29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Ne zna čovjek ni šta da napiše o ovom cirukuskom klubu (i onda se ljudi ljute na Kataia, cirkuzanti nego šta!), osim da se utakmica igra na Vračaru.
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Markoss »

Sale Stanković, golman, kadet, 98 godišto, danas na klupi.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by musemic »

Kakva patetika na svim nivoima...
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Markoss »

Ništa, da ispoštujem protokol koji sam čitave sezone poštovao. Dakle analiza i ove utakmice, koja je pre svega bila duplo bolja od one utakmice u sredu, gde ni od jednih ni od drugih ništa nismo mogli videti. Danas, je ipak bilo fudbala. Ono što bih još voleo da napomenem to je da protiv Mladosti hoću mlad tim, pojačan sa par omladinaca i teraj. Glavni utisak utakmice je Darko Lazović, deko se na najlepši mogući način oprostio od našeg dresa. Protiv Mladosti i ne mora da igra, nek izađe pre tekme, i nek dobije aplauz celog stadiona.

Kahriman- 6, imao je nekih stvarno čudnih intervencija, ne znam dal je to posledica nebranjenja, ili čega već.

Petković- 6, solidno, u odbrani standardno spava, u napadu je koristan, al kod oba gola bio glavni igrač kog je on čuvao.

Pavićević- 6.5, pravio neke glupe faulove, mada je neke situacije rešavao baš na iskustvo.

Lazić- 6, ravio još gluplje faulove od Pavićevića, al ono što on igra većinom ove sezone, igrao je i danas, s tim da je bio za nijansu nesigurniji.

Anđelković- 6.5, čak je i on ličio na nešto, kad je imao Lazu ispred sebe.

Grujić- 6.5, nekoliko puta fenomelano menjao stranu, čuvao loptu, vukao, ali mora da radi na odbrani, ipak je zadnji vezni i ne sme da mu se desi da ga mrzi da trči za igračem. Danas je na desnoj strani izgubio loptu, i uopšte nije krenuo za igračem, to možda i može da prođe, al ne kad si zadnji vezni.

Ristić- 7, fantastična asistencija za Lazu, odigrao je ono što igra cele sezone, al vidi se da se i on umorio. Nema potrebe da igra u zadnjem kolu. Neverovatna sezona za njega, od nosioca omladinaca do nosioca prvog tima. Ipak mi je drago što sam ga isticao čak i kad se o njemu uopšte nije pričalo.

Stojanović- 6, voleo bih da vidim od njega bar pola onoga što Ristić igra. Od kad je došao kod nas, nije dobio duel, ima tehniku, ali redovno zakomplikuje svaku situaciju.

Lazović- 9, mislim da je ovo najbolja partija ove sezone od nekog igrača. Dva gola, dve asistencije i par poteza za špice.

Gavrić- 6, imao odličnu simultanku u prvom poluvremenu i baš mi je bilo žao što nije dao gol. Opet ću reći ono što sam rekao i kad je Hanoveru dao dva komada na pripremama, on je seljački igrač, nema tehniku, igra na brzinu, uz sitno udaranje, znači neki Kasalica sa duplo gorom realizacijom.

Orlandić- 5.5, kolko njemu šansi treba za gol? Za ovo vreme koje je proveo na terenu ove polusezone, imao je bar 12 dobrih prilika, a dao je 3 gola, znači da koristi svaku četvrtu. Ovo sam napamet izvukao, ali mislim da nisam mnogo pogrešio.


Cvetković- 6.5, ušao i odlično zatvorio tu stranu, da je Orlandić bio tamo gde je trebao da bude, upisao bi i asistenciju.

Avramovski- 6, mora konkretnije, i to mnogo, ako oće da bude starter u skorije vreme.

Savićević- 6.5, ušao i uneo živost i agresivnost, zbog toga i nagrađen golom. Mora da igra i protiv Lučana, da bude glavni na terenu, da se oko njega vrti sve.
Last edited by Markoss on Sat May 16, 2015 7:24 pm, edited 2 times in total.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Šteta što govmasti, mafijaški klub sa svojom govnastom, mafijaškom upravom i govnastim mafijaškim trenerom nije završio na 3. mjestu. Kurton na klupi na jumiore ofke izlaz.i sa ragama poput Cakija, Anđelka, Lazića, Gavrića :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Poštujem Markosa i ovo što piše, da se složim za Lazu, ali zaista nedopustiva nonšalantnost zadnjeg veznog, neka mu je to na mladost, ostalo ne vredi komentarisati, Orlandinjo je balvan na kub, ostali očajni, zaista sam osećo gađenje i rezignaciju prema ovom što su prikazivali i u prošlu i u ovu utakmicu.
Ako neko misli da se bavi profesionalnim fudbalom, onda mora neke stvari da menja iz korena, pre svega pošten pristup prema sebi i saigračima, zatim pošten pristup prema klubu, kondicija i marljivost na treningu da se ne bi dešavalo da nakon 60-te minute nema snage za tačan pas. Kada sam rekao pošten pristup prema saigračima znači, ako izgubiš loptu ne može da bude konstanta da te zabole pače i da lagano trčkaraš, ne, moraš da kidaš, da sprečiš potencijalnu kontru, može svakom da se desi, ali mora se uložiti napor i sprečiti glupe golove.
Užasan trener, loša igra i bezvoljnost.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Šteta što govmasti, mafijaški klub
:pop:

Znam da nisi mozda mislio doslovno, rzumijem i emocije, ali brt ovo stvarno nema smisla. Mora li jos i to na svu muku?! Ipak si i mod jednog zvezdaskog medija, znaci ne predstavljas SAMO sebe.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Beara_Vladimir »

Je l' rekao možda nešto što nije istina? Mi i jesmo baš takav klub postali, još bih samo dodao sa palanačko seljačkim mentalitetom.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by musemic »

Ovo preduzece koje pratimo je sve samo ne sportska organizacija...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

Добро, видим да имамо сасвим различита виђења и црвене линије. Ништа ново заправо. Ионако ми је јасно као никада досада да смо отишли у к...ц и као клуб али и као навијачи. Овом клуб нема спаса, поготово не са оваквим народом као што смо ми, сујетним, задртим, ограничени, непринципијелни (не мислим сад ту на Крејзија, већ генерално на готово СВЕ навијаче са ријетким часним изузецима али немоћним да учине било шта). Управо ови дани сада показали смо од каквог смо сви материјала и прогноза је више него лоша. Нек нам Бог буде на помоћи иако, реално, нисмо заслужили ништа доброга.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Добро, видим да имамо сасвим различита виђења и црвене линије. Ништа ново заправо. Ионако ми је јасно као никада досада да смо отишли у к...ц и као клуб али и као навијачи. Овом клуб нема спаса, поготово не са оваквим народом као што смо ми, сујетним, задртим, ограничени, непринципијелни (не мислим сад ту на Крејзија, већ генерално на готово СВЕ навијаче са ријетким часним изузецима али немоћним да учине било шта). Управо ови дани сада показали смо од каквог смо сви материјала и прогноза је више него лоша. Нек нам Бог буде на помоћи иако, реално, нисмо заслужили ништа доброга.
O principijelnosti bi mogli pričati kada bi ovi nazovi fudbaleri na terenu izgarali, kada se ne bi štedeli i kada bi "ginuli" za klub na utakmicama, ove šetače, nezainteresovane i demoralisane pojedince i grupu građana, ne tim, jer da su tim, oni bi izgarali na terenu, ako ne zbog kluba i navijača, onda zbog saigrača, onoga ko će da mu čuva leđa.

Onda i poraz nije strašan, i onda zaslužuju podršku i pevanje. Ovo, baš kao što napisah, ovo, pošto to ne mogu da definišem kao igru i tim, ne zaslužuje podršku nas navijača CZv, bar moju neće imati iako kao mazohista iz nedelje u nedelju očekujem da vidim to bolje, koje je sa ovim kadrom nemoguće izvesti (igračkim i trenerskim).
Da li je crvena linija gurati pod tepih ono što čini breg, o koji ćemo se saplesti, ili je to bezrezervna podrška timu i treneru?
Verujem da je veća podrška Zvezdi, ma koliko zvučalo paradoksalno, kritikovati igru i igrače i trenera ove sezone, jer zaista na sve načine brukaju klub.
Verujem da mora biti prazna Marakana (žao mi Lazovića, ali se poruka mora poslati), jer ovako oni i dalje mogu da se foliraju, da "ljube dres" i trče ka Severu, a suštinski klub propada, kriterijum kod dovođenja igrača je svake godine sve niži, menadžerisanja i cedulje su postale izgleda način ophođenja i ponašanja u Zvezdi. Mnogo sam razočaran ovom sezonom, nadao sam se da će ovaj panj od Lalatovića napraviti tim, a on nije ništa učinio u tom pravcu, i ono što je od Stojanovića valjalo je pokvario.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Невероватно како у неким утакмицама имамо голеаду, а у некима не. Заиграју се деца понекад. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

Ганац wrote: Da li je crvena linija gurati pod tepih ono što čini breg, o koji ćemo se saplesti, ili je to bezrezervna podrška timu i treneru?
Verujem da je veća podrška Zvezdi, ma koliko zvučalo paradoksalno, kritikovati igru i igrače i trenera ove sezone, jer zaista na sve načine brukaju klub.
Verujem da mora biti prazna Marakana (žao mi Lazovića, ali se poruka mora poslati), jer ovako oni i dalje mogu da se foliraju, da "ljube dres" i trče ka Severu, a suštinski klub propada, kriterijum kod dovođenja igrača je svake godine sve niži, menadžerisanja i cedulje su postale izgleda način ophođenja i ponašanja u Zvezdi.
Како год, ми као звездашки народ генерално а ту укључујем и Делије, нисмо положили испит нити смо показали да смо дорасли ситуацији. То је поражавајуће сазнање. У звездашком корпусу нема капацитета да се истински помогне клубу. Чак нема ни везе зашто, да ли је у питању сујета, незнање, несналажење, незрелост, инаћење, курцобоља, фракционаштво...све небитно. Резултат је тај да је клуб на ледини препуштен на мислост и немилост крокодилима, Вучићима, Весићима, Рајама, Јанушевићима, Терзићима, аутолимарима; Бајатовићима, Башановићима...све од зла оца и још горе мајке. Ситуације је безизлазна... осим ако се Руси не смилују по ко зна који пут иако, овакви какви смо, нисмо то заслужили. Имали смо шанси, енергије, своје неке медије и нисмо урадили ништа. То треба сви сами себи да признамо. А и то да нам је политика и трули компромиси са политичким гарнитурама и коначно дошла главе...као посљедица тога изгубили смо и себе и клуб. Клуб је сада и коначно на изволте као што сам и предвидио али ипак сам се надао да ћу да погријешим пошто нада умире задња.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Константин »

musemic wrote:Ovo preduzece koje pratimo je sve samo ne sportska organizacija...
Не треба имати сумњу да ће акционари наћи рјешење.
Врста која изумире
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dennis Rodman »

Počastio nas Darko malo, hvala mu! Sve najbolje u Đenovi, samo da povrede zaobiđu.
Zvezdaš. Robista.
Locked