28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Трапа »

Никако не ломити преко колена. Ко после Терзе?

Елем, аматеризовати фудбал, ако не у Србији, онда бар у Звезди. Па ко воли нека игра.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by crazynorth75 »

Možda smo izgubili bodove, al' 15 milki zato je tu. Reko je fino čovjek, šteta samo što nismo imali sreće da izjednačimo u nadoknadi pa da Lalat ide na OOLE, OOLE!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by naka »

Svratio na poslednjih 20min da pogledam kako Nesa ostavlja milione i kako se uprava i cuvari uprave odnose prema milionima. Ne cuh "neso odlazi" tako da smo najebali..treba stititi klub od laznih zvezdasa, toleta, mikrofona sa B92 i sl..

Aktivan bojkot se sastoji u molbi gaspromu da NE DA novac, i ne dolasku na utakmice..nije higijenski biti u drustvu ekipe CZ-a (centralnog zatvora, da ne bude zabune).
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Либурнија »

Sve ide po planu kao sto sam i predvidio. Klub se sistematski obezvrjedjuje do granice kada ce neko pristati da ga "spasi" i kada ugasnu i zadnje tacke otpora lopovskoj privatizaciji. Je l to neko misli da Terza ne zna bolje?! :angry27: Specijalac na zadatku kao i ostatak montipajtonovske galerije likova.

Odavno sam za scenario 4. Lige. Mnogo casnije i zdravije bi bilo. Mozda cak i prilika za katarzu. ..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by crazynorth75 »

A postoje i neke tačke otpora za nešto u Zvezdi? Da sam juče umro, bio bih u zabludi, ja budala konto to sve u i oko kluba ok saradnici.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Константин »

naka wrote:Svratio na poslednjih 20min da pogledam kako Nesa ostavlja milione i kako se uprava i cuvari uprave odnose prema milionima. Ne cuh "neso odlazi" tako da smo najebali..treba stititi klub od laznih zvezdasa, toleta, mikrofona sa B92 i sl..

Aktivan bojkot se sastoji u molbi gaspromu da NE DA novac, i ne dolasku na utakmice..nije higijenski biti u drustvu ekipe CZ-a (centralnog zatvora, da ne bude zabune).
Нисам до малоприје ни знао да смо пукли од групе грађана из КГ и то у Звездиним дресовима са све Гаспромом :valjanje: Нисам се изненадио од Неше милионариоса. А не чудим се што се није чуло ни "Нешо одлази".
Иначе комшије су ладно продале 2 најбоља играча и лагано се изједначили поново по бр. титула и успут смањили дуг. И код њих у управи лопови, аматери и политичари али ипак озбиљнији када са оваквом екипом узму титулу(најлошија екипа је шампион у историји српског фудбала).
Врста која изумире
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Markoss »

Preslikana utakmica onoj CZ-Sloboda od pre dve godine kad je Sa Pinto bio trener. Isto mesto, ista igra, isti rezultat, a i golovi su padali u slicnim vremenskim intervalima, a i generalno je ocekivana laka pobeda. Nema potrebe za dublju analizu i razmisljanje oko ocena, ali bih se dotakao nekih igraca pojedinacno, s toga i pisem ovo:

Rajkovic- 5.5, primio gol, povredio se, thats it.

Petkovic- 5, nevidljiv, stelt i onda zaspi kod ofsajd zamke, a nije mu prvi put.

Jovanovic- 5.5, barem mu je stalo za razliku od vecine, spartao je i u 90. minutu da centrira ovima.

Mbodj- 5, ako je on fudbaler, ja sam pilot. Momku tolko puca qrac da je ono danas bilo nestvarno, a i mi se vala s tim africkim stopera nismo usrecili nikako. Decko danas ozbiljno kiksne i umesto da uhvati sprint, on zastane, kod drugog gola pusta igraca da centrira, a kod prvog lagano trckara dok mu lopta iza ledja prolazi, mislim sta reci? Jos i u drugom poluvremenu u jednoj situaciji je umesto da uhvati sprint lagano trckarao. Mislim, mozda je to po njegovim parametrima sprint, al ako je tako onda je sporiji od Planica. Uz to je imao neke scene za verovali ili ne i podsetio nas tako na simpaticnog Omegu.

Djordjevic- 5, ako nista barem nije igrao Andjelkovic, ipak ozbiljan nedostatak kvaliteta i u odbrani i u napadu. U prvom segmentu se to odlicno videlo u momentu drugog poluvremena kad je iza njega prosla lopta kao da je cunj, a u drugom, pa recimo da nije centrirao za utakmicu.

Grujic- 5.5, i njemu je stalo, ali u drugom poluvremenu se bas raspao, posebno pred kraj kad je tri puta za redom neometan dao loptu u noge protivniku.

Ristic- 5.5, kako je zakucao penalcinu, neverovanto jak sut ima, neverovatno. Ipak i on slabo, ali generalno bolje od vecine, bar po meni.

Avramovski- 5, stelt mod, staklene noge. Decko je dosao za ozbiljne pare i lepo bi bilo da pocne da pokazuje nesto. Sklanja noge, ima tehniku, ali spor je i igra u mestu. Nisam nesto optimistican po pitanju njega, al nek ostane, klinac je.

Lazovic- 5.5, sta znam, za pola vise od ostatka, ali slabo, nista konkretno, sem onog bas lepog poteza petom.

Katai- 5, on je danas pokazao sta je sramota. Njemu se ocigledno ne igra fudbal i ne mora da igra, i ne treba trener da ga stavlja. Igrac koji igra samo kad je kod njega lopta, ne asistira, samo sutira iz svih mogucih i nemogucih pozicija, e to je on. Ne interesuje ga tim, interesuje ga svoja bulja, uz to bas i nije neki mudonja, pa da njegov bezobrazluk ima neki smek ili da nekad na bezobrazluk resi utakmicu, sto se do sada nije desilo.

Orlandic- 5, decko je trebao na kraju da skine dres i da kaze: "nije ovo za mene ljudi". Ono je neverovatno sta je on promasio, momenat kada igrac kom bi igra glavom trebala biti glavna karakteristika sa sedam metara, poluometan, sutira tri metra pored gola je neverovatna. Onaj promasaj sa pet metara jos gore, a najgore ono kad nije ni dodirnuo loptu, nego je probao ne znam sta da uradi. Odvratan igrac, odvratan.

Kahriman- 5.5, nista nije mogao kod gola, al ne zasluzuje vise svakako.

Stojanovic- 5, ko je ovog fosila slagao da je fudbaler? Covek apsolutno nema muda za ovu poziciju, ne pokazuje nikakvo iskustvo jer ima uzasne fizikalije i cak i ono sto zamisli ne moze da izgura. Ja se licno ne secam nekog njegovog pasa u prazan prostor, a to bi trebao da mu bude TM.

Gavric- 5, smejurija od lika u svakom pogledu.

Lalate, odradi jos ove dve utakmice, pa da se razilazimo.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Либурнија »

Potrebno je uvijek pripremiti teren za "bolne kompromise " i "prihvatanje realnosti ". Mora da se pronadje dobar izgovor za nesposobnost i nekompetentnost. Dovedu nam Miliju npr. To moraju npr. tebi da objasne zasto je to super ako pretpostavimo da ti se to ne svidja a ako ti se ne svidja automatski si i neka tacka otpora makar i mala. Onda se javi jos nekoliko nas sumnjicavaca koji necemo npr. Miliju i eto vec nevolje. Naravno, ne radi se tu samo i prvenstveno o FK CZ no nije nevazno, dapace.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ко кога да нам доведе?
Нама што смо спасили клуб од Мишковића?
Нама који смо срушули Милошевића?
Ма ајде :tekila:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Либурнија »

Za Miskovica. ..dzaba smo izgleda krecili a tek za Milosevica, treba da se bicujemo sami po golim ledjima kao oni siiti. I mi i vi. Tj. djeca nasa i unuci da nas iskandzijaju posto ce oni to prevashodno da placaju.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Константин »

Najdoski dr. Ilija wrote:Ко кога да нам доведе?
Нама што смо спасили клуб од Мишковића?
Нама који смо срушули Милошевића?
Ма ајде :tekila:
Да, нама који смо власници клуба и нама који смо редовно на врху на сајту ултраса. Како оно беше "клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи"? Тако да не сикирајте се ни за 50 милки...
Врста која изумире
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Beara_Vladimir »

Sve je u najboljem redu. Znate kako ljudi, ne valja lomiti preko kolena, daj da ih pustimo da odrade još jednu sezonu. Lako ćemo ih terati, to je najmanji problem. Sad je bitno da se podrži klub, ko sada odustane nije pravi delija i takav Zvezdi nije potreban. ''Klub vredi onoliko koliko vrede njegovi navijači'', lepo Konstantin reče.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by crazynorth75 »

Ako već sami odu, e onda ih tjerati... :smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by Stenly »

Ma strasno. Klub bez domacina, ekipa bez autoritet trenera. Sve mora novo, i rukovodstvo i trener pa tek onda igraci. Klinci su ok ljudi, samo treba da se radi sa njima, da ima ko da radi. Pa da su u Cuki s milojevicem bili bi prvi. Da imamo srece ko sto nemamo da gazprom postavi pdsednika i fin.direktora krstenog trenera i uz 3-4 igraca ovo bi bilo vrh. Ali to je to sto fali a sto je nemoguce. Ko ce oterati Terzu i Kokija, ko? Niko...
Last edited by Stenly on Thu May 14, 2015 12:07 am, edited 1 time in total.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Post by МоСа ВерСе »

нема ништа грђе него кад те не занима. Мени је Беара рекао резултат, утакмицу уопште нисам гледао нити ме било шта занима око тога. Коме је да ћути управи, нека ћути, коме је да пљује, нека пљује, више ми је свеједно. док се не виде неки лепи ветрови са Маракане, одјављујем се са фудбалског дела, могу само у сећањима да вам напишем, како је некада било леп бити Делија, како су некад постојали многи којима је Звезда изнад свега, када су и они на терену доле изгледали боље и како је некада постојао тај славни клуб Црвена Звезда.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked