26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Il genio »

Image
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by МоСа ВерСе »

Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Il genio »

Image
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Il genio »

Al igraju klinci... :cry: Sta smo mi cekali 26 kola da ih pustimo sve da igraju zajedno?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by crazynorth75 »

Odlični asisti Kataia i fine reakcije orlandinha i Jovića. Da ima iko da vodi računa o ovome klubu, moglo se cijelo prvenstvo igrati sa klincima, koristi po klub bi bila daleko veća, ali to već nije tema u Zvezdi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by musemic »

U ovih 11 ima pola duga... kakav sevap je dati ovu decu nekom treneru...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Il genio »

+ dopuniti ih sa 2-3 prospekta iz lige, poput onog malog iz Spartaka sto nas je razbio u Subotici ili Palocevica, koje istice ugovor u junu. Jos kad se vrate Lukovic i Petkovic, super tim bi imali za sledecu sezonu...

Edit: Luka ponovo levom, kao i sve prethodne ako se ne varam.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by crazynorth75 »

Nadam se M'Bođu i Avramovskom u 2. poluvremenu. Sve samo ne Gavra ili neko sl.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Ганац »

Kako beše ono na početku prvenstva? Igrali se klinci i kada nam prvo registrovaše pa potom i uvedoše pojačanja da "igraju", počesmo mi i da gubimo...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

Ono što je Jović promašio u drugom poluvremenu, pokazuje damože biti da je talentovan igrač ali ne nekog velikog dometa.
Ristić je pred kraj izgubio snagu i baš mu je kontrola lopte bila kriminalna.
U drugom poluvremenu smo bili prilično loši, Mbođ po meni ima materijala.

I da, ako Dachi smeta neka tumba.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Либурнија »

Прво о лошим стварима:

1 Физичка спрема - зимске припреме се обављене без адекватног тренера и физички не изгледамо спремно. Играмо пола сата добро док има снаге и онда пад. Нормално, кад падаш физички, пада и концентрација, консеквентност у дуелима. Да је екипа физички припремљена као код Радаковића и Робија, ово би данас завршило са 4плус голова у противничкој мрежи и гледали би једну екипу која би имала потенцијала да игра озбиљан европски фудбал (уз 2-3 нужне измјене).

2 Катаи - он је одличан, можда и најбољи фудбалер у овом кадру али није тип играча који може да повуче екипу када падне, да преузме конце, да поведе. Ту је рецимо Милијаш, који ми нипошто није љбимац, много јачи. Ови клинци на терену ће у одређеним фазама требати вођу а Катаи то није. Потез више му се и може опростити, много је почео да дрви у 2. пол а слиједи га

3 Лазовић - сјетих се кад га је Роби покушао гурнути у средину. Нема он капацитета за то и тачка. Двије добре контре је имао, једну на одличан дубински пас Грујића, и он је муне негдје онако отприлике и ови нам нормално изблокирају контру, Нема смисла да пронађе оптимално рјешење, не види играча. Одличан специјалиста на крилу, одличан техничар али ту се зауставља. Задњег паса што се тиче, Катаи, Аврамовски, Ристић су за њега тате.

4 Рајковић - не свиђа ми се како испуцава лопте.

5 - треба ли да понављам да имамо бекове на нивоу Љубе Ненадића?!

Добро:

1 Изгледа да смо дотјерали цара до дувара и да је коначно неко наложио да се гурне оно најбоље на терен. Додуше, тек сада када је пропао изглед за освајање Толетове титуле. Познато је да се Толетова титула ипак осваја са играчима попут Цакија, Тенка, Лазића, Гаврића итд. :thumbdown:

2 Значи, Рајковић, Ристић, Катаи, Грујић, Јовановић, Јовић, Лазовић па и Саво, укупно 8 = ФУДБАЛЕРИ и одмах игра добила и главу и реп и очи. Онако како смо већ одавна говорили и предлагали. Биће да је то тако зато што смо ми паметнији и фудбалски поткованији од дон Терзе... :angry27: Јбг. Но, шта је ту је, сјајан потенцијал је ту, одлична екипа да се састави уз крштеног тренера и стручни штаб који засада немамо. Да, је довести озбиљне тренере типа Са Пинта и Радаковића за физику, ови клинци плус пар старијих типа Катаиа, Луковића, Џонија Мијаиловића били би екипа зрела за равноправне дуеле у групама ЛЕ. :dedica:

3 Грујић - фали му још мало рутине и смирености као посљедица недостатка праксе али - то је то! Подијелио је неколико одличних лопти, преглед игре одличан, само је проблем што смо у неком моменту престали да се довољно крећемо и да се отвара играч. Добар у игри главом, добар у постављању...

4 Лука Јовић - он већ сада има јачу главу од већине ових што смо их данас гледали, дечко са фудбалским геном

5 Ристић - кандидат за вођу на терену, но мора да прође још неко вијеме у којему ће да константно игра и вуче конце игре.

6 Орландињо - од овога би добар тренер направио играча! Овакви играчи енормно профитирају од јаке средине терена која ће да га гура у шансе и то се и данас, па и у НС видјело. Рајо нас је, складно скромним могућностима, досада једино зајебао са Вешовићем а и он чак је успио да се донекле наметне Кеку у Ријеци што се нипошто само по себи не подразумијева. Каду брат се људски одужио, Савио је ишао главом гдје други нису ногом, гинуо у најлошијем кадру ЦЗ свих времена а и овај Орландињо није уопште толика превара као што се од почетка оправдано страховало.

Првенство је резултатски завршено, ако је памети, наставиће се овом рутом. Но, памети је у ФК ЦЗ углавном увијек мањкало као и рада у интересу клуба и само клуба. Видјећемо.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Ono što je Jović promašio u drugom poluvremenu, pokazuje damože biti da je talentovan igrač ali ne nekog velikog dometa.
Ипак је добро што ти ниси наш СД (осим као Маркосова и моја марионета :mrgreen: ) ;)
Spoiler: show
ОК, Праведник би био још горе рјешење ако ти је за утјеху. :jumping1:
Био би Лука случај "Левандовски 2" у најави. :foot (10):
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by crazynorth75 »

Luka je toliko posla u odbrani danas odradio, vo ga gura na lijevo krilo, tako da ni ne čudi kad se desi promašaj zicera. Pa ni Pančev ne bi bio onakav golgeter da je ganjao protivnike po lijevom krilu svoje odbrane (ono nije da poredim Kobru sa Lukom, več onako...).
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked