta nekome uspon KK-a? Da ne misli neko možda da smo ovo sve u košarci uradili bez podrške SNS-a i Vučića? Isto to što smo uradili u košarci je moguće napraviti i u fudbalu. U fudbalu je, zapravo, još lakše. U košarci imaš kud i kamo ozbiljnijeg i jačeg protivnika u odnosu na fudbal.

Izvinjavam se administraciji za skretanje sa teme.
Last edited by Beara_Vladimir on Mon Apr 27, 2015 7:03 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Што се тиче КК ЦЗ, то што смо урадили можемо прије свих захвалити Ђиласу и Човићу. СНС је прво помогао па онда опструирао када нису добили апсолутну власт у клубу. Битно је да не мећу клипове у точкове али са њима се никад не зна, осилило се, осладило им се...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Il genio »



Sta reci... Sta li je ovaj covek prezivljavao onih 45 minuta...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Знате шта, ово кукање на ППВ-а је мало јадно.
КК је показао како се ради, доведеш у ФК иоле пристојног тренера (што Дејо свакако јесте поред свих мојих критика) и двојицу играча приближних квалитета Ђенке и МВил-а и молим лепо.
Овако ћемо од магистра на лето да добијемо АлКосана и Трујића!? :faceplam
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Па пази, да сам ја довео Кокезу, Тончева, Башановића, Антића итд. у клуб (уз паралелно оживљвање политичког леша Горана Весића), да онда мој страначки војник у управи назове Терзонија и завапи "Брате помагај", шта би ми ти на то рекао? Или да сам мутав или да сам безобразан и срачунат. Треће нема.

Значи, редослијед ствари је такав и у КК ЦЗ - тамо је Ђилас урадио праву ствар довођењем главе која ће онда да доведе ствари у ред, доведе Ђенку, МВила па и Радоњу чак. Значи тенденција је да играју и доводе се најбољи који могу, да се гурне у ватру најбоље што имаш из омладинског погона, да се лични интерес подереди и стави у функцију општег, и то је то. А у ФК, свега тога нема пошто си довео неспособњаковиће, послушнике и уграђиваче. So simple is that.

Да се разумијемо, Ђилас па ни Човић ми у политичком смислу никада нису били опција чак ни у рубрици "разно"...док овај такозвани ППВ (који је већ навршио трећу прву годишњицу :kreza: владавине), па, није ни он али свакако да је био прије горе наведених. Тако да, политичка наклоност :angry27:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Па добро јел ППВ довео Тралалатовића на клупу?
Па јел ППВ довео "Цакоја" и Анђелка "хармоникаша"?
Јел ППВ преговарао са "искусним и прекаљеним" Ал Ко Саном?
Није!!!
...и биће све док се са трибина небуде чуо "глас разума"!!!!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Није, довела их је она "глава" коју је он инсталирао у клуб а та смрди само нијансу мање од оне Весићеве. Она глава за коју је он лично преузео одговорност довукавши је у пола ноћи у клуб. И та прича, навијачи треба да постављају управе...они могу да одређену управу можда отјерају или изнуде промјене али не могу да изазову промјену тренда све док политика не одлучи другачије. Ено, навијачи тј. организовани дају од почетка пуну подршку Човићу а код неорганизованих баш и није тако. Треба ли сад да се зато жигошу неорганизовани и да им се спочитава лобирање за Андреја Вучића и СНС? Не, дапаче, мислим да већина људи нешто ради и критикује или подржава из најбољих намјера.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Извини а како то неорганизовани недају подршку Човићу?
Тако што купују сезонске, небојкотују АБА-у, деру грло и дланове на свакој утакмици.
И молим те објасни ми логику стављања знака једнакости између критике и ускраћивања подршке Човићу и Радоњићу и посебно ово око стављања знака једнакости између "неорганизованих" и Андреја!???
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Е сад, код неорганизованих постоје разне групације баш као што је случај и код организованих. Прошле сезоне је на АБА било понекад по неколико 100 људи и коморна атмосфера. На неким текмама ЕЛ опет у Арени, организовани су повукли ем бројем ем навијањем док су неорганизовани, барем она дербијашка већина, заказали. Исто тако је тачно да међу неорганизованима постоје и појединци који не могу Човића и који мисле да би то СНС и Андреј боље...
И молим те објасни ми логику стављања знака једнакости између критике и ускраћивања подршке Човићу и Радоњићу и посебно ово око стављања знака једнакости између "неорганизованих" и Андреја!???
Хоћу, али када ти мени објасниш логику повезивања директног нетјерања Кокезе и Терзонија, са подршком и повезаношћу навијачке групе са истима.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Наравно, кад ти штеточина уништава кућу, вода навире до прозора људи треба са сетом да се присећају старих добрих времена!
То је најбоља одбрана!
Али важно да смо одбранили клуб од Мишковића и Пиксија!!!! :thumbsup:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Опет Пикси?! Од кога је побјегао? Од навијача? :faceplam:

Нисмо одбранили клуб од Мишка и Мурти послије њега али бар јесмо земљиште од отимања тј. отимања права клуба да га он користи. Засада... А баш то земљиште могло би се испоставити као сламка спаса, као свјетлост на крају дугог тунела.

Искусно си скренуо с теме... :thumbsup:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јесте, јесте ја сам скренуо са теме причом о томе да неорганизовани подржавају Андреја!? :pop:
Иначе Пиксија смо шамарали ја и Праведник...
А отерасмо Добривоја и Бајевића па спасисмо клуб пропадања, са 10 на 60 милки минуса!!!!
Ово ти је било у стилу сокобањца на Хербалајфу! ;)
Иначе да, ППВ је довео Келхара, Нејца, Славишу а Џони му се страшно замерио тиме што је био са Миличићем на Равној Гори.
Значи јавио ми Тарот да му је било страшно стало да доведе Гаврића, да се одужи човеку што је МО носио џакове са кафом док је играо за Напредак!
Ништа небрини, ППВ ће да среди стање у нашој кући а ми ћемо после да се питамо око свега.
Ипак је Звезда наша, само ОН треба да заведе ред па ћемо ми после лако...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Иначе, ППВ већ одавно то није, преко године дана. ;)

Јасно, свака риба па и наша не смрди од главе већ од пераје. Ал, ајде, нећу човјека у ветеранском добу да убјеђујем у супротно пошто видим да не вриједи.

Што се тиче Сокобањца са Хебалајфа, неће да може да сам ја покренуо тему око организованих и неорганизованих:
...и биће све док се са трибина небуде чуо "глас разума"!!!!
Бајевић је устао и отишао сам након што је имао 2 циклуса припрема а игра нам није личила ни на шта, тим на разбијену војску. Немој да качим клипове из тог периода, боље да нас поштедим тога. Што се тиче Пиксија иако није био у љубави са навијачима, он је побјегао од мафије а не од навијача и то је факат. Организовани навијачи сигурно нису били за то да се Пикси најури из клуба у октобру/новембру, а вјерујем да би добио кредита и дуже од краја полусезоне. Кад смо већ код Тралалатовића, можда би навијачи Пиксију опростили чак и АлКосана кога је он довео да нас уведе у ЛШ и ону 4-6-0 формацију у Солуну?! :jumping1:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked