ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

Безвезе се неко из управе овде брани. као што написа Ил Генио, папир је једино меродавно средство. А оно каже, после сваке управе, ми у још већем минусу. А сем неких играча и тренера које су ме купили, једина светла тачка су били навијачи са свим њиховим манама (ове мане наглашавам да ми не скочи сад некакав да ми држи слово о моралности). Били и остали ту. И зато, баталите расправе ко је крив више или мање, него да се активира звездашка јавност и да се прати рад ове управе, ако крене да вилене, да станемо сви заједно и да бранимо клуб, уверен сам да Делије хоће, али Звезди је потребна армија Звездаша који тренутно у магновењу не раде ништа.

И молим вас да ово не схватите као поруку момка са Севера него као неког коме је Звезда изнад свега и који ( бар у својој глави) мисли да је ово најбоље решење.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Ганац »

Либурнија wrote:A "uprava napolje " poslije derbija 2011? Adzu i Majamija najurili su Savija i drustvo iz kluba, niko drugi a i Vesica ali ga je politicki okvir ostavio u klubu, ne grupa sigurno (a kao sto vidimo Vesic je i dalje tu samo sto to sada skoro niko ovdje i ne spominje a puna usta bila ranije Vesica, ,Sta, popravio se sada? ! :ovca: ). Ali, eto, selektivno pamcenje i posljedicno jednostranost majka!

I kod Dzaje se igrala Evropa dobro osim pred kraj. Da je bilo grupa tada, maltene svake sezone bi ih igrali.
Gde god, i kad god pišem ime tog stvora, ja pričam kao o štetočini po klub, po društvo, po narod.
Osoba koja ne zavređuje da se pominje na ovom forumu, zlo u svom najgorem obliku i žalim što nama snage i volje u ovoj društvenoj zajednici da takvu spodobu marginalizujemo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by naka »

МоСа ВерСе wrote:Безвезе се неко из управе овде брани. као што написа Ил Генио, папир је једино меродавно средство. А оно каже, после сваке управе, ми у још већем минусу. А сем неких играча и тренера које су ме купили, једина светла тачка су били навијачи са свим њиховим манама (ове мане наглашавам да ми не скочи сад некакав да ми држи слово о моралности). Били и остали ту. И зато, баталите расправе ко је крив више или мање, него да се активира звездашка јавност и да се прати рад ове управе, ако крене да вилене, да станемо сви заједно и да бранимо клуб, уверен сам да Делије хоће, али Звезди је потребна армија Звездаша који тренутно у магновењу не раде ништа.

И молим вас да ово не схватите као поруку момка са Севера него као неког коме је Звезда изнад свега и који ( бар у својој глави) мисли да је ово најбоље решење.

Slazem se, ali mislim da ekskluzivitet na odlucivanje uvek stoji. Nekoliko puta su i ranije kretale slicne inicijative. Da bi se nesto uradilo morala bi grupa reci "gresili smo nenamerno, moramo promeniti svest" da bi se klub menjao. Oni to ni u naznakama ne bi, tako da zvezdaska javnost do daljnjeg je prepustila klub njima pa nek se slikaju i brane terzu od novinara koji im postave pitanja. Mogu samo oni kod kojih nesa zvezdas ima 130% podrske

Slazem se sa dacom u potpunosti gde je nacrtao liburniji odgovor.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

naka wrote:
Slazem se, ali mislim da ekskluzivitet na odlucivanje uvek stoji. Nekoliko puta su i ranije kretale slicne inicijative. Da bi se nesto uradilo morala bi grupa reci "gresili smo nenamerno, moramo promeniti svest" da bi se klub menjao. Oni to ni u naznakama ne bi, tako da zvezdaska javnost do daljnjeg je prepustila klub njima pa nek se slikaju i brane terzu od novinara koji im postave pitanja. Mogu samo oni kod kojih nesa zvezdas ima 130% podrske

Slazem se sa dacom u potpunosti gde je nacrtao liburniji odgovor.
А друже, не иде то тако у животу. Север је јуче поставио сасвим конкретна питања и дао последњу опомену, шта сад треба да ураде, да напишу, ето извините. Нема тога, где су Звездаши да кажу извини Звездо што смо ти окренули леђа јер ето, имамо разлоге да не долазимо више. Хоћемо ли се сад оптуживати сви ми којима је звезда у срцу ко је више а ко мање крив? Одговорност је на свима нама што видимо а ћутимо. Зато, очекујем пуну Маракану у првом колу за европска такмичења па нека загрми управа напоље са запада да им се мало ноге одузму јер знају сад и за пароле Севера.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by naka »

Ajde ovako. Decembar mesec slava i tu primetim ekipu koja se "pita" tj sa kojom bi trevalo da se "prica". I naravno krenem, ljudi ajde ove ludake iz uprave mozete ili be mozete sklanjati, al ajde bar ovog kretena lalatovica oterajte, unistice nas. Pogadjas. Odgovor glavnog je bio "nemoj brate Nesu da pominjes. On je veliki zvezdas!?". Naravno da sam precutao da je i kristic vernik bio, pa..

Truli kompromisi zarad zajednistva. Ok. Znam da je dosta bilo da se dodje na veliku subotu na derbi, al ne lezi vraze..

O toj svesti govorim. Pa da groblje ima spanulisa, mislis da bi dozvolili da dodje..a sad je spanulis=oli=krov evrope..

I kao ajmo u zajednistvo. Cega? Da gledam kako se zajevavate sa nesom i terzom..
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Либурнија »

Mnogi loncici su tu pobrkani i po pitanju "velikih zvezdasa" i po pitanju grobara u upravi.

To opet ne abolira zapadnjake sto ste tjeranjem bezglavim Dzaje, bez da je iole pripremljen bio teren,gurnuli klub na izvolte tajkunima i svakakvom polusvijetu. Htjeli vi to priznati ili ne, eno vam papiri. E onda kad je djavo odnio salu, ajde severe, reaguj, tjeraj, seci usi, krpi dupe...uz standardno ranjenje govnima kada se bespogovorno ne ispuni muzicka zelja. A sve lijepi pametni, posteni i sposobni stoje u redu da preuzmu klub ali im sever ne da. .. :whistle: Uh sto volem crno-bijeli svijet. :foot (10):
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

Знам ја за то Нака. Али, кад сам отишао на велику Суботу на текму, ја сам им рекао, кад смо млатарали са оним љиљанима а играли против Пазара, исто сам им рекао. И нико ми главу није смакао. А замисли да је загрмео запад раније или тог децембра управа напоље, да ли би пре летео Неша? Нема шта ко кога да чека, то хоћу да ти кажем.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by musemic »

Pitaru :ziveli: , ko ce nam biti novi trener? Stosic SD? Daj malo insajderskih!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

Требао, али неће вероватно. Ако сазнам нешто, наравно да ћу написати. Иначе, добили смо лиценцу. Живела евро гостовања. :kolo: :kolo: :kolo:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by musemic »

Pazi da ce biti vise od jednog...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:Pazi da ce biti vise od jednog...
Даће Бог да добијемо Сељу, па да буде два. :valjanje: :valjanje: :valjanje: :valjanje:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by crazynorth75 »

Elem da se i ja uključim u ovu veselu i svima omiljenu diskašn. Kaže brat Mosa, Piksi trjeran jer ih drukao za skrovište za baklje ('nači nije mogao niko iz tog okruženja, gdje u svakoj grupi na svijetu ima drukara da trzne muriju? Tačno znaju da se Piksi jedan dan fatio telefona i rekao, ''alo, jel Sup? A jeste, e pa imam da prijavim sklonište za baklje na stadionu Zvezde. - Da, Lj.Bogdana 1a. A rekoh, ne ''A?''. da, da 1a. Na Topčideru, jeste. Vidjećete velike reflektore, hvalaaa.'').Znači tjeran iz privatnih razloga. Dobro.

Bajević tjeran jer je igra bila loša (ovo mi je nenadjebivo, izgleda da smo poslednjih godina umirali u ljepoti i napadali u talasima).

Konobar tjeran jer igrači nisu imali za večeru. Ok.

Primjenjujući moju uvijek savršenu logiku, jel to znači da Lukić, Vesić, Džaja u 2. mandatu, Kokeza, Tončev,Terzić nisu tjerani jer:
a.) ne drukaju za baklje?
b.) igra bila dobro, nismo pucali od groblja i Voše?
c.) plate igrača bile redovne?

Ako je Piksi pseto (da proste najljepše životinje i osobe na svijetu), kako onda nazvati onog koji uvede ugovore pola-pola, okoristi se od Zvezdine milione? A da, on je legenda.

Obrazloženje da Vesić nije tjeran do kraja jer je prejak politčki je smiješno, grobljani godinama skandiraju Vučiću pederu i uzeše opet titulu. Realnost je da se nešto možda i pregovaralo po kuloarima za vrijeme Lukićeve ere, ne znam onda samo koji će im onda onih 20 mjesta u skupštini. Ove sezone doživjesmo najveću bruku u istoriji i izbacivanje iz evro takmičenja, niko se ni ne počeša, a kamoli da priupita nešto.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

Крејзи, а да ли теби комп неће да учита трећу и четврту страну ове теме? Лепо сам све написао и образложио. ово за псето је у пословном смислу, мада мислим да је тебе више погодило то што волиш цуке. Волим их и ја, воле и они мене, али ето, деси се да неки и уједе свог газду ( ако схваташ метафору, а паметан си момак).

Све остало сам написао, образложио и ставио тачку. И на крају је много битније питање, шта можемо да урадимо сада за Звезду него да анализирамо по ранама прошлости и тражимо иглу у пласту сена.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by musemic »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... -direktora" onclick="window.open(this.href);return false;

Jbt, Vlada Stosic da je igrao u FKP bio bi im jedan od najboljih od 70-ih pa na ovamo...a kod nas rezerva...bas bih voleo da se vrati, ne znam da li bi bio na istim talasnim sa ovim sibicarima...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by naka »

Либурнија wrote:Mnogi loncici su tu pobrkani i po pitanju "velikih zvezdasa" i po pitanju grobara u upravi.

To opet ne abolira zapadnjake sto ste tjeranjem bezglavim Dzaje, bez da je iole pripremljen bio teren,gurnuli klub na izvolte tajkunima i svakakvom polusvijetu. Htjeli vi to priznati ili ne, eno vam papiri. E onda kad je djavo odnio salu, ajde severe, reaguj, tjeraj, seci usi, krpi dupe...uz standardno ranjenje govnima kada se bespogovorno ne ispuni muzicka zelja. A sve lijepi pametni, posteni i sposobni stoje u redu da preuzmu klub ali im sever ne da. .. :whistle: Uh sto volem crno-bijeli svijet. :foot (10):


Izgleda da ti je radjen opasan pajtas. Mada za razliku od njega kod tebe je na prirodnoj bazi. Sam postavljas pitanja, sam dajes odgovore i izvodis zakljucke..

Dzajica nije terao samo zapad nego i sever. Doduse vodje su se svojski trudile da ucutkaju bilo je i samara. Bili smo jadni i klub je trebao dalje. Ne moze se klub bazirati na tome da ako igraci nece igovor sa gazdom 50-50, onda cemo im "objasniti". Opet, dzaja i kad je KAO otisao, vujin i kompanija su mu cuvali mesto, tako sto su punili dzep. Vidi analogiju pod lukic i terzic.

Drago mi je da danas ima 11 potanja, a pixiju je odmah postavljena LE kao cilj inace leti. Mesec dana. Dobro, imao je katadyrofalnosudbonosnu odluku po klub o narandzastim dresovima.
Locked