ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођаци!

Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођаци!

Post by Либурнија »

Image

Браћо и Звездаши,

ево опет хитамо усусрет великом празнику београдског, српског, Екс-СФРЈ, евроазијског и свјеЦког фудбала. А шта то значи назначио је, између остлог, легендарни маг бата АлКосан - у њима је усађен страх од тунела Маракане! И овога пута има земља да се тресе и улази језа у кости, остајемо вјерни традицији и духу наших трибинских предака! Момци на терену да излете као лавови, као достојни насљедници Чика Рајка, чика Боре, Џаје, Блекија, Војина, Кулета, Пижона, Пиксија, Робија, Деје, Декија, Перице... и многих оних који су писали историју вјечитог дербија...Нема шпекулација већ срце на терен као што су нам кошаркаши демонстрирали а онда, као у трансу, надрасти себе и поставити ствари на своје мјесто. Резултатски, Звезди је потребна побједа да би остала у трци за титулу али још важније је да се васпостави природан поредак ствари и хијерархија побједом у самом дербију.

Не бих много више да дужим - у суботу морамо да баталимо и оставимо иза себе сав баласт свакодневнице и смутних времена, да будемо као један, и на трибинама и на терену и да покажемо да смо још увијек успркос свему и свакојакима - ДОСТОЈНИ! :zastavaGRB: :vitez: Дербији су вазда превасходно добивани врућим и храбрим срцем звездашким! :vitez: Овако се то ради, veni, vidi, vici!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tmTJ-dahTrk[/youtube]

ЦИГАНИ, СРЕЋАН НАМ ДОЛАЗЕЋИ ПРАЗНИК!!!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hF0dOgMoI2U[/youtube]
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by crazynorth75 »

Nadam se da se Rile vraća u tim mjesto Kovačevića, mislim da je mnogo važnija uloga kreativca Ristića, od Tenka, koji bogami pruža sve tanje partije. Naravno, očekujem u 11 i mog ljubimca Parkera, koji bi u tandemu sa Jovićem, mogao popriličnih problema napraviti njihovim halfovima. Po meni imamo bolji sastav, treneri su tu negdje na sličnom nivou neznanja + što bi se reklo ''Domaći teren je domaći teren.''
Očekujem sastav Rajko - Cvetković, Jovanović, Pavićević, Anđelković - Ristić - Lazović, Stojanović, Katai - Jović, Parker.

Prenos ovaj put ide TV Prva.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Markoss »

Nisam siguran da Vule ima glavu za ovakvu utakmicu, bar u ovakvom momentu kad nema utakmice u nogama, ali opet, ni Lazić ne uliva poverenje i ako na nekoj utakmici Vukašin Jovanović može da postane igrač, onda je to ova.

Kovačević pre Stojanovića, nema potrebe da Ristića trošimo na zadnjem veznom i da mu kočimo ofanzivu, a treba neko ko će da igra flastera na Ilića ili Babovića. Mislim da ni u ofanzivi nećemo puno izgubiti ako Stojanović ne bude igrao. Gruja takođe nema utakmice u nogama da bi u nedelju igrao, i to je velika šteta, pošto bi on i napred i nazad dao fin doprinos.

Lično, nemam dileme oko prvih 11:

Rajković- Cvetković, Pavićević, Jovanović, Anđelković- Kovačević, Ristić, Katai, Lazović, Jović- Parker.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Il genio »

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by МоСа ВерСе »

Велике су шансе да ће закуцати нерешено. Волео бих више од свега да их декнемо као и сви ви, само што не знам да ли је кадар лалатовић да спреми екипу за тако нешто. Они неће јурити, њима и нерешено одговара, што значи да морамо да нападнемо.

Видећемо, за дерби се никада не зна.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Либурнија »

Ма ј...ш више и то Толетово првенство. Одвалити стоку и тачка. То није више ни питање Лалатовића, ни њих, већ карактера, тим прије што смо по питању квалитета ђене ђене. Написао сам већ, ко има кохонес добива ово, ко нема нема нити ће их икад имати. Понајмање ми као навијачи Звезде треба да се бавимо неким трт-мрт шпекулацијама и филозофирањима...што би рекао Пешић - какав је то начин! ;) :tekila:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by МоСа ВерСе »

Ма Либурнија, ухеба ме жена, удаје јој се најбоља другарица тај дан иначе бих оставио глас за победу као и увек.

Рекао сам кладионичарски шта мислим, навијачки нема шта да се мисли. Победа ми је била драга и на оних -16 кад им је био тренер Матеус а Бошковић и Богавац им утнули два комада, победа ми је била драга и када смо их декали а већ били први. Ту филозофије нема. Још једно је факат, кад год су играла звездина деца, ми смо добијали на Маракани.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Константин »

Мртав на крепалог би било најкраће очекивање пред дерби српског фудбала, иначе најгорег икада.
Сама чињеница да је тамо нека неизвјесна приватизација једино свијетло у овом нашем 50М дугом тунелу, учинила је да сам никада равнодушнији у ових неколико деценија праћења Црвене Звезде. Пошто сам планирао ићи на финале АБА вјероватно ћу чак и гледати дерби са све оним њушкама у ложи, неколико тек полуфудбалера и оним на клупи, свима недостојним једне Звезде. Нажалост побједа нам не значи као некада због већ поменутих ствари али једино драго ми било због клинаца који буду играли, на дербију увијек постоји шанса да неко од клинаца постане играч.
Врста која изумире
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Тони »

За нас је највећи успех чињеница да ћемо у суботу имати најмање 4 клинца на терену. Рајко, Вуле, Риле и Лука. Аврам и Груја ће чекати шансу с клупе. Да ова екипа има једног Луковића у одбрани то би била сасвим друга прича, овако су они фаворити и ја нашу шансу видим баш у тој младости и жељи ових момака. Ако буду желели победу више од њих, не сумњам да ћемо до ње и доћи. Дерби се готово никада не добија на квалитет тима, већ на мотив, жељу, вољни моменат, борбу...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Il genio »

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by Dennis Rodman »

Laza da uvali jedan oproštajni, golmanu kroz noge, Luka jedan u svom stilu, isprve, Rile jedan iz slobodnjaka, sa 22-3 metra, nešto udesno, pozicija za ljevaka i još Vule glavom nakon prekida (Riletovog), i ja zadovoljan, a derbi neka završi kako završi.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН субота, 25.04.15, Маракана рођа

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked