ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by naka »

Da li im je bilo potrebno vreme da shvate da je nesa zvezdas u stvari...ne cuh cele godine "neso odlazi". Sto be bi jedna parola sa ko dovodi lalate i kosane?

Drugo, batali me tih prica o tastaturi. Imam vise aktivnog staza na marakani nego sto imas godina. Doziveo sam svasta na severu kad se nije slagalo sa vodjstvom a i na zapadu kao samotnjaci. Vase branjenje i saucestvovanje u upravljanju je dovelo do ovakvog rezultata danas. Ne mozete ubediti ni one koji ne razmisljaju..

Jednoglasno ste podrzavali lukica, niste trazili njegovu smenu, u upravnim, nadzornim, skupstinskim odborima ste, pa koji ce vam q.. Parole. Sva pitanja pred njih na dve nedelje, pa oroci odgovor, pa prati ostvarenje.. Ovo danas je u rangu saopstenja za "one koji misle svojom glavom"
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

Ако имаш више година стажа, а не сумњам у то, где си онда данас на западу да поведеш управа напоље?

Ево, и да се поведе управа напоље са севера, шта тиме добијамо? Хоће ли доћи бољи способнији? хоће, али на куково лето. А да ли вреди да се крвимо ми између себе због неспособних? Апсолутно не. Добили су добра питања, па нека преко лета размишљају шта им је чинити.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Константин »

Ово данас је нажалост ипак било намијењено лијевој и десној страни Севера које није било чак и на џабној утакмици (послије дуго времена). База са запада и истока је разочарана и одавно далеко од Маракане, остали су још мазохисти (гдје сам и сам припадао), родбина и пријатељи. Нака је у праву, у разним одборима су представници групе па нека одмах на свим нивоима притисак на управу. Иначе акција са трибина иде више спонтано.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by dacha od bosne »

@Mosa: Ajde, da je tako kao što kažeš...zašto je onda Piksi otjeran? Zašto je gepekovan? Zašto je šamaran? Zašto je Bajević na plus 6 (čini mi se) otjeran? Zašto Tana?
Krviti se ne trebamo, ali razgovarati o ovakvim stvarima trebamo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by naka »

Kao sto sam vec rekao, ovo je prva godina gde nisam zeleo da kupim pretplanu kartu, jer sam znao da nemam vise snage da gledam upravu, tralala trenera (pogledaj kad je dosao, svi odavde su rekli da nema veze) i clanove skupstine koji im ne postavljaju pitanja u godini kad je bio pakao od upravljanja, gde su pisci parola razbijali kola ninkovicu koji je dosao da nesto sebi valjda dokaze. Postavljaju pitanja danas!? A nisu tad kad su izgubili licencu, sjebali klub, doveli svoje igrace i talalka.. Stvarno mosa, mozes ti to bolje..
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Ганац »

Meni se u suštini jako sviđa kada se mišljenja sučele, može da proizvede samo nešto pozitivno, ja sam onako izrevoltiran bio za bojkot današnje utakmice, neki su mislili da će se više postići odlaskom na "Maru" Rajka Mitića i slanjem poruke, ok, sve 5, ali bih rekao da i pored toga da je ulaz bio slobodan, odziv je bio slab, i poslata je jasna poruka, "ne zajebavajte se, biće prazna Mara".
Ko ima više godina/staža je manje bitno, svi mi volimo Zvezdu, i to je jedino bitno.
U ocenjivanju igara naših igrača danas sam video jednu surovu stvarnost, ocenjivanje ko je manje loš, pa tako Markos kaže :
"Orlandić- 7, jedna od boljih njegovih partija ove sezone, dao je dva gola, a uspeo je da se ne izblamira mnogo."

Kako nam je kriterijum opao, strašno, što reče stručni konsultant, "na ovom terenu je 90/91 igrao jedan Pančev, a sada gledamo Orlandića, kada sam kod stručnog konsultanta, on je rekao jednu surovu istinu, a to je da su naši igrači osamdesetih godina u odnosu na današnje bili svi redom Pele, Garinča, svi Džajići, od beka do centarfora.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Najdoski dr. Ilija »

dacha od bosne wrote:@Mosa: Ajde, da je tako kao što kažeš...zašto je onda Piksi otjeran? Zašto je gepekovan? Zašto je šamaran? Zašto je Bajević na plus 6 (čini mi se) otjeran? Zašto Tana?
Krviti se ne trebamo, ali razgovarati o ovakvim stvarima trebamo.
Пиксија је гепековао Кека због Мустафе, за остало се слажем!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

Сви овде који пишемо волимо Звезду, па сам зато и разуман иако нам се мишљења не поклапају.

Основна ствар у оваквом фудбалском стању јесте прво да оде Толе и да се обезбеди континуитет титула. Ово је утопија класична, али је јако битна ако се мисли на даље стазе. Нека је овај дебилко избацио пар младих играча, и сматрам да му је то једино паметно што је урадио ( да не причам што им понекад мало фулао позиције), али основу имамо. Значи, халали смо титулу, али другу нећемо. Нема више оправдања и мазања очију. Са два три млада играча ( крунићем и Гаћиновићем ) и са пар искусних играча, може се узети титула у ЈСЛ. То следеће године неће значити ништа, испашћемо у другом колу квалификација за ЛШ, али ће значити ако има континуитет. Управи браво што је обезбедила новац за евро лиценцу. Ето, то су по једна ствар која је код мене позитивна ове године. Остало не ваља. И мора боље. Кредите су ове године потрошили а шта ће да ураде, нека лупају главом.

