27. коло ЈСЛ: ЧУКАРИЧКИ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: ЧУКАРИЧКИ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Al' kakav učinak pulena?! Najprije centaršut koji je završio izvan stadiona, potom idiot :dope: povrijedi Jovića :faceplam
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: ЧУКАРИЧКИ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

tsva wrote:Vec sam napisao da je Cukaricki organizovaniji i ozbiljniji klub od Zvezde. To samo po sebi sve govori.
А то опет не значи да клинци нису хтјели на позајмицу зато што је то срамота као што си такођер написао. Барем не сви а ако је позајмица Сопот, један од најдебилнијих пројеката икада сличан слијепом колосијеку, е онда можеш само да будеш глуп и да мислиш да ћеш оданде да некад ускошиш у тим умјесто комбинација. Иначе, и Микић је био комбинација...

Свакако, не треба ту бркати лончиће и приоритете - риба је смрдила од главе а не од Робија. Његов "гријех" је што је ради неког мира и "виших интереса" морао да гута горке пилуле типа Вилотића и што су половњаци незаслужено добијали шансу типа Чаве, Мирића, Касалице, Милуновића умјесто да су те минуте даване Јанковићу, Стојковићу, Чаушићу, Симићу, Срнићима...тако би се и повећала шанса да остану у клубу и постану играчи за Звезду.

Рајковић - 6. Спашавао је неколико пута али је и зезнуо код првог гола погрешном процијеном код истрчавања мада је ту био само једна карика у ланцу грешака Јовића, њега и оног ко није маркирао играча при шуту. Но, шта су радили наши мајстори у задњој линији јуче, може се рећи да је ипак задржао мирноћу. Његова испуцавања ми се и даље не допадају, поготово то долази до изражаја на мањем терену као овом на Брду.

Цветковић - 5. Као и остале колеге му, није знао гдје удара. Лако читан код покушаја неких комбинација са Лазовићем, технике има само у траговима.

Саво - 5. Он је и кад је дошао са Кипра био стар али налик добром старом вину. Није све само до његовог "старења" већ је вјероватно и до начина тренинга или боље речено "тренинга" у Звезди и тога што нам линије тима изгледају као дирке раштимованог клавира. Печат "тренера".

Вуле - 6. Ни он није одавао поузданост, и киксао је пар пута али је и спасио 2 чиста гола која смо требали примити због кардиналних грешака саиграча му од којих би један могао да му буде отац а други стриц! Треба да се смири и да учи из оваквих утакмица. Кикс као кикс и није проблем, кксао је и Видић у тој фази али се видјело зашто га треба истрпјети. Проблем је лоша форма Саве, и управо њему а слиједеће сезоне и Стојановићу треба Луковић ко леба.

Анђелковић - 5. :pop:

Грујић - 7. Један од ријетких који је покушавао да пасовима и пресјецењима тргне ову разбијену војску синоћ. Међутим, да би то функционисало играчи морају да се разумију на терену да се зна гдје и како ко трчи, најмање они најближи теби. А то се код нас не зна. Печат "тренера" који је велемајсторским инстинктом дошао до закључка да управо Грујића треба да извади из игре.

Ристић - 6. Покушавао, имао и пар добрих потеза и замисли али, све исто као и горе за Грујића. Губио је неке дуеле, теже се сналазио на оваквом мањем терену и против агресивног противника тим прије што му фали већа километража и минутажа.

Катаи - 5,5. Умјесто да поведе клинце, да их охрабри, он се нешто бреца (ако је то истина). Промашио је пар прилика али уопште није био презентан у оноликој мјери у којој би оваква утакмица и профил саиграча захтјевали, оно ја узмем лопту и охрабријем и смирујем клинце.

Лазовић - 5. Исто што сам горе написао за Катаиа. Плус није одиграо ништа, једини мали "изговор" што немаш ни с киме на десној страни. Али, његова игра јуче, мсм, у њега би требало клинци да гледају и да се уздају а он је на терену и сам изгледао као изгубљени клинац.

Јовић 5,5. Платио данак и неискуству и раду "тренера". Ако има главу, треба да учи баш из оваквих мечева.

Орландињо - 5. Је л он стварно јуче играо?!

Лалатовић - 0. Екипа изгледа криминално лоше, не зна се гдје ко стоји, гдје ко трчи, не зна се заправо ни шта се игра. Као у омладинцима када изведеш клинце и кажеш им - играјте! "Струка" и даље доминира Мараканом. Стварно је Ел гранде Терза искусно издоминирао инсталирањем оваквог дунстера на клупу. :foot (10): :frust:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: ЧУКАРИЧКИ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Pravednik »

Либурнија wrote:
Pravednik wrote:Decko treba da igra po 15-20 minuta po mecu i ako nesto vrijedi sve ce doci samo po sebi, a ne da se prica vrijedi ovoliko, onoliko a braca sa njim da nam mazu oci.
Користиш гужву да опет потегнеш питање Јовића иако мали има везе са овом игром данас колико и сваки други играч. Не знам шта је твој проблем, вјероватно видиш неке боље или перспективније нападаче у клубу који треба да буду стартери?! Другачије се резоновање о "15-20" минута за Јовића не може објаснити и своди се на чисту демагогију, поготово у свјетлу тога да овај ростер ем није ни уиграван досада ем и нема ко да га уиграва а мали је нападач а не крило. Мени се чини да ти подржаваш причу са форсирањем клинаца само декларативно и да би ти, да се има лове, куповао готово.

Што се тиче Фиће и Робија, хм, мени се чини да је Роби примјетио да се мали можда пунта док су Крнета и Мићко ћутали и радили. Кажем, чини ми се пошто не знам. Тако да не бих олако осудио ни Робија али ни Стојковића. Чињеница је ипак да је и Роби морао ту и тамо да прави са оним олошима труле компромисе и биће да су Чаушић, Стојковић и Срнић жртве тих трулих компромиса а и неиспуњених обећања и свакако никаквог плаћања тих играча од стране "харизматичних".
Ti si definitivno najbolji čitač mojih misli :angry27:

Ne znam šta ti nije jasno u tome da forsiranje klinaca u klubu koji nema sistem,plan i koji je u rasulu može samo da upropasti klince prebacujući krivicu na njih za sve propuste koji se dešavaju. Po tebi treba da se aplaudira i prepozna da su djeca dala sve od sebe na terenu? Pa naravno da su ginuli na terenu i pokušali sve što je u njihovoj moći ali na ovaj način se upropaštavaju. Pa koga su okrivili za poraz u derbiju jer je promašio šanse, da juče nije ispratio svog igrača i sl.? Šta misliš kako je klincima kada ih tako prozivaš? Ja demagog? Ne brate ja samo ne dam da mi mažu oči.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: ЧУКАРИЧКИ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

Pravednik wrote: Ti si definitivno najbolji čitač mojih misli :angry27:
Не брт, ти си мој идол! :travka: ;) Како не обожавати смркнутост и сериозитет типа официра безбједњака?! :jumping1:

Слажем се да давање ових клинаца дилетанту у руке може чак и да их уназади, да не кажем упропасти, међутим, и тако је боље да стичу искуство него да никако не играју, иду у Сопот, бјеже из клуба. Мање зло јбг.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 27. коло ЈСЛ: ЧУКАРИЧКИ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by musemic »

Zali boze ovih para koje ce sportski radnici iz FK pozobati...mogli smo imati prvake Evrope u nekoliko sportova...
I jos da dodam da je Lalatovic, definitivno, prejebao Murinja po klosarluku...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: ЧУКАРИЧКИ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked