25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Danas od 16 i 30 u Novom Sadu igraju D. Srem i naša Zvezda. Nakon remija sa komšijama titula je gotovo pa izgubljena, a trener Lalatović najavljuje klince u prvih 11. http://mondo.rs/a790651/Sport/Fudbal/Ti ... Jovic.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Још кад би БоЂко играо уместо лазића и мали Мијаиловић уместо веселог Анђелка ја бих био пресрећан!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Константин »

Илија мора Вучић прво прегледати састав. :D
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Да, да, савет фудбалских мудраца и обавезно да се стави печат!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Mali Mijailović je desni bek, ali volio bih ja vidjeti čak i S.Đorđevića bar jednu cijelu utakmicu, mjesto Anđelka, a mali Mićko bi opet mogao vala mjesto Cvetkovića. Najavio je Lalatović veći minutažu za Grujića i Avramovskog.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Ne, nego Grujic ne igra i gleda u ledja gorima od sebe zato sto mu ja nedam, nikako sveti Terzic i sveti Kokeza a njih je u klub dovelo providjenje. A ne, kriv je lajavac na klupi, dadosmo mu potpunu autonomiju u odlucivanju a on jadnoj pregalackoj upravi na takav nacin vraca! 0:) Mi se polomismo da platimo Bronovickog, a trener nama uvali Andjelkovica! Eto, kako nam on vraca za nasu dobrotu i postenje. :faceplam:

A u Sabana da nam niko nije tako, :twak: on je nadnaravno bice koje nikad ne grijesi, savrsenstvo bez mane! :dedica:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Чекај полако, ја сам човек у годинама, треба ми мало више времена.
Ко неда да Груја игра, Тралала, Дон Терза или (П)ПВ?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Па провиђење. :whistle: Оно нам је послало Кокезу и Терзу. ППВ(?!) никако, он је савршен, да нам је он одеђивао управнике, Грујић, Јовић, Јовановић, Ристић, Рајковић...би играли на јесен групе ЛШ! А Цветковић, Гавра и Анђелковић не би присмрдили Маракани. Али, тако нам је кад све радимо на своју руку и не питамо паметније од себе кога да доведемо у управу. Кад већ нисмо се сјетили да питамо "ППВ", могли смо барем градског менаџера Београда, он има искуство у томе и углед...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Vidi igraju Rile i Gruja.
Ja mislio mora da čekaju sednicu vlade sutra, da dobiju odobrenje!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Добили смо нову димензију са грујићем позади, сад и задњи везни креира средину, али џаба кад су ту мајстори хркљуша, Анђелковић, Стојановић и Паркер, трио фантастико...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote:Vidi igraju Rile i Gruja.
Ja mislio mora da čekaju sednicu vlade sutra, da dobiju odobrenje!
Vucku opet pozlilo! :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Markoss »

Prvo poluvreme užas, svaku loptu je morao da opipa Stojanović, a forsirao se i Anđelković koji ima najgori centaršut u istoriji sporta, dobro tu je i najantipatičniji levi bek u istoriji kluba- Filip Mladenović, tu su negde. Bezidejno, igra kao u vreme Saše Jankovića, kao da im je rekao izađite na teren i to je to, nikakva priprema, kao da ne treniraju ništa, kao da ne gledaju snimak ekipe, nema dve uigrane akcije, užasno. Drugo poluvreme ipak bolje, ali u prvih 20 minuta, i tu smo posle pali.

Rajković- 6, morao je bolje da reaguje kod gola, baš je sporo izgledalo to kako se on bacio.

Cvetković- 5.5, opet kažem, koči ga što je spor i debeo, inače ima i pristojnu tehniku, i mozak.

Jovanović- 6, opet dekoncentrisano ulazi u meč, ali što više prolazi, popravlja se.

Pavićević- 6, jednom baš bolno ispao, ali ostalo sasvim ok, igra na iskustvo, bez mnogo cimanja.

Anđelković- 5.5, čovek prođe po levoj strani više puta nego za sve prethodne utakmice, ali centaršut da ubode ne može.

Grujić- 6, vidi se da mu fali rutine, ali ozbiljan upgrade na ovoj poziciji, i treba da igra svaku do kraja.

Ristić- 6.5, bez sumnje glavni igrač naše ekipe, on pokreće sve.

Stojanović- 5.5, haos, mada se pred kraj malo sabrao jer je igrao dalje od gola, pa je imao više prostora, nema snage nikog da dobije u duelu i onda sve što zamisli, ne može da sprovede.

Lazović- 7, kad je krenuo da izvodi slobodnjak, očekivao sam plasiranu loptu u golmanov ugao koju ovaj hvata bez problema, ipak me je demantovao, fenomenalan šut i fenomenalna završnica kod drugog gola.

Parker- 5, ništa, baš ništa.

Jović- 7, prvo poluvreme slabo, a onda u drugom najbolji igrač, kakva finta i centaršut. Mogao bi Anđelković na časove kod Luke, da mu ovaj pokaže kako se centrira.

Orlandić- 6.5, veoma lako ulazi u šanse, moglo bi nešto biti od njega samo na realizaciji da poradi malo, mada bi danas dao još jedan da mu Jović nije upropastio ono.

Avramovski- 6.5, mnogo bolje mi se činio danas nego u ranijim utakmicama, pokretljiv, srčan itd, za razliku od onoga što je bilo do sad, biće da se malo opustio.

Petković- vratio se!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 25. kolo JSL: D. Srem - Crvena zvezda

Post by Dennis Rodman »

Nešto nisam sklon davanju ocjena jer se teško koncentrišem na svakog igrača, ali sada moram jer neki prosto zaslužuju, kao npr:

Laza - 8.5

U zadnje vrijeme sam letargičan kad gledam naše utakmice, a onaj slobodnjak mi je lansirao lijeno dupe iz kauča pod plafon, uz "U!" koje je vjerovatno čulo pola komšiluka. Lazo, majstore! I sad me uzbudžuje kad se sjetim kako je "pocepala vazduh na vodonik i kiseonik"! Grrrrrrrrr!
Drugi gol, za udžbenike, šta reći, fizičko-tehnička dominacija, trk od 50 metara i majstorski finiš, divan tač za kontra rotaciju lopte :ziga:

Luka Jović - 7.5

Ovaj klinac, koji još uvijek trči kao štene, mi je nekako sinonim za fudbal. On ga tako jednostavno doživljava i igra da je to neopisivo uživanje gledati. Dobro neko reče, fudbal je jednostavan kad igraju majstori. Čak i veći utisak od serije poteza koja je prethodila vrhunskom centaršutu, mi je ona situacija kad je prijemom lopte poslao igrača DS u drugu stranu i oslobodio prostor za šut, ali drugi ga je nažalost stigao izblokirati. Mali Luka može biti veliki igrač. Bogomdani talent. Biser.

Orlando Nazario - 7

Prvi put ličio na fudbalera. Ajd da ga nagradimo.

Avramovski - šta radi Caki Krkobabić na terenu prije njega?

Caki Krkobabić - (re)kreativno. Bezveze još uzima prekide Riletu.

I tako dalje. Ne da mi se više. :mrgreen:
Zvezdaš. Robista.
Locked