А сад полако да одговорим на питања.

Прво једно питање вама: којих бре шест година ћутимо управи кад је Терза ове године дошао?

Зашто се ћутало Лукићу сам писао и мрзи ме да се понављам. Што смо терали Бајевића? Изгубио је дерби 2:4 на Мари па од Воше 0:3. Требала нам је свежа крв, дошао је Ђуровски и узео титулу, плус добио све дербије до краја. Да ли је било исправно? јесте. Зашто смо терали Пиксија? Зато што је директорско псето. Колики год играч био, толико је псето био као председник. пар пута нас је уваљао у озбиљне проблеме због пиротехнике и штекања на маракани ( кад су пандури нашли онај штек на Северу), а да не причам колике паре је узео од последњег тима Звезде који је имао будућност. Колики је дуг направио, па да ли смо требали да ћутимо? Јенки је кренуо системом харакири, играчи нису имали за хлеб ( настала она песма Буђав лебац ) а приде није имао ни резултате.
Нака, ја сам вазда био део северне трибине, нема места на телу где пендрек нисам добио пре свега због љубави према Звезди, али опет итекако критички пишем на форуму о >Делијама када мислим да су то заслужили. Где је твоја критика нечег што ти јеси, стипу ме те приче и једносмерног критиковања, то се друже мој зове инат. Инат онај силни балкански.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by dacha od bosne »

Mosa, jel' ti neko hakovao profil? Ozbiljno pitam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:Mosa, jel' ti neko hakovao profil? Ozbiljno pitam.
Одакле ти то пада на памет?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote: А сад полако да одговорим на питања.

Прво једно питање вама: којих бре шест година ћутимо управи кад је Терза ове године дошао?

Зашто се ћутало Лукићу сам писао и мрзи ме да се понављам. Што смо терали Бајевића? Изгубио је дерби 2:4 на Мари па од Воше 0:3. Требала нам је свежа крв, дошао је Ђуровски и узео титулу, плус добио све дербије до краја. Да ли је било исправно? јесте. Зашто смо терали Пиксија? Зато што је директорско псето. Колики год играч био, толико је псето био као председник. пар пута нас је уваљао у озбиљне проблеме због пиротехнике и штекања на маракани ( кад су пандури нашли онај штек на Северу), а да не причам колике паре је узео од последњег тима Звезде који је имао будућност. Колики је дуг направио, па да ли смо требали да ћутимо? Јенки је кренуо системом харакири, играчи нису имали за хлеб ( настала она песма Буђав лебац ) а приде није имао ни резултате.
Нака, ја сам вазда био део северне трибине, нема места на телу где пендрек нисам добио пре свега због љубави према Звезди, али опет итекако критички пишем на форуму о >Делијама када мислим да су то заслужили. Где је твоја критика нечег што ти јеси, стипу ме те приче и једносмерног критиковања, то се друже мој зове инат. Инат онај силни балкански.
A sada da ti odgovorim, ako si to stvarno ti (ovdje sam ozbiljan jer se nešto ne sjećam da si ovakve stavove zastupao, al' ajde).

1. Misli se na 6 godina Lukić + Terza - ćutalo se.
2. Zašto nisu tjerani drugi treneri koji su gubili derbije? Zašto se ćutalo kada je otjeran Pižon? - licemjerje
3. Piksi pseto? Zato što nije plaćao troškove nekih koji su to tražili? Misliš da ne znam? Uzeo pare? a) još uvijek nije procesuiran b) Džajić nije uzeo lovu, a? Lukić je nevinašce? Vulin? Nešto se ne sjećam da ste te pse tjerali, ako ćemo da o Zvezdinim zvezdama da pričamo kao o psima.
4. Što Jenkiju niste dali vremena? U vrijeme Lukića i Terze je svaki igrač imao za hljeba, a? Reko bih ti nešto, ali neću iz kulturoloških razloga.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by dacha od bosne »

I da zaključim. Pozdravi one tvoje što sjede sa torcidašima i koji su izuzetno principjelni u svome srpstvu i borbi protiv regionalnih liga, kao i svim gore navedenim stvarima.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Ганац »

Dačo, nemoj samo da padaš u vatru, argumenti i protiv argumenti, bez žuči.
ja volim takve rasprave čitati, čovek uvek nešto novo dozna, a i pored toga što naši "idoli" nisu savršeni, mi njih i dalje volimo i poštujemo.
Jedino imam problema oko Lukićeve ere, njih baš ne volim (iako sam se nadao da će dolaskom Lukića da krene na bolje), koja je to grupa lopova.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Dennis Rodman »

Image

Image

Image

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MwzBL1FCVYA[/youtube]


-------------- H V A L A ! ! ! ---------------

------------- LJ U D I N O ! ! ! -------------
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:Dačo, nemoj samo da padaš u vatru, argumenti i protiv argumenti, bez žuči.
ja volim takve rasprave čitati, čovek uvek nešto novo dozna, a i pored toga što naši "idoli" nisu savršeni, mi njih i dalje volimo i poštujemo.
Jedino imam problema oko Lukićeve ere, njih baš ne volim (iako sam se nadao da će dolaskom Lukića da krene na bolje), koja je to grupa lopova.
Nije to padanje u vatru, buraz, ali čuj...nazvati Piksija psetom jer nije igrao po pravilima nekih i istog šamarati, a imati razumjevanja za neke poput Terze i Lukića. Ma daj...mene neko ovdje za****
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